User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
79 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Yeni ÖTV Zammımız hayırlı olsun

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seyfettin777 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kur farkı dövizle alakalı.Dövizi ben evimde oynayarak arttırmadım ki, hükumetin yanlış politikaları yükseltti bu kadar.Çoğu distribütör kur farkını, hatta ilk zamanlar vergi arttırımını bile cebinden ödüyordu.
    Otomobilde 'OTV ve kur farkı bizden' yarışı - Fortune Turkiye

Ama dolar bu kadar düşebildi işte.Artık yeni alım yapacaklar.Kimse zarar etmek istemez, fiyatlar yansıyacak.Siz bence olayların sürecini okuyarak anlamaya gayret edin.Akıl ve mantık varsa bu adamlar referandumdan anca %10 alırdı zaten.Münbiç'e girecez dedi sonra dün Binali operasyon bitti dedi, teröristleri hem Rusya hem Abd koruyor gık diyemedik, o operasyon boyunca bizim 71 canımız gitti, yarın bir gün öylece bırakırlar göreceksiniz.Köprüler, tüp geçitler yapıyorlar verdikleri taahhüt yüzünden milyonlarca lira zarar ediyoruz.

Bir tane dost ülke kalmamış, tank satın aldığın ülke sana yedek parça vermiyor.İşin kötüsü 10 yıldan uzun süre iktidardasın, hiç böyle bir atılımın olmamış.O kadar ki, yerli diye ürettiğin Altay'a Almanya motor vermeyince ortada kalmışsın dımdızlak, yana yana motor arıyorsun, üretmeyi hiç düşünmemişsin.Megri megrilerden sonra Cizre-Sur operasyonları ve onlarca can verdik biz burada.Ailesinde hem şehit, hem gazi olan insanlar hayır diyor diye terörist oluyor.***** da al gitler, sayın öcalanlar, şehitlere kelle demeler...

Tüm bu rezalet yönetimin faturalarından sadece biri kur artışı.Satan düşünmek zorunda değil, böyle şeyleri devlet düşünüp kontrol eder.Tutup da hükumet böyle yapamaz demek akıl tutulmasıdır.Adamlar(!) yapmış zaten yapacağını daha ne bekliyorsunuz?
    Seviyorum lan seni. Bu yaşta bu kadar zeka.

TR ye gelirken hatırlat da sana çikolota raki bişiler hediye getireyim
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

tayreep_john - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    elimizdeki 2012 model aracın değeri 35.000 den 40.000 e fırlıcağını sanmıyorum ... bence bu kur farkı sıfır araç satıcılarına yarıycak.
    SM PERFORMANCE

Almanci Tane-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Satışlar duracak ileride bir otv indirimi gelebilir diye düşünüyorum
    always AT by AT

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nezaman arabayı satıp değiştirme planına girsem zam haberi geliyor vazgeçiyorum bu 2. oldu

Abi bi 6-7 sene değiştirmeyeceğin bir araba alsana birşey deneyeceğim.
    Instagram: mutusgarage

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @GokhanRS
    Eyvallah abi senin canın sağ olsun, düşünmen yeter.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bi 6-7 sene değiştirmeyeceğin bir araba alsana birşey deneyeceğim.
    o niyetle almistim poloyu ama arada insan dusunuyor degisiklik

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Rockford - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adaptif ötv etkisini göstermeye başladı kurdan dolayı elbet bir gün tüm 1.6lt dilimindeki araçlar çaktırmadan %60lık dilime geçicek.
    devlet bu defa cok güzel taktik yaptı adaptif ötv ile sevdim.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tayreep_john Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elimizdeki 2012 model aracın değeri 35.000 den 40.000 e fırlıcağını sanmıyorum ... bence bu kur farkı sıfır araç satıcılarına yarıycak.
    Ötv zammı geldi sıfır araç fiyatı 30 bin yükselince kendi 1-2 yaşındaki arabasını da 10 20 bin artıranları görünce gelen her zammın ikinci elde de yükselişe sebep olacağına eminim. Şu an piyasası ciddi kötü arabaları saymazsak herkes 2 - 3 yükseltti geçen seneye göre zaten.

Bu gidişle arabayı satma fikrinin aklımdan geçme ihtimalini dahi kaldıracağım ve ona göre davranacağım zaten Devir al model yükselt değil, elindekini iyileştir devri oldu :P

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Almanci Tane-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satışlar duracak ileride bir otv indirimi gelebilir diye düşünüyorum
    Ötv indirimi gelse nolucak ki eskiye dönmicek artık eskiden 39 bine bayiden sıfır corolla almıştık. Son yaptıkları iki zammı silip ötv indirimi yaptık yehuuuu dicekler bizim halkımızda bunu yicek ekonomi çok güzel cart curt dicekler.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Valla ben elimdeki arabanın sıfırını alabilmek için 160.000TL veriyorsam ( Audi A1) memleket boku yemiş demektir.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

8-9-3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu milletin en günleri böyle olur inşallah

madem bu ülke bana mazda 626 aldırabilecek refaha getirmiyor herkes herşeyini kaybetsin, Peygamber efendimiz nediyor? kendisi tok komşusu aç yatan bizden değildir.

herkes mal varlığını kaybetsinde ülke içindeki kapital emperyal sistem son bulsun

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rockford Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adaptif ötv etkisini göstermeye başladı kurdan dolayı elbet bir gün tüm 1.6lt dilimindeki araçlar çaktırmadan %60lık dilime geçicek.
    devlet bu defa cok güzel taktik yaptı adaptif ötv ile sevdim.
    Aynen öyle. Zaten adamların bu kadar süre böyle başta durabilmelerinin sebebi çok iyi danışmanlara sahip olmaları. Muhalefetin aptallığı, ve malesef benim oy verdiğim partinin lider bozuntusu haini yüzünden bu adamlar güçte. Halkı okuyup ona göre gemi yürütüyorlar.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seyfettin777 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kur farkı dövizle alakalı.Dövizi ben evimde oynayarak arttırmadım ki, hükumetin yanlış politikaları yükseltti bu kadar.Çoğu distribütör kur farkını, hatta ilk zamanlar vergi arttırımını bile cebinden ödüyordu.
    Otomobilde 'OTV ve kur farkı bizden' yarışı - Fortune Turkiye

Ama dolar bu kadar düşebildi işte.Artık yeni alım yapacaklar.Kimse zarar etmek istemez, fiyatlar yansıyacak.Siz bence olayların sürecini okuyarak anlamaya gayret edin.Akıl ve mantık varsa bu adamlar referandumdan anca %10 alırdı zaten.Münbiç'e girecez dedi sonra dün Binali operasyon bitti dedi, teröristleri hem Rusya hem Abd koruyor gık diyemedik, o operasyon boyunca bizim 71 canımız gitti, yarın bir gün öylece bırakırlar göreceksiniz.Köprüler, tüp geçitler yapıyorlar verdikleri taahhüt yüzünden milyonlarca lira zarar ediyoruz.

Bir tane dost ülke kalmamış, tank satın aldığın ülke sana yedek parça vermiyor.İşin kötüsü 10 yıldan uzun süre iktidardasın, hiç böyle bir atılımın olmamış.O kadar ki, yerli diye ürettiğin Altay'a Almanya motor vermeyince ortada kalmışsın dımdızlak, yana yana motor arıyorsun, üretmeyi hiç düşünmemişsin.Megri megrilerden sonra Cizre-Sur operasyonları ve onlarca can verdik biz burada.Ailesinde hem şehit, hem gazi olan insanlar hayır diyor diye terörist oluyor.***** da al gitler, sayın öcalanlar, şehitlere kelle demeler...

Tüm bu rezalet yönetimin faturalarından sadece biri kur artışı.Satan düşünmek zorunda değil, böyle şeyleri devlet düşünüp kontrol eder.Tutup da hükumet böyle yapamaz demek akıl tutulmasıdır.Adamlar(!) yapmış zaten yapacağını daha ne bekliyorsunuz?
    Auuuuuuvv ibretlik paylaşım!! Bütün çakralarım açıldı.Büyük resmi şimdi gördüm.Kardeş kronik akıl tutulması yaşıyorum. 1600 CC ye kadar %60, 1600-2000CC arası %110 ÖTV oranları değişti mi?

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @EscC
    Yav abi dediğin gibi olsun git zaten ortalık karışık.
    Hiç anlatmaya uğraşmıyorum dilediğini düşün...

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah belalarını versin.açık ve net.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EscC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Auuuuuuvv ibretlik paylaşım!! Bütün çakralarım açıldı.Büyük resmi şimdi gördüm.Kardeş kronik akıl tutulması yaşıyorum. 1600 CC ye kadar %60, 1600-2000CC arası %110 ÖTV oranları değişti mi?
    Konuyu açan benim ben seni ne için hangi amaçla kandırmaya çalışayım benzin 5 lira olursa iç savaç çıkar diyorduk 5.40 dan 5. 10 a inince oh ya fiyatlar indi diyoruz kur artışı görücez nasıl arttırırmış fiyatları ileriki günlerde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gün geçtikçe paramız değersizleşiyor, bu gidişat çok vahim.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Bar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben elimdeki arabanın sıfırını alabilmek için 160.000TL veriyorsam ( Audi A1) memleket boku yemiş demektir.
    51 bine aldığım arabanın kabaca 3sene (2-3ay fazlası var) ve 70bin km yaptıktan sonra aldığımdan fazla fiyata satabilmeme ve suan sıfırının 125 bin olmasını gördükten sonra, a1'in 160 olması hakkaten ya yok ebesinin ali sami alkışı diyorum
    1881 - 193

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Goruyorum ve artiriyorum.

Kasim 2015'te sifirina 44bin lira teklif aldigim ve ayni hafta 39bine hatasiz, 9000 km'deki ikinci elini aldigim aracin fiyati su an kilciksiz 62 bin lira.

I10 lan bi, alti ustu i10. Kapi ici doseme olmayan, full plastik olan bi araba.

Ben yakinda fakir afrika ulkeleri gibi hic bir degeri olmayan trilyonluk, hatta kattrilyonluk banknotlar bekliyorum.
    "Korkmadık, savaştık"

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler