User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
65 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Bunlar yüzünden katil olunur

camsemih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    piçlikle alakası yok gerzeklikten başka bişi değil

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Beyler atar gider yapıyorsunuzda

Motorcu çıkarsa emaneti sıksa ölseniz ne olacak

Yada siz emanet çıkardınız vurdunuz ne olacak

İki ucu da moklu değnek

Trafiği izlediniz değil mi

Bu trafik neden var diye düşüneceğinize

Ben motorcuya dalarım bilmem ne

Mal gibi durmuş yakıt yakan araç sahipleri motorculara sövüp döveceğine

Ben neden gidemiyorum diye sorgulamıyor

Abi anlamıyorum gerçekten
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

TechTurkey Maxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    videoyu üstün körü seyrettim
    ne varki bu kadar tepki gösterecek bu videoda anlamadım?
    herifler biraz apaçi o kadar, kimseye bi artislik yapmamışlar (taksiciye el müdahalesi hariç)

sorun aralardan gitmekmi? bu motorun doğasında var, kimseyi zor durumda bırakmıyorki
    motor emniyet şeridinimi tıkıyor? yoo
    duran trafikte aralarda gitmeye de makas atmak denmez
    uzun lafın kısası biri açıklasın durumu bi zahmet, benim gözden kaçırdığım birşeymi var.

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AdoneuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimseye birşeyin battıgı yok,43,47 saniyede kamyoncuya esnedigi icin küfür etmesi yanlış aynısını ailemden birine yapmicagı ne malü(m) adam akıllı birseyler yapanlara bende gülüyorum ama böyle denk gelirse tereddüt etmeden keserim önünü sonrası ya o bana yada ben ona
    43-47. saniyelerde "esneme" diyor bunun küfür olarak algıladıysanız ilk iş kulak doktoruna gidin
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herifler biraz ibinelik yapmışlar ancak böyle videolarla dolu youtube pek şey yapmamak lazım.o değilde o arabanın çakmağını uzatan safa ne güldüm arkadaş
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sımdı vıdeoda benım yanlıs gordugum aynalara carpmalar felan olmuş. cıdden problem. benım malım kıymetlıdır, arıza cıkartırım elbette ama bu hukukı ve sozle olur, vururum asarım keserım fealn su sıtede artık yazmayın yahu.

neden sadece emnıyetten gıtmıyor? sımdı motor kullanmayanlar pek bılmez. ozellıkle emnıyet ve en soldakı bosluk uygun gıbı gozukur lakın benım hayvan gıbı vfr 1200f ın bıle onune sankı normal bıseymıs gıbı atlayan olmuştu. bacagım motorla beton arasında kaldı, allah korudu. bu sekılde dusuk surat aralardan gıtmek cok daha mantıklı ınanın. (tem emnıyet felan ok, ama ozellıkle mecıdıyekoy gıbı yerlerde s.ke s.ke ortalardan gıtmek zorundasınız,pızzacı motorları dısındakı hıcbır motor sıgmaz o bosluklara...)

vıdeoyu paylasan hanzoya gelınce... motosıklet.net e uye olanlar bılır, bu baro.i denen sahıs sıyah ayakkabı beyaz corapla sıteye foto koyan, 3x yasıma geldım hala karı ayarlayamadım vs gıbı abuk subuk mesajları olan kekonun bırı, zaten konusmalardan ve vıdeolardan bıraz da anlasılıyor bu durum. psıkolojık sorunlarım var felan dıyordu hatta en son, oradan da banlandı dıye hatırlıyorum. zararsız gıbı gozukurdu ama aynalara carptıgı sanıyeler ben de 1 motorcu olarak fıtıl oldum. kımse kımsenın malına zarar verme hakkına sahıp degıl. nezaketen ınıp abı bısey yok, kusura bakma abı vs derdım ben yanlıslıkla da carpsam.

Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motorun sesi çok hoşuma gitti, Honda mı acaba?
    yamaha xj6 diversion f

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konusu gelmişken motorcu arkadaşlara bir sorum olacak; birşeyleri ima etmek yada suçlu aramak için değil gerçekten merak ettiğimden soruyorum (motor kullanıcısıyım fakat trafikte hiç kullanmadım araziye römorkla götürüp zaman zaman sürüş yapıyorum)

Sıkışık trafikte tüm otomobiller ve diğer taşıtlar saatlerce sırasını bekleyip ulaşım halinde iken motor sürücülerinin büyük çoğunluğu araçların aynalarına silme geçerek aralardan derelerden hızla ilerliyorlar makasa girmeyi çoğu zaman normal olarak kabul ediyorlar sonrasında trafik yoğunun az olduğu caddelerde ya da keyfi gezi sürüşü olarak tabir edilen sürüşlerde bir otomobilmiş gibi muamele görmek otomobil edası ile 50 kmh hız ile şeridinde tam ve doğru olarak tempolu ilerlerken araç sürücüleri ile sıkıntı yaşadıklarında durumdan isyancı oluyorlar videolar yüklüyorlar.Bu algı çok tuhaf değil mi? kurallar çok basit ve anlaşılır öyle değil mi?

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak SARIKAYA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konusu gelmişken motorcu arkadaşlara bir sorum olacak; birşeyleri ima etmek yada suçlu aramak için değil gerçekten merak ettiğimden soruyorum (motor kullanıcısıyım fakat trafikte hiç kullanmadım araziye römorkla götürüp zaman zaman sürüş yapıyorum)

Sıkışık trafikte tüm otomobiller ve diğer taşıtlar saatlerce sırasını bekleyip ulaşım halinde iken motor sürücülerinin büyük çoğunluğu araçların aynalarına silme geçerek aralardan derelerden hızla ilerliyorlar makasa girmeyi çoğu zaman normal olarak kabul ediyorlar sonrasında trafik yoğunun az olduğu caddelerde ya da keyfi gezi sürüşü olarak tabir edilen sürüşlerde bir otomobilmiş gibi muamele görmek otomobil edası ile 50 kmh hız ile şeridinde tam ve doğru olarak tempolu ilerlerken araç sürücüleri ile sıkıntı yaşadıklarında durumdan isyancı oluyorlar videolar yüklüyorlar.Bu algı çok tuhaf değil mi? kurallar çok basit ve anlaşılır öyle değil mi?
    Kesinlikle trafiğin verdiği stresle alakalı bir durum diye düşünüyorum. Yenibosna B.düzü arası motosikletim ile çok sık gidip gelirim ve Avcıların çıkışına kadar olan trafikte daha tempolu Avcılardan sonra açılan trafikte daha sakin kullandığımı farkediyorum. Bahsettiğiniz sataşma durumu en azından benim için söz konusu değil ancak sizin söylediklerinize hak vermiyor değilim.

fore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Burak SARIKAYA;

Şimdi bilinçli ve bilinçsiz olan 2 tip motorcu var arabada da olduğu gibi. Benim için mesela, ulaşım aracı motor. Motosiklet bir araçtır be araç gib muamele görmelidir. Araba kullanırken de öyle davranıyorum ben. Aynada çarpmak, silme geçmek vs. kaza ile yapılmış olabilir. Motor sürerken bir sürü riski göze alıyorsunuz. Motor kullanmak belli bir zümreye tanınmış bir hak da değil üstelik, istiyorsanız alın siz de kullanın. Youtuber tayfasını ayrı tutuyorum ama ben normal bir insanım motor kullanan, zaman zaman kameram da oluyor kafamda ya da motorda. Telefonla oynarken üstüme kıranı, sıkıştıranı yüklemekle bitmez internete mesela. Motor kullandığının bilincinde olanla şov peşinde ya da p.çlik peşinde olanlar karışıyor forumlarda.

Emniyet şeridi kullanıyorum, daha doğrusu o şeridi kullanmak için motora biniyorum zaten çünkü yazılı kanun olmasa da böyle bir hak tanınıyor. Yazın mont kask eldiven 40 derecede yanıyorum, kışın ne giysem donuyorum, ıslanıyorum. Motor sürmenin de bir bedeli var. Belli bir takım riskleri alıyorsunuz motor kullanırken.

Bana tuhaf gelen, arabayla emniyet şeridi kullanana, motorla kullanan kadar tepki gösterilmemesi. Çakarı takan emniyette, kaymakamın özel kalemi bile nimetten sayıp emniyet şeridi kullanıyor, hatta bazen normal sivil bir memur da çakar siren kullanıyor.

Hem arça sürücülerinden, hem motor kullananlarda sapla saman karışır hale geldi.

Şöyle düşünmeye çalışın, karşı tarafın kabahati olan bir kazada ya da hatada motorcunun tepkisi niye fazla? Araçla yaptığınız kazada bir çamurluk boyasıyla kurtulacakken, motorla aynı kazada iyi ihtimalle birkaç kırık, kötü ihtimalle ölüm riski var daima.

EM-RE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyla alakası yokta bir kere aynı trafik aynı yerde goldwingle kaldım yemin ediyorum sol elimin damarları patlayacaktı debriajı çekip bırakmaktan.

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mesela bu motorcuyu aslında sokak ortasında dövmek lazım. Buna sonuna kadar katılıyorum.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Edep denen bisey var amuaaagoyim
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesela bu motorcuyu aslında sokak ortasında dövmek lazım. Buna sonuna kadar katılıyorum.

bu davari comar parantezine almak lazim, motorla motorculukla pek alakasi yok videonun.

ulasoztas1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ilk videoda ukala şekilde kendilerince eğlenmişler kimseye zararları yok kamyoncu ve taksici hariç.

R125 videosunun ilk yarım dakkasında adamın ne tür bir eğlence anlayışı olduğu anlaşılıyor, gereksiz..

Ama bu videodaki gibi bir tip kaskına, eldivenine güvenip bana denk gelmesin..

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

bence bu motorcu değilki...

14 senedir motor kullanıyorum.son 4-5 senedir bu tarz mevzular türedi.eskiden böyle degildi.pazar gezmelerinde konvoy veya tek takılırken bile.karşı şeritten gelenlerle veya yanımızdan geçenlerle kornalaşır,selamlaşırdık.şimdi nerde korna bassan banamı bastı kardeş hayırdır diyen atarlı gençler kaynıyor ortalık.

her türlü gerginiz yolda yürürken,trafikte,motorda farketmiyor.

artık önüme kırana,direksiyon başında makyaj yapana,tel.ile konuşana,sinyal vermeden zart die şerit degiştirene,arkama yapışıp beni taciz edene,aynaya bakmadan kapısını açana sinirlenmiyorum bile.

motor kullanıyorum evimden işime,işimdende evime 8 yaşında oglum var.tek derdim evime sağ sağlim gidebilmek.otomobil kullanırkende durum aynı.eger arkamda,sağımda,solumda motorcu görürsem yol veririm.sonuçta buna zevk için binen oldugu gibi,ekmek parası için binenlerde var.hepimizin ailesi var.birbirimize saygı göstermek zorundayız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şimdi bu videodaki motorcu öküzle her motorcuyu bir mi tutuyorsunuz?
    neyiniz var sizin yahu?
    öküz, para biriktirip motorsiklet almış olay bundan ibaret.

tabiki her kesimde kültürsüz sığır-öküz-ayı gibi bilimum yaratıklar görmek normal, sadece motora binenlere özel değilki.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kamera takıp trafiğe çıkınca hep haklı görünecekler sanıyolar

Faruk_Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    teknolojı bozdu bızı, eskıden saygı sevgı vardı ınsanlarda ar namus vardı bu kadar kotu değıldı ınsanlar..

teknolojının olmadığı 90lı yıllar yanı çocukluğumuz ne guzeldı, benden buyukler o donemlerı daha net hatırlar yıl oldu 2017 ınsanlıktan eser kalmadı..

teknolojı hayatımızı kolaylaştırırken aslında bır yandan da hayatımızı zorlaştırıyormuş ama fark edememışız..

ne olduysa 2000lı yıllarda oldu, mılenyum çağına gırdığımız an ahlaki değerlerimizi hızla kaybetmeye başladık, Allah sonumuzu hayır etsın..
    F&F CAR CLEAN - Detailing Center

Vtec II ES7 | Accord 2.4 EX. | C2 HDI | GPunto MJET 3K | Dizel Otomatik ERA...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eski bir bilgisayarcı olarak ne olduğunu yazayım
    daha hesap makinası kullanmayı bile bilmeyen cahiller, facebooka 2 tane resim koyunca kendini birşey zannediyor olay bundan ibaret.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler