User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Mil puan satın alma hk.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Mil puan satın alma hk.

Herkese selamlar ,

Hayırlı bir iş için endonezya'ya gitmek durumundayım.
    Mart 15 gidiş 15 nisan dönüş şeklinde;
    1850 gibi bir rakam tutuyor ; ucuza halletmek amaçlı
    Mil puan satan birileri varmı ?
    Yada mil puan ile bilet alabilecek ?

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim .

Fiyatı pm'den yazabilirsiniz .

Teşekkür ederim .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben de aslında sizin gibi arıyorum eğer birileri bana da yardımcı olursa sevinirim. başlığı görünce yazayım dedim .

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thy mil mi ? Oyle ise thy millerinin hic bir esprisi yok business class vs upgrade hrici. Milleri kullanarak bilet alsan bi ton vergi oduyorsun .. ben millerimle ist - bodrum - ist ucmustum 13k mi ne mil dusmuslerdi hesabimdan ayrica 200tl mi ne vergi odemistim. O zmanlar bodruma git gel zaten 230tl gbi bir rakamdi.

snan1910 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DonanımHaber den bakın isterseniz referanslı satış yapanlar var daha uyguna gelebiliyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zaten her seferinde kullanmadan once mille ve de milsiz olarak fiyatları kontrol etmek lazım... bazen cidden cok farklı fiyat yakalanıyor ama ic hatlarda acıkcası avantajlı bulmak zor gibi.. dış hat ucuslarında ciddi avantajlı olabiliyor. heryeri kontrol etmek lazım skyscanner vs.. ve milli milsiz olarak .. ben genelde hesaplarken 10000 mil 300 tl gibi yapardım, donanım haberi kurcalayalım bakalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Thy mil mi ? Oyle ise thy millerinin hic bir esprisi yok business class vs upgrade hrici. Milleri kullanarak bilet alsan bi ton vergi oduyorsun .. ben millerimle ist - bodrum - ist ucmustum 13k mi ne mil dusmuslerdi hesabimdan ayrica 200tl mi ne vergi odemistim. O zmanlar bodruma git gel zaten 230tl gbi bir rakamdi.
    Cevabın için teşekkür ederim abi , skyscanner'dan kontrol ediyorum ama , sürekli saatlik fiyatlar değişmekte gerçekten şaka gibiler .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pasha34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten her seferinde kullanmadan once mille ve de milsiz olarak fiyatları kontrol etmek lazım... bazen cidden cok farklı fiyat yakalanıyor ama ic hatlarda acıkcası avantajlı bulmak zor gibi.. dış hat ucuslarında ciddi avantajlı olabiliyor. heryeri kontrol etmek lazım skyscanner vs.. ve milli milsiz olarak .. ben genelde hesaplarken 10000 mil 300 tl gibi yapardım, donanım haberi kurcalayalım bakalım

Vallahi , 1000 mil puanı 30 dolar + kdv'ye satmakta türk hava yolları .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir kontrol edeyim , ilginize teşekkür ederim .

yucelebeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    90 bin milim var isteyene satarım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben hep hediye alıyorum puanlarla....

http://tr.shopandmiles.com/
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben hep hediye alıyorum THY puanlarla.... Bilet falan külliyen zarar. Normal bilet al daha ucuz......

Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hep hediye alıyorum THY puanlarla.... Bilet falan külliyen zarar. Normal bilet al daha ucuz......

Aynen oyle. Benim su an 45k milim var ilk TR gelisimde upgrade yapacagim business a. Millerle bilet almak istesem 60k mil arti $300 kusur vergi. Eh zaten su an icin Tr ye biletler $590, neresinden tutarsan elinde kaliyor.

Ayrica bu mil kazanma neye gore oluyor onuda anlayabilmis degilim. Su ana kadar yuzbinlerce milim olmasi gerekiyordu yilda en az 3-4 kere USA - TR ucusu yapiyorum. Washington - IST 1300 mil kazaniyorum, Ist - Bodrum da 900 .

CLIORS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mil puanı direk Shell de nakite donusur, eskiden iyiydi bu anda kesinlikle bilet almayın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen oyle. Benim su an 45k milim var ilk TR gelisimde upgrade yapacagim business a. Millerle bilet almak istesem 60k mil arti $300 kusur vergi. Eh zaten su an icin Tr ye biletler $590, neresinden tutarsan elinde kaliyor.

Ayrica bu mil kazanma neye gore oluyor onuda anlayabilmis degilim. Su ana kadar yuzbinlerce milim olmasi gerekiyordu yilda en az 3-4 kere USA - TR ucusu yapiyorum. Washington - IST 1300 mil kazaniyorum, Ist - Bodrum da 900 .
    o konu tam muamma, izmir-ankara ucarsın 400 mil verir, ankara izmir ucarsın aynı gun 700 mil verir

Ben onu biletin alt sınıflarına baglıyorum, orada bazı harfler oluyor H vs gibi sanırım onlarda ekonominin alt dilimleri.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CLIORS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o konu tam muamma, izmir-ankara ucarsın 400 mil verir, ankara izmir ucarsın aynı gun 700 mil verir

Ben onu biletin alt sınıflarına baglıyorum, orada bazı harfler oluyor H vs gibi sanırım onlarda ekonominin alt dilimleri.
    Onada dikkat ettim. Mesela ayni ucret odeyerek uctugum bir ucusta 5233 mil kazanmisim digerinde 1308 . Bunlarin mantigina gore daha az ucret odeyerek daha fazla mil kazanabilmek mumkun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha yeni aldım antalya-ankara gidiş dönüş. Toplam 235 tl tutuyordu. 76 tl vergisi çıktı.
    İnstagram @ugrbra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amerikada doktora yaparken 9 kere gittim geldim iki kere bedava ucmustum. Karta en ust modele donduydu. Simdi ama eskisi kadar karli degil puan isi.

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

moruk eskiden promosyon bilet ile normal biletin mili ayniydi , o isi degistirdiler eskiden ny ist 5800 mil yazardi , comfort gidersen 6240 business ucarsan da bazen 7500 bazen 8000 verirdi . artik senin yazdigin gibi biletin turevine yani grup numarasina gore mil veriyorlar . eskiden cok sik git gel yapardim cok ciddi millerim vardi , zaten thy gecmisimde 600 kusur ucus var

Kredi kartlari ile mil kovalarsaniz ucuza hatta bedavaya ucarsiniz ya da ekonomiye veda edersiniz business a terfi edersiniz , kredi kartlari ile mil kovlama hakkinda tonla bilgi youtube da var ama cok ucmuyorsaniz bosa kasmayin
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gta1994 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi , 1000 mil puanı 30 dolar + kdv'ye satmakta türk hava yolları .

o thy nin kazığı bi ara vardı baglantılarım catır cutur alıyorduk bazen de elimdekini aynı kişilere veriyordum bu bahsettiğim de 2016 yılı..
    o dediğiniz fiyatlardan zaten kimse almaz vs vs vs ..

ben cok aldım 300 tl 10000 mil vs.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler