User Tag List

Sayfa 12/25 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
457 sonuçtan 210 ile 228 arası

Konu: Birisi birisini fena benzetmiş

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Berkinka denen moderatör konuyu kilitlemiş ama silmemişti.

Sanırım bizim renkli oğlan görünce konuyu komple sildi.Sinan-cetin rumuzlu biri var bizden sanırım bu konunun linkini vermiş.Hesabı olanlar varsa atsınlar linki, mesajı atınca siliyorlar ulaşamadan kimseye.Bu herifin bu yaptığı yanına kalmasın.İnsanların işine, haysiyetine, hepsini geçtim karısına laf etmek nedir?
    Beraber iş yapıyorlar, ekmek parası kazanıyorlar ki ses edemediler belki, belki de ettiler de biz bilmiyoruz.Ama her ne olursa olsun bunu şahsen bana yapsa soda şisesinin müstakbel karısı yapardım bu elemanı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eve gideyim aticam linki

sky clio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başlığın tarihini gördüm yeni, ssdeki kulakları görünce dedim muhabbet eski herhalde
    Bu arada konuyu duyar duymaz M5'i ne yapacak diye aklımdan geçirenlerdenim bende.

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonuç olarak bu arkadaşı bu hale buğra (the makina ) mı sokmuş ?

Merttsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    And düzgün adama benziyordu ama ekipte iyi iş yapan herkesin sırayla gönderilmesi soru işareti yaratmadı değil kafamda.
    Buğra abinin yazdılkarını okuyunca da hak verdim dedikleri doğruysa -ki doğrudur- az bile yapmış.
    Otopark bir kişinin egolarından dolayı bitmiş yazık.

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aslanneron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben şeyi merak ediyorum m5 i satıcak mı acaba
    Bayandan punto alırım ondan m5 almam yürürken geriye falan sokmuştur elimizde kalır şanzıman
    DR. OWL

pejoemre07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HondatugraL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayandan punto alırım ondan m5 almam yürürken geriye falan sokmuştur elimizde kalır şanzıman
    Bebeğim derken yapmış olabilir hiç bulaşılmaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hangi temiz M5 ten bahsediyorsunuz siz yahu..

Ben arabasını incelemedim, etmedim ancak otomobilinin durumu konusunda sürüş tarzı yeterli bir referanstır benim için..

Teste aldığı otomobilleri nasıl kullandığını görmediniz mi.. Canını alıyor resmen..

Ha kendi arabasını öyle kullanmıyorsa başkasının arabasını neden öyle kullanıyor derler adama.. Gerçi kullanır.. Elin arabası.. İçinde kaç kuruşu var ki..

RS le kaza yaptığı yere kendi arabasıyla aynı sertlikte girmiş mi hiç.. Girdiyse, zaten yavurun malı gibi kullanılan araba alınmaz.

Kendi arabasıyla o meşhur RS kazası olan viraja girmediyse, girmezse, o kadar iyi bakıyorsa (ne yalan söyleyeyim, sanmıyorum), testteki arabaların, ona emanet edenlerin günahı nedir..
    Nereden tutsan elinde kalıyor.
    Devamlı redline, önden arkadan kaydırmalar, saçma sapan arabalarla drag yapmalar.. (Gerçi sert kullanım/hoyratça kullanım konusunda Eren Tekin'in eline su dökemez o başka bir konu.. )

Bu adamın İstanbul parkta kullandıkları tüm otomobillere acıdım.. TypeR a da acıdım, 911 Turbo S e de acıdım..
    Hele bir CRZ videosu var, ağladı resmen araba bırak beni artık diye..

Bu adamın arabasına mı temiz diyorsunuz siz..
    "Temizlik" tanımlarımız çok farklı o zaman..

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Golf GTI Testinde araç ilerlerken P konum'a almıştı.Efsane adam ya
    Seat IBIZA FR

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

TEST | VW Golf GTI - YouTube

Elinde hissettin
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    And'ı tanımayıp Buğra abinin yazısını okuyan biri and hakkında böyle şeyleri bir insan yapamaz gibi şeyler düşünebilir. Lakin Buğra Akpınara sonuna kadar hak veriyorum. Eski editör olarak söylüyorum ki sayfada çalışanlar ile yönetenler arasında bile çok şaçma düzeyde emir talep olayı vardı ki, And'ın Buğra'ya böyle yapmaması olacak şey değil. And ile 15 dk bir araya gelen bile çok rahat anlayacaktır muhattap alınacak biri olduğunu. Akpınarın yazdığı yazıdaki hiç bir olay için and yapmamıştır diyemiyorum, ki diyemeyen onca otoparkın eski müdavim takipçileri de var; yapar, o potansiyel var andda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sinan, doğan kabak, buğra üçlüsü tek bir çatı altında toplansa her videoları 150 200 bin arası izlenir tahminimce. çağrılmadıkları uluslararası organizasyonda kalmaz. bence bir düşünsünler bunu

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    The Makina'nın yeni konsepti belli oldu; #thedayaks Otopert ailesi de şoka uğramış belli, üyeleri sinan'a yüklenmiş doğru mu bunlar diye
    Sinan Bey'in Acıklaması Ne Zaman Gelicek? | Sayfa 2 | OTOPARK.COM | Surucunun Adresi
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MetalliHead Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostlar,

Şu sıralar OTOPARK'ın ne denli sefalet içinde süründüğünü daha iyi ifade edebilmek adına bu mesajı sizlere Barcelona'nın beş yıldızlı otellerinden Grand Marina'nın 7. katındaki bir tuvaletten yazıyorum...

Çok yalnızım; geldiğim uçakta yanımdaki koltuk boş olduğu gibi, burada da otomobil medyasından Eren hariç benden başka kimse yok...

Sabahtan beri Carpe Diem'di, Barceloneta'ydı, şehrin en lüks restoranlarında ziyafet çekip duruyorum. Bu hengamede bir de locadan Flamenco izlemek durumunda kaldım. Yarın aynı işkence Mallorca'da devam edecek, inşallah cumartesi sona erecek... Üstelik bu tür lansmanlardan bu ay 3 tane, önümüzdeki ay -şimdilik- 2 tane daha var. Davet edildik bir kere, mecbur gidiyoruz...

İnanın hiç şevkim kalmadı... *****, son projemiz yüzünden 3 ay daha iş yapmasak gene kârdayız. Gel de şimdi video çek!

Gerçi benim akıbetim belirsiz... Gene de şirkette bu külfeti üstlenecek birileri daha çıkar sanırım.

Neyse kafanızı şişirdim, kusuruma bakmayın. Acılar paylaştıkça azalır, sevinçler paylaştıkça çoğalırmış...

Kendinize iyi bakın.

Sevgiler,

And

dhye böyle yazmış the end .
    Ben o postu gördüm bir yerde de umursamadım dikkat de etmedim. Birisi andla dalga geçiyor herhalde nükteli olarak onun gibi yazmış dedim. Gerçekten o yazdıysa çocukluğu hatta bebekliğine kadar sorgulanmalı... Eğer buraları okuyorsan and ciddiyim iyi bir psikiyatriste dtc kapalı gitmeni tavsiye ederim. Senin için.

Buğranın açıklamaları sonrası cevap gelse de gelmese de görünenler fazlasıyla doğruluyor dediklerini. Belli ki bilmediğimiz bir ton şey var. Fazlasıyla itici gelen videolarından sonra ayrılıyor olması sevindirici. Otoparkın kalite yokluğu için düşük yaş grubundaki "abi yanlasana cuprayla" diyen tayfası ne olur bilmiyorum ama bu olayda fanboyluğu yaptıkları abilerinin gerçek yüzünü göstermek lazım bence. Çoluk çocuk bari düzgün adamları takip etsin.

Buradan memleket meselelerine bağlamak istemiyorum ama ne geliyorsa küçükken yanlış alınan rol modeller yüzünden geliyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buğra abi sonuna kadar haklı bence, artık o şahıs ne yaptıysa buğra abiye dayanamamış, çünkü kolay kolay patlayacak kavga edecek birine benzemiyor. Otoparkında sinan abiye kalması bence çok iyi olmuş.

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seyfettin777 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berkinka denen moderatör konuyu kilitlemiş ama silmemişti.

Sanırım bizim renkli oğlan görünce konuyu komple sildi.Sinan-cetin rumuzlu biri var bizden sanırım bu konunun linkini vermiş.Hesabı olanlar varsa atsınlar linki, mesajı atınca siliyorlar ulaşamadan kimseye.Bu herifin bu yaptığı yanına kalmasın.İnsanların işine, haysiyetine, hepsini geçtim karısına laf etmek nedir?
    Beraber iş yapıyorlar, ekmek parası kazanıyorlar ki ses edemediler belki, belki de ettiler de biz bilmiyoruz.Ama her ne olursa olsun bunu şahsen bana yapsa soda şisesinin müstakbel karısı yapardım bu elemanı.
    Adamın durumunda olmadan anlıyamazsın . Bilmediğin şeyler vardır illaki

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Emrecan-R
    E tamam ben kesin konuşmadım ki.Belki şöyledir veya böyledir dedim.

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Reis soru cevap yapıyor ben çekirdekle kolami hazirladim bekliyorum
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    End madde madde iddiaları istiyormuş üyeliği açında gönderelim maddeleri. Bi eğlencemiz vardı onuda kapattılar hayırlı işler ahahhaahhaahah

Bu arada Amarok la da kaza yaptı diyorlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler