User Tag List

Sayfa 7/9 İlkİlk ... 56789 SonSon
169 sonuçtan 115 ile 133 arası

Konu: ülker Kafa Karıştırdı!

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazmayayım dedim dayanamadım.
    Bana göre benim yaşıma göre ağzın süt kokuyor senin hala. Sorsalar herkesten daha müslümansın ama yalan konuşuyorsun! Nerede ne zaman su taşıdın lan eve sen! Yalancı herif! Utanmasan 60 darbesi sonrası karneyle verilen ekmek sırasında milletle muhabbet ediyordum falan diyeceksin.

Ha ne zaman su taşımışsındır biliyor musun. Sen bebeyken İstanbul'a gelmişseniz, bi arsaya gecekondu yapıp oturmuşsanız belediye de haklı olarak size su vermediyse, hah o zaman su taşımışsındır. Gecekondu kanunsuz bir iş iken yasal olmayan bir iş iken, devlet size su vermiyor diye tukaka olmuştur, sen de su taşımışsındır o zaman. Öyle bir durum varsa çok da iyi yapmış taşı toprağı altın İstanbul'un belediyesi.

Öyle bir şey yoksa, yalan söylüyorsun benden daha müslüman olan arkadaşım. Konseptiniz ajitasyon zaten sizin.
    ben memur çocuğuyum, 7-8 ay maaş alamadığımızı daha yeni öğrendim... aydınlandım resmen!
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben memur çocuğuyum, 7-8 ay maaş alamadığımızı daha yeni öğrendim... aydınlandım resmen!
    Nankörüz çünkü. Hep ondan oluyor bunlar.

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ülker in açıklamasında reklam yanlış anlaşıldı farklı yerlere çekildi vs vs yazmış ama sonunda elemanların tamamı açığa alınmış yazmış.

Madem aslı yok adamını neden kovdun ? Güveniyorsan soruşturma açıldı de geç. Adamların ne suçu var o zaman? Ki Murat Bey senin iznin olmadan bu reklam yayınlanıyorsa ortada daha büyük otorite boşluğu var.

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Verildimi bilmiyorum ama aslinda durumun ozeti bu

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazdım, yazdım sildim.

Yakında güvenli siteler gibi, güvenli semtler inşaa etmemiz yakındır. 4 çevresi yüksek duvarlı olan, dikenli tellerle çevrili içinde suni bir huzur atmosferi oluşturulmuş.

Tehlikenin farkında mısınız bilmem ama afganlar geliyor.

Hani şu kufrettiğiniz suriyeliler var ya, onlar bunların yanında melek kalır melek.

Bu afganların hiç bir bağlı oldukları ahlaki ya da manevi kodu yoktur. Dünyanın neresine giderseniz gidin, en sevilmeyen ırktır bunlar. Her yeri karıştırırlar, birbirine katarlar, tecavüz ederler, sömürürler, huzur bırakmazlar.

Pakistan gibi insan haklarının yerlerde süründüğü gibi bir ülkede bile, afganları çıkartamıyorlar ülkeden. Adamlar yapışmış bi kere.

Yavaştan korunmak amaçlı bireysel silahlanma vakti geliyor. Şansımız varken, karaborsaya düşmeden ruhsatlı ruhsatsız edinip, kıyıya köşeye zula yapmak lazım.

Ülke çok fena karışacak.
    "Korkmadık, savaştık"

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu topkek bıçaklayıp cafe crown'u asan arkadaşlar ciddi ciddi mi yapıyor bunu yoksa iron için mi ?

Ciddi olarak yapıyorlarsa durum vahim. İronikse eğer güzel yakalamışlar mevzuyu.
    @Eworen'in alıntıladığı ekşi post'u gayet açıklayıcı. Biz sorgulamamız gereken ne varsa göz ardı edip, gereksiz mevzular üzerinde duruyoruz maalesef.

Bu tür yayınların onaysız yayınlanması pek olası değildir M.Ü bilmiyor olsa bile yön. kurulu üyelerinden onay veren biri muhakkak vardır.

Velev ki art niyetli bir reklam. Yasaklarsın olur biter. (Bence reklamda bir sorun yok irrite edici biraz)

İşine son vermek kağıt üzerinde yazılmış bir durum olabilir ya da çıkartıp geri almış olabilirler. O da esasında mantıksız yanlış olduğunu düşünmediğin bir reklamdan dolayı bu aksiyonu almak seni haksız gösterir insanların zihninde, anlamsız olmuş.

Değişik insanlara sahip ülkeyiz, adamın kçında donu yok ama elinde pankart savaşa gider gibi mitinge gidiyor.

Ama sorgulama yok benim kçımda neden don yok da bizi yönetenler s serisine biniyor diye.

Onlar yine s'e binsin sorun yok ama hiç olmazsa halk daha yaşanılabilir bir gelir seviyesine erişsin.

Cahiliz çok cahiliz, yeni yetişen nesil de face , insta , oyun derken bomboş yetişiyor sonumuz pek iç açıcı değil.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Banada lololo yaparsın artık

Üşenmeyip izleyin derim hattta üşenenler için ilk 30 40 saniyeyi izlemsi bile yeterlidir. 30 yıldır hayattayım ben böyle kıvırmayı Asenada, Tanyelide görmedim

BİR BAŞBAKAN İKİ ERDOĞAN 1-2-3-4 FULL - YouTube
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Berkan dün bir konuşmasında yüce reis önce pensilvanyaya cehapeye hedape ye giydirdi.

Sonra da "arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim diye de ekledi.

Bu noktada şu fotoğraftaki vücut dilinden pekala arkadaş oldukları yorumunu çıkarabiliriz.

O zaman biri cevap versin kim kim şimdi ?

Şunu yazmam lazım.

Aşağıdaki video da "hayır" diyenlere terörist benzetmesi yapıyor.

Sonra bakıyor mevzu oy kaybettiriyor "evet diyen de hayır diyen de saygındır diyor"

+ hayır diyenler darbecidir

Anlayan beri gelsin

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kandırıldık Tolgacım yapıcak bişey yok makine değil Allahın kuluyuz sonuçta yanılabiliriz. @tolga_kaan_
    1881 - 193

mkerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ülker ile ilgili bir kaç cümle..

Her devrin adamı olmayı başarmışlardır.
    Kapıda durmaktan başlayıp Ülker i almışlardır.
    Berksan soyadını bırakıp ÜLKER soyadını almışlardır.
    Rus kökenli bir ailedir.
    Berksan soyadını bıraktıkları için diğer Berksan larla geçinemezler.

Berksan diye internette aratılırsa daha detaylı bilgiler çıkacaktır.
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.
    İnternetin hızıda varla yok arası bir şeydi. Yoksa internet yok muydu???

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mkerim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ülker ile ilgili bir kaç cümle..

Her devrin adamı olmayı başarmışlardır.
    Kapıda durmaktan başlayıp Ülker i almışlardır.
    Berksan soyadını bırakıp ÜLKER soyadını almışlardır.
    Rus kökenli bir ailedir.
    Berksan soyadını bıraktıkları için diğer Berksan larla geçinemezler.

Berksan diye internette aratılırsa daha detaylı bilgiler çıkacaktır.
    Ben de duymuştum ve biliyordum bu bilgileri. Niyeyse evvelden beri hazzetmem bu pek sayın markadan.
    Belki üniversite sebepli Eskişehir'e 5 yılımı vermem sebeplidir bilmiyorum, ya eti ya da ithal bir marka seçiyorum çok zorda kalmadıkça üzerinde Ülker yazan bir ürün tercih etmemeye çalışıyorum. Hep siyasi ayağı olan bir markadır benim için.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kandırıldık Tolgacım yapıcak bişey yok makine değil Allahın kuluyuz sonuçta yanılabiliriz. @tolga_kaan_
    Dün tesadüfen bir haber okudum.

Bir kadın yazmış, kızımla beraber hapisteyim 6 aydır. akıllı telefon kullanmam, hayatımda hiç "abi" tanımadım, evimden işine işinden evine bir kadınım.

Mahkememiz hala görülmedi, suçumuzu sorduğumuzda iddianame hazırlanıyor diyorlar başka bir bilgi yok. 6 aydır neden tutuklandığını bilmeden evladıyla içeride tutulan bir insan düşünelim. Nerede kaldı " suçluluğu ispat edilene kadar herkes suçsuzdur ilkesi"

Muktedir kandırıldığında ne alaka ama sıradan insanların kandırılma / aldatılma lüksü yok.

tatlı rüyalar saygılar sevgiler

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazdım, yazdım sildim.

Yakında güvenli siteler gibi, güvenli semtler inşaa etmemiz yakındır. 4 çevresi yüksek duvarlı olan, dikenli tellerle çevrili içinde suni bir huzur atmosferi oluşturulmuş.

Tehlikenin farkında mısınız bilmem ama afganlar geliyor.

Hani şu kufrettiğiniz suriyeliler var ya, onlar bunların yanında melek kalır melek.

Bu afganların hiç bir bağlı oldukları ahlaki ya da manevi kodu yoktur. Dünyanın neresine giderseniz gidin, en sevilmeyen ırktır bunlar. Her yeri karıştırırlar, birbirine katarlar, tecavüz ederler, sömürürler, huzur bırakmazlar.

Pakistan gibi insan haklarının yerlerde süründüğü gibi bir ülkede bile, afganları çıkartamıyorlar ülkeden. Adamlar yapışmış bi kere.

Yavaştan korunmak amaçlı bireysel silahlanma vakti geliyor. Şansımız varken, karaborsaya düşmeden ruhsatlı ruhsatsız edinip, kıyıya köşeye zula yapmak lazım.

Ülke çok fena karışacak.
    Aynı düşüncelere sahibim. Arkadaşım evlendi 2 sene oldu,çocuk yapamıyorlardı deli gibi uğraşıyorlar. İyi tamam güzel bir duygu da böyle bir dünyaya çocuk getirilir mi ? Onun ne günahı var. Anamız babamız çok şükür gelmiş bu yaşa kadar göreceğini görmüş,biz nasıl bahtsız adamlarmışız ki böyle bir döneme denk geldik .

Millet hâla gırgırında işin , devam edin şekilli instagram pozlarına . Ticaretin dost ile yapılanı güzeldir laflarına , arabayla hayırlı cumalar paylaşmalara. İleride aranacak bu sözler ama çok geç olacak .

Last of us oyununda ki gibi kendimize yaşanılır bir alan kurma zamanı geldi de geçiyor .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben olayları ayırarak gidiyorum, dün TRT de feto nun şiirinin şarkısı okunmuş, TRT hemen 'şehven' oldu demiş, eski kayıt demiş...

olaylardaki sap ve saman kısmını en azından bizler ayıralım, iktidarı beğenmiyorsak yıkmak için başka cemaatler, ordu asker vs vs değil, bunu halk olarak kendimizin yapması gerektiğini unutmayalım, bu iktidarın yıkılması pahasına pkk ve fetoyu destekleyenler var, ben gerçekten hayretler içerisinde kalıyorum... yahu bir kere de Türkiye Cuhuriyeti'ni destekleyerek gücünüzü göstermeye çalışın... bu fetocu kadro bırakın temizlenmeyi, ifşa olmayanlarla daha da güçlenmediyse ben adam değilim her ay binlerce kişi içeri giriyor tamam ama bir o kadarı da dışarı çıkıyor, yani yakalanamıyor bunlar, masumlar içeri alınıp sonrasında da dışarı bırakılıyor, eh peki nerede bu kadar fetocu? dün başbakanımız dedi ki 'fetonun siyasi ayağı falan yok!'... bu zihniyetle siz kimle mücadele ediyorsunuz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben olayları ayırarak gidiyorum, dün TRT de feto nun şiirinin şarkısı okunmuş, TRT hemen 'şehven' oldu demiş, eski kayıt demiş...

olaylardaki sap ve saman kısmını en azından bizler ayıralım, iktidarı beğenmiyorsak yıkmak için başka cemaatler, ordu asker vs vs değil, bunu halk olarak kendimizin yapması gerektiğini unutmayalım, bu iktidarın yıkılması pahasına pkk ve fetoyu destekleyenler var, ben gerçekten hayretler içerisinde kalıyorum... yahu bir kere de Türkiye Cuhuriyeti'ni destekleyerek gücünüzü göstermeye çalışın... bu fetocu kadro bırakın temizlenmeyi, ifşa olmayanlarla daha da güçlenmediyse ben adam değilim her ay binlerce kişi içeri giriyor tamam ama bir o kadarı da dışarı çıkıyor, yani yakalanamıyor bunlar, masumlar içeri alınıp sonrasında da dışarı bırakılıyor, eh peki nerede bu kadar fetocu? dün başbakanımız dedi ki 'fetonun siyasi ayağı falan yok!'... bu zihniyetle siz kimle mücadele ediyorsunuz?
    Kısa Seyfi, Ağlak bülo, falan hariç tabi dimi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kısa Seyfi, Ağlak bülo, falan hariç tabi dimi..
    daha kimler kimler var...

dragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jeffy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama söz ver sende bana neden dünyanın en pahalı benzinini kullandığımızı
    Biz en pahalı benzini kullanmıyormuşuzki! Mesela Almanya'da litresi 1.40 Euro imiş. 1.40x4=5.60! Yani bizden pahalıymış

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    O değilde ben geçenki hesaptayım kişi başına düşen milli gelir 11 bin dolarmış evet çıkarsa 22 bin dolar olacakmış.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dragon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz en pahalı benzini kullanmıyormuşuzki! Mesela Almanya'da litresi 1.40 Euro imiş. 1.40x4=5.60! Yani bizden pahalıymış
    aaa harbiden yaa.. İyi ki Almanyada değiliz.. O zaman arabaya daha zor binerdik.. Şükürler olsun..

Hem evetçilerin arabaları daha çok ses çıkarıyor böyle gümbür gümbür.. Güçlüler çünkü.. Vazgeçtim, evet diyorum artık ben!..

Hayır diyen herkes kaka insanlar artık gözümde!!!

Benim gibi laftan anlamaz birisini aydınlattığın için teşekkür ederim @dragon doğru yolu buldum artık ben..
    1.40 değil 5.60 mış hı?.. vay beeee...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler