User Tag List

Sayfa 10/25 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
464 sonuçtan 172 ile 190 arası

Konu: App plaka ceza

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sky clio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En iyisi orijinalleri takıp kafa rahat gezmek.
    Vernik işini merak ettim acaba bir şey derler mi ? siyah kenarları beyazlatsak veya kenarları kestirsek problem olur ?
    Vernik için bişey diyemem ama benim plakanın siyah kenarları sildim geçen tek farım yanmıyor diye ceza yedim ama kimse plakayı sorun etmedi.

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fatih emniyetten plaka bastıran var mı?
    Varsa plakkanın bi fotosunu atabilirler mi?
    Bir de zeytinburnu emniyet.

EmirKelpeten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gereksiz bi benzetme olmuş. Atatürk stickerı olsa n'olur olmasa n'olur. Plaka hususunda kıllattıklarını kaç aydır konuşuyoruz forumda. Ben dahil birçok kişi ceza da yedik. Araçta mod olmasa dahi hususi plaka için durdurulup ceza kesilen araçlar var.
    Atatürk stikerı olunca araçta bişey bulamayınca camda görüşü etkiliyor diye stikıra ceza yazıyorlar bana yazdılar . Önümdeki araçta osmanlı tuğrası vardı hemde arka camda kocaman kimse bişey demedi

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar ben arabayı alıp plaka değiştirdiğimden beri app var , orjinal plakam hiç olmadı , bari alayım orjinalde bagajda dursun ne olur ne olmaz ... Nerden alıcam orjinal plakaları kadıköy emniyetten çıkardım ruhsatı ? Birde ufak kare plaka verirler mi ? Araç Mini.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben arabayı alıp plaka değiştirdiğimden beri app var , orjinal plakam hiç olmadı , bari alayım orjinalde bagajda dursun ne olur ne olmaz ... Nerden alıcam orjinal plakaları kadıköy emniyetten çıkardım ruhsatı ? Birde ufak kare plaka verirler mi ? Araç Mini.
    Kare plaka verirler sanırım çok sıkıntı yapmazlar da emniyetten plaka çıkarman için oraya eski plakaları teslim etmen gerekiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CenkB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kare plaka verirler sanırım çok sıkıntı yapmazlar da emniyetten plaka çıkarman için oraya eski plakaları teslim etmen gerekiyor.
    eski mühürlü plaka ise zaten hiç olmadı ki ? Ruhsatı aldım direk app plaka çıkardım.App leri vericem o zaman ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aradım kadıköy trafiği , ruhsatı aldığım yeri , anlattım durumu , yanlışlıkla app almışım dedim Kayıp diye geleceksin ama plakan değişecek dedi... Plaka harflerim vs mi dedim evet dedi... Sanırım sıfır plaka alıyor gibi işlem görecek... Acaba kaç para tutar.. Neyse zaten TS den kurtulmak istiyordum bahane olacak artık.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aradım kadıköy trafiği , ruhsatı aldığım yeri , anlattım durumu , yanlışlıkla app almışım dedim Kayıp diye geleceksin ama plakan değişecek dedi... Plaka harflerim vs mi dedim evet dedi... Sanırım sıfır plaka alıyor gibi işlem görecek... Acaba kaç para tutar.. Neyse zaten TS den kurtulmak istiyordum bahane olacak artık.
    işte kadıköy trafik öyle diyor , 2 sayfa önce bir arkadaşımız da en yakındaki ataşehir şube olduğu için oraya gidip, orada app'leri teslim edip hiç bir şey değiştirmeden yarım saatte yeni basım plakalarını aldığını söylüyor..her işte olduğu gibi bunda da uygulamada bir karışıklık var

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşı tarabya hacıosmanda durdurmuş ekipler.
    men + ceza(495 TL) yazıyorum demiş.
    bizim arkadaşta mühür var mı var..muayneden bu şekilde geçiyor mu geçiyor...neye göre ceza yazıyorsunuz diyip çıkışınca
    yukarıdan emir böyle geliyor ceza yazmak zorundayız diye bi cevap gelmiş.sadece cezayı yazıp göndermiş,1 hafta içinde emniyete gidip tespit yaptırmazsan men edilirsin demiş.
    yani tamamen app gördüğüne yapıştır cezayı tarzı birşey olmuş.
    araç x6
    açıkcası uğraşmaktansa bunlarla gidip 30 40 lira verip yeni plaka bastırırım.yapabilecek birşey yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Süreci ve masrafını paylaşır mısın ben de plakayı değiştirmek istedim birden

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Valla ben yeni arabama bastırmadım özellikle ki o zaman daha bu kada rkontrol abartılmamıştı. Plakam sağolsun filmmiş oymuş buymuş diret geç diyor polis sallamıyor
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Serkan_UR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Açıkcası bu tam piyango iş olmuş Polisine denk gelirsen keser gelmessen devam..

Arkadaşlar APP yapanlar sanki normal baskı plakada yapıyorlar yine tek mühürlü onlara yaptırın kurtulun normal baskı olan plakaya zaten bir şey demediklerine göre mühürde olacağı için sorun olmaz muhtemelen.

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi ne uğraşacaksın ya, 50tle orjinal plaka gibide basım yapıyorlar APP değil.Diğer türlü uğraşıcaksın,ruhsatı değiştirceksin,sigortadan değiştirceksin,kasko varsa ondan ...vs. Yada APP'leri ver normalleri al bence kabul ederler app mühürlü ise

ozan gülle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam biyanlışın olmasın ben daha önce palak kaybettimyeni ruhsat falan demediler 40 lira verdim aynı plakanın yenisini aldım prosedürmü değişti acaba

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    devlet app işine el attıgı için parsayı kendisi toplamak istiyo şuanda legal olarak kendi app plaka basıp parayı kapıyo
    hayırlı olsun
    PROSTOCK GARAGE

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozan gülle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam biyanlışın olmasın ben daha önce palak kaybettimyeni ruhsat falan demediler 40 lira verdim aynı plakanın yenisini aldım prosedürmü değişti acaba
    Artık o şekilde işlemiyor hocam. Terör olaylarında kullanılan araçların ruhsatları, plakaları kopyalandığı için artık plaka kayıp başvurusu yapıldığında komple ruhsat ve plaka numaraları değişiyor.

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Arka plakam mühürlü vs. bu şekilde. Kare ama app diyorlar da pek bana app gibi gelmiyor.

Sadece ön plakamı standarta çevirmek istiyorum. bu şekilde problem olur mu sizce? Ayrıca tek plaka değiştirebiliyor muyum ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Arka plakam mühürlü vs. bu şekilde. Kare ama app diyorlar da pek bana app gibi gelmiyor.

Sadece ön plakamı standarta çevirmek istiyorum. bu şekilde problem olur mu sizce? Ayrıca tek plaka değiştirebiliyor muyum ?
    Tahmin üzerine konuşuyorum. Aracımla kaza yaptım deyip tek plakayı yamuk yumuk yapıp giderseniz değiştirirler diye tahmin ediyorum. Eğer şu an ön plakanız app ise anladığım kadarıyla emniyete göre değişiyor. Kadıköy app kabul etmez iken başka bir şube kabul ediyor.

R-13239 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tek plakam kayboldu diye tutanak tutturun karakolda, sonra gidip yenisini bastırın.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler