User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
66 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Autoshow Istanbul 2017

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rapide'de makyaj güncelleme vs neler vardı abi?
    aslinda klasik aston ufak tefek makyaj fark vardi teknik olarak ise hic incelemedim

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Muharrem C.80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En kapsamlısı olacak deniyor.
    Ataarms, huglu, bora, ne varsa orada. Ben şarjörlü 36gal ve yarı otomatik 12gal için gidecegim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun etraflıca gezdım,baya gezdım hatta ınanılmaz gezdım hatta ve hatta detaylı gezdım. Neden mı? Cokk kucuk...
    Hele aksam 6 gıbı gıttım,neredeyse bostu. 1 saat surdu.
    Detaylı ıncelıyecek arac bulursanız belkı uzar.
    Dıkkat cekıcı pek aracda yok.
    Lansman zaten yok...
    Merc gtr muadıllerıne gore ucuz.
    Tayyar ıcın urun muduru ıle yarım saat den fazla konustum. Benı de ıyı tanıdı. Suan akıllarında artık adet yapmak yok hatta az satmak var.
    Onden ceker horhatch pıyasada pek olmadıgı ıcın de burunları havaya kalkmıs.
    GolfR ıle aynı klasmandayız dıyor. Oyuzden 270 tl fıyat dusunuyorlar.
    Cupra gelmıyor,gtı gelmıyor. Bu yuzden tek kaldık,ne ıstersek yazıcagız dıyor.
    Nsx ıcınde aynı ruyadalar. 450+ dusunuyorlar.ödedım satamazsınız. 8 adet anca,oda yenı dıye merak eden uber zengınler alır. Onlarda 5'den fazla satarsak basarılıyız dıyorlar.
    Tayyar hedeflerı 30 cıvarı(12 ay)
    Aston keyıflı bır stand yapmıs.
    Baskada aklımda bırsey kalmadı...
    Mercedes ın partısı guzeldı buarada ,aksam 7:30 gıbı basladı.
    Golf R dört çeker, cupra geliyor kim dedi gelmiyor diye? 270'lere kendilerine satarlar s3 varken 270'e alana şaşarım. Hot hatch grubunda piyasayı belirleyebilecek tek grup doğuştur. Arka kapılarını açamıyorlardı 15-20 dakika bekledim teknik çağırdılar uğraştılar ama açılamamıştı. Büyük rezillik.

Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    FK8 typer gelmıs, temmuz sonu satısa baslıyormus 240bın den. bır tanesı satılmıs sımdıden. 3 tane NSX gelmıs. 1 ı satılmıs 400k euroya
    Mış Muş hiçbiri gerçek değil Geçen fuarda da 100 tane sattık diye gazetelerde manşetler vardı hala 2015 ve 2016 sıfır satılık var
    Tayyar için gerçek ise; araç ağustos sonu ya da eylül geliyor ve bi önceki kasaya göre çok az gelecek. Fiyat belli değil.
    Nsx fiyat 400 euro civarı düşünüyorlar. Satın alıcak iki kişi var daha fazlasını bilmiyorum.

IbizaFR150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En son allahın unuttuğu bu yerdeki fuara gittiğimde içerideki kitleden tiksinti geldiğinden bir daha burda bir fuara gitmeme yemini ettim, bu sene vip davetiye olmasına rağmen de işim olmaz.

Türkiye'de öncelikle şu manken işini çıkartsınlar fuardan. Yaş sınırı veya ehliyet şartı ve en az 100TL giriş ücreti koymalılar ki fuar fuara benzesin. Bu şekildeki fuar düzeni ergen kitlesinden başka kimseye hitap etmiyor. Araba almaya giden adam arabanın etrafındaki genç orklardan arabanın yanına yaklaşamıyor. Arabayla resim çektirmek mi istersin, 10tl verip manken kesmeye gelen güruh mu... 2 günde m4'ün koltuk dikişlerinin geldiği hali görmeniz lazımdı. Çalınan çakmaklar, montuyla arabanın boyaya sürtenler vs say say bitmez. Bu sene üstüne 20 marka katılmıyor, ötv, döviz coşmuş. Beklesinler daha belki bulurlar araba alacak birilerini...

Şimdi bana kızanlar cts gidip izlenimlerini yazsınlar bakalım bir değişiklik var mı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cupra, gti gelmiyor derken? bundan sonra doğuş getirmeyecek mi cupra?

Saro-Ş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün gittim Mercedes ve Aston dışında ilgi çekici bir stand yok doğuş grubu ve borusan grubunun olmaması çok ciddi derecede eksiklik yaşattı bana Hyundai standında Gangnam style ile dans eden makinalar vardı honda,opel ve renault standları hafif yoğundu belkide vip&basın günü olduğu için sakinlik olabilir genel olarak çok keyifli bir fuar değildi alfa romeo giulia'dı sanırım o araç baya ilgi görüyordu hatta kapılarını kilitlemişlerdi en son fiyatlarıda iyi uçmuş

Saro-Ş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En ucuz 124 spider 150K yazmislar facebookta bi grupta
    150 ve 165 etiket koymuşlardı araca normal zayıf ve orta boylu bir insan bile zor biniyor

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Doğuş ve Borusan olmadığı için çok zayıf geçecek diye düşünüyorum. Bu 2 marka zaten 2 hall kapatıyordu.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ö
    Alıntı ahk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Golf R dört çeker, cupra geliyor kim dedi gelmiyor diye? 270'lere kendilerine satarlar s3 varken 270'e alana şaşarım. Hot hatch grubunda piyasayı belirleyebilecek tek grup doğuştur. Arka kapılarını açamıyorlardı 15-20 dakika bekledim teknik çağırdılar uğraştılar ama açılamamıştı. Büyük rezillik.

Mış Muş hiçbiri gerçek değil Geçen fuarda da 100 tane sattık diye gazetelerde manşetler vardı hala 2015 ve 2016 sıfır satılık var
    Tayyar için gerçek ise; araç ağustos sonu ya da eylül geliyor ve bi önceki kasaya göre çok az gelecek. Fiyat belli değil.
    Nsx fiyat 400 euro civarı düşünüyorlar. Satın alıcak iki kişi var daha fazlasını bilmiyorum.
    Golf un farklı sınıf ve hedef olarak kendılerını aynı gormemelerı gerektıgını soyledım ve bır cok ornek ıle anlattım. Hele yenı (makyajlı) R ıle kıyaslamak hata. Cupra gelmıyor bılgısını nasıl ogrendıler bılmıyorum,bırılerı yanlıs yonlendırmıs olabılır. Nsx max 8 adet satar oda yenı oldugu ıcın... Hedeflerı artık adet degılmıs,pazarlama yonunden hedefler kuculdugu ıcın kafalar rahat...

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Satılan yok sadece on sıparıs alıyor,oda bayıler...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eğer s3 kullandıysanız; tayyarla s3 aynı fiyat olursa seçim yapmak için iki saniye bile düşünmezsiniz sanırım Sonuçta hızlı ve güzel bir oyuncak tayyar. Ama s3 kalitesi imkansız.
    İsterse sınıfında tek olsun ister az ister çok getirsin her malın bir değeri vardır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fuarda en beğendiğim araç yeni E coupe olmuş inanılmaz büyümüş zaten büyüktü daha da büyümüş S coupe alanlar bu duruma kesin kızarlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2015 ya da 2016 fuarından birinde golf r için 160 bin fiyat almıştım şimdi 270 mi olmuş çok mantıklı gerçekten bir senede 100 binlira zam

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Fuar Beylikdüzü Tüyap'ta dediklerinde Beylikdüzü nerede diye araştırdım bunu buldum

Geçen sefer davetiye var diye gitmiştim, içeride kalmam 1 saat'i geçmemiştir. Bu sene zaten birçok marka yok, haftasonu da hava güzel, 23 Nisan neşe doluyor insan, ne işim var fuarda

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onurkk06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2015 ya da 2016 fuarından birinde golf r için 160 bin fiyat almıştım şimdi 270 mi olmuş çok mantıklı gerçekten bir senede 100 binlira zam
    2015 fuarda polo yu almadan once golf e niyetlenmiştim çok fark var diye vazgeçmiştim pişmanım şimdi

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

ACYV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

taypar'ın kapılarının açılamaması da komediydi cidden 270'e taypar da fazla saçma, ne golf r alırım ne de taypar. 308 gti'a huzur içinde binmeye devam edeyim ben ki onun da fiyatı 170 bin lira, şaka gibi resmen...

Rockford - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ACYV Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    taypar'ın kapılarının açılamaması da komediydi cidden 270'e taypar da fazla saçma, ne golf r alırım ne de taypar. 308 gti'a huzur içinde binmeye devam edeyim ben ki onun da fiyatı 170 bin lira, şaka gibi resmen...
    yalnız 308gti ın orjinal denon sistemi çok güzel çalıyormuş. Typerın lansman baslamadan 308gti içinde muzik dinliyodum ben. Arkası biraz dar aracın boyutlarına göre ve biraz fiyatı yüksek.
    Ama peugeot nun koltuğu tasarlayan departman cidden cok iyi calısıyor hem 308de hem 208gti daki koltuk şahaneydi.

typerın arka kapıyı perdesini kaldırtıktan sonra ilk kapıyı açmayı deneyen benimdir sanırım sırf şu ön kapı arka kapıdaki döşeme kaplama kalitesini düzeltmişlermi diye merak ettiğimden bakacaktım önceki kasada bu durum vardı. Açılmayınca 4kapı typer üret arka kapılarını kilitle diye söylendim hondaya.
    Sonradan düzeltmişler demekki.

ACYV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Denon fena değil, yeterli iş görüyor. şuan ki fiyat politikasına bakınca diğer firmaların, pejonun fiyatı hiç de pahalı değil. type r cupra vs kullandıktan sonra pejo cidden ucuz ve iyi geldi bana. fk8 güzel duruyor ama bu sefer alacağımı pek düşünmüyorum, oyuncak ötesi duruyor dış görünümü. Belki de kırmızı diye öyle gelmiş olabilir ama şuan için almayı düşünmüyorum. Amerikan arabası planım var, mevcut amerikanımı değiştirmeyi planlıyorum.

Muharrem C.80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Thracian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ataarms, huglu, bora, ne varsa orada. Ben şarjörlü 36gal ve yarı otomatik 12gal için gidecegim.
    En çok Ranger Bullpupı merak ediyorum bende 36cal. 36 cal fişekleride aynı oranda tabi kaliteleri piaysada çok düşük.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler