User Tag List

Sayfa 2/25 İlkİlk 123412 ... SonSon
464 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: App plaka ceza

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dostum geçmiş olsun. Aslında bakınca polis görevini yapıyor ben bu it kopuk terörist kovalıyacaklarına plaka kovalıyorlar lafını pek doğru bulmuyorum. Terörist, it kopuk kovalayan ayrı ceza yazmak için denetim yapan ayrı. Ayrıca polis senin arabayı yeni aldığınla ilgilenmez ama keşke bağlamasaymış kız arkadaşınlayken kötü olmuş.

Mesela 2-3 hafta önce E5 te en sağ şeritten giderken motorlu trafik ekibi beni çevirdi ön cam dahil komple filmli aracım. Atarlanmadan somurtmadan durumu sordum polise ön cam filminin yasak olduğunu ama kemerden yazacağını söyledi. Tatlı dille uyardı birde, hani çıkart başka ekip böyle yapmayabilir 412 lirayı kesebiilr falan dedi. (Bu arada kemerim takılıydı, kız arkadaşımda yanımdaydı)

Artı olarak benim aracımdada APP var istese yazardı ama ilgilenmedi bile

sirhot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman trafikten güzel bir plaka basın da onu takalım deseydin,verdikleri plaka 1 ya da 2 ay içinde yağmur çamur yiyince okunmayacak kıvama geliyor . Parasıyla değil mi ? Kendilerinin özel mührü olsun kendileri yapsın onları takalım,bu kadar zor olmamalı .
    orjinal plakalar bagajdaydı zaten onları gosterdim bu plakalar okunmuyor diyo bana.. Dedim siz vermişsiniz bunlar takılı olsa daha mı iyi dedim. Ona da okunamadığı için ceza yazarmış beyefendi.. Afedersiniz ama ne emmeye ne gömmeye durumu var ortada.. ben her sene emniyete para verip uğraşıp yeni plaka mı çıkartacağım?

youssef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben aracımı aldığımda plaka değişimi istemiştim. yeni plakamı alırken Büyükçekmece'de şöförler odası mı ne oradan alırken APP olarak aldım plakayı mühürlü. üstüne muayeneye felan girdim. bandrol yapıştırıldı üstüne. Buna rağmen illegal mi oluyor şimdi benim plakam ? nasıl ince fonta çevrilebilir ki tekrar ?

sirhot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burak_2885 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum geçmiş olsun. Aslında bakınca polis görevini yapıyor ben bu it kopuk terörist kovalıyacaklarına plaka kovalıyorlar lafını pek doğru bulmuyorum. Terörist, it kopuk kovalayan ayrı ceza yazmak için denetim yapan ayrı. Ayrıca polis senin arabayı yeni aldığınla ilgilenmez ama keşke bağlamasaymış kız arkadaşınlayken kötü olmuş.

Mesela 2-3 hafta önce E5 te en sağ şeritten giderken motorlu trafik ekibi beni çevirdi ön cam dahil komple filmli aracım. Atarlanmadan somurtmadan durumu sordum polise ön cam filminin yasak olduğunu ama kemerden yazacağını söyledi. Tatlı dille uyardı birde, hani çıkart başka ekip böyle yapmayabilir 412 lirayı kesebiilr falan dedi. (Bu arada kemerim takılıydı, kız arkadaşımda yanımdaydı)

Artı olarak benim aracımdada APP var istese yazardı ama ilgilenmedi bile
    benim aracımda film bile yok.. Ozellikle uğraşmamak için hiçbişi yapmadım sadece plakalar aldığımda üzerinde vardı komple stock arabam..

ArdaERHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sirhot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim aracımda film bile yok.. Ozellikle uğraşmamak için hiçbişi yapmadım sadece plakalar aldığımda üzerinde vardı komple stock arabam..
    Tek kapı spor otomobil olması onların sana direk bakış açısını değiştiriyo o yüzden sana her türlü yokuş,ammavekalin bi bentley coupe ile girseydin ki girmezdin o çevirmeye app plakanda olsa ruhsatın tek yaprağı bile olmasa o yaptırımı yapmazlardı bu memlekette para,makam,mevki önde geldiği için bu gibi olaylara alışık olmak ve hiç itiraz etmeden cevap bile vermeden aracı bırakıp çekip gitmek en iyisi.
    Drift or die

cosekar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    APP out AKP in...
    Coskun ARIKAN

Ewren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sirhot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samsunspor atkısı vardı onda var Atatürk resmi )
    ondan yazmıştır o zaman büyük ihtimal. yazık ya kafalara bak. ülke gelişeceğine geri gidiyor. İran sistemi gelmezse iyidir.

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun valla problem.
    Çok şükür zonguldakta suan için herhangi bir uygulama yok ama eski aracında da vardı onunla ankara da girmedigim delik kalmadı onla da problem yaşamadım. Bazen gerçekten abartabiliyorlar durumu. Sonuç olarak mühür var,ruhsattaki plaka ile uyuşuyor. Bu kadar abartmamalilar diye düşünüyorum

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı osmanaydo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    APPnin yanına rabia stickerı yapıştırsam faydası olur mu?
    15 Temmuz Stiker ile iş yapar
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yuh be su plaka olayini bile nereye cekmissiniz.
    polisin ceza yazmasina diyecek bi sey yok ozellikle hava alani gibi siki kontrol edilen bi yerde cok dikkatli olmak lazim ama yaninda bayan varken arabayi ne diye baglarsin ki cezayi kitledin sisteme trafikten men diye gir 7 gun muhleti var zaten eskiye cevirmezsen zaten arac direk kara listeye dusuyor.
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

ozan gülle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bendede mühürlü beşiktaş baskı app var ayda bi kaç kez gidiyorum havaalanına daha denetimler sıkılaştıysa çıkartmak en iyisi sanırım

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun. arabayı bağlaması çok kötü olmuş
    benim plakalarda mühür bile yok tırstım biraz gerçi biyere gittiğim yok ama bellide olmaz heran heryerde patlayabilir

CenKeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eğer o app bmw coupe c180 amg veya dolu lüks bir arabada olsa aynı işlem tabiki olmazdı . bendede megane coupe var orjinalken bile kaç kere çevrildim direk spor araba vs muamelesi o yüzden söktüm appleri
    Alıntı Sh4rk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi biz sakliyamadik evde bahcede araba varsa yoksa gazliyoruz hiaminaa

Çağlayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gereksiz bi benzetme olmuş. Atatürk stickerı olsa n'olur olmasa n'olur. Plaka hususunda kıllattıklarını kaç aydır konuşuyoruz forumda. Ben dahil birçok kişi ceza da yedik. Araçta mod olmasa dahi hususi plaka için durdurulup ceza kesilen araçlar var.
    Aracımın kaputunda 4 cm uzunluğunda 2 cm büyüklüğünde Atatürk imzası var diye yapmadıklarını bırakmadılar bana.
    Aracım egzozdan ceza yemişti haklılar dedim. Sesimi çıkarmadım 3 günlük trafiğe çıkış izni verdiler söktür gel emniyete göster dediler.

Gittim orjinal egzozu taktırdım emniyete gittim, memur baktı inceledi bu araç yere basık kaldır gel dedi. Orjinal hepsi, isterseniz internetten sıfır kataloğunu açın bakın aynı fark göremezsiniz dememe rağmen dinlemediler.
    Gittim yaylara takoz koydurdum kalın olanından orjinal aracı daha da kaldırdım. Emniyete gittim bu sefer de Atatürk stickere dedi sök bunu diye bende tartıştım çıkarma ben bu stickeri sökmem istediğini yap dedim
    sonra olayı izleyen başka bir memur, inceleyen memur gittikten sonra sağolsun beni çağırıp trafiğe çıkış yasağımı kaldırdı.
    Bir milletin kültür düzeyi üç safhada; devlet, düşünce ve ekonomideki çalışma ve başarılarının özüyle ölçülür.
    Mustafa Kemâl ATATÜRK

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    App ile Atatürk sticker'ının ne alakası var yahu. Bu plaka olayına son zamanlarda haddinden fazla taktıklarını herkes biliyor. Stickermış, atkıymış; bunların umurlarında olduğunu sanmıyorum. Plakayı görür görmez işleme karar veriyorlar zaten.

Sticker'a gelinceye dek arka cama Türk bayrağı yaptıran da ceza yiyor, çünkü yasak. Bizim araçlardan birinde de imza var, ceza yersek bir şey demem. M.alum zatın imzası olunca yazmıyorlardır belki bilemem, o onların ayıbıdır.

Bir şey yasaksa uyacaksın, boşuna muhatap olmayacaksın. Geçen bi dizide denk geldim. Behzat komiserimi rutin çevirmede durduruyorlar, aracı vergi borcu nedeniyle bağlayacağız diyorlar. ''beni de bağlayacak mısınız'' diyor, alıp ceketini iniyor. Bu kaa basit işte. Münakaşa edince kendini sinir ettiğinle kalıyorsun.

Çağlayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    App ile Atatürk sticker'ının ne alakası var yahu. Bu plaka olayına son zamanlarda haddinden fazla taktıklarını herkes biliyor. Stickermış, atkıymış; bunların umurlarında olduğunu sanmıyorum. Plakayı görür görmez işleme karar veriyorlar zaten.

Sticker'a gelinceye dek arka cama Türk bayrağı yaptıran da ceza yiyor, çünkü yasak. Bizim araçlardan birinde de imza var, ceza yersek bir şey demem. M.alum zatın imzası olunca yazmıyorlardır belki bilemem, o onların ayıbıdır.

Bir şey yasaksa uyacaksın, boşuna muhatap olmayacaksın. Geçen bi dizide denk geldim. Behzat komiserimi rutin çevirmede durduruyorlar, aracı vergi borcu nedeniyle bağlayacağız diyorlar. ''beni de bağlayacak mısınız'' diyor, alıp ceketini iniyor. Bu kaa basit işte. Münakaşa edince kendini sinir ettiğinle kalıyorsun.
    Arka camı tuğralı dobloların ceza yediğini görmedim. Rabia sticker yapıştırılı araçlar ceza yemiyor. Aracımda app yoktu. Ayrıca orjinal helezon amartisör olduğu halde onu da yükselttiriyor. Bu yasak mı şimdi? Atatürk imzazı var diye yapmadığını kalmasın adam sen de ki yasaksa uyacaksın.
    Bir milletin kültür düzeyi üç safhada; devlet, düşünce ve ekonomideki çalışma ve başarılarının özüyle ölçülür.
    Mustafa Kemâl ATATÜRK

kadireren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olayın parti veya atatürk ile ne alakası var bilemedim ilk ceza uygulanmaya başladığında konu açıldı en az 20 kişi yazmıştır ceza yedim sökün diye , yanında kız arkadaşın varken gecenin bi vakti bağlaması ve ters konuşması o polisi ilgilendiren bi durum içlerinde her aksesuara yazan kişiler var tamam ama hepsini yargılamak saçma, polisleri akp den felan alıyolarda bizim mi haberimiz yok 1-2 kişi için diğer polisleri bir tutmak pek hoş değil

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar benim aldıgım arabanın plakada appymiş yeni gördüm valla mühür falan yok üzerinde.orjinal plakaya nasıl dönücem ben ? emniyete gidip plakalarım düştü diyip mi işlem yapıcam ?

Eyüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tutum veya polis ile alakalı olabilir..Arkadaşımın arabasındaki appde mühür yoktu , polis değiştirin cezası var diye uyardı gönderdi Sakarya'da..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler