User Tag List

Sayfa 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon
169 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Hasar kaydı takıntısı ve 2.el araç arayanların sapkınlığı

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılmıyorum hocam birçok yazdıgına.Para verip alan kişi vidasına kadar sorma hakkı var.Sonuçta karşılığında taso vermiyor para veriyor.Ben ne adamlar biliyorum hayalindeki aracı alabilmek için kuruş kuruş biriktiren ağlayan uyuyamayan.Soracak tabi... Asıl pert araç satan , change yapan , insanları dolandıran kandıran insanları söylemen lazım.
    Adamın tezgahında 30 tane araba var , o adama arabanın 4500 lira hasar kaydının detaylarını sorarsa esnaf en hafif tabirle güler , kapat telefonu hemşerim der. ruhsatı alsın watsaptan sorsun , sormasın diyen yok.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayrıcada o kadar çok pimpirikli , detaycı alıcılar hangi arabayı alırlarsa alsınlar golü yerler , tecrübelerle sabittir. ankaradan mersine gelip yaz ayında kliması açık araba su damlatıyor diye , arabadan vazgeçen memur kılıklıları gördü bu gözler.
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

furkane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Millet gercekten kafayi yemis. Yillardir alim_satim yapiyorum son 1 yildir dukkan actim artik galerici olduk, arac sayisi artinca insan ile ugrasma katsayisida artiyor. Dukkana gelip kardes su arabanin evraklarini verde hirlimisiniz hirsizmisiz diyenide duydum, 30bin km'deki aracin on tamponun alt kosesinde kaldirama surtme izi var , siz bize boyasiz ciziksiz demistiniz nasil esnafsiniz diyen de oldu, 7bin km deki aracin icine oturup bu borusandaki gibi kokmuyor diyende oldu ... inanin bende sizin verdiginiz gibi tepki veriyorum aracin herseyini oldugu gibi soyledikce, ulan acik -duzgun sekilde ticaret yapiyoruz dio insan kendi kendine , boyle seyler ile de karsilasinca cilgina donuyor. Arac olmus 100bin km , millet aradiginda sordugu boya degisen tramer var mi? Hey budala insanlar, once bi sor on takim ne yapmis , motorun durumu ne? Sanzman ne durumda? Bunlar hic onemli degil cunku motor yapilir , on takim yapilir ama boyali araba bpyasiz yapilmaz onlarda hakli

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Satıcılarda çok çakal insanlar haliyle çekiniyor ben bile araç alırken kaç araçta sonradan sorun çıktı vazgeçtik ama dediğiniz gibi zırboş insan sayısıda çok

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    insanlar kıt kanaat para biriktirip araba almaya calısıyor böyle diyaloglar normal ama bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlar itici geliyor. Varsa bi süphen expertiz yaptırırsın kafan rahat olur. 15 yasında arabanın bi parca boyası var diye bu araba patlak muamelesi yapanlar var arkadaslar bunlara ayar olmus zannımca

By_Carizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence çok takılmayın 2016 model octavia sahibiyim ve 0 km olarak teslim aldım. Arkadaşın bir tanesi geldi ve dediki bu arabaya arkadan çok kötü vurmuşlar bagaj kapağının sağı solu eşit değil dedim nerden anladın bakınca anlaşılıyor dedi tamam abi sen iyisini biliyorsun deyip konuyu kapattım.
    Alıntı Crack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaputun altındaki beygirlere bile tecavüz etmişler. yok böyle birşey.

Alıntı Caesar; Nickli Üyeden Alıntı
    imam os.rmamış s.çmış cemaat ise dünyada bu güne kadar yapılmamış bir eylem yapiyor. hey maaşallah

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıcıda da var kıllık götlük yapan satıcıda da. Adamın birini aradım 90 model ender bi araba adama diyorum abi araç boyalı olabilir o umurumda değil ama aracın şasesin de kulelerinde işlem var mı diyorum bilgim yok diyor ama km garantisi ve hasar kaydı garantisi verebilirim diyor. Ulan *** oğlu *** 90 model aracın ne hasarı çıkacak, sattığın araçta ağır kaza var mı yok mu bilmiyor musun veya garantisini veremiyor musun böyle ibneleri de var
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    aracın mühendisliği bellidir amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok.. darbe alıcağı riskli yerleri bellidir şase direkler poryalar bunun dışında değişeni olur komple boyalı olur.. önemli olan değişen neden değişmiş boyanan neden boyanmış..

güneş yanığındanda boyanmış olabilir darbedende buda anlaşılır basittir.. güneş yanığındansa iyi bir ustayada boyatılmışsa alana kardır boya masrafından kurtarır tap taze yep yeni boyalı arabayı alır avrupalı bu mantıkla bakar boyalı araba onlarda değerlidir bizde tam aksi boyalı araba değer kaybı olur komedi.. artık hiç bir resmi servis çekiartık parça çekiçleme tamirat olayı yapmıyor tak değiştir mantığındalar.. ufacık minnacık göçük için bile o parçayı komple değiştiriyorlar.. artık biz bu kafalara alışamassak hala 80 lilerin 90 lıların sanayi kafasında olursak bu mouhabbetlerde sohbetlerde çok döner..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracın mühendisliği bellidir amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok.. darbe alıcağı riskli yerleri bellidir şase direkler poryalar bunun dışında değişeni olur komple boyalı olur.. önemli olan değişen neden değişmiş boyanan neden boyanmış..

güneş yanığındanda boyanmış olabilir darbedende buda anlaşılır basittir.. güneş yanığındansa iyi bir ustayada boyatılmışsa alana kardır boya masrafından kurtarır tap taze yep yeni boyalı arabayı alır avrupalı bu mantıkla bakar boyalı araba onlarda değerlidir bizde tam aksi boyalı araba değer kaybı olur komedi.. artık hiç bir resmi servis çekiartık parça çekiçleme tamirat olayı yapmıyor tak değiştir mantığındalar.. ufacık minnacık göçük için bile o parçayı komple değiştiriyorlar.. artık biz bu kafalara alışamassak hala 80 lilerin 90 lıların sanayi kafasında olursak bu mouhabbetlerde sohbetlerde çok döner..
    Bende onu soruyorum abi ama adam gibi cevap alamıyorum bilmiyorum ama HASAR KAYDI ve KM(90k küsür) garantisi verebilirim diyor ben elma diyorum adam armut. Ankaradan istanbula ona göre geleceğim diyorum adam hiç iplemiyor bile varsa ağır bir şeyi söyle yorma beni oraya kadar dimi.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Siz tok satıcısınız

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Malesef piyasa dedğiniz gibi. bende sorun yaşamamak için satarken zorlanmayacağım arabalara yöneliyorum. Çok el değiştirmemiş mümkünse boyasız hasar kayıtsız araç almaya çalışıyorum. Şuanki aracımda 2008 model ilk sahibinden alınma boyasız 68 bin km de. Satarken de dert anlatmak zorunda kalmam diye düşünüyorum.
    bir defa 1.5 parça boyalı hasar kayıtsız araba almıştım. sonradan hasar kaydı çıktı araba aynı araba olmasına ragmen satana kadar canım çıktı.
    piyasayı b.k eden galericiler al satcılar maalesef.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıcıda da var kıllık götlük yapan satıcıda da. Adamın birini aradım 90 model ender bi araba adama diyorum abi araç boyalı olabilir o umurumda değil ama aracın şasesin de kulelerinde işlem var mı diyorum bilgim yok diyor ama km garantisi ve hasar kaydı garantisi verebilirim diyor. Ulan *** oğlu *** 90 model aracın ne hasarı çıkacak, sattığın araçta ağır kaza var mı yok mu bilmiyor musun veya garantisini veremiyor musun böyle ibneleri de var
    90 model arabaya km garantisi veren adamdan kork zaten
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Karşı taraf puştluğuna böyle bir tavır yapıyorsa ''Bende sana sana satılık araba yok'' der geçersiniz

Ama alan tarafta da satan tarafta da öyle insancıklar var ki insanları yanlış hareketlere sürüklüyorlar.

İşin 0km araç satışında da o kadar çok hikaye yaşanıyor ki... Yazmayı sevmiyorum denk gelirseniz uğrayın Susurluk-Balıkesir Mercedes bayisine çay-kahve eşliğinde komedilerden bir demet yaparım size.

A200 ün kapısını yavaşça kapatıp ''Bunda vakum yok mu?'' diyenden ''Türkiye'de üretiliyormuş bunlar doğru dimi?'' diye soranlar vs. vs...

Bu işin fıtratında var bunlar mecburen. Sabretmek lazım...

Eski bir müdürüm vardı derdiki ; ileride bir dükkan açacağım sırf gelen tip müşteriye S.ktir git diyebilmek için derdi. O kadar bıktırırdı insanlar...
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Galeride olsa bana arabanin seceresini gostermek zorunda satici. Bakimlarini vs vs. Oyle onume sadece exper raporu koyupta bu araba boyasiz yada lokal boyali diyip kandiramaz beni. (Genel konusuyorum sana hitaben degil direkt)
    Cekiyolar arabalari benzinleri dipliyolar anasini satim sonra arabadan bilgi veremiyor sadece boyasini biliyor. ...
    Bana gecmis dokumunu anlatabildikten sonra midemin kaldirdigi hasar kayitlarini sorgularim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galeride olsa bana arabanin seceresini gostermek zorunda satici. Bakimlarini vs vs. Oyle onume sadece exper raporu koyupta bu araba boyasiz yada lokal boyali diyip kandiramaz beni. (Genel konusuyorum sana hitaben degil direkt)
    Cekiyolar arabalari benzinleri dipliyolar anasini satim sonra arabadan bilgi veremiyor sadece boyasini biliyor. ...
    Bana gecmis dokumunu anlatabildikten sonra midemin kaldirdigi hasar kayitlarini sorgularim
    Kardeş sen ayda 30 tane araba satta her birinin km si km sine bakımını seceresini bil emi. karşı tez sunmak için komik duruma düşüyorsun.
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

meganes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    böyle şeyler hep beni bulur zannederdim başkasınada denk geliyomuş,ben artık bu zamanda insanlarla uğraşmıyorum bir kaçtane ilanım var arayanda var mesaj atanda mesela fiyatım bu yerim bu gelirsen ekime gelmezsen kasıma diyorum 😀 kapatıyorum sonra,memlekette ne kadar mezarcı varsa banamı denk geliyo anlamıyorum mk
    aracı yüksek fiyata satmam için elinizde 'jdm' yazısı varmı ??

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Satin aldigin adamdan yaz buraya kardesim de. Bakimini nezaman yaptin nerde yaptirdin ne yag koydurdun trigeri ne zaman degistirdin diye zor olmasa gerek. Bunlardan haberi olmayan adamdanda araba almayin bi zahmet

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satin aldigin adamdan yaz buraya kardesim de. Bakimini nezaman yaptin nerde yaptirdin ne yag koydurdun trigeri ne zaman degistirdin diye zor olmasa gerek. Bunlardan haberi olmayan adamdanda araba almayin bi zahmet
    kaporta ekspertiz ok. dizel ise turbo pompa enjektör sağlam. gerisi bir çuval cıvata , hali hazır ne ise odur. daha ötesine ne ben kefil olabilirim ne de başka bir kimse. alan adamda 500 - 1 lira masrafa katlanacak sonuçta 2.el araba alıyor. sattığım servis bakımlı olmayan her arabada diyorum yağını filtresini trigerini değiştir öyle bin.
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    insanları o kadar çok kazıkladılar ki artık napıcanı şaşırdı insanlar ki haklılar herkes kolay para kazanmıyor. boya takıntısı olan bir insan değilim ama hasarlı araç istemem hangi usta hakkını vererek topluyor? servislerde dahil. boya deseniz sonradan yapılan boya hemen güneş yanığı oluyor. fabrika boyası gibi kaliteli boyayan yok malesef.
    Romeo <3 Giulietta

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler