User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
49 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Meteor düşmüş , belediye uyuyor yıl 2017

samara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle geçmiş olsun.Gerçekten rezil bir durum. @darkmoon dediği gibi şerit felan çekilmesi gerekmekte.
    Samara 2109/Peugeot 207/Skoda Fabia III/Octavia Sport

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sinan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yiğit abi amacım siyasi polemik falan değil, şuanki akp"dende chp"dende nefret ederim.

Birisi video çekip chp"li belediye çalışmıyor türü birkaç söyleyip a haber whatsapp ihbar hattına atsana bizede eğlence çıksa

Efsane olur, yesinler birbirlerini
    yarın çekip akit e atayım cumaya giderken çukura düştüm çıkamadım diye , kahrolsun cahape
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kanyon mu o

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla ***** Parti'nin aldığı bir ilde yaşıyorum ne kadar ***** partili olmasam da... Tramvay yapıyoruz dediler yollar küçüldü heryer tıkanıyor.kesilen mahvolan ağaçlar ve yollarda cabasi.Logar kapakları yukarda kaldı etrafına beton asfalt dökmüşler ne kadar araba üstünden gecebilse bile(kastım Doblo yoksa alçak araçlar geçemez) ve bunlar 1-2 tane değil kaçar taneler. Garip işler yani ya neyse

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    artık belediyecilik bi meslek dalı gibi oldu maltepe de yaşıyorum sokak araları bildiğiin tarla attık ları yamalar bildiğin set haline geldi bide kendi sitesinden yaptıklarıyla ovunuyolar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende adatepede oturuyorum malesef hemen hemen her sokak böyle.
    Sahil yolunda kazılıp yeni doldurulan yeri görmeyin bile. Belediyecilikte particilikten cıkıp gerçekten belediyecilik yapacak kişilere oy vereceğimiz zaman düzelir diye düşünüyorum.

Tolga-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayatımda gördüğüm en boktan yollar Kadıköy belediyesi sınırları içindedir.
    cheap & fast = not reliable
    reliable & cheap = not fast
    fast & reliable = not cheap

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maltepe konusunda cogumuz aynı şeyleri düşünüyor biyerlerde yanlış bişeyler var gibi.

bir durum daha var benim gözlemlediğim, ana caddelerin yanlış bilmiyorsam tümü büyükşehir belediyesine bağlı

eğer o ilçe büyüksehirin partisinden değilse sanki oralara hizmet aksatılıyor yada bi pres uygulanıyor gibi.

bunu gittiğim bazı büyük şehirlerde de gördüm sadece İstanbul için söylemiyorum. belki denk gelmiştir belki de kasıtlı yapılan bir durumdur.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ailem 1960 dan beri kadiköyde oturuyor. Yıllarca aynı kişinin yönettiği bir döneme denk geldim bende. bir tane hayırlı bir işine rastlamadım adamın. Ama Yeni kurulan ilçelere bakıyorum onlarında bu durumdan pek farkları yok. Gelen giden yatıp maaş almanın derdine düşmüş. Ataşehir bu konuda biraz daha iyi. Mahallede öyle delik eşik tümsek falan pek yok. Yamalı yollar mevcut ama sinir bozucu cinsten değil. Bir tek yeditepe üninin arka tarafının etrafı berbat durumda araba sürmek istemezsiniz o derece.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maltepe konusunda cogumuz aynı şeyleri düşünüyor biyerlerde yanlış bişeyler var gibi.

bir durum daha var benim gözlemlediğim, ana caddelerin yanlış bilmiyorsam tümü büyükşehir belediyesine bağlı

eğer o ilçe büyüksehirin partisinden değilse sanki oralara hizmet aksatılıyor yada bi pres uygulanıyor gibi.

bunu gittiğim bazı büyük şehirlerde de gördüm sadece İstanbul için söylemiyorum. belki denk gelmiştir belki de kasıtlı yapılan bir durumdur.

o yıllardır olan bir durum zaten her parti doneminde

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

NakkaSss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    X parti yada Y parti ile alakası yok durumun. Yol yapmayı bilmiyoruz. Yada bu işi layıkıyla yapacak kişilere yaptırmıyoruz. Hep kaptanın akrabaları, hep amca yeğen şirketleri. Hep sıkıntı yok hallederiz mantığı. Ve düzelmeyecekte çünkü dna'mızda var artık bu olaylar kanımıza işlemiş. Kim bir yere girse hemen işi bileni almak yerine kuzenini, akrabasını yanına alıyor ki lafım sözüm geçsin, başkasının karnı doyacağına akrabamın karnı doysun, işi bilmesi önemli değil öğrenir, hallederiz. Sonuç bu işte.. Düzelmeyecek..
    Tufan has no limits.

Gry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ufak bir düzeltme yapayım , tüm ana caddeler İbb ye ait diye bir şart yok , aksi olarak bütün sokaklarda ilçe belediyelerine ait diye bir durum yok.

Ana arter listesini vatandaş olarak bilmemiz gayet doğal çünkü bu bizim işimiz değil lakin gerek sosyal medya hesapları gerekse çağrı merkezlerini aradığınızda bu konuda anlık olarak bilgi edinilebiliyor.

bunun dışında örnek verecek olursak Bakırköy , Şişli , Kadıköy gibi İbb ye ait parti dışında partinin elinde olan belediyelerde ana arterlerin kasıtlı olarak yapılmaması İbb ye artısı değil eksisi olacağını belediye yetkililerin bilincinde.

Hatta şunuda detay olarak verecek olursa özellikle bu ilçelere daha hassas davranıldığını net biliyorum.

Belediyeler twitter hesapları her daim aktiftir. En etkili iletişim kanalı olarak sosyal medyayı kullanmanızı tavsiye ederim.
    Jackson Racing Supercharger Setup / Nardo Fn2 TypeR

HPMania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de genelde Maltepe - Ataşehir arası gidip geliyorum, bir çok alternatif yol var ama genelde hepsi mayın tarlası gibi, bazen sırf yol daha düzgün diye uzun ve trafikli yolu tercih ediyorum.
    Arabamdan soğudum yemin ederim.
    Benim merak ettiğim bir konu var, örneğin sizin başınıza gelen olayda çukura düştünüz ve jantınız kırıldı, o an bir şekilde polis vs. çağırıp rapor tutulabilse belediyeden zararınızı karşılama şansınız olur mu ?

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hak ediyoruz abi. takım tutar gibi parti tutuyoruz. aslında kimseye 2nci döneminde oy vermiceksin muhteşem olağanüstü şeyler yapamadıkça.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Gry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HPMania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de genelde Maltepe - Ataşehir arası gidip geliyorum, bir çok alternatif yol var ama genelde hepsi mayın tarlası gibi, bazen sırf yol daha düzgün diye uzun ve trafikli yolu tercih ediyorum.
    Arabamdan soğudum yemin ederim.
    Benim merak ettiğim bir konu var, örneğin sizin başınıza gelen olayda çukura düştünüz ve jantınız kırıldı, o an bir şekilde polis vs. çağırıp rapor tutulabilse belediyeden zararınızı karşılama şansınız olur mu ?
    aracınızı olay yerinden hiç bir şekilde hareket ettirmeden polis çağırarak zabıt tutturduğunuz takdirde zararınızı belediye tarafından karşılayabilirsiniz. Bu tüm vatandaşlarımızın hakkıdır.
    Jackson Racing Supercharger Setup / Nardo Fn2 TypeR

emir91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Acıbadem caddesi arka sokaklarda hallice bundan her yer çukur göçük taşındık taşınalı arabanın ön takımdan ses eksik olmuyor..

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maltepe doğuşkentte oturuyorum yol bakım onarım müdürlüğü burda. bikaç senedir bütün sokaklar asfaltlandı bitane en ufak bozuk yol yok
    abi bence şikayetin varsa dediğim yerde yap çünkü bizim yanyol 2 kere asfaltlandı ilkinde mahalleden bi abi gitti konuştu önce jant eğdi oda. sonra 1 hafta sonra yanyola asfalt atıldı zamanlardan tam emin değilimde 1-2 sene sonra dayının biri geldi arabaları burdan alın yarın asfalt atılcak dedi zaten gidicektikte inanmadık zaten yeniydi asfalt sonra bi baktık gerçekten atılıyor

Muharrem C.80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunun belli bir belediye ile alakası yok. İstanbulun yeni kurulan bazı 1-2 semti hariç heryerinde mahalli yollar bostan gibi ana yollar çiçek. 2 senede bir asfalt atılıyor, sonra gazıdır, suyudur, elektriğidir, kırılıp kırılıp taşeron keko işçilerin kürekle attıkları boktan uygulama, sonra yine kır asfalt at falan rögar kapakları 1 m derinde kaldı mk partisi yok bu işin her semtte ihaleci yalaka müteahit zengin etmece sistem böyle

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Abi siyasetle ilgili değil belediyenin başındaki ile benim bulunduğum semt chp li ama bölge geniş olduğu için akp nin bld yesi ve her yer tramvay çalışması diyerek kazılı ve çivi çakılmıyor. 1,5 yıldır giremediğim ve uzaklardan dolanıp geçtiğim yollar mevcut ayrıca bazen sabah geçip akşam geçemediğim yollar mevcut. Uyarı yapılmadan kapatılıyorlar. Ve artık lastiklerim bu yollara dayanamadığı için dün bende yardım 2 lastiğimde şuan yarık mevcut çukurlardan dolayı bozuk olmayan bir tane yol yok izmitte.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler