User Tag List

Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789
169 sonuçtan 153 ile 169 arası

Konu: Hasar kaydı takıntısı ve 2.el araç arayanların sapkınlığı

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...Ben dükkanın önünden geçenlere en seksi bakışımı attığım halde adam gelip mal almıyor. Varsa bir taktiği yeşillendir bi zahmet.
    Haykırdım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birisi de gelip sen " dokandı" yazdın diye senin daşşak geçse hoş mu olur ? Milletin bir şeyden anlamadığında sana soru sorması ne kadar normal ise, senin de " dokandı " yazman o kadar normal.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorumlara baktım da henüz aradığım heyecan ; numara - adres vermeler başlamamış , başlayınca çağırın bizde masaya koyalım

Burak K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi ben fiyatı ortalama 60-65.000 TL eden bi arabamı galeriye götürüyorum,adam bana diyor ki 45'e senden alırım 50'ye tezgaha koyarım,yeminler,kuranlar çoluklar çocuklar havada uçuşuyor. Sonra eve gidiyorum,hemen sahibinden.com'dan stalk YaresulAllah diyip galerinin ilanlarına bakıyorum o da ne,benzer özellikteki arabayı(Km ve ufak tefek donanım farklılıkları var koltuk rengi,bardaklık gibi vs.) 68.000 TL fiyatlı ilanını görüyorum. Bunun tam olarak tanımı nedir? Ticaret mi?
    Alıntı ygtkrmdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kabarırsa

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumlara baktım da henüz aradığım heyecan ; numara - adres vermeler başlamamış , başlayınca çağırın bizde masaya koyalım
    henüz onlar için erken kardeş.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hasar kaydı neyden olduysa 500 tl de olsa alıcı bunu soracak satıcıda şundan yada bundan demez neyse olan net bir şekilde durumu söyler. ne yazık ki biz millet olarak kusur saklama yoluna gidiyoruz. berberinden öğrencisine araba al satçısı doldu piyasa binicisine araba düşürmüyorlar. arabaya tek bir çivi çakmadan fırsatçılık yapılıyor. şuna da gözümle şahit oldum tdi polo hatasız olunca iyi paraya satılıyor diye daha ucuza satılan 1.2 1.4 düz benzinli boş model olanı alıp kaportasını aktaranı mı dersin gürcü arabası getirip kaportasını aktaranı mı dersin özellikle lüks arabalarda. sonra 3.000tl hasar kaydı olan arabaya bakıosun bakıosun boya yok olmaz tabi. ha bide komple mikron boyacılar var. keşke durum olsa sıfır alsak millet olarak bitik durumdayız. inşallah denk gelirse resim çekip yayınlarım yıldız sanayiinden gökkuşağı gibi çıkan çok gürcü arabası gördüm.

Oldschool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    91 model aracımın bagaj yazı yeri cizikti mavi renkte beyaz cizik belli oluyor dayıda yaşını başını almış bu boyanın orjinali varmı diye sorunca cıldırmıştım
    98 rover aracımada öyle kıl adamlar geldiki bu aracın direksiyonu yıpranmış mı diye direksiyonu incelemişti o adam zaten araba satın alamaz
    OldSchool ♥71♥
    Cefiro Lover İ love my Nissan Cefiro

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün çift taraflı parkedilen bir sokakta sağ tarafta boş park yeri buldum. Trafiği bloklamayayım diye sol taraftaki garaj girişine yanaştım, arkamdakiler geçince çıkıp sağa yanaşacağım.

Solda dururken yol verdiğim araçlardan biri, beyaz audi A6, 06 xx yyyy plaka, gelip kasten sağ aynamı kopartıp kaçtı.
    Hemen arkasındaki lavuklar da yol vermedi peşine de çıkamadım. En son iki araba arkasındayken de yol çıkışına 10 metre kala iki önümdeki, beyaz audinin arkasındaki lavuk durdu ve yanındaki kadını indirdi. Kadın da inmek bilemedi. Geri yürüdüklerinde caddeye çıktım ama hemen sağa dönüşte de kavşak var, nereye döndü bilemedim.

Polisi aradım, gerçi önceden başıma geldiği için starletle ne olacağını da biliyordum ama, yine de arayayım dedim. Durum tabi aynı, iki araçta olay yerini terkettiği için git napıyosan yap dediler.

Bundan bir kaç ay önce de yine bir lavuk yüzünden yine aynı aynam kırılmıştı. Bi ton paraya yaptırmıştım tramer olmasın diye. Şimdi yine öyle yapacağım çünkü aracı satma arefesindeyim.

Ayna 700TL bu arada.

Yani bugünküyle geçen aydakini kaskodan yaptırsaydım bir ay arayla 700er TL işlenecekti tramere.

Buradan çıkacak sonuçlar:
    1) Bence 5000tlye kadar olan tramer kayıtlarının, şu döviz kuruyla ve ledsiz sinyalsiz yaris aynasının bile 700tl olduğu piyasada hiç bir önemi yok.
    2) Kimseye iyilik yapmayacaksın. Beklesin enayiler ne yol veriyorsun.
    3) 500bin TL lik araca binse bile en nazik tabirimle eşşek yine eşşek.
    4) Trafikte birine vurursak inip adamın anasına sövüp kaçacağız ki binip kovalasın. Böylece rapor tutulamıyor. Kimse bir şey yapamıyor.
    5) Yivsiz av tüfeğimi evden araca indireceğim.

Söyleyeceklerim bu kadar.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlanda hatasız boyasız yazan arabaya mesaj yolluyoruz 11 tane hasar kaydı çıkıyor.. 9.000 1500 vs vs diye.. f30 bakmaya gittik 2 parça boyalı hasar kayıtsız diye, çakal sigortanın zeyilnamesini yaptırmamış hasar görünmüyor plakada. Şaseden sorgulayınca 40.000 + 35.000 hasar geldi lap diye.

Yani demem odur ki ortalıkta bu kadar dolandırıcı bu kadar çakal varken en küçük ipucunu bile sorgular oluyor insan.

İlanlara bakarken bile adam 2004 audi a3 e 2006 kaputu tamponu takmış, aracımız kesinlikle değişensizdir yazıyo altında da. Ya herkes arabadan bu kadar anlamak zorunda değil neden herkes birbirini dolandırmanın peşinde.

Hal böyle olunca da sen istediğin kadar dürüst ol insanlar 100 lira bile olsa peşine düşüyor hasar kaydının ya da 1 parça boyanın.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Birde şu bir bakışımla araba satarım, bacak bacak üstüne atınca müşteri bağlarım gibi gerçeklikle ilgisi olmayan klişe şeyleri bırakalım. Ben dükkanın önünden geçenlere en seksi bakışımı attığım halde adam gelip mal almıyor. Varsa bir taktiği yeşillendir bi zahmet.
    İyiki Murat geçmemiş dükkan önünden
    @Octane aynısından benim başımda var. Park halinde kamyon taktı sol dikize kökünden götürdü aynayı. Tramerimde güzel bir 1281 TL var 2014'e ait ısıtmalı+katlanır+ledli sol aynamın faturası olarak.
    1881 - 193

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    74 model murat sattım adam boya varmı dedi

Arabanın yanında soruyor

Çıldırmama ramak kalmıştı

Dayı dedim ben arabaya amca diyorum

Sen ne diyorsun çürükleri vardı süs zannetti herhalde

100.000 küsürlük arabalar sattım en çok 5.000 30.000 aralığındakiler uğraştırdı beni
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adam honda civicle burundan yere çakılıyor, alkollü. Kasko devre dışı tabi. Yaptırmış arabayı kendisi şimdi satıyor hemde piyasanın altı fiyatıda falan değil bildiğiniz piyasa fiyatına ilanda şuanda ve 2000 tl hasar yazmış farklı zamandan bi kayıt, tertemizdir diyede altını çizmiş. Adam gelecek bakacak şehir dışından 2000 tl'lik hasarı sormaya kalmadan baktıracak arabaya önden hasarlı. Bu dediğim kişi binici al satçıda değil üstelik. Allah tepesinden baksın böyle tiplerin.
    Barış

Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Hiiç ağlamayın bu piyasayı siz olmasanızda sizinle aynı işi yapan çakllar bu hale getirdi.
    Al sattan kazan takastan aldığından sattığından ayrı kazan
    Hurda topla ondan kazan
    Dara düşmüş vatandaş gelince malı öldür ondan kazan bu iş bu hale geldi kendi silahları döndü kendilerine
    Ben alım satımla hiç ilgili değilim 3 arabam var biri hatasız biri ağır hasar kayıtlı birinin çamurluğu değişik
    Bakımlı olsun yürüyen sağlam olsun bana yeter
    Ama galerici ve alsatçıların kapısından girmedim daha büyük konuşmayımda girmemde
    Sahibinden alırım o da kazansın bende aracıya para kazandırmak bana saçma geliyor
    Biz daha iyisini alana kadar en iyisi bu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Trameri tertemiz kmsi 80 binde araba gördüm, muayene kayıtlarında da sorun yok 2parça boyalı.. Ama aslında 180binde arabanın arkası başka araba, öyle güzel toplanmış ki kimse anlamaz.. Tramer herşey değil arkadaşlar, boya değişen de öyle.. Tramer sigortalıların ödemelerini azaltan, sıfır araba satışını arttıran bir araç sadece.. Bir de insanların aldığı malın temiz olduğuna inanmasını sağlayan..
    Ben memur adamım ticaretten anlamam, araba alacaksam anlayan akrabama gösteririm o al kullan derse alırım, 1500liralık hasar kaydını bırakın pert olmasını bile umursamam,umursamadım da, pert arabayı pertliğini söyleyerek 1haftda sattım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu site görmedi mi impreza 1.6'nın STI olarak satılmaya çalışıldığını? Sonradan ortaya çıktı olay.......
    Okumadan imzalamam.....

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yahu konu 1 deli 40 akıllı olayına donmuş. sanki 40 kişi cok biliyo hııımmınn..

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

ahmetaggun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakıp bakıp bu yoruma gülme kirizine giriyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler