User Tag List

Sayfa 5/25 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
464 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: App plaka ceza

mody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pacman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kural kuraldır.

Farkında mısınız , görevini doğru yapan polis hakkında söylediklerinize?

Kurala uymadığımızda iltimas göstermelerini istiyoruz, fakat başka durumlarda başkalarına iltimas gösterirlerse 'bu ne biçim ülke' diye serzenişte bulunuyoruz.

Keşke her polis be memur görevlerini doğru şekilde yapsa.

Ceza yiyen arkadaşım geçmiş olsun, umarım başına gelmez tekrar.
    Aynı polis memuru emniyetten gitmemesi gereken arabalara ceza kesebiliyorsa, hakkı olmamasına rağmen arabasında çakar olanı durdurup çakarı söktürüp ceza kesebiliyorsa dediğinizde haklısınız, yok bunları yapamıyorsa, bir de üzerine gidip götü boklu app plaka yüzünden araması veya yakalaması olmayan ve yanında eşi olan arkadaşı yağmurda indirip aracı bağlıyorsa...

selametle...
    Everyone knows that 2003 was the last year of the real S2000!

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en son ne zaman bu şekilde yaptınız. orjinal plakalarım yok nereye koyduysam bulamıyorum 6 sene oldu mühürsüz appleri kabul ederler mi sizce
    en sooonnn ayın 10 unda geçen cuma.

APPlerden ceza kesiyolar zaten dolayısıyla onları alıyorlar ben applerı sokmeden gıttım orjınal plakaları verdım ole degısık bısey oldu

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

B.Koçer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı powERS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

APPlerden ceza kesiyolar zaten dolayısıyla onları alıyorlar ben applerı sokmeden gıttım orjınal plakaları verdım ole degısık bısey oldu

Bornova trafik şube App kabul etmiyor

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bornova trafik şube App kabul etmiyor
    Bro o zaman benım ısabet olmus.

ama ordakı memur muhurlulerı gorunce e bunlar muhurlu yeaa yaptı..

o zaman, sanırım zannettıkı applerı çevirmedeki memur aldı, muhurlulerı taktırdı bende onları degıstırıyorum.

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı powERS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Olmazsa öyle yaparım benim için sorun yokta araç annemin üstüne çalışan kadını uğraştırmak istemiyorum bakalım pazartesi belli olur

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahte plaka gerçekte 34abc01 olan aracın plakasını 34cba01 takarak gerçekleşir

App plaka gerçekte 34abc01 olan aracın plakası 34abc01 kalın punto şeklinde takılmasıdır

Biri bunu şu cahillere anlatsın

Polis kontrolünde durmayanı idam etsinler bak ona evet basarım
    Abi niye öyle dedin şimdi
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

BuğraTuna34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ENGean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araba kesınlıkle fark edıyor.
    4-5 gün önce iş yerine gittiğimde arabayı park ettim.ön plakam düşüyordu,tuttum cıkardım düşüp kaybolmasın diye.
    Aynı günün akşamında eşimle ortaköye gittik, dönüşte eminönünde cevirme vardı, tek şeride düşürmüşler.
    İç ışığı açtım cevirmediler, dewam edip unkapanından vatan caddesine dogru dewam ediyordum.orda da yine tek şeride düşürüp çevirme yapıyolardı.
    Önümde basık bi civic vardı eski kasalardan, polis direk aldı onu, benim önde plaka olmamasına rağmen yine çevirmediler.iç ışığı acıp geçtim. Benim aracım accord du.
    Kesinlikle arabaya görede muamele yapıyorlar bnce.
    Basık FR'la hiç bir çevirmeyi boş geçmiyordum. aile spec golf 7 le çevirme yüzü görmedim Kesinlikle araçla ve içindeki erkek sayısıyla doğru orantılı

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BuğraTuna34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Basık FR'la hiç bir çevirmeyi boş geçmiyordum. aile spec golf 7 le çevirme yüzü görmedim Kesinlikle araçla ve içindeki erkek sayısıyla doğru orantılı
    Arabam sw.
    Ben geçerken polisler arkasını dönüyor.
    Düz adam___

Draniela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir plakanın b*kunu yiyemedik
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı osmanaydo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yasak yasaktır, uymayan cezayı yer eyvallah ta enis başgan.
    "App plaka" diye bişeyin ortaya çıkma sebebi, devletin bastığı dandik plakalar değil mi?

BUDAPEŞTE-Viyana-Bratislava-Prag-Münih-Stuttgart-Frankfurt-Luxemburg-Paris-Saraybosna-Zagreb-Podgorica-Tiran-Belgrad-Sofya-Üsküp-Venedik-Milano-Cenova-Roma...
    Yukarıda yazdığın şehirlerde şöyle bi plaka gördün mü?

WhatsApp Image 2017-03-15 at 12.22.23 by os, on Flickr

Şu manzarayı göre göre iğneyi kendime niye batırıyorum?
    Benzerinden birtanede ben atiyim. Gorundugu uzere hologrami mühürü herseyi orjinal.

Dunde merter Migrosun ordan e5e baglanan ara yolda cevirmeye denk geldim Camlarimi ic isiklarimi açarak gayette baka baka durdurmadilar bile

1881 - 193

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun. APP plaka sorununu zamanında bende yaşamıştım ama eski plakaları bagajımda tuttuğum için memur abi, 5 dk içerisinde değiştirmezsen yazıcam cezayı dedi hemen gözünün önünde orijinal plakalar ile değiştirip cezadan ve men edilmekten yırtmıştım.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

Ahmet Bby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şehir merkezinde hiç çevirmeye denk gelmedim...Mühürlü BJK app var.
    Şehirler arası bir kaç çevirme noktalarındakiler durdurdu fakat kimlik ruhsat vs. kontrolü yapıp bıraktılar.Orjinalleri bagajda saklıyorum tertemiz duruyor ama yinede insan korkuyor. O cezayı yemeden polisin gözünün önünde söksem ceza yazar mı?
    SKODA SIMPLY CLEVER

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet Bby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şehir merkezinde hiç çevirmeye denk gelmedim...Mühürlü BJK app var.
    Şehirler arası bir kaç çevirme noktalarındakiler durdurdu fakat kimlik ruhsat vs. kontrolü yapıp bıraktılar.Orjinalleri bagajda saklıyorum tertemiz duruyor ama yinede insan korkuyor. O cezayı yemeden polisin gözünün önünde söksem ceza yazar mı?
    O birazda senin iletişimine ve karşındaki memurun ruh haline bağlı. Tatlı dil diye birşey var

academian97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı osmanaydo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yasak yasaktır, uymayan cezayı yer eyvallah ta enis başgan.
    "App plaka" diye bişeyin ortaya çıkma sebebi, devletin bastığı dandik plakalar değil mi?

Yukarıda yazdığın şehirlerde şöyle bi plaka gördün mü?
    ---
    Şu manzarayı göre göre iğneyi kendime niye batırıyorum?
    Osman reis,
    Plakalar dandik diye app plaka diye bişey çıkarttık milletçe, belli bir zamana kadar kullananlara amenna diyorum, hatta ben de kesinlikle laf etmiyordum applere ama 1 senedir yasaklandığı da duyuruldu hani,(özellikle 23. maddeyi değiştirip genişlettiler bunun için), devlet orjinali takacaksın diyorsa takacağız, yıpranırsa eline ince bir fırça-siyah boya alıp boyaması zor değil, çok kötü durumdaysa zaten eskilerini götürünce trafikten fiş veriyorlar, gidip yenisini bastırabiliyorsun. Bulunduğun yerde güzel basmıyorlarsa plakayı, başka ilçeden fiş alıp orada da bastırabiliyorsun.
    Bu arada bende de zevk var ama senelerdir app bastırmadım 4 farklı aracım için. Ne yüz göz olacam polis milletiyle

Ayrıca bu gösterdiğin plakanın dışındaki siyah şeritler iptal edilmiş, orjinallikten çıkartmışlar zaten onu.

Şu da bir gerçektir ki devletin bu işe el atması lazım, gittiğim ülkelerde kötü durumda plakalar da gördüm ama kaza yapınca, yıpranınca da gidip hemen yenisini bastırıyorlardı, bizdeki gibi leş bi şekilde binen yoktu diyebilirim.
    Şunlar sadece Macaristan'dakiler:
    Gezdim Gordum Kareledim - Photos | Facebook
    Passat TDI ile; BUDAPEŞTE-Viyana-Bratislava-Prag-Münih-Stuttgart-Frankfurt-Luxemburg-Paris-Saraybosna-Zagreb-Podgorica-Tiran-Belgrad-Sofya-Üsküp-Venedik-Milano-Cenova-Roma...

Saro-Ş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Polisle İletişimde Çok Önemli Kusur Armasına Gerek Yok Sürekli Havalimanı Arasında Gider Gelirim Hiç App Plakama Takmadılar, Geçenlerde Akşam Saat 21:00 Civarı Karaköyde Seyir Halinde Giderken Ekip Aracı Yanıma Gelip Plakamı Anons Etti Sağ Çektirdi Camlarım Kapalı Camlar Filmli vs. Direk Kendileri İnmeden Evrakları Alıp İndim Sigortamın Evrakı Bagajdaydı Ellerinde İpad Benzeri Mobil Cihaz İle Plakamı Yolda Sorgulama Yaparken Zorunlu Trafik Sigortasının Olmadığını Görmüşler Cezai İşlem Uygulanıcak Dedi Böyle Birşeyin Mümkün Olmadığını Söyledim Bagajdan Evrakı Getirdim Baktı Etti Yapıcak Birşey Yok Sistemde Yok Olarak Gözüküyor Dedi Israrım Üzerine Merkezi Arayıp Merkezden Teyid Aldı Hoparlörüde Açtı Merkez Aracın Sigortası Mevcut Cevabını Verdi Bu Yüzden Aracınızda Sigortanın Evrakını Bulundurun Ben Bulundurdum Onada İnanmadı Ama Asıl Konu Direk Kendisi APP Plakanı Sök Cezai İşlemi Mevcut Dedi Teşekkür Ederim Vs Dedim Özür Dilediler Bide Yanlış Bilgi İçin Devam Ettim Böyle Kibar Polislerde Mevcut.

Birkerede Şirket Aracımızla Sefaköyde Huzur Operasyonu Adı İle Gerçekleştirilen Çevirmelerden Birine Denk Geldik APP Yine Mevcuttu Orjinalliğinden %100 Emindim Zaten Polis Direk Mühürü Elinle Silip Fenerle Kontrol Etti Sorun Yok Dedi Devam Ettik .

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nenım applerde orjınal muhurlu ve hologramlı. daha basıma bırsey gelmedı ama bakacaz bırsey olacakmı

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @academian97

aslında sorun şurda şimdi ben emmiyetten fiş ile aldım plakamı zaten , bizim burda çevrede hiçte sorun yaşamıyorum polislere sordum sıkıntı yok bizim plakamız diyor

ama ben kadıkoye gidince sorun yaşıyorum bu plaka ile sıkıntı burda gidip kadıkoyden mi plaka basıtırıcam tekrar

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

academian97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @onursumer

İletişim konusu çok önemli, çevirme dışında şöyle bi git tanış, muhabbet kur, bütün sıkıntıları atlatırsın.
    Bir de araban dikkat çekiciyse 100 metre uzaktan görünce "al bunu, al bunu" deniyor hemen.
    Passat TDI ile; BUDAPEŞTE-Viyana-Bratislava-Prag-Münih-Stuttgart-Frankfurt-Luxemburg-Paris-Saraybosna-Zagreb-Podgorica-Tiran-Belgrad-Sofya-Üsküp-Venedik-Milano-Cenova-Roma...

tazzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    içişleri bakanlığından terör ve bombalı araç olaylarından dolayı mühürü ve hologramı olmayan plakalı araçlara ceza yazılması çekilmesi ve trafikten men edilmesi konusunda ocak ayında emniyete yazı yazmışlar , 2 hafta önce bmw 520 araçta başımıza geldi.cezayı yedik ... app de mühürler tam ise sıkıntı yok
    www.s2000turkiye.com

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler