User Tag List

18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: aliexpress alışveriş yardım...

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

aliexpress alışveriş yardım...

Aliexpressten bir ürün almam gerekiyor ama kayıt olup ürün siparişi vermedim benim adıma ürünü alabilecek olan arkadaş varmıdır ben almışım gibi parasını ona yollasam.
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    neden kendın almıyorsun? cok kolay ve basıt bı ıs

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi 60 yaşındaki annem bile kayıt oldu , ürünler alıyor şimdi sen nasıl kayıt olamadın ?
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden kendın almıyorsun? cok kolay ve basıt bı ıs
    üye olma kısmını bi türlü beceremedim bi yerde basit bir hata yapıyorum ama nerde anlayamadım mail adresim daha önce kayıtlıymış gibi hata veriyor
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    belkıde uye oldun unuttun. sıfremı unuttum de bakalım ne olacak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen arkdaşlar kusura bakmayın daha önce üye olmuşum baya eskiye dayanan bir üyelik unutmuşum verdiğim geçici rahatsızlıktan dolayı özür dilerim

hondafit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    chrome otomatik türkçeye çeviriyor üyle olduktan sonra pırlantası yüksek yerlerden alışveriş yapmaya çalışın

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim lojistik tedarikçim var o ilgileniyor sağolsun. tabi belli bir komisyon karşılığında @TigeR

şaka bir yana halletmenize sevindim.

Sinan58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi 60 yaşındaki annem bile kayıt oldu , ürünler alıyor şimdi sen nasıl kayıt olamadın ?
    Yiğit abi geçenlerde bisikletim için Shimano hidrolik disk fren alma niyetine girmiştim, aliexpress"te çifti 120 TL idi. Normal dükkanlarda ise 200 TL idi.

Tabi paypal hesabı açayım, üyelik açayım, 1 ay ürün bekleyeyim diyene kadar çok zahmetli bir iş gibi geldi bana.

Güven sorunu yoksa decathlon"a falan 2 katı para vermeyeyim boşu boşuna.?
    Alıntı iztuzu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trafik açısından konuşursak Artvin şehir merkezi Tokyo Drift misali kıvrıla kıvrıla giden caddeden kurulu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sinan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yiğit abi geçenlerde bisikletim için Shimano hidrolik disk fren alma niyetine girmiştim, aliexpress"te çifti 120 TL idi. Normal dükkanlarda ise 200 TL idi.

Tabi paypal hesabı açayım, üyelik açayım, 1 ay ürün bekleyeyim diyene kadar çok zahmetli bir iş gibi geldi bana.

Güven sorunu yoksa decathlon"a falan 2 katı para vermeyeyim boşu boşuna.?
    paypala falan gerek yok... Kartını gir hatta benim kartım aliexpress de kayıtlı , 1 defa girdim artık sadece "buy" diyorum bitiyor olay... Bekleme süresi tamamen şans.. Bu hafta ürünüm 4 günde geldi.. 1 aydır yolda olan ürünümde var... 30 dolarlık bi ürünüm gümrüğe takıldı bugun bisürü belge gönderdim fiyatını belirleyemedik demişler , ama 200 dolarlık aynı katagoriden başka ürünüm bugun geldi sabah takılmadan..

Bu yeni accountum 1.5 sene içinde 158 ürün almışım... 10.000 tl üstüdür toplamda 2 ürünüm gümrüğe takıldı 1 teyp idi gümrük ödedim 2. bu hafta takılan tüfek dürbünü... Bunun harici 3 veya 5 adet kargomda geri gönderildi yasaklı olduğundan hepsi elektronik sigara ürünleri idi... hepsininde parasını geri ödedi aliexpress geri dönenlerin.. Daha hiç 1 dolar bile kaybım olmadı.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyler internet bankacılığınızdan sanal kart kullanmanızı tavsiye ederim. paypala ihtiyacınız yok. sanal kart kullanın. alım yapacağınız zamanlarda limit verin int bankacılığından halledin. içiniz rahat eder. dünya artık sanal dolandırıcıların dünyası. sanal kart candır canandır.

ben paypal kullanmıcaksam kesinlikle sanal kart kullanıyorum. bana birşey olmaz demeyin. umarım başınıza sıkıntı gelmeden sanal karta dönersiniz.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler internet bankacılığınızdan sanal kart kullanmanızı tavsiye ederim. paypala ihtiyacınız yok. sanal kart kullanın. alım yapacağınız zamanlarda limit verin int bankacılığından halledin. içiniz rahat eder. dünya artık sanal dolandırıcıların dünyası. sanal kart candır canandır.

ben paypal kullanmıcaksam kesinlikle sanal kart kullanıyorum. bana birşey olmaz demeyin. umarım başınıza sıkıntı gelmeden sanal karta dönersiniz.
    aynen katılıyorum direk kart vermektense ücreti kadar sanal kart limiti açıp kullanmak en mantıklısı nerden ne olacağı hiç belli olmuyor artık

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim lojistik tedarikçim var o ilgileniyor sağolsun. tabi belli bir komisyon karşılığında @TigeR

şaka bir yana halletmenize sevindim.
    Her türlü ürün tedarik edilir. Ailenizin tedarikçisi geldi
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    paypala falan gerek yok... Kartını gir hatta benim kartım aliexpress de kayıtlı , 1 defa girdim artık sadece "buy" diyorum bitiyor olay... Bekleme süresi tamamen şans.. Bu hafta ürünüm 4 günde geldi.. 1 aydır yolda olan ürünümde var... 30 dolarlık bi ürünüm gümrüğe takıldı bugun bisürü belge gönderdim fiyatını belirleyemedik demişler , ama 200 dolarlık aynı katagoriden başka ürünüm bugun geldi sabah takılmadan..

Bu yeni accountum 1.5 sene içinde 158 ürün almışım... 10.000 tl üstüdür toplamda 2 ürünüm gümrüğe takıldı 1 teyp idi gümrük ödedim 2. bu hafta takılan tüfek dürbünü... Bunun harici 3 veya 5 adet kargomda geri gönderildi yasaklı olduğundan hepsi elektronik sigara ürünleri idi... hepsininde parasını geri ödedi aliexpress geri dönenlerin.. Daha hiç 1 dolar bile kaybım olmadı.

Peki çin ürünlerinin kaliteleri ne durumda?

decathlon, intersport falan saçma sapan fiyatlara ürünler satıyorlar.

Mesela baktım mekanik disk fren seti 1 çift yani ön ve arka 15-20 dolar civarına bulunabiliyor. decathlon"da sadece ön veya arka 40 dolar civarında.

Üstelik orjinal Shimano ürünleride çok iyi fiyatlara, spor mağazalarından sağlam kazık yiyormuşum galiba
    Trafik açısından konuşursak Artvin şehir merkezi Tokyo Drift misali kıvrıla kıvrıla giden caddeden kurulu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sinan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki çin ürünlerinin kaliteleri ne durumda?

decathlon, intersport falan saçma sapan fiyatlara ürünler satıyorlar.

Mesela baktım mekanik disk fren seti 1 çift yani ön ve arka 15-20 dolar civarına bulunabiliyor. decathlon"da sadece ön veya arka 40 dolar civarında.

Üstelik orjinal Shimano ürünleride çok iyi fiyatlara, spor mağazalarından sağlam kazık yiyormuşum galiba
    ne ürünü aradığın önemli... inanılmaz kaliteli ürünlerde var , çok ucuza dandik alıp çöpe attığın ürünlerde var... mesela...

müzik setim için DAC lazımdı bilmeyenler için işlemcidir bu digital sesi çok kaliteli işler...

2-3 bin lira turkiyede alabileceğin orta halli dac lar ne gibi

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Şimdi bunu almak yerine gidiyorsun SMSL Sanskrit DAC alıyorsun

SMSL Latest 6th Sanskrit USB DAC 32BIT/192Khz Coaxial SPDIF Optical Hifi Audio Amplifier Decoder New Version With Power Adapter-in Amplifier from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group

Çin işi evet ama bu kaliteli bir ürün... Ben aldım bundan taş gibi.Ha 2-3 bin liralık Stello kalitesinde mi ? değil... Aynı işi yapıyor mu evet abi baya kaliteli.. İşte bu alınır aliexress den... Ha mesela bu alınmaz

SMSL TV DAC Mini DAC Fiber Coaxial Optical 192KHZ Portabl Decoder For LCD TV HD Digital Set Top Box Audio Blue/white-in Amplifier from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group

anlatabildim umarım mesela bana bu lazımdı

2.5-10x40/e Nikula Tufek Ustu Lazeri Feneri Durbunu Tek Goz Avcı - n11.com

460 TL burdaki fiyatı... Aynısını aldım 39 dolar

2.5 10 x 40 Tactical Luneta Para Rifle Scope Red Laser Dual illuminated Mil dot Rail Mount Airsoft Riflescope Telescopic Sight-in Riflescopes from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

44 dolar olmuş ben 1 ay önce aldım 39 dolar idi farka bak 4 katı burda... Alamadım gerçi hala gümrükte belge melge gönderdim kıllandılar tüfek dürbünü olduğu için muhtemelen alırım...

Şimdi aliexpress i bu tarz kullanırsan , yani ne alacağını bilirsen çok karlı çıkarsın... Alacağın ürünü araştır... Mesela buldun diyelim AXAXA 4M diye bir ürün hemen yaz google a kesin kutu açılımı , testleri vs yapılmıştır.. Veya forumlarda bahsedilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne ürünü aradığın önemli... inanılmaz kaliteli ürünlerde var , çok ucuza dandik alıp çöpe attığın ürünlerde var... mesela...

müzik setim için DAC lazımdı bilmeyenler için işlemcidir bu digital sesi çok kaliteli işler...

2-3 bin lira turkiyede alabileceğin orta halli dac lar ne gibi

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Şimdi bunu almak yerine gidiyorsun SMSL Sanskrit DAC alıyorsun

SMSL Latest 6th Sanskrit USB DAC 32BIT/192Khz Coaxial SPDIF Optical Hifi Audio Amplifier Decoder New Version With Power Adapter-in Amplifier from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group

Çin işi evet ama bu kaliteli bir ürün... Ben aldım bundan taş gibi.Ha 2-3 bin liralık Stello kalitesinde mi ? değil... Aynı işi yapıyor mu evet abi baya kaliteli.. İşte bu alınır aliexress den... Ha mesela bu alınmaz

SMSL TV DAC Mini DAC Fiber Coaxial Optical 192KHZ Portabl Decoder For LCD TV HD Digital Set Top Box Audio Blue/white-in Amplifier from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group

anlatabildim umarım mesela bana bu lazımdı

2.5-10x40/e Nikula Tufek Ustu Lazeri Feneri Durbunu Tek Goz Avcı - n11.com

460 TL burdaki fiyatı... Aynısını aldım 39 dolar

2.5 10 x 40 Tactical Luneta Para Rifle Scope Red Laser Dual illuminated Mil dot Rail Mount Airsoft Riflescope Telescopic Sight-in Riflescopes from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

44 dolar olmuş ben 1 ay önce aldım 39 dolar idi farka bak 4 katı burda... Alamadım gerçi hala gümrükte belge melge gönderdim kıllandılar tüfek dürbünü olduğu için muhtemelen alırım...

Şimdi aliexpress i bu tarz kullanırsan , yani ne alacağını bilirsen çok karlı çıkarsın... Alacağın ürünü araştır... Mesela buldun diyelim AXAXA 4M diye bir ürün hemen yaz google a kesin kutu açılımı , testleri vs yapılmıştır.. Veya forumlarda bahsedilmiştir.
    1 tane fren teli fiyatına aliexpress"te 10 tane alabiliyorsun, fiyatlar o derece uygun.

En azından denemeye değer bir kaybım olmaz diye düşünüyorum.

Gümrük kurallarını öğrenip ona göre bankada paypal, sanalkart vb. bişey açtırayım abi.

10 tane küçük alışveriş yapsan en kötü ihtimal 30-40 dolar kar edersin.

O kadar alışverişte 1 dolar bile kaybın olmadıysa iyiymiş abi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 dolar bile kaybın olamaz çünkü aliexpress %100 güvence veriyor , mal eline ulşamassa (nasıl olursa olsun) paranı geri alıyorsun.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    banada hep zor geliyodu bu konuyu gördükten sonra bi deniyim dedim 8 dolarlık bişey aldım kartımdan tl olarak çekildi bu konuda bilmem gereken bişey varmıdır
    şimdi baktımda böyle bişey yazıyor ne demek istemişler acaba

tracking number var bide takip numarası gibi bişey heralde onu nerden takip edicez

sorular komik gelebilir ilkkez kullandım çnkü hiç bilmediğim bi olay

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler