User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
86 sonuçtan 77 ile 86 arası

Konu: Bebek arabası tavsiyesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erdem325 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuyu hortlatmak durumunda kaldim, mart ortasi gibi nasipse kizim olacak.
    ilk cocuk oldugu icin hem biraz pimpirikliyiz hanimla hem de hevesliyiz cocuga birseyler alma konusunda, ama maalesef tecrubesiziz.
    bbek arabalarina bakiyorum bu aralar ama hicbir fikrim yok acikcasi. babymall ve ebebek magazalarini falan gezdik hanimla, ordaki saticilarla konustuk falan, babymall de mamas&papas in ocarro denen arabasini onerdiler, iste soyle aciliyor da boyle kapaniyor da canta gibi oluyor da iki yonlu de vs vs.. tamam hersey guzel kasasi falan da kaliteli duruyor ama ben daha once bebek arabasi kullanmadigim icin uzun vade de nasildir bilemiyorum.. bir de cidden pahali bir arabaydi, indirim olmasina ragmen 4800tl gibi bir fiyati vardi.. bu civarda para odeyip pisman olursam cidden canim acir..
    ebebek magazasinda ise peg prego book 51 diye bir araba onerdiler, o da digeri gibi iste birsuru biseyler anlattilar vs vs.. onun da fiyati indirimli olarak 2800tl civarlarinda idi..

oncelikle bu tarz arabalara gercekten ihtiyac varmi yokmu kestiremiyorum. yani parayi basip "en iyisi" diye anlatilan arabayi almak gercekten de mantikli bir karar da olmayabilir. dedigim gibi tecrubesizim.

bizim hanimla "kendimizce" mantikli buldugumuz kriterler, iki yonlu olsun (neden bilmiyorum ama hanim cok takintili bu konuda), kolay katlansin, bir de mumkunse katlaninca nispeten az yer kaplasin. fiyat olarak hicbir fikrim yok. yani gercekten degecekse parasina acimam, ama degmeyecek birseye de cok para vermek istemem acikcasi..

Hayırlı uğurlu olsun şimdiden. İnşallah sağlıklı sıhhatli kucağınıza almak nasip olur bebişi.

3 aylık bir kızım var. Mamas Papas Ocarro'yu bende zamanında çok araştırıp almıştım. Araba büyük ve gerçekten gördüğünüzde bile kaliteli ve güvenli olduğu hissini veriyor. Bizim daha çok kullanma şansımız olmadı. İlk aylarda çıktığımızda yanında gelen Avionaut ana kucağı ile kullandık. 3. Aydan sonra ise kendi oturağı ile kullanıyoruz. Ana kucağı araba koltuğu yerine kullanılıyor şu an. Ürün güzel kaliteli fakat en büyük dezavantajı ağır. Yanılmıyorsam 12-13 kilo bir ağırlığı olması lazım. Katlanması ve sürüşü gerçekten kolay fakat hanımlar için kaldırıp yerleştirmek birazcık zor olabilir.

Öte yandan fiyat konusunda malesef çocuk eşyalarının fiyatları aşırı pahalandı. Hoş mamas papas ben aldığım zaman (nisan)'da bile pahalıydı. Benim size tavsiyem eğer modelde karar kıldıysanız önceki postlarda yazıldığı gibi ilk olarak temiz ikinci el ürünlere yönelmeniz, ikinci olarak da indirim kovalamanız. Ben arabayı alırken (set halinde) tüm mağazalarda indirimler dahil 3000'den hesaplı bulunamazken, o ay için mamas papas distribütörünün (vipbebek) instagram hesabında bir kampanya vardı ve 2400 tl'ye alma şansım olmuştu hemde istediğim yeni sezon renk seçeneğiyle.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni konu açmayım dedim,

ufaklık 15 kg a geldi.
    15-36kg için yükseltme minderi satılıyor. Çocuk koltuğunu söksem, bu mindere geçsem, güvenlik zaafiyeti yaratır mı sizce?
    Kullanan var mı?

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı to_84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni konu açmayım dedim,

ufaklık 15 kg a geldi.
    15-36kg için yükseltme minderi satılıyor. Çocuk koltuğunu söksem, bu mindere geçsem, güvenlik zaafiyeti yaratır mı sizce?
    Kullanan var mı?
    Bence riske atma kızım 5 yaş 21 kg civarı hala koltuğunda gidiyoruz her yere. Koltuğu rahatsız mı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence riske atma kızım 5 yaş 21 kg civarı hala koltuğunda gidiyoruz her yere. Koltuğu rahatsız mı ?

Koltuktan ben rahatsızım
    Chicco ve çok yolda giderken çok ses çıkarıyor.
    Ozaman tabiki de güvenli seçenekten devam ediyoruz.

Vintage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kraft You memnunuz.Malzeme kalitesi iyi.Tek elle katlanabiliyor ve hafif.Travel sistemler ağır ve çok fonksiyonluydu.Biz daha basit,kullanışlı,pratik düşünüyorduk,araştırıp bunu aldık.Fiyatı üst düzey bebek arabalarına göre epey uygundu.Tavsiye ederim.
    04Punto 89CivicEF 81Golf 94CivicEG 97CivicEK 93Uno 05Corsa 98Starlet

Sinan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yeni konu açmak yerine bu konuda değerlendirmelerinizi almak isterim yeni doğacak çocuğum için travel sistem bebek arabası ne önerebilirsiniz?

S.Özeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sinan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni konu açmak yerine bu konuda değerlendirmelerinizi almak isterim yeni doğacak çocuğum için travel sistem bebek arabası ne önerebilirsiniz?
    Peg perego kullaniyoruz travel
    Baya memnunum
    Bagajdaki kapladığı yer ve ozellikle dayaniklilik konusunda cok iyi
    Sanirim pusetine adac testi yapanda tek firma.
    Tek kotu yani boyum 1.90 oldugu icin arkasindan iterken cok konforlu olmuyor benim adima
    Livestrong

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eğer bütçenizi aşmaz ise Cybex tavsiye ederim.

hafif ve sağlam. fakat fiyatları pahalıydı, son gelen gümrük zamları ile daha da pahalandı galiba.

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    elimde 2.el premom marka bir bebek arabası var..satıyorum ama modelini falan bilmiyorum

ilgilenen olursa detalı fotoğraf çeker atarım..iletişim burdan özel mesaj ile yapabilirsiniz..ilanı yok nette

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nasipse Şubat gibi oğlum dünyaya gelecek.

Bizde eşimle stokke xplory v5 modelini tercih ettik. Hayli büyük ama ürün gayet kaliteli.

Be safe puset alarak ilk 6 ayı o şekilde geçirip oğlan büyüyünce stokkeyi kullanacağız.
    Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler