User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Laparaskopik (kapalı) fıtık ameliyatı hastane-doktor tavsiyesi

-Ata- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Laparaskopik (kapalı) fıtık ameliyatı hastane-doktor tavsiyesi

Arkadaşlar iyi akşamlar yapılan tetkikler sonucu kasığımda fıtık çıktı ameliyat olmam gerekiyor.Biraz araştırma yaptım kapalı olan yani laparaskopik operasyon olmaya karar verdim hem iyileşme süreci hem de artılarından dolayı ama tecrübe sahibi doktor ve düzgün bir hastane arıyorum istanbul anadolu yakasında tavsiyesi olan daha önce operasyon geçiren arkadaşlar tavsiyede bulunabilir mi şimdiden teşekkürler
    TT CTR
    CUF STI
    LMS RC

kıvancr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakın zamanda laparaskopik ameliyet gecırdık. Fıtık amelıyatı degıldı fakat aynı sekılde yapıldı.
    1 adet kamera ve ıkı adet alet ıcın toplam uc adet 1 cm kesıden yapılıyor.Yapan hekımın bu tecrubeye sahıp egıtımını almıs olması lazım. Sertıfıkalarını ınt. ınceleyın.
    Eger doktorunuzun bılgısı yoksa 2 doktor gırıp ( bırı egıtımlı ) amelıyatı gerceklestırıyorlar.
    Amelıyattan normal amelıyata gore agrı daha az olsada yıne hıssedılır derecede oluyor. Sımdıden gecmıs olsun.

mur_84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakkımızda | Alptekin Fizik Tedavi

Geçtiğimiz Cuma güne muayeneye gittik bizede ameliyat olamamızı söylüyorlardı, Eser Hoca gerek yok fizik tedavi ile düzelir dedi. Başladık bakalım hayılısı.. Bu konuda uzman olduğunu söylüyor kendisi çok iddialı..

Bu arada muayenesi 400 tl Fizik tedavi seansı 200 tl haberiniz olsun..
    Asıl sancı uyandığında..

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eğer devlette olacaksan %99 ihtimal ile ameliyatı asistanlar yapar, profesör veya uzman doktor sadece ameliyatı inceler, bunu unutma arkadaşım. Eğer maddi durumun iyi ise Halil Coşkun'a bir muayene ol. Muayene bedeli 400 Tl, yalnız Doktor Bey obezite cerrahisine geçtikten sonra başka operasyonlara giriyormu bilemiyorum ama Tr'deki sayılı cerrahlardandır.

10 sene evvel de Peder Bey'i Aybars Akkor ameliyat etmişti, zamanının en iyi doktorlarından idi, şimdi ne yapar ne eder bilemiyorum.

Ayrıca benim de kendi doktorum var Güneşli Erdem Tıp Merkezi'n de kendisi. Balon taktı mideme 10 numara doktor kendisi, ben kefilim. Birde sürekli başka başka doktorlara gezme bir kişiyi kafanda bitir ve operasyonunu ol. Herkes farklı konuşur çünkü. Allah herkese sağlık sıhhat versin.

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kasık fıtık'ının fizik tedavi ile geçme olasılığını hiç duymamıştım ...

laparaskopik ameliyatta, kıvancr nickli arkadaşın bahsettiği gibi 3 adet delik açılıyor, karnı şişirerek yapıyorlarmış. hatta ameliyat kamera görüntülerini de DVD halinde sana teslim ediyorlar diye biliyorum ... bilincin açık bişekilde giriyor olmalısın, boyundan aşağısını uyuşturuyorlar galiba ...

ben açık ameliyat tercih etmiştim, laparaskopi sonrası hemen yürüyeni de gördüm ama benim açık ameliyat sonrası öyle olmadı ... narkoz etkisi, mide bulantısı vs ...

bir de kasık fıtığı tetkikin tek taraflı ise, laparaskopide iki taraftan da delik açıldığından, eğer ameliyat sırasında diğerinde de deformasyon görülürse ona da müdahale şansı olabiliyor ...

çok geçmiş olsun, acil şifalar.
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

seref1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 ay önce fıtık ameliyatı oldum.prof.dr ilhan elmacı var ataşehir memorial hastanesinde.ibrahim tatlısesin beyin ameliyatını yapan doktormuş kendisi daha sonra öğrendim.şuan hiçbir sorunum yok şükür.ekibi ve kendisi ameliyat öncesi ve sonrası çok ilgililer tavsiye ederim

C!N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Ata- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iyi akşamlar yapılan tetkikler sonucu kasığımda fıtık çıktı ameliyat olmam gerekiyor.Biraz araştırma yaptım kapalı olan yani laparaskopik operasyon olmaya karar verdim hem iyileşme süreci hem de artılarından dolayı ama tecrübe sahibi doktor ve düzgün bir hastane arıyorum istanbul anadolu yakasında tavsiyesi olan daha önce operasyon geçiren arkadaşlar tavsiyede bulunabilir mi şimdiden teşekkürler
    2015 Kasım ayında olmuştum laparoskopik kasık fıtığı ameliyatı, genel anestezi ile olmuştum. Çok düşünülecek bir şey olmadığını söylemek isterim. Tecrübeli bir genel cerrahın 15-30 dakikada kolaylıkla yapabileceği bir operasyon normal şartlarda. Karın ve kasık bölgesinden 3 delik açılarak yapılıyor. Ben öğle vakti çıktığım ameliyattan akşama ayaklanmıştım, ertesi gün de taburcu olmuş idim, 10 gün sonunda da dikişlerin alınır.

-Ata- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar cevaplarınıza teşekkürler ayarladım gibi birşey en kısa sürede oluyorum ameliyat
    TT CTR
    CUF STI
    LMS RC

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler