User Tag List

Sayfa 6/9 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
169 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: ülker Kafa Karıştırdı!

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Su reklami dert ettginiz kadar dolari euroyu suriyelileri issizligi tecavuzleri tacizleri gundeme getirip tartissaydik suan cok farkli yerlerdeydik
    Ama hala comarlar 20-30 yil once evime su tasirdim diye bos muhabbetler pesinde
    20-30 yil once japonya cin rusya ve avrupa nerdeydi simdi nerdeler ?
    Eger sen hala her gun %70i vergi olan benzini asgariden sigortalandigin isyerini zar zor krediyle aldigin 2000 kusur model arabayla ulke durumu cok iyi gelistik diyorsan zaten ne soylesem bos
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seyfettin777 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi yıl olmuş 2017.Hangi düzgün ülkede elektrik kesiliyor?

Las Vegas'ta 100 yıldır kesilmemiş neredeyse elektrik bazı bölgelerinde.Onu da geçtim hadi madem biz sömürge devlet değiliz.Biz tarım-hayvancılık üzerine kurulu ekonomisi olan bir devlet değil miydik?
    Hiç sormuyor musun bir kilo kuşbaşı ete neden 42-43 lira veriyorum diye?

Bu coğrafyada İran da yaşıyor, Azerbaycan da.Otomobil fiyatlarına, alkollü içkilere, et-süt yumurta gibi hayvansal gıdaların fiyatlarına bir bak.Mk3 Mondeo Azerbaycan'da 4 bin dolar.İranlılar her gün et yiyor, daha ikisini de küresel siyaset arenasında madara olmuş bir şekilde görmedim ben üstelik.Coğrafya böyle diye kaderimiz böyle olmak zorunda değil.Bu saçma sapan yönetim seni de beni de etkiliyor, sofrandan çalıyorlar, arabanın deposundan, kazandığın paradan alıyorlar.Senin görüşün yüzünden sana elektrik su vermeseler buna ben de karşı çıkarım.Ama durum bu değil, yönetemiyor işte adamlar, hepimizin sırtında çıban gibi oldular.Geçmiş fiyatlara bakıyorum, ebeveynlerimden duyuyorum piyasanın şimdiki haliyle öncesinin alakası yok...
    guzzle kardesim dediklerine katiliyorum da las vegasin 100 yillik gecmisi yokki boktan bi col , ilerde komple gidecek onlarin barajda elektrik uretecek suyu kalmadi
    bizim devletimiz, hukumet secmeden konusuyorum, vergiyi az azaltsada tuketim iyice artsa, zaten millet olarak gosteris meraklisiyiz,herkes biseyler kurar satar piyasa daha canlanir, suanki sirketler daha farkli subeler acarlar vs, vergiyi daha cok olarak toplarlar, surumden kazanirlar belki bi de onu deneseler nasil olurdu acaba

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mhuratboz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya Allah Rızası İçin Kimsede Çıkıp Demiyorki Ne Kadar Saçma Ve Anlamsız Bi Reklam,Arka Planda Açık Ve Net Olan Uçak Sesi Daha Sonra, Gıcık Ve Ürkütücü Bi Ses,Manalı Manalı Kelimeler Sadece Siyah Beyaz,Ve Kırmızıdan İbare Renkler.Bunun Neresi 1 Nisan Şakası Allah Aşkına.
    Şimdi Hesaplaşmanı Zamanı Nedir ? Küçük Kardeş Olmak Bunu Gerektirir Ne Demek Her Zaman Şakaya Maruz Kalmak Mı ? Küçük Kardeş Şaka Yapamazmı ? Karşılıklı Olarak Hep Küçük Kardeşe Yüklenmiş Neden ?Reklam Neden Şen Şakrar Çocuklarında İçlerinde Oynadığı Bi Reklam Değil ? Ülker Bunu İstese Yapamazmı Alasını Yapar Hemde Hele Çocuğun Surat İfadesinde Bir Kere Dahil Güldüğü Sahne Yok,Ve Buna Rağmen Hala Reklamda Ben Bir Şey Görmedim Diyen Var.O Zaman Birde Akşamın Vakti Salonunuzda Çoçuğunuz Yanında Otururken Birden Bu Reklamın Çıktığını Düşünün Ki Az Bişe Gök Gürlediği Zaman Çocuğunuzun Korkttuğunuz Biliyorsunuz. Gıcık Bir Ses Ürktüğünü Korktuğunu Düşün Ondan Sonra Dersinki Aaaa Evet Bu Reklam Çocuklar İçin Normal Bi Reklam Değil.Ama Doğru Başınıza Gelmeden Hayatta Bu Reklam Kötü Olmaz.Ne ***** Hala Ülkerin İçinde Fetocuların Olup Ses Çıkarmadan Yoluna Devam Ettikleri.Bu Gizli Mesajı Dehtid Ederek Yayınlamadıkları.Kalkıp Murat Ülkere Efendim Biz Şöyle Bi Reklam Yaptık Begendinizmi Yayınlayalımmı Diye Sorucak Halleri Yok Ya.***** İçeride Birilerinin Onayından Geçen Bi Reklam.Amaçlarına Ulaşmış Sinsi Sinsi 1 Nisanı Bekleyerek Ortalığı Çok Fazla Bulandırmadan Sinsice Verilmiş Bi Mesaj Ne Konu AKP Değil.Konu Vatan Arkadaşlar Hala Dış Güçler Tarafından Uygulanan İster Feto İster O İster Bu Kim Ne Anlarsa Anlasın.Bir Kere Daha Açıp Videoyu İyice İzleyin.
    ya bırakın kardeşim mesele Vatan meselesiymiş..

Yıllarca adamın tarikatını destekle , Ülkenin en kritik en önemli kurumlarında yapılandır , en üst düzey görevlere getir adamlarını. gerek kpss olsun gerek üniversite sınavı olsun milyonlarca insanın , gencin hakkını çalıp onların müridlerine öncelik tanı mülakatta kıyak geç , sınav sorularını ver , işe al , üniversiteye yerleştir.. Onlarla bir olup Ordunun en seçkin subaylarını , generallerini hapse tık , Dünyanın gıpta ettiği Deniz kuvvetlerinde gemi kullanacak Amiral kalmasın.. sonra ters düşünce bunlar tukaka.. bunlar bizim değil memleketin düşmanı..

Ortadaki mesele pastayı artık tek başıma yemek istiyorum meselesidir.. bunları bukadar güçlendirip bu ülkenin başına musallat edenlerin meselesidir.. Benim vatanımın meselesi değildir.. Benim vatanımın en büyük meselesi PKK dır terörizm konusunda.. o konuda olup bitenleri yapılanları , SAYIN ları , yapılan görüşmeleri , pkk nın kendini toparladığı ve güç kazandığı çözüm sürecini falan konuşturmayın şimdi burda..

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @onur_S
    Net rakamı hatırlamıyorum abi 90 küsur sene özellikle ilk yerleşim yerlerinde kesinti yaşanmamış, o yüzden nereyse 100 sene dedim.

Vergiyi azaltıp tüketime arka çıkmak da ülkeyi sıkıntıya sokar.Artık Adana'da pamuk, Konya'da şeker pancarı, Karadeniz bölgesinde fındık eskisi gibi yetiştirilmiyor.Herkes iki bina dikeyim köşe olurum kafasında.Geçen döviz konusunda bir abi vardı çiftçi olduğu için 300 bindi sanırım kredi alabiliyormuş, neye yatırayım diyordu.E hem üretmeyip hem de tüketirsek durum uzun vadede daha beter olur, insanlar şuan alamadığı için süreç daha uzun bir alana yayılıyor, ya da durmuştur belki onun için rakamları incelemek gerek...

Bu kadar beton delisi olmanın sonucu bu malesef.

westalim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    görüşüm çomar dediğiniz kesimin ülker reklamından korkmasıyla şu top reklamında bi halt arayan yok gurbetciymiş yok 1 ay önce yayınlanmışmış vs. saçmalığına inanan kesim gözümde ikiside aynı seviyede çok tartışmaya gerek yok. bu yüzden birbirinizle ters düşmeyede gerek yok

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı KAMBOZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    'Bir zamanlar Türkiye'de yokluk' - TRT Arşiv - YouTube
    Buna konuşun
    Ben eve su taşıyordum çocukken , fatih İstanbul imam hatip lisesi mezunuyum , sabah gazetesi fatih bölgesine özel gaz maskesi veriyordu kuponla ,
    1986'lısın, 1978 krizinden bahseden linki ekleyip bunu konuşun diyorsun. Su taşıyama kaç yaşında başladın bilemiyorum ama deki 1992'de yani 6 yaşında sizinkiler eline bidon tutuşturduysa da sizin oturduğunuz bina kaçak olma ihtimali var. Benim bütün çocukluğum Avr. yakasında geçti, pederin çocukluğuda Eminönü, Cağaloğlu, Fatih taraflarında geçti, bana bu zamana kadar marshall yardımı dışında eve su taşıdık gibi birşey anlatmadı. Ayrıca, 1974'de global bir petrol krizi vardı bu dalga dalga 1980'e kadar yaşandı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @imprezaWRC Hakan abi bi biskrem versen ?))

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bu arkadaş black listimde zaten

Biz daha önce çok yazıştık

Boşuna nefes tüketmeyin

Benden sonra 3 sayfa olmuş

Bırakın dibi görsünler sonra bir daha gelip buralara yazacak yüzleri kalmayacak zaten

Ölü taklidi yapın

Erdoğan Anamın Ustunde Yakalansa ****** Anamdır Diyen Gavat - YouTube

Bunu izleyin hergün en az 5 kişiye izletiyorum

Bu aralar bu etkili
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ayhanas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @imprezaWRC Hakan abi bi biskrem versen ?))
    Mesaj alındı, biskrem değilde çikolata parçacıklı pasta (divandan olabilir ) olabilir

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

yeni bir Erdoğan ın Gotunun Kılıyık vakası 2015 - YouTube

Yalayanlarda cabası

Şunların seçtiği adamlardan ne bekliyoruz ki

İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ortalık böyle karışıkken artık fırsattan mı istifade ediyorlar bilmiyorum ama, Afgan mülteciler Türkiye'ye giriş yapmaya başlamış.Çok komik ülkeyiz ya cebimizde para yok millete sadaka veriyoruz.

İlgili bağlantılar;

Son dakika... Buyuk tehlike '3 milyon yeni multeci Turkiye'ye gelebilir' uyarısı - son dakika... Haberleri
    Son dakika: Afganistan uyruklu multeciler Van'a geldi... - Son Dakika Guncel Haberler
    Twitter

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Firma sahibi kabul etmiş durumu siz neyi tartışıyorsunuz
    Sözcü'den link atıyorumki diğer gazeteler full dümen size göre o bakımdan
    Ulker’in tartışma yaratan 1 Nisan reklamı hakkında acıklama – Sozcu Gazetesi
    ya bir şey sormak istiyorum, ben 15 senedir bulunduğum bütün ortamlarda FETO karşıtı konuşuyorum yazıyorum, ona Feto dediğimde aynen şimdi senin formatta bana yanıtlar gelirdi, 'sen münafıksın, sen vatan hainisin, sen dinsizsin, sen komunistsin vs vs...' şimdi bakıyorum, ben hala Feto karşıtıyım ama dünkü sevicileri benden daha azılı Feto düşmanı olmuş, şimdi ne oluyor yani Fetoyu verseler kendi elleriyle boğacak bir topluluk var, daha çok bağırınca daha mı sevilmiş oluyor bu devlet???

sizi tanımıyorum o nedenle itham etmiyorum ama bir laf vardır 'suçluyu arıyorsanız, en çok bağırana bakın!'... 15 temmuz ya da ne bileyim 17-25 aralıktan önce de böyle mi düşünüyordunuz? 15 senedir ülkeyi imam hatipliler yönetiyor demişsiniz, cidden çok güldüm, 15 senedir ülkeyi Fetö yönetiyormuş, askeri liseler kapatıldı ama imam hatipler hala açık, bu çok başarılı oldukları için mi? isterseniz koyayım sınavlarda ne kadar başarılı olduklarını...

Hakan Ş. ve Arif'e takılacaklarına siyaset ve büyük baş iş dünyasında olanlara baksınlar, ben 2000 senesinde askerken, Ülker'e boykot uygulamıştı askeriye, neler neler söylendi askeriye için, sonra ne mi oldu? mehmetçik vakfına yüklü bir bağış, hooopp dolaplar yine doldu ülkerle...

reklam benim gözümde sadece 'garip' aynı zamanda da rahatsız edici haa ben zaman gazetesinin reklamlarını da aynı şekilde rahatsız edici bulurdum, tarz olarak benziyor sanki...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

kurtbil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1986'lısın, 1978 krizinden bahseden linki ekleyip bunu konuşun diyorsun. Su taşıyama kaç yaşında başladın bilemiyorum ama deki 1992'de yani 6 yaşında sizinkiler eline bidon tutuşturduysa da sizin oturduğunuz bina kaçak olma ihtimali var. Benim bütün çocukluğum Avr. yakasında geçti, pederin çocukluğuda Eminönü, Cağaloğlu, Fatih taraflarında geçti, bana bu zamana kadar marshall yardımı dışında eve su taşıdık gibi birşey anlatmadı. Ayrıca, 1974'de global bir petrol krizi vardı bu dalga dalga 1980'e kadar yaşandı.
    86 doğumluyum, 27 sene Fındıkzade'de oturdum ve hiç su taşımadım Tarih okumadan, olayları neden sonuç ilişkisine bağlamadan kıytırık videolar ile konuları açıklama çabası heralde şu dönemin en berbat fikir savunma tarzı olmuştur. Araplar petrolün fiyatını mı arttırmış, Kıbrıs'ta Türklere kurtarıldı diye ambargo mu yemişiz bunlar düşünülmez zaten Araştırmadan, kitap karıştırmadan yorum yapmamak lazım.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buna konuşun
    Ben eve su taşıyordum çocukken , fatih İstanbul imam hatip lisesi mezunuyum , sabah gazetesi fatih bölgesine özel gaz maskesi veriyordu kuponla ,
    devlet memurları 8 ay maaş alamadı mesela...
    biz don bulamazdık giyecek, akşamları annemiz taşı kaynatır yemek diye yedirirdi...
    kömür yoktu, tezek yakardık...
    elektrik yoktu, mum ışığında ders çalışırdık...
    su yerine yağmur sularını kaynatır onu içerdik...
    bakkalda un bulunmazdı, alçı alırdık inşaattan pasta yapardık...
    körüklü otobüslerde yer bulunmazdı, Somali'li arkadaşlarla beraber kapıya asılır öyle giderdik...

vay bee şimdi ADAM oldum,4 şeritli otobandan evime gelip laptopumu kucağıma alıp internette gezinebiliyorum...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    hep diyorum 2002 de ak parti yönetime geldiğinde kendileri bile bukadar yüksek bir oyla iktidar olucaklarını düşünmediler bence..

Geldiler yönetime ama ellerinde kadro yoktu.. yapılanmaları tam değildi yeni kurulmuş bir partiydi..

fetö kendi amaçları için ak partiyi muhafazakar olarak yakın gördü onlarda onları gördü buda normal fetö gerçek yüzünü göstermemişdi o sıralar yardım sever inançlı bir grup gözüyle bakılıyordu.. fetö zaten 50 senedir ülkede yapılanmış her yerde kadroları adamları bağlantıları var... kadrolarını tahsis etti ve 12-13 sene cemaatin kadrolarıyla yol aldılar ..

neyse uzun uzun yazmadan fetöcülerin derdi başkaydı 15 temmuzda ortaya çıkdı ondan önce zaten ayrışma başlamışdı kısaca şu anda bence ak partinin kadroları tam değil eksik çünkü fetöcülerden her yerden adam çıkarttılar belkide bazı fetöcülerde rengini belli etmiyor ama artık hizmet etmeyi bırakmış olabilir yani salla başı al maaşı hesabı..
    bir çok uluslararası bağlantıda fetöyle beraber gitti bitti..

herkes 15 senedir @KAMBOZ gibi arkadaşlarda ak parti tek başına yaptı sanıyor.. ak parti tek başına yapmadı fetö nün kadroları olmasa yapmakda çok güçlükde çekerdi çünkü sıfırdan ülke çağında her yerde her kurumda kadro kurmak 20 senede bile zor işdir.. bırak 5 i bırak 10 seneyi...

şu anda ak parti sıfırdan bana göre başlamak zorunda sıfırdan kadrolar yapmak zorunda sıfırdan yeniden organize olmak zorunda buda kolay iş değil en az 10-20 sene sürer ülke çapında..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

!KO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    akpli olupta sektorde ulkere iş yapanlar neden hala çalışmaya devam ediyorlar ?

İlker G.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2017 de artik eve su tasimiyorum yada evimde elektrik var diyip birseyi savunmak ne kadar mantikli tartisilir ...

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Babam 5 yaşına kadar ankarada daha sonrasında fenerbahçede geçirmiş hayatını. Hiç bana su taşıdık oğlum demedi? Bu su taşınan yerler istanbulda nereler acaba? Birde benim yaşım daha az ama 1970-80ler ile 2017yi karşılaştırmak sizce mantıklı mı? Bunu çok merak ediyor ve soruyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buna konuşun
    Yazmayayım dedim dayanamadım.
    Bana göre benim yaşıma göre ağzın süt kokuyor senin hala. Sorsalar herkesten daha müslümansın ama yalan konuşuyorsun! Nerede ne zaman su taşıdın lan eve sen! Yalancı herif! Utanmasan 60 darbesi sonrası karneyle verilen ekmek sırasında milletle muhabbet ediyordum falan diyeceksin.

Ha ne zaman su taşımışsındır biliyor musun. Sen bebeyken İstanbul'a gelmişseniz, bi arsaya gecekondu yapıp oturmuşsanız belediye de haklı olarak size su vermediyse, hah o zaman su taşımışsındır. Gecekondu kanunsuz bir iş iken yasal olmayan bir iş iken, devlet size su vermiyor diye tukaka olmuştur, sen de su taşımışsındır o zaman. Öyle bir durum varsa çok da iyi yapmış taşı toprağı altın İstanbul'un belediyesi.

Öyle bir şey yoksa, yalan söylüyorsun benden daha müslüman olan arkadaşım. Konseptiniz ajitasyon zaten sizin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler