Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Doğrudur, ancak sigorta şirketi ona rağmen yine yanaşmayabilir veya kıllık yapabilir. 207 örneğinde öyle oldu işte, sigortacımı aradım ne yapmam gerekiyor diye, tutanak tuttur, fotoğraf çek şunu şunu yap, tamam dedi... Polis gelmedi zaten, Ramazandı o zaman, iftara gidecektim ben de arkadaşlarla, çıkınca fark ettim durumu, araç yürüyorsa karakola gelin dedi, gittim, beraber iftar yapacaktık neredeyse Orada rapor yazıldı vesaire, şikayetçi olacak mısın dedi, olayım mı dedim bir şey değişir mi, yok ya pek bişey çıkmaz dedi polis, olmadım ben de

Sigortaya evrakları gönderdim, adam onun üzerine arıyor şikayetçi olmamışsınız şüpheli değil mi diye... Ebenin şeyi... Üstte kısa yazdım da adama giydirdim, he evet dedim ben yaptım tam iftar saati arabam lazım oldu, arkadaşlarımla buluşacağım evden çıktım otoparkta arabamın camı kırık, havayastığı yok, o halde çıkıp karakola gittim, arabamı yapılacağı süre boyunca kullanamayacağım ve ihtiyacım var, ama ben yaptım sigortadan üç kuruş para almak için öyle mi dedim.. Kem küm... Yok öyle demek istemedim... Eee ne demek istedin?
abi sana tam tipitip denk gelmis ona zaten yapacak bir sey yok