User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
63 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Genç,yaşlı üyelerimiz ve mafyacılık konsepti içeren boş mesajları...

Kullanıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burdan yaş muhabbeti yapan hacı dayılar da ders çıkarsın.

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Argo kelime haznemiz çok fazla, buda yazım diline yansıyınca seviye düşüyor ve akabinde yanlış anlamalar başlıyor..
    group b ___

Frid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çuvaldızı kendimize batırmalıyız akabinde.
    Soyadımın ilk iki harfi kişiliğim kadar ÖZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    genc arkadaslarmız forum duzenınden once kendı saglıkları ıcın kacınmalı bence böyle atarlardan. hıc tanımadıgın yuzunu gormedıgın kım oldugunu neler yapabılecegını bılmedıgın adama atar yapmak vallahı buyuk cesaret. kımden ne cıkacagı kımın ne kadar manyak olacagı bellı olmaz. efendı olmak her zaman prım yapar.
    ]Senin araba bitene kadar ben otomotiv sektörünü bitirir emekli olup planör falan kullanırım, sıkıntı yok

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    IP numaranı aldım olum senin. IPNI ALDIM SENİĞĞNN!!!
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

!KO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İlker G.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yıne ne oldu,hayrola? Benım takıp ettıgım konular sutlac kıvamında

phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kalabalıkta racon kesenin tenhada özrü affolunmaz banlayıp geçmek lazım

Dean's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle böyle bir yazıya forumun ihtiyacı vardı. Son dönemlerde bir çok konuda numara alıp verme muhabbeti yapanlar ile dolmuştu. Forumun kalitesini düşürüyorlar. En büyük erdem efendiliktir. Bu arada bu işin yaş ile alakası olduğunu düşünmüyorum. Kişinin kendisini nasıl yetiştirebildiği ve ahlaki değerleri ile alakası vardır. Çok eski olmasam bile bende foruma yıllardır üyeyim. Foruma üye olmadan da en az bir yıl yada altı ay takip etmiştim. Sanal alemde kalp kırmaya münakaşaya gerek yok. Keza gerçek hayatta da münakaşaya gerek yok. Ummadık taş baş yarar. Kimin ne veya nasıl olacağı belli olmaz. Şurada söylenilen bir söz bir anlık gaz ile ya hayata ya da yıllara bedel olabilir.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili TechTurkey üyeleri ,

Forumumuzda son dönemde heyecanlı genç kardeşlerimiz ağırlıklı olmak üzere yersiz, manasız ve gereksiz kavgaya yada tartışmaya götüren yazışmalar ile karşılaşıyoruz. Elimizden geldiğince böyle durumlara müsaade etmesekte bazen gözden kaçabiliyor. Genel olarak bizler bu forumu senelerdir üyeleri atarak değil konuşup medeni biçimde yaşamaya ve yazışmaya ikna ederek ayakta tuttuk. Abi kardeş mantığı ile birbirimizi kollayarak, bilgilerimizi paylaşarak herkezin yerini bildiği bir ortamdır TechTurkey. Bunun aksini düşünen üyeyi de çok net burada görmek istemiyoruz.

Tüm üyelerimizden ricamız bu tip yazışmaları sürdürmemeleri ve kendilerini medeni, mantıklı ve makul insanlar olarak geliştirmeleri yönündedir. Forumdan atmak, ceza vermek bu yazıyı yazmaktan daha kolay ama bunu yaparak bilinçli bir topluluk oluşturmaktan uzaklaşacağımız kanaatindeyiz.

Bizlerin hassasiyeti sizlerin de hassasiyeti olmalı.

Hepinize iyi forumlar dilerim,

TechTurkey Yönetimi
    şimdi bazıları durumun farkında değil... mesela pist konusu açtın, samimi oldukların 'reis ne konu beeee, sen yaparasın kanka, kardo o ferrari bizim dayının oğlundaydı geçen ne gezdik beeee!' diye son derece ciddi bir konun altına yorum yazsa ne olur? konuya yazacaklar bile yazmaz, seviye önemli... tamam geyik yapılan konular var eyvallah ama her konuda da geyik olmaz ki arkadaş... sona ne mi oluyor? şaka k a k a oluyor, çok muhabbet tez parlatır adamı, 'sen kimsin bilader? sen benim kim olduğumu biliyor musun? ben sana şunu yaparım hırbo...' yahu ne oluyoruz? bana ne senin diğerine ne yapacağından? ayağından mı asarsın, baş aşağı mı oturtuursun kime ne??? burası silah forumu değil, arkadaşlık sitesi de değil, %90 ımızın amacının odağında otomobil olan bir grubuz sadece... elbette sadece otomobil konuşmayalım ama anafikri de kaçırmayalım...

ben de 2-3 kere reddedildim üye olmadan önce, araya torpil koydum hatta sonra baktım açılmış üyelik ne kadar ince elenip sık dokunduğunun farkındayım ayrıca üyeleri kazanmak için çok uğraşıldığını da biliyorum, umarım insanlar anlatılmak isteneni anlamıştır...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kavga edenlerin arasını da bulmak yanlışmış, işi yöneticilere bırakmak şart forumumuz da onuda anladım. Çünkü ma-lum konuda geçen diyaloglar yüzünden, ban yiyenlerden biri de bendim. Oysa kimseye atar gider yapmadığım halde. Bazen cezalarda anlamsız olabiliyor abi, bu gibi durumları da gözden kaçırmamak lazım. 3 gün uzaklaştırıldım ama çok canımı sıkan bir durumdu. Gazete okur gibi her gün okurum yazarım bu foruma, haksız yere yediğim ceza bana bir ders oldu. Kavga mı ediyorlar, birbirlerine mi ateş ediyorlar artık umurumda değil bana düşmez moduna girdim. Yönetici abilerimizden birine neden ceza verdiniz diye sormadım mevzuyu daha fazla bulandırmamak için, ama böyle bir konu açılınca yazmak istedim. Umarım verilen cezalar, biraz daha yerinde olursa sevinirim.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kavga edenlerin arasını da bulmak yanlışmış, işi yöneticilere bırakmak şart forumumuz da onuda anladım. Çünkü ma-lum konuda geçen diyaloglar yüzünden, ban yiyenlerden biri de bendim. Oysa kimseye atar gider yapmadığım halde. Bazen cezalarda anlamsız olabiliyor abi, bu gibi durumları da gözden kaçırmamak lazım. 3 gün uzaklaştırıldım ama çok canımı sıkan bir durumdu. Gazete okur gibi her gün okurum yazarım bu foruma, haksız yere yediğim ceza bana bir ders oldu. Kavga mı ediyorlar, birbirlerine mi ateş ediyorlar artık umurumda değil bana düşmez moduna girdim. Yönetici abilerimizden birine neden ceza verdiniz diye sormadım mevzuyu daha fazla bulandırmamak için, ama böyle bir konu açılınca yazmak istedim. Umarım verilen cezalar, biraz daha yerinde olursa sevinirim.
    kavgada yumruğun nereye gideceği belli oluyor maalesef, araya girmemek en iyisi...

yakında ciddi ciddi 'intihar ediyorum!' konusu açana 'arabanı kime bırakıyorsun? Ahmet gel oğlum sana araba buldum, Mehmet sen al arabayı bi tarafına sok, l a n ben sana yediririm o lafı, yedirmezsen adam değilsin, ver lan numaranı vs vs' yahu konu neydi??? muhabbet buraya nasıl geldi? çoğu konuda bunu yaşıyoruz maalesef, sonra da diyoruz ki eskiler neden yazmıyor? ne yazsın, ben de sizin ...... mi?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kavgada yumruğun nereye gideceği belli oluyor maalesef, araya girmemek en iyisi...

yakında ciddi ciddi 'intihar ediyorum!' konusu açana 'arabanı kime bırakıyorsun? Ahmet gel oğlum sana araba buldum, Mehmet sen al arabayı bi tarafına sok, l a n ben sana yediririm o lafı, yedirmezsen adam değilsin, ver lan numaranı vs vs' yahu konu neydi??? muhabbet buraya nasıl geldi? çoğu konuda bunu yaşıyoruz maalesef, sonra da diyoruz ki eskiler neden yazmıyor? ne yazsın, ben de sizin ...... mi?
    Haklısın abi kavgada yumruğun nereye gideceği belli olmuyor çok doğru bir söz yazmışsın. En iyisi bir köşeye çekilip, izlemekmiş bunu anladım bende...
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burda veya baska forumlarda eski zamanlarda girdigim tartismalari yazdigim bazi mesajlari gordukce hatirladikca ne kadar cocukca davranislarmis diyorum. Hakliydim veya haksizdim o konuya girmek anlamsiz kaliyor muhabbetin son noktada geldigi yeri gorunce. Yasimda cok buyuk degil otuzumdayim ama 5 yil once yaptigim bazi seyler komik geliyor simdi. Hatta yuzyuze gelsem de ozur dilesem dedigim kisiler bile var. Genc arkadaslara tavsiyem cok gaza gelmemeleri yonunde. Sevdikleri otomobil konusunda alabildikleri kadar keyif ve teknik detayı ogrenmeye calissinlar burdan yeter. Goy goy ve atarin fazlasini yuzyuze geldikleri sanayi ortaminda yapsalar buralar da rahatlar

ozyt1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok yerinde bir açıklama olmuş, ilk başlarda ben en çok bana "hacı dayı", "amca" denilmesinden sıkıntı duyuyordum. Ama o arkadaşların genelde evde oturup çay ve petibör eşliğinde yorum kastığını anladım. Evde iki petibör gücünde olanlar, klavyede 10 kaplan gücüne çıkıyorlar. Forumun temel amacı bilgi paylaşımı olmalı, bilgininde raconu ve yaşı olmaz.

'Reis' "evden aldırırım" gibi terimler arttıkça, "farzetki" tadında "yer uçağı" forumlarından & facebook gruplarından farkımız kalmıyor malesef.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Sinan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben fazla müsamaha gösterilmesi yerine banlama olayının devam etmesi gerektiği düşünenlerdenim.

Yoksa forumun disiplin düzeninin bozulacağını düşünüyorum, 1 yıl önceki forum ile şuanki forum arasında bile gözle görülür bir olumsuz değişim var bana göre.
    Sırf gecen sene değil esas öncesiyle var fark var ki buda artık normal üye sayısı fırladı gitti. forumun belli dönemleri var 3-5 ayda bir apaçi baskınına ugruyor sonra onlar umdugunu bulamadıgı için kayboluyorlar .

21 şubat 206 da 798 üye varmış

http://web.archive.org/web/200606200...key.com/forum/

bu 3 Mart 2011 de

http://web.archive.org/web/201103030...key.com/forum/

Şuan 14 bin üye var. kaba 11 senede 13 bin üye eklenmiş ister istemez aradan çürük çarık cıkacaktır hatta cıkıyor
    1881 - 193

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sırf gecen sene değil esas öncesiyle var fark var ki buda artık normal üye sayısı fırladı gitti. forumun belli dönemleri var 3-5 ayda bir apaçi baskınına ugruyor sonra onlar umdugunu bulamadıgı için kayboluyorlar .

bu 3 Mart 2011 de

Şuan 14 bin üye var. kaba 11 senede 13 bin üye eklenmiş ister istemez aradan çürük çarık cıkacaktır hatta cıkıyor
    Olm bi kere 2008 de modifiyem'den banlanınca bizim ekip komple buraya geçtik

sonra @cem dayanamadı günlük geyik konusu açıyodu 1000 postta sıfırlıyordu aahahaa

Adamların serveri dayanamamış bizim post kasma hızımıza hepimizi davuk doğrar gibi banladılar
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Day Walker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olm bi kere 2008 de modifiyem'den banlanınca bizim ekip komple buraya geçtik

Adamların serveri dayanamamış bizim post kasma hızımıza hepimizi davuk doğrar gibi banladılar
    f5'le mesaj değil sayfa sayfa yeni mesja geliyorduda neyse
    1881 - 193

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu 3 Mart 2011 de

Tıklayınca gözlerim yaşardı Aslında eski üyeler artık çok fazla aktif değil üslubun değişmesinde bununda etkisi çok.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler