User Tag List

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
151 sonuçtan 134 ile 151 arası

Konu: Evde Garip Olaylar Oluyor!

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Sinan58

deli damgası yemek istemiyorum derken bile milyonlarca insana hakaret ediyorsun. doktora gitmekle deliliğin ne alakası var? o zaman ünlülerin tamamı deli?

bu devirde sorunu olunca doktora gitmeye bi biz kaldık. çok saçma ve kötü bir düşünce doktora gitmekle deli damgası yenmesi. Ayrıca hasta doktor gizliliği vardır, kimseye senin ona danışmaya gittiğini açıklayamaz.

insanlar bu tür sorunlarında doktora gittiğini hava atmak için bile anlatır oldu artık. kaçıncı yüzyılda kaldın doktor deli ilişkisi kuruyorsun kardeşim. Bizlerde gittik, belki forumda bile tonla gitmiş insan vardır. Profesyonele soru sormak delilik değil çağdaşlığın gerekliliğidir. Herşey dua ile çözülseydi o zaman uçağa binme, ayağın kırılınca alçıya aldırma, kanser olursan boşuna hastaneleri meşgul etme pus bir köşede ölümü bekle demekle aynı şeydir doktora gidip deli damgası yemek istemiyorum demek.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Sinan58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @uygarr

Abi eskiye göre bir tık daha iyiyim artık sağolasın, bu konudaki tavsiyelerden sonra başıma bişey gelmedi.

@GokhanRS

Kesinlikle kimseye hakaret etmiyorum abi, sadece milletimizde bu görüş yaygın olduğu için bu tarz düşünüyorum.

Ünlü birisi olunca işler değişiyor, mesela x birşeyi halktan birisi yapınca anormal, ünlü birisi yapınca normal olabiliyor.

Aslında haklısın ama ne yapayım bilmiyorum.

1-2 hafta daha bekleyeceğim daha sonra yine aynı olaylar olursa cesaretimi toplayıp bir psikoloğa gideceğim.

3-4 gündür bu sıkıntıları yaşamıyorum.
    Alıntı iztuzu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trafik açısından konuşursak Artvin şehir merkezi Tokyo Drift misali kıvrıla kıvrıla giden caddeden kurulu.

S1NAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şimdi güzel kardeşim öncelikle inşallah kısa zamanda atlatırsın bu tür olayları. Ve 4 yıldır evde tek yaşayan biri olarak hiç başıma böyle şeyler gelmedi ama şimdi konuyu okuyunca tüylerim diken diken oldu. inşallah tribe girmem gece evde .
    The Best or Nothing

mehmetRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı S1NAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi güzel kardeşim öncelikle inşallah kısa zamanda atlatırsın bu tür olayları. Ve 4 yıldır evde tek yaşayan biri olarak hiç başıma böyle şeyler gelmedi ama şimdi konuyu okuyunca tüylerim diken diken oldu. inşallah tribe girmem gece evde .
    ben burada konu açıldığında geldim, yazdım bir sürü gayet sakince.. sonra kapadım bilgisayarı geçtim içeri, eşimle oturuyoruz cocuk oynuyor ortada felan, bir yandan kumöandayı kesiyorum, tuvalete felan gidip geri dönerken kendimi hızlı adımlarla odaya dönerken felan buldum. İnsan etkileniyor baya ya.. halende böyle biraz tedirgin takılıyorum
    Alıntı tünayK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?
    EKN Garage

brave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Butun yorumları tek tek okudum benmde sana benzer takındım var mesala ışık acmadan yatamam garip gelebilir ama hakikaten öyle bir kere denedim karanlıkta yatmayı o gece bitmedi bana ama benden de bir tavsiye verim kafanı bosaltmaya bak haftasonları kız arkadasını al yada ne bılım arkadasını al şile yap sapanca vs yap oda etkili olabilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @S1NAN

AMİN abi, bu tarz şeylerden korkmuyorum aslında.
    Öyle alıştımki, ama ardı ardına gelince adam tırsıyor ister istemez.

@mehmetRS

Abi derdimden kurtulayım derken forumu iyice paronayağa bağlayacağım diye korkuyorum.

@brave

Bu tarz durumları çeken bilir abi, bu tarz olaylar başıma hiç ama hiç gelmezdi ama bir olaya şahit olduktan sonra ürpermeye başladım.

Sene 2015 üniversitenin ilk başları yurtta kalıyordum daha sonra eve çıktım.

Yurdumun neredeyse 170-180 derece çevresi mezarlık, hatta yurdumuda eski mezarlığın üstüne yapmışlar.

Hani öyle bir mezarlıkki 3 katlı mezarlarmı dersin, anormal olan herşey var.
    Zaten mezarlık eski olduğu için mezar taşları Osmanlıca-Arapça.

Gece saat 12:00-12:30 civarı ders çalışıyorum, cam açık olduğu için biraz üşümeye başlamıştım sanırım.
    Camda mezarlık tarafında, tam camı açmak için köşeye varmıştımki bir anda olaylar koptu.

Kendimi odaya zor attım, bir anda fırtına sesleri başlayıp(Öyle böyle değil hemde) yanlış hatırlamıyorsam camlar kendi kendinede çarpmaya başlamıştı. Değişik olaylar oldu.

Aynı 4 katlı koskocaman yurtta 2 kişi kalmıştık, gecenin 3"ünde korkudan tuvalete bile gidemiyordum.
    Yurtta yazın taş çatlasın 1-2 tane Hocamız yatılıya kalıyordu, başkalarının başınada bu tarz olaylar gelmişti aynı yurtta.

Yemin ediyorum geceleri lavaboya bile çıkamıyordum,
    gece 3 olmuş saat eee 4 katlı yurt birde.
    Kalan 3-4 kişide uyuyor zaten imkanı yoktu hareket etmenin.
    Trafik açısından konuşursak Artvin şehir merkezi Tokyo Drift misali kıvrıla kıvrıla giden caddeden kurulu.

shkodra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaşadiklarinin gerçek olmadığını , psikolojik olduğunu en azından burdan anla , Burda paylaştığın dan beri biraz rahatlamissin 3 -4 gündür olay yok diyorsun.
    Bence sen kendini bu konularda çok germişsin.

lncdlt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir arkadaşımın başına gelmişti. tamamen aynı olay. odasına kamera koydu. o günden sonra hiç başına gelmedi. tamamen psikolojik kardeşim
    BU UYE DUNYANIN EN PAHALI BENZININI KULLANMAKTADIR.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @shkodra

Bencede psikolojik shkodra amca, eee haliyle gece gece değişik şekiller görünce ister istemez geriliyorum.

@lncdlt

2 gündür gece yarısı yine aynı olaylar başıma gelsinde diye bekliyorum abi ama gelen giden yok.
    Eğer bir daha başıma böyle bir olay gelirse uyumadan o şekilleri inceleyeceğim.

mehmetRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sinan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @shkodra

Bencede psikolojik shkodra amca, eee haliyle gece gece değişik şekiller görünce ister istemez geriliyorum.

@lncdlt

2 gündür gece yarısı yine aynı olaylar başıma gelsinde diye bekliyorum abi ama gelen giden yok.
    Eğer bir daha başıma böyle bir olay gelirse uyumadan o şekilleri inceleyeceğim.
    Çok mantıklı.. Nihayetinde orada olan şey size en fazla korku salıyor, size zarar verebilecek olmasıda panikle yapacağınız bir hareketten kaynaklanır, öte yandan size bir zararı olmaz. Bence "görü"nün tadını cıkarıp kurcalayın biraz.
    Yani o seviyeye geldiyseniz, ben halen yazarken bile gözüm kaşım oynuyor gecen bahsettiğim tedirginlik mevzusundan dolayı
    Alıntı tünayK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?
    EKN Garage

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir de kendini o gördüğünü zannettiğin varlıkların yerine koy. sen görünmez bir varlık olsan istediğin yere girip çıkabilsen genç bi erkeğin evine mi gelirsin ben direk megan fox , kate upton'a falan giderim ki bayağı zayıflamış kendisi.

ayter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beynin oyun oynuyor seninle boşver fazla takılma sen ona.Sağdan soldan internetten fazla araştırma yapma,beynine koz vermiş oluyorsun.Öğrendiğin her kötü bilgiyi işleyip gece yarısı senin önüne koyuyor kendisi.Düşünmemeye çalışmak en iyi çözüm bence.Görceksin 1 2 hafta içinde hiçbirşeyin kalmayacak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @mehmetRS

Abi korkmana gerek yok, bu konuyu açtıktan sonra yani 6 gün önceden beri başıma en ufak birşey gelmedi. Çok rahatım, gelse inceleyeceğim ne ayak diye.

@fthdrn

Fatih abi hakikaten ha, ne işi var benim evimde.
    Git arkadaş dünyada neler var, tabi değişik düşüncelerin varmış abi.

Hiç aklıma gelmemişti, git adriana lira"nın evine arkadaş.

@ayter

Haklısın abi, bu tarz olayların ayrıntısına girince kesinlikle daha kötü olabiliyor.
    Bende takmıyorum kafaya, 6 gündür gelen giden yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Evrenoz

Konuya yazdığın tavsiyeler üzerine birkaç gündür düşünüyorum abi, ilk başta biraz yadırgasamda mantık herşeyin çözümü.

Olayın bilimsel bir açıklaması var sonuçta, o yüzden olaylara senin pencerenden bakıp çözüme ulaştım sayılabilir abi.

Olaylara sadece mantık yönünden baktığımda aklımda en ufak bir soru işareti kalmıyor, onu farkettim.

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    118 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Sinan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Evrenoz

Konuya yazdığın tavsiyeler üzerine birkaç gündür düşünüyorum abi, ilk başta biraz yadırgasamda mantık herşeyin çözümü.

Olayın bilimsel bir açıklaması var sonuçta, o yüzden olaylara senin pencerenden bakıp çözüme ulaştım sayılabilir abi.

Olaylara sadece mantık yönünden baktığımda aklımda en ufak bir soru işareti kalmıyor, onu farkettim.
    Ha yaşa

sevindim böyle düşünüp sonuca ulaştığına

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ha yaşa

sevindim böyle düşünüp sonuca ulaştığına
    İnanki sonuca ulaştığıma bende çok sevindim abi, yalnız bu mantık işini çok sevdim ben.

Şu anda günlük yaşantıma uydurmaya çalışıyorum, bazı şeylerde duygusal düşünmeyi bırakıp mantıklı düşünmeyi öğrenmeye başlamam gerek.

En azından mantıklı düşündüğümde sonucun ne olacağını az çok kestiremiyorum ama duygusal düşündüğümde sonuç tam bir muamma oluyor.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    iyi bildiğim güzel bir hamam var gel sana iyi bir kese attıralım .
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi bildiğim güzel bir hamam var gel sana iyi bir kese attıralım .
    Bu aralar pek memlekette değilim abi, yoksa İstanbul"da güzel yerler var.

Şimdi soktun aklıma, İstanbul"uda öyle bir özlemişimki.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler