User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
82 sonuçtan 77 ile 82 arası

Konu: Ankara Beşevlerde Trafikteki Tartışma

hkkcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    trafikte kendine hakim olmak lazım abi kimin ne çıkacağı belli olmuyor benimde başıma benzer olay geldi abimle yolculuk ederken yol davasına tartıştık birisiyle arabaların içinden inmeden.adamın yanında karısıda vardı sadece uyardım biraz dikkatli ol abi yazık günah öldürücen bizi diye.sinyal vermeden tek şerit gidiş geliş yolda karşı şeritten benim şeridime geçip otoparka girmeye çalıştı yan yolda öyle tartıştık sonra orda olayı izleyen hiç alakasız birisi belli alkollü gelip arabanın camına vurdu bizim bas git tarzı konuştu . bende iri yapılıyım abimde. arabadan inince şerefsiz koşarak kaçtı.tam arabaya binip gidicez bir baktım silah aldı geliyo . bir topuklarsın ozamanda e30 var 1-2 yan yan allah ne verdiyse silivriden avcılara kadar tapa gaz gitmiştik döt korkusuna delikanlılığın yüzde 90 ı kaçmaktır abi kim ne derse desin uğraşmaya değmez )
    Hakkı Can Eryüzlü...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sokagin basindan cikicam bi gun sag sol gozukmuyor araba parketmisler bende bekledim bekledim gelen yok geciyim dedim bi tane vito cikti baya mesafede durdu ama anliyamadigim sekilde kufurler el hareketleri neyse dedim gectim duz gidiyodum asagi dogru ozur dilemek icin kolumu cikariyim dedim yinede az asagida isiklarda durup baktim indi 3 tane abimiz bana dogru geliyo arabanin bagajinda su ve basket topu vardi ama sansimi deniyim dedim aracin icinden bagaji actim bagaja dogru cok sakin yurudum goz temasini kesmeden uzaklasip gittiler hadi yemeyip gelseler artik naparlardi bilmiyorum .. birinin ters anina geldiginizde tanidiklariniz baglantilariniz olsada bence cogu zaman yediginiz dayakla kaliyosunuz hic bulasmamak lazim sonucta o artislik yapsa ve siz dovsenizde bi insana zarar vermek zarar gormek kadar kotu

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @enes_srb güzel demişsin haklısın da. Ama iş oraya geliyorsa benim çok net bir duruşum var konuyla ilgili. "Benim anam ağlayacağına onun anası ağlasın."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @enes_srb güzel demişsin haklısın da. Ama iş oraya geliyorsa benim çok net bir duruşum var konuyla ilgili. "Benim anam ağlayacağına onun anası ağlasın."
    Orasi oyle abi ama yanimda ailemden biri yada kiz arkadasim olmadigi surece surer gecerim , sirbistanda takim elbiseyle biri ustune geliyosa ugrasmak istemezsin burda genelde 200 liraya takimi ceken dayi kesiliyo ama iste bilemiyosun ki hangisi hangisi

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Trafikte cok kavga ettim cok tartıştım en sonunda anladımki dayakta yesem dayakta atsam haklı da çıksam haksızda çıksam bi önemi yok çünkü bi arabalik yer için kavga ediyosun kavga ederken 15 20 arabalik zaman kaybediyorsun hayatında bir şey değişmiyor sinirlendiginle kalıyorsun artik sagimdan solumdan gelenleri salmayip sikistiriyorum hakkı olana yol veriyorum ve sadece önüme bakıyorum artık trafik hayatım daha huzurlu
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Er34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sayın astradaki ağabey bende arada boş atar yapan bir kardeşin olarak söylüyorum. Madem bu haraketi yapıyorsun kapını kitle. Baktın dayak yiyeceksin görmedim de trolle.Hayat daha kolay olur.
    3. sınıf mafya bozuntularına Allah bu dünyada da öbür dünyada da nice yiğitler göstersin inşallah.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler