User Tag List

Sayfa 16/25 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon
457 sonuçtan 286 ile 304 arası

Konu: Birisi birisini fena benzetmiş

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya adam haklıymış çok üzerine gidiyorsunuz neler çekmiş orada öyle resmen zirvedeki yalnızlık focus kazasinida üzerine yıkmışlar arabanın canını alıp lastikleri bitirip buna vermişler al patla diye yazık bu adama gerçekten ya dogan kabakta topgear dergisini yayinlayabilmek için kullanmış bunu yazıktır bu adama and bi kurban falan kes hayır yap sen başından bu kadar bela geçmiş geçmiş olsun
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muazzam bi itelemeydi, lastiklerdeki çamura kadar belirtmiş. İçine işlemiş olsa gerek.
    Belkide araba ona geldiğinde pertti bilemeyiz ki
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

alihansirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yapmış olduğu açıklamayı dikkatli bir şekilde ve defalarca okudum.

Söylemiş olduklarına teker teker cevap vereceğim. Allahtan bir şeyleri saklama huyum var da, askerdeki izin kağıdıma kadar duruyor.

09.05.2013 de birliğime katıldım, askerlik o zamanlar 15 aydı askerlik 12 aya düştü ve ben 14.05.2014 de birliğimden teskere aldım, izne geldiğimde özel durum nedeniyle birkaç gün geç döndüm, o yüzden 5 gün de fazladan askerlik yaptım. Ne zaman rapor almışım nasıl olmuş anlamadım. Buğra abinin dediği gibi ilaçları geciktirdi sanırım.

Burada teskerem mevcut kullandığım izinler vs. herşey üzerinde yazıyor...

Buda benim izin belgesi ;

Geleyim bana sağa sola küfür eden zavallı çocuk demesine. Görende kendisini trafikte “ Aaa beyefendi ne için üzerime kırdınız bunu sizin gibi elit bir beyefendiye yakıştıramadım” diye tartışıyor. Kurgularını yaparken kestiğim küfürlerinin haddi hesabı olmadığını kendisine hatırlatır, küfür ettiğim için zavallı konumuna düşüyorsam kendisinin de aynı konumda olduğunu bildirmek isterim. Ayrıca “Trafik Kafası” Türkiye’de ki sürücülerin trafikteki stresli davranışlarını skeç haline getirerek insanları biraz olsun güldürebilmek için yapılmış bir proje olduğunu belirtmek isterim. Otopark.com Younow canlı yayınlarında neden o zaman proje ile ilgili beğenilerini ve geliştirmem gereken yanları olduğunu dile getirirlerdi kendileri lütfen açıklasın.

Şu Buğra abinin bana hakaret ettiği durumlara geleyim. Biz o gün test aracının değil Buğra abinin ailesinin Albea’sının içerisindeydik. Ben 1.5 – 2 ay gibi bir süreçte tüm boş vaktimi “mesai saatleri dışı, izin günlerim, gece geç vakitler” olmak üzere Buğra abinin evinde geçirdim. Bu adam bu süreçte bana kurgu için bir çok şey anlattı, kendisinin ve mükemmel bir insan olan annesinin yemeğini yedim. Ekmeğini yedim. Ve Buğra abi sayesinde bu gün kazandığım para freelance olarak yaptığım, harçlık amaçlı yaptığım kurgulardan “7.000 TL” gibi bir rakama ulaştı. Bunu da buraya yazayım madem öyle… Doğru kendisi agresif bir eğitmen, ama şunu da söylemek isterim bana yaptığım hatalardan dolayı kızmamış olsaydı, bu gün kendi video prodüskyon şirketimi kurabilecek konuma gelemezdim. Bana bağırmasının sebebi şu idi, öğretmiş olduğu kurgu tekniklerinin çoğunu kendi kafamın dikine gitmemden dolayı defalarca atladım e adamda haliyle oğlum biz kaç aydır boşuna mı konuşuyoruz diye kızdı, haklıydı da.Beni hiçbir zaman “AŞAĞILAMADI” “HAKARET ETMEDİ” hatta ve hatta kendisi bana kızmıyorsun dimi bak hatalarını sana anlatmam gerekiyor dediğinde sen benim öz abimsin döversin de seversin de dediğimde estağfrullah ne haddime seni dövmek sövmek diyen bi adam bu adam. Ben kendisini öz abim olarak görüyorum, isterse bağırır isterse döver peki ya Sn. And Mehmet Çetin, sen kimsin de Buğra abi bana bağırıyor diye bana bağırma hakkını kendinde buluyorsun ? Defalarca telefonda konuştuk demişsin, lütfen dürüst ol Allah yukarıda diyeceğim ama ateist olduğun için bir şey ifade etmeyecek. Bu konu ile ilgili benimle telefonda hiç konuşmadın! Hatta Buğra abi ile Doğan abinin evinden çıktığımızda arabada giderken, Buğra abi aradı mı seni konuştunuz mu dediğinde hayır abi aramadı, ben bu saatten sonra otopark.com un videolarını yapmak istemiyorum demiştim. Bunun üzerine peki diyen Buğra abi bir yada iki hafta sonra mustang videosunu yapmak istiyordun kurgu sıkıntım var ben arada kalıyorum yapar mısın dediğinde kendisine abi sen iste dağları deleyim sadece senin için yaparım dedim. Sonrasında da Buğra abi olur böyle insanların her anı birbirini tutmaz abindir, boşver takılma demesi üzerine otopark ile çalışmaya devam ettim. Her neyse özrünü kabul ettim. Tebrikler, erdemli bir davranış. Bozuk saat bile günde 2 kez doğruyu gösteriyor sonuçta.

Burası beni ilgilendirmiyor ama Buğra Abiye gönül koyucam şu anda, ben sabah 9 dan akşam 6 ya kadar olan saat aralığında (mesai saatlerim) “yani buğra abinin uyku saati!” haricinde her dakika yanındaydım. Madem o kadar karı kız kovalıyordun abi bir güzelliğini göremedim ayıp etmişsin, ne fenaymışsın iki arada bir derede karı kızları da aradan çıkartmışsın hızlısın vesselam!.

TheMakina projesinde teeeee oktostore zamanından beri Buğra Abinin yanındayım, daha otopark.com ile iş birliği yapmamıştı. Kendisine o zamanlarda söylüyordum. Abi çok güzel yerlere geleceksin diye. Hatta kendisi de oğlum ayakların biraz yere bassın herşeyin zamanı var herşey nasip kısmet diyerek mütevazilik örneği gösterirdi her zaman. Geçenlerde de söyledim. Ayaklarım yere basıyormuş değil mi abi diye. Çünkü proje herkesin tahmin ettiğinden daha iyi yerlere geldi. Haliyle inancı olmayanlar da markaların buğra abi ile proje yapmasını kaldıramadı kendine pay çıkartıyor. Çatlayın anasını satayım. Daha iyi yerlere geleceğiz UYANDIRAYIM!

Gelelim Buğra abi için hatasını yüzüne vurduğunda sinirlenip parlayan bir insan ibaresine.

Kuran Evliya çarpsın ki bu adam her fırsatta kendisinden yaşça küçük olmama ramen,
    - Oğlum bak bi hatam olursa beni uyarın, abi yanlış yapıyorsun deyin bana ki hatalarımı telafi edebileyim diyen bir insan, bu zamana kadar bi kaç kez de hatalı olduğu durumları “konu dışı” kendisine söylediğimde, evet ya haklısın sağol kardeşim benim eksik olma diyebilecek erdemde bir adam.

Hatasını söylediğim için bana hiç celallenmedi. Bana mı torpil geçtin Buğra abi ?

Gelelim sözlük konusuna, bahsi geçen ismini vermediği sözlük Arabalı Sözlük, sahiplerinden birisi benim arkadaşım, kendisi ile konuyu zaten defalarca konuşmuştuk ki kendisi de biz çok kullanıcılı bir siteyiz, herkese ne yazık ki müdahale edemiyoruz ama bu ekstrem bir durum diyerek yardımcı oldu sağolsun. Anlıyorum ki bu adamların da kıymeti bilinmemiş…

Buğra abi yazmamış ama, çekimlere katılmadığını yazmış. En basit örnek Mustang testinin ve Bajaj testinin çekimlerini birebir Buğra Abi yaptı(ve daha niceleri), niye böyle bi yalan söyledi durduk yere anlamış değilim. Kamera ayarlarına da gelince, Buğra abinin ilk katıldığı günlerde çektikleri Ahmet Özgün ile yaptığı röportajı izleyiniz.

Link Burada ;
    Intercity İstanbul Park Sohbetleri : Ahmet Ozgun 'Roportaj' - YouTube

Bir de Mustang videosuna bir göz atın

Link Burada;
    TEST | Ford Mustang 2.3L EcoBoost [English Subtitled] - YouTube

Kamera ayarlarının doğru yada yanlış mı yapıldığına siz karar verirsiniz zaten. Bir şey yazmama gerçekten gerek yok…

Anlamadığım nokta şu benim, bir olay olmuş bir şeyler cereyan etmiş bir taraf hasar görmüş, olabilecek bir şey herkes kavga edebilir.. Bunu neden o zamanlar yayınlamadı da, 8 ay sonra yayınladı anlamadım, kafası şimdi geldi galiba.

Allah ıslah etsin diyeceğim de işte.. Ateistsin…
    Sheer Driving Pleasure

E21hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    And'in açıklamasını okuyanlar:

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    alihan vurdu ve gol oldu

bence konuyu tartismaya gerek yok bi herseyi devredip gitse rahatlicak herkes

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En güzel açıklama alihandan gelmiş @alihansirin

Sinan58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biraz yorumlara baktım forumun geneli And"ın gitmesinden memnun, hatta And gittin bari daha Otopark.com"A karışma zarar veriyorsun diyene kadar var. Ki bal gibide haklılar

NakkaSss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    @alihansirin dostum evrak fotoğraflarındaki kimlik bilgilerini de gizle öyle koy. Ana adı, baba adı, sicil no, doğum bilgileri vs. sonra adına şirket falan açarlar ruhun duymaz.
    Tufan has no limits.

alihansirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @NakkaSsss sıkıntı yok tc kimliği gizledim sicil no yazan numara da askeriyedeki sicil numaram. Artık bir geçerliliği yok yani. İyi düşünceniz için teşekkürler
    Sheer Driving Pleasure

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Renkli oğlan bizim forumdan uzak duruyor kasıtlı olarak.

3-5 kuruşluk yalanlarını, yaptığı çakallıkları burada kimseye yediremeyeceğinin farkında.Oradaki mevcut kitlesini muhafaza etmeye çalışıyor herhalde.
    Otopark'ın yaş ortalaması düşük, And'ın son attığı iletideki çelişkileri görebildiklerini bile sanmıyorum...

muratabdoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kimse yapmamış dayanamıyacağımmmmmm THE AND
    VW MKV GOLF GTI #MASKD 2021~ Los Angeles, CA
    VW Scirocco TSI #Blueoflove 2013-2017 ISTANBUL

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başka platformlarda buradan bahsetmeyin lütfen,bir burası kaldı.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

mKc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "Abi beni dövdüler dediğinde" gidip almadınız adamı,
    bu iş the and değil to be continued...
    M.Kürşat COŞKUN
    Metalurji ve Malzeme Müh.

In between Cars

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sitenin adı OTOPERT olarak değişecek mi acaba?
    Yada OTOMORT?
    OTOMORTINGEN? ( Pek havalı oldu )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Modacı Barbaros Şansal "Bokunda Boğul Turkiye" - YouTube

"Türkiye" yerine istediğinizi koyabilirsiniz .......
    Okumadan imzalamam.....

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    The AND güzel olmuş
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Atılan yumruğun 60 fps videosu mevcutmudur ? One Punch Man diye bir anime buldum @Buğra A. o sen misin ?
    74 model sehpa...

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bir gülüşü var , @Buğra A. görse aduket atar.
    imzasız..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler