User Tag List

Sayfa 7/9 İlkİlk ... 56789 SonSon
165 sonuçtan 115 ile 133 arası

Konu: Kandilli Rasathanesi'nden Son Dakika Büyük Deprem Uyarısı...

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi başladı ortalarda ses kayıtları gezinmeye.

yok akşam 4 te olucak 7.2

yok ayçanın abisi varya mühendis o

ben afaddanım dışarda yatın gece 2 buçukta olcak.

sandıkları terk etmeyin chp önde AA'nın manipilasyonu..

insanları tedirgin etmeye ne kadar bayılan bi milletiniz ya

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende gördüm 2 dk önce.Aynen işte durum bu.Ne diyim ki millet olarak,kargaşanın kaousun hastasıyız.
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

tiMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunca sene önlem alma, binaları kontrol ettirme, tahliye noktaları hazırlama, bir bilinç oluşturma. Sonra twitterdan sosyal medyadan ağla. Müstehak değil mi bunlar bize sizce?

Açıkçası bundan bir hafta sonraya bir deprem olmazsa insanların gündeminden çıkmayacak mı bu deprem? Hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam edecek insanlar. Artık bir farkındalık kazanmamız lazım.
    Geçtiğimiz sene Konya Zümrüt Apartmanı olayını inceledim ve apartman yöneticisine bina sağlamlık testi yaptıralım dediğimde bana buranın zemini kaya canım bir şey olmaz dedi. Bugün öğrendim ki *bu arada daha yeni bir binaya taşındık* hanımı ve damadını kızını alıp Bodruma doğru yola çıkmış ... Şaka gibi memleket ya
    mal da yalan mülk de yalan gel biraz da sen oyalan.

otomotiv mühendisi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Screenshot by Lightshot

Türk telekom durum bu :/
    DURUM BU KARDEŞİM TÜRK TELEKOM BABALAR GİBİ SATILDI

http://acikistihbarat.com/dosyalar/t...istihbarat.pdf

ErkanCanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Büyükçekmece'de insanlar dışarlarda çadır kurdu. Bazı eski binaları belediye mühürledi, büyük çadırlar kurdu binalara giriş izni verilmiyor. Fay hattının ucu kumburgaz diyorlar, buralardaki sahil şeritleri hep doldurma. Özellikle Kumburgaz ve Büyükçekmecenin eski binaları tuz buz olur Allah korusun.
    DÜNYADA İKİ BİLİNMEYEN VARDIR.BİRİ KUTUPLAR , DİĞERİ TÜRKLER.. Albert Sorel

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    16:18 den sonrası hayat kurtarır.

Oğuzhan uğurun bu programı sayesinde tanıma fırsatı buldum selim kotil i. Bu programı yüzünden mantıklı konuşmaları yüzünden kendisine oy verdiğim için salak damgası vuruldu ne yazık ki. İş konuşma ile bitmiyor tabi ki ama belki birşeyleri değiştirebilirdi.

Saat 01:34 ve hala türk telekom hattımız offline konumda. Bu işte belkide farklı bi iş var..

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    selim kotil iyi bir siyasetçidir.ibb adaylığı zamanda yapmak istedikleri , fikirleri ve önerileri gayet mantıklı ve çözümcüydü. fakat bu fikirler selim kotilin tekelinde değil. herkes yapabilir.
    hala daha değişebilir kısacası.

bu arada afet zamanında telefonlara sarılınca malesef hayat kurtarılmıyor.şebekeye yüklenen trafik artınca hatlar çöküyor. daha sakin ve bilinçli olmak gerekli.mümkün olmadıkça telefona sarılınmamalı
    sırayla geçersek köprüden hepımız gecerız ama bir anda çullanırsak mazallah köpru yıkılabılır.

sosyal medyada markette kasada alışveriş yapan bir cocuk deprem anında olduğu yerde olanı izlerken yanından geçen birkaç kişi önce kendi canını düşünüyor en son çıkan bir vatandaş cocuguda kucaklayıp dışarı cıkıyor.sağduyu ve stres yönetimi hayat kurtarır.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ErkanCanS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyükçekmece'de insanlar dışarlarda çadır kurdu. Bazı eski binaları belediye mühürledi, büyük çadırlar kurdu binalara giriş izni verilmiyor. Fay hattının ucu kumburgaz diyorlar, buralardaki sahil şeritleri hep doldurma. Özellikle Kumburgaz ve Büyükçekmecenin eski binaları tuz buz olur Allah korusun.
    Biz gecekonduda büyüdük sokakta yatmak nedir biliriz

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    turk telekom çok pis zıçtı. bi de hala yoğunluktan oldu filan diyor. teknik açıklama yok.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selim kotil iyi bir siyasetçidir.ibb adaylığı zamanda yapmak istedikleri , fikirleri ve önerileri gayet mantıklı ve çözümcüydü. fakat bu fikirler selim kotilin tekelinde değil. herkes yapabilir.
    hala daha değişebilir kısacası.

bu arada afet zamanında telefonlara sarılınca malesef hayat kurtarılmıyor.şebekeye yüklenen trafik artınca hatlar çöküyor. daha sakin ve bilinçli olmak gerekli.mümkün olmadıkça telefona sarılınmamalı
    sırayla geçersek köprüden hepımız gecerız ama bir anda çullanırsak mazallah köpru yıkılabılır.

sosyal medyada markette kasada alışveriş yapan bir cocuk deprem anında olduğu yerde olanı izlerken yanından geçen birkaç kişi önce kendi canını düşünüyor en son çıkan bir vatandaş cocuguda kucaklayıp dışarı cıkıyor.sağduyu ve stres yönetimi hayat kurtarır.
    Aynen öyle

Ben Tcellde çalışıyorum Küçükyalı'da ofisteyken kafam rahattı tatlı tatlı çalkalama şekli olduğundan endişelenmedim, bitince ofiste takılmaya devam ettik, korkup inenler oldu ama tabii ki acil durum toplanma alanlarına değil Daha 1 ay önce falan tatbikat yapılmıştı halbuki

Şebeke hiç gitmedi bizde, 35milyon mobil abonenin olduğu şebeke yeterince güçlü ama senin dediğin şekilde herkes aynı dakikada arama tuşuna basınca hatlar geç düştü karşıya. Ben de annemi aradım panik olmasın diye baktım düşmüyor whatsapp'tan yazdım, gitti. Ailecek gruptan konuştuk, e onu da aynı şebeke taşıyor? Şirket wi-fi'ına bağlanamazken telefonun datasından sorunsuz faydalandım

1 saate de arama yoğunlukları azalında düzeldi her şey, teknik bir sorun yok yani

Allah korusun gerçekten bir arıza vs yaşanırsa diye de yüzlerce insan teyakkuzda bekliyor her an

Diğer operatörlerin durumuna bir şey diyemem ama 3 kuruşa 5 köfte olmadığını görmüş olduk hep beraber, genel şikayetlerden anladığım bu

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ErkanCanS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sarayburnu - Bakırköy arası sahil evlere şenlikti. Dolgu alana çadır kuranlar arabada yatanlar. Gölcükde donanma komutanlığı sulara gömülmüştü hatırlarsanız.

Sonra da düşündüm doğal seleksiyon gibi bir şey olur aslında çok da şaapmamak lazım...
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o ses kaydını gerçek gibi lanse edip, yayıp milleti galyana getıren onun bunun cocuklarına selam olsun burdan.
    ben arama kurtarmada FALAN calısıyorum, ha sittir ı*ne

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ekleme:ses kaydını çeken kişiye giydiriyorum açık ve net

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu ülke kadar vatan haini yetiştiren başka bir ülke daha yoktur. Vatan hainliği ,illa terör gibi olgularla olacak diye bir kaide yok.

Dünden beri tüm sosyal medyalarda inanılmaz derecede daşşş... geçiliyor. Kahpenin evlatları,başlarına bir taş gelse kaçacak yer ararlar. Allah korusun koca bir binanın altında kalsalar ne yapacaklar çok merak ediyorum. Herkes ,takipçi arttırmanın ,beğeni almanın,rt almanın peşinde.

Ne dandik bir nesil geliyor böyle ya,
    imzasız..

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Cahil bir ulkedeyiz

Cahillerin seçtiği 17 yıllık bir hükümet

90 lardan günümüze cahillerin seçtiği İBB başkanı İstanbul'da yaptığı imar

Simdide ekrem başkan çözsün

İstanbul Büyükşehir belediyesi 50 milyar tl borcu var

Özel sektörün İstanbul yeniden yapacak kuvveti yok

Hükümetin umrunda değil İstanbul kaybettiler diye

Şimdi yok hatlar kitlenmis yok bilmem ne

İmamoğlu mevcut yapilar üzerinden çözüm uretmeli

Yıkılıp yapilamayacagi kesin

En azindan hayatta kalmalari için çözümler uretilmeli

Tüm binalar muayane edilmeli

Çürük olanlar bosaltilmali

7+ bi depremde hükümet zannediyor ki bana birşey olmaz

Direk ekonomik krize gireriz ki su an ki krizin üstüne tam batar

Bir an önce hükümet ve ibb eyleme geçmeli

Aksi takdirde çok ölümler olacak

Her an bu deprem olabilir ama cahil halk hala hazır değil 20 yıl geçmiş hala mal mal telefon açıp tv izliyor
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 tane farklı ses kaydı bir şekilde elime ulaştı ve gruplarda asla itimat etmemeleri gerektiğini vurgulayarak söylememe rağmen halen bazıları -acaba dışarıda mı yatsak gibi söylemlerde bulunmaya devam ettiler. Ya arkadaş bu gece dışarıda yatacaksın ama yarın paşa paşa evine döneceksin. Alın önleminizi, tedbirinizi uyuyun evinizde. Telekom yüzünden ciddi sorunlar yaşandı gece 02:25 te operatör kendine gelebildi. Dayımın Türk telekom hattından kontrol için bana test mesajı atmıştık sms gece 02:25' te düştü. Şaka gibi...
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

sagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun olan yazıyı alıntılamak istemedim fakat insan okurken ürperiyor çok kötü, umarım herkes bilinçli olup hareket eder.
    35 KU 606- Outlander MT Turbo
    34 ENP 29 - TypeR
    34 VTE 64 - S2000
    34 VG 3670 - Type-R
    10 E 6622 - Civic vti

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kiraccemal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 tane farklı ses kaydı bir şekilde elime ulaştı ve gruplarda asla itimat etmemeleri gerektiğini vurgulayarak söylememe rağmen halen bazıları -acaba dışarıda mı yatsak gibi söylemlerde bulunmaya devam ettiler. Ya arkadaş bu gece dışarıda yatacaksın ama yarın paşa paşa evine döneceksin. Alın önleminizi, tedbirinizi uyuyun evinizde. Telekom yüzünden ciddi sorunlar yaşandı gece 02:25 te operatör kendine gelebildi. Dayımın Türk telekom hattından kontrol için bana test mesajı atmıştık sms gece 02:25' te düştü. Şaka gibi...
    Herhangi bir şey, ne olursa olsun, Facebook, WhatsApp vb. üzerinden geliyorsa kesinlikle inanmıyorum. Direkt olarak siliyor ve haberlere veya resmi açıklamalara falan bakmaya çalışıyorum.

Önceden spam mailler neyse, bunlar da o. Hiçbir fark yok.

Hayır işsiz güçsüz şerefsiz evlatları, kimse bunlar, bulup bulup duvara kafalarını patlatıp, böle öne eğip arkadan dalmak istiyorum. Alakalı alakasız her konuda varlar anasını satayım. Hangi onun bunun çocuğuna hizmet ediyorlarsa...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler