User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Atm reklam app oto plaka plakalik gÖkhan atmaca dÜrÜst satici deĞİl !!!

vtec_alp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Atm reklam app oto plaka plakalik gÖkhan atmaca dÜrÜst satici deĞİl !!!

sahibinden.com dan mağazalarından olan Atm reklam App Plaka Plakalık - Gökhan Atmaca dan 31/01/2017 tarihinde saat 01:00 de 2 adet app plaka siparişi verdim.Ürünler ertesi gün elime ulaşması gerekirken 03/02/2017 tarinde teslim aldım.Satıcıya on defa mühürlü ve vernikli istiyorum dememe rağmen mühürsüz tr kısmı yapıştırma sahte iki adet plaka gönderdi.Arayıp durumu anlattığımda abi benim hatam deyip hatasını kabul ettiği halde maddi zararımı karşılamadı.Vermiş olduğum para çok büyük bir para değil belkide ama yaşadığım mağduriyet paha biçilemez.Bu satıcıdan ürün yaptıracak olan arkadaşlar bir defa daha düşünmeli.

Orjinal mühürlü hologramlı diyerek sattığı ürünlerin aslıyla alakası yok.Sizde kandırılmayın.

Ticaret'de dürüstlük esastır.

Whatsaap konuşmaları ürün resimleri elimde mevcuttur.İsteyen arkadaşlara özelden ulaştırabilirim.

duman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı vtec_alp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sahibinden.com dan mağazalarından olan Atm reklam App Plaka Plakalık - Gökhan Atmaca dan 31/01/2017 tarihinde saat 01:00 de 2 adet app plaka siparişi verdim.Ürünler ertesi gün elime ulaşması gerekirken 03/02/2017 tarinde teslim aldım.Satıcıya on defa mühürlü ve vernikli istiyorum dememe rağmen mühürsüz tr kısmı yapıştırma sahte iki adet plaka gönderdi.Arayıp durumu anlattığımda abi benim hatam deyip hatasını kabul ettiği halde maddi zararımı karşılamadı.Vermiş olduğum para çok büyük bir para değil belkide ama yaşadığım mağduriyet paha biçilemez.Bu satıcıdan ürün yaptıracak olan arkadaşlar bir defa daha düşünmeli.

Orjinal mühürlü hologramlı diyerek sattığı ürünlerin aslıyla alakası yok.Sizde kandırılmayın.

Ticaret'de dürüstlük esastır.

Whatsaap konuşmaları ürün resimleri elimde mevcuttur.İsteyen arkadaşlara özelden ulaştırabilirim.

Öncelikle geçmiş olsun malesef bu tür olaylar oluyor.. eğer hala yaptırma gibi düşünceniz varsa @Faruk_Vtec ile irtibata geçebilirsiniz. Memnun kalırsınız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arkadaşa ulaşabileceğimiz bir telefon var mı ?

bir de konuyla alakasız ama, Istanbul içi APP plaka polisle sorun oluyor mu ? Yaptırım sıkıntısız kullanabilir miyiz ?

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    forumda elli kişi var app yapan hemde bilindik güvenilir insanlar. yani bile bile lades olmuş sizinkisi

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sahibinden uzerindeki 20 30 tllik applerden kullanmayin zaten guvenmeniz hata olmuş. Forumda cok sayıda app yapan kişiler var. Ben bu zamana kadar olan alışverişlerimden en ufak bi sorun yaşamadım. Ki sipariş veriyorum ücreti ne zaman yatirirsin diye de sormuyorlar. Güven önemli

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Appnin kullanımı 412tl basmanın 10bin liradan fazla olduğu ülkemizde
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

beratyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Siz kesinlikle haklısınız bu konuda da.

Ben de yaptıracaktım app. @SekoLive ile konuştum geçen. Kasımda bir genelge çıkmış yeni, bu ara sıkıntılıymış mühürlü basmak sanırım, ucu çok açık ceza yazılabilir, biraz bekle bana acelen yoksa dedi Serkan abi. Bilginiz olsun.

Muharrem C.80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaş forumda güzel kardeşlerimiz arkadaşlarımız var yıllardır bu isi yapan niye macera arıyorsunuz anlamıyorum kaçıncı konu oldu bu app mağduriyeti anlamıyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler