User Tag List

Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
151 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Evde Garip Olaylar Oluyor!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşım sen kamera falan koyma.velev ki görüntüledin durduk yere hareket etti kumanda bardak vs .o zaman ne olacak ?

en iyisi doktor yardımı almak
    nickime kadar..

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aroglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sen kamera falan koyma.velev ki görüntüledin durduk yere hareket etti kumanda bardak vs .o zaman ne olacak ?

O zaman tepkisi hasss. olup koşmak olur heralde
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)

En kötü youtube yükler youtuber olur youtubede iyi seviliyor. Eve girerkende niyetimiz çalmak zarar vermek değil uyumaya geldim diye girer Tövbe tövbe
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

dünya üstünde öyle bir görüntüyü yakalayabilen de yok Varsa da ne hikmetse görüntü 10x10 piksel oluyor ))) Artık uzaydan bile kamera ile karıncayı görüntüleyen teknoloji onu yakalayamıyor ev kamerası hiç yakalamaz gerek yok güzel bir uyku , sosyal faaliyet vs herşeyi düzeltir
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çoğu kişi makaraya almış ama adam buraya kadar konu açtığına göre durup onun açısından epey ciddi. Biraz ona göre yorum yapılsın bence...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ev ortamın müsaitse sevgili yap. Onunla yaşa. Bu olayları ona bahsetme. Ya da bir arkadaşını davet et ,arkadaşın sende kalsın. eşyaların yeri değişiyor mu diye kendin kontrol et.

Belkide uyur gezerlik vardır sende ?
    Coğrafya kaderdir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zorbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ev ortamın müsaitse sevgili yap. Onunla yaşa. Bu olayları ona bahsetme. Ya da bir arkadaşını davet et ,arkadaşın sende kalsın. eşyaların yeri değişiyor mu diye kendin kontrol et.

Belkide uyur gezerlik vardır sende ?
    Kesinlikle katılıyorum.
    İnsan açlığa 3 hafta suya 3 gün yalnızlığa 3 sn dayanır derler.
    Evde senden başka birisi daha olacak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En kötü youtube yükler youtuber olur youtubede iyi seviliyor. Eve girerkende niyetimiz çalmak zarar vermek değil uyumaya geldim diye girer Tövbe tövbe
    o kanalı biliyorum vine zamanında şu kafaları izlerdim onlar bile girdi o işe o gün bugüdür izlemiyorum

Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dünya üstünde öyle bir görüntüyü yakalayabilen de yok Varsa da ne hikmetse görüntü 10x10 piksel oluyor ))) Artık uzaydan bile kamera ile karıncayı görüntüleyen teknoloji onu yakalayamıyor ev kamerası hiç yakalamaz gerek yok güzel bir uyku , sosyal faaliyet vs herşeyi düzeltir
    nasreddin hoca hesabı abi bizdeki ya tutarsa ama imzanı görünce arkadaşa bir tavisye de bulunayım . kendine bir evcil hayvan edinebilirsin ev müsaitse onunla ilgilenirsin kafan dağılır .kafan dağılmasa bile ortalığı dağıtan bir suçlu bulabilirsin daima yaramaz bir kedi olur , heyecanlı bir köpek olur , birde barınaktan sahiplenirsen şahane olur arkadaşım
    nickime kadar..

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende uyur gezerlik var... bunu tetikleyen faktörler var, çok sıcak gibi mesela... yazın en üst katta yatak odasında yatıp 3 kat aşağıda antrede uyanabiliyorum, banyoda küvette uyanmışlığım vardır... bu arada beni yakalayan olursa gayet güzel konuşurum, mantıklı cevaplar veririm ama hiç birini hatırlamam... karabasan eskiden çok sık görürdüm son zamanlarda seyrekleşti, özellikle karabasan görürken rüyada olanı gerçek zannedebiliyorsun... evlendikten sonra çok nadir oluyor en azından yanınızdaki farkedip hemen uyandırıyor, ama yine de hanımı evlenmeden uyardım ve durumu anlattım, hala daha beni gece kaldırdığını konuştuğumuzu, sorularına cevaplar verdiğimi söyler ama ben hiç birini hatırlamam...

senin olayda da muhtemelen karabasanın bir türünü görüyor ve de olayları gerçek zannediyor sonrasında tekrar uykuya dönüyor olabilirsin...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Jem89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazılarından anladığım kadarıyla aklı selim birisisin.. Biraz araştırma, profesyonel birisinden yardım almayla çözebileceğin bir şey olduğunu düşünüyorum..

Şu anda işsizim.. Uyku düzenim inanılmaz bozuk.. bi gece sabaha karşı 5 te yatıp 12 de kalkıyorum.. Diğer akşam 9 da yatıp sabah 7 de kalkıyorum vs.. sürekli bozuk.. Ama hiç bu tarz şeyler gelmiyor başıma.. Stres, baskı, gelecek kaygısı vs insan psikolojisini darma duman eden şeyler.. Depresyondayım yazmışsın, bilmiyorum anti depresan ilaçlar kullanıyor musun ? Onların da yan etkisi olabilir.

Evren abinin söylediği çok doğru.. Bir yere dayanma, güvenme isteği insanı çok rahatlatır.. Ben dini inancı aşırı kuvvetli bir adam değilim. Çok az dua bilirim mesela.. Ama ara sıra esnaf arkadaşlarımla denk getirirsek cuma namazına gittiğimde hocanın vaazı ve kıldığım namaz beni inanılmaz rahatlatıyor..

ama aynı zamanda da her akşam alkol alan birisiyim neredeyse..

Sorunlarını konuşabildiğin bir arkadaşın, sevgilin vs var mı ? Tek başına altından kalkman zor gibi duruyor..

Ya aslında gel ben sana bi 70 lik rakı açayım.. 1 gece de hallederiz her şeyi..
    Nezaman ıslatıyoruz Rio'yu
    1881 - 193

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuştuğumuzu, sorularına cevaplar verdiğimi söyler ama ben hiç birini hatırlamam...
    Kafasına takılanı uyurken sorar, hiç kaçar kurtulurun yok usta.
    Düz adam___

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Müslüman değilim, odamda yemek yerim, özellikle yatakta dizi izlerken pizza, cips, kuruyemiş gibi şeyler tüketmeyi çok severim, e haliyle yatakta bolca kırıntısı mevcut. İni, cini, karabasanı geçtim, odada karınca bile yok.

Senin yaşadıklarına benzer, daha doğrusu andıran olaylar mütemadiyen başıma gelir, çünkü uyurken bi anda uyanıp koşa koşa mutfağa gidip su içerim, sanki o anda uyumuyor da, mutfakta ani bir ses duymuş gibi. O şekilde uyandığımda da odada asılı Türk bayrağını beyaz saçlı üstüme eğilmiş bir adama benzettiğim de oldu, hatunun hediyesi, televizyonun üstünde duran peluş oyuncağı elinde bıçak tutan ağzı maskeli adama da. Yataktan kalkıp yanına gidince, ya da "sen de nerden çıktın la" diye daha dikkatli bakınca aslında kır saçlı adamın Türk bayrağı, elinde bıçaklı duran sapığın da peluş ayıcık olduğunu fark ettim. Bu arada, bunlar sadece hatırladıklarım, uyku esnasında bi anda uyanıp da gördüğümü düşündüğüm saçma şeylerin haddi hesabı yok. Bunun sebebi de REM uykusu denilen şey.

Sözün özü kardeşim, yaşadığın şeylerin tek mantıklı açıklaması beyninin sana oyunlar oynuyo oluşu. Ayrıca nasıl vücudunun başka yerinde sorun olduğu zaman koşa koşa doktora gidiyorsan, bunu da aynı görmelisin. Günümüzde bir tek hakiki deliler psikoloğa/pskiyatriste gitmiyo
    öyle işte.

VTec_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bulunduğun ortamdan ve görüştüğün kişilerden bir süre uzaklaş tatile çık mesela stressini azalt ,emin ol döndüğünde bu yaşadıklarını bir daha yaşamıcaksın
    Halkını cehalet ve sefalete teslim eden yöneticiler yok olmaya,cehalet ve sefalete sürükleyen yöneticileri seçen halk ise köle olmaya mahkûmdur.ATATÜRK

CRX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bunların üstüne asla gitme, gittikçe daha da derin sıkıntılar başlar, yalnız uyumayı bırak eve giremezsin. İçini rahatlatacak iman ve refah anlamında güzel ve hayırlı şeyler yapmanı öneririm. Neyle uğaşırsan uğraş istediğin kadar da gün içinde yorul, gece gelip yastığa başını koyduğunda bu kısa filmler hep başlar. İlk günler gerekirse aynı odada iki üç kişi kal aile fertleri yada arkadaşlarınla.
    CAN CEYLAN

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Dun akşam hanım yoktu yemek saatinde, yatakta sumaklı soğanlı lahmacun yedim..

Sabaha kadar osurmak harici tek problem odayı havalandırmak için açtığım camdan giren soğuktu

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gece kalkıcam kulaklığım kendi kendine dönüyor olacak
    sanırım şuan helvamı yiyor olurdunuz bukadar normal karşılayacağım bir durum olmazdı
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bazi maddelerin dususu cok kotu olur dikkat et.En guzeli gel yanma bahcemdeki ejderhalari besleyelim.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

youtube yükler, tıklanma rekorları kırar. gelen paralarla kendine bi dost tutar ohh mis

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende uyur gezerlik var... bunu tetikleyen faktörler var, çok sıcak gibi mesela... yazın en üst katta yatak odasında yatıp 3 kat aşağıda antrede uyanabiliyorum, banyoda küvette uyanmışlığım vardır... bu arada beni yakalayan olursa gayet güzel konuşurum, mantıklı cevaplar veririm ama hiç birini hatırlamam... karabasan eskiden çok sık görürdüm son zamanlarda seyrekleşti, özellikle karabasan görürken rüyada olanı gerçek zannedebiliyorsun... evlendikten sonra çok nadir oluyor en azından yanınızdaki farkedip hemen uyandırıyor, ama yine de hanımı evlenmeden uyardım ve durumu anlattım, hala daha beni gece kaldırdığını konuştuğumuzu, sorularına cevaplar verdiğimi söyler ama ben hiç birini hatırlamam...

senin olayda da muhtemelen karabasanın bir türünü görüyor ve de olayları gerçek zannediyor sonrasında tekrar uykuya dönüyor olabilirsin...
    Karabasan değil abi o kas sıkışması gibi bir şey

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler