User Tag List

Sayfa 10/15 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
285 sonuçtan 172 ile 190 arası

Konu: Plasti Dip Yüzyılın Sprey kampanyası. Kargo dahil her renk için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi 6 tl olan nedir göremedim sitede bi yazım yanlışı olmasın

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı IlgazRafi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı gün verilir demişsiniz ama ben Pazartesi öğlen 1:30 gibi sipariş verdim internet adresinizden hala verilmedi kargoya internet sitenizde hazırlanıyor yazıyor.
    özellikle siparişinizi sordum, hatta sizde dün telefon etmişsiniz. Siyah zaten pazartesi günü gümrükten çıkacak demiştim. Pazartesi siparişi siyah ve daha önce stokta olmayan renklerden olan siparişler salı günü çıkmış. Sorun yok sanırım
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sitemizde de fiyatları 6 tl ye düşürdük. Direkt olarak sitemizden alışveriş edebilirsiniz. Önemli birşey soracaksanız bana yine pm den ulaşabilirsiniz.

Plasti Dip - Çok Fonksiyonlu Lastik Kaplama sitemizden Online Satış kısmına geçip alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

yada direkt link

Plasti Dip Store - Plasti Dip Resmi Satış Mağazası
    evet 46 olacaktı malesef klavye azizliği birde düzeltme seçeneğide kaldırıldığı için yanlış bilgi olarak orada kalıyor
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    özellikle siparişinizi sordum, hatta sizde dün telefon etmişsiniz. Siyah zaten pazartesi günü gümrükten çıkacak demiştim. Pazartesi siparişi siyah ve daha önce stokta olmayan renklerden olan siparişler salı günü çıkmış. Sorun yok sanırım
    Evet sordum dün verilmiş. Bana internete girilecek demişlerdi görmeyince öyle dedim kusura bakmayın. Yarın elime geçecek büyük ihtimalle. Teşekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar fiyatları eski seviyesine çekeceğiz. Yine 60 tl lere gelecek kargo dahil. Elinizi çabuk tutarsanız iyi olır

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamir icin bi tup daha aldim bakalim tamir edebilicekmiyim. Bi tup silver metalizerim duruyodu. Raf omru yok dimi abi o bozulmamistir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar sizlere en yeni kampanyamızın linkini atıyorum. Yeni kampanyamız sayesinde 1 spreye sadece 37.5 TL ödeyeceksiniz ve bu ödediğiniz rakamın içerisinde kargo ücretide dahil olmuş olacak. Kampanyamız herzamanki gibi stoklarla sınırlı ve kısa sürelidir. Lütfen özellikle KAMPANYA olarak verdiğim linkten alışveriş etmeye özen gösterinki normal perakende rakamdan almak durumunda kalmayın ürünümüzü. Hadi yağmalayın kolay gelsin )

Kampanyalar

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar sizlere en yeni kampanyamızın linkini atıyorum. Yeni kampanyamız sayesinde 1 spreye sadece 37.5 TL ödeyeceksiniz ve bu ödediğiniz rakamın içerisinde kargo ücretide dahil olmuş olacak. Kampanyamız herzamanki gibi stoklarla sınırlı ve kısa sürelidir. Lütfen özellikle KAMPANYA olarak verdiğim linkten alışveriş etmeye özen gösterinki normal perakende rakamdan almak durumunda kalmayın ürünümüzü. Hadi yağmalayın kolay gelsin )

Kampanyalar
    Subaru legacy icin almayi dusunuyorum da 4 tane 17 jant icin kac tup gerekir?
    Ex: '08 Legacy SportWagon

Next:
    '03 BMW E39 530i
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8600936

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslında 2.5 tane yeterli. 3 gayet kararında. Ancak 4 lü kampanya isterseniz başka bir renk de pakete ekletebilirsiniz yada logolar vs için başkaca biryerde kullanmak amaçlıda 4 lü kampanyadan alabilirsiniz.

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abim bunun motor bloğunun rengine en yakın rengi nasıl elde ederiz söyle hemen alayım.

https://i.ytimg.com/vi/WEdau5FwppI/maxresdefault.jpg
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Octane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abim bunun motor bloğunun rengine en yakın rengi nasıl elde ederiz söyle hemen alayım.

https://i.ytimg.com/vi/WEdau5FwppI/maxresdefault.jpg
    Beyaz renk alacaksın ve bron z efekt alacaksın aynen bu renk olacak. Siyah üzerine atma jantlardaki bronz çıkar ortaya. Kampanyalar bölümünden 1 RENK 1 EFEKT olanından seçebilirsin. Güle güle kullan

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyaz renk alacaksın ve bron z efekt alacaksın aynen bu renk olacak. Siyah üzerine atma jantlardaki bronz çıkar ortaya. Kampanyalar bölümünden 1 RENK 1 EFEKT olanından seçebilirsin. Güle güle kullan
    Aldım abim aynı dediğinden. Teşekkür ederim.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uygulamadan mutlaka arayabilirsiniz beni. 0554 97799 kırkyedi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakikaten insanlarımız bu yeni kampanyayı bekliyormuş. 1 ADET PLASTİ DİP RENK FARKETMEKSİZİN 37.5 TL gönderim dahil. Kampanyaları iyi inceleyin.

Kampanyalar

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tarkan abi aracın jantlarını beyaza boyacağım, ebat 15 inç. Sanırım 2 kutu yeter değil mi? Bir de boya mat olmasın, hafif parlasın diye parlatıcı mı atmam gerekiyor? Kaç kat atsam ideal olur acaba?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle; jantların koyu renkse, 2 beyaz ancak kapatır senin jantları. Bir diğer husus ise jantlar mat beyaz olmasın istiyorsan 1 adette parlatıcı alman gerekecek. Sana özel bir üçlü kampanya yapmak lazım. onuda halledferiz

burcinkarabacak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakikaten insanlarımız bu yeni kampanyayı bekliyormuş. 1 ADET PLASTİ DİP RENK FARKETMEKSİZİN 37.5 TL gönderim dahil. Kampanyaları iyi inceleyin.

Kampanyalar
    Abi kampanyalarda tek renk çıkmıyor

Saygılar
    Punto Evo Mjet - ANKARA (Sold)
    Bravo 1.6 120Hp Sport Style Dua.(Sold)
    Passat Variant 16 1.6 TDI DSG Highline...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kampanyalar 2 li ve 4 lü alınacak şekilde tasarlandı. Sebebide yüksek kargo maliyetleri. 1 adet ürün çoğu zaman müşterinin herhangi bir işini görmeye yeterli gelmeyecek şekilde. O sebeple birlikte kullanımı zorunlu olan "floresan renkler ve beyaz" ile "metalizer serisi efektler ile siyah" kombin edilid. Birde istenilen 4 rengin seçilebilidği başka bir kampanya daha dizayn ettik.

Saygılar

onre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kampanyalar 2 li ve 4 lü alınacak şekilde tasarlandı. Sebebide yüksek kargo maliyetleri. 1 adet ürün çoğu zaman müşterinin herhangi bir işini görmeye yeterli gelmeyecek şekilde. O sebeple birlikte kullanımı zorunlu olan "floresan renkler ve beyaz" ile "metalizer serisi efektler ile siyah" kombin edilid. Birde istenilen 4 rengin seçilebilidği başka bir kampanya daha dizayn ettik.

Saygılar
    Sadece 1 tüp siyah almak istiyorum kampanyadan yararlanamıyor muyuz ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler