User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
69 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Maslak Dogus Oto'nun para kazanma yontemi..

ulas79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Opel servisleri genelde sorunlu bilinir ama önceki aracım astra da otomatik vites şanzıman yağı soğutucusuna giden metal hortum terleme yapmıştı garantim biteli iki yıl olmuştu,servise götürdüm servis müdürü hemen politik garantiye sokalım parçayı sipariş geçelim dedi ve beş kuruş ödemeden hallettirmiştim ,gerçi aracın garantisi bittikten sonra dahi bakımlarını ve her türlü arızasını aynı yetkili servise yaptırmaya devam etmiştim büyük ihtimal bu da etkili oldu.

EnesAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Doğuşta arkadaşın arabasına fatura da kaput sökme 70tl + kdv , takma 70tl + kdv görünce önünden dahi geçmem.

CLIORS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Faruk_Vtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen hafta bır muşterım yenı A1'ını 10.000 bakım ıçın servıse goturdu..

bakımda eskı yağı boşaltıp yenı yağı doldurmayı unutmuşlar bıde ustune ustluk teste çıkmışlar..

sonuç? Blown Engine!
    En sevdigim de bu teste cikma mevuzusu. Sorunlu halinle getirirken hatayi bulamayan cengaver. Silecek suyu degistirse teste cikip stig misali gazliyor. Sen desene gun ici serviste eglence cikiyor diye.

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Polo gtı aracımız eksozcudan çıktıktan 1 saat sonra araç stop etti ve akü bitti takviye yapıyoruz çalışmıyor akşam üstüydü çekici çağırdık direk servise gitti ertesi gün gittik dediler şarz dinamosu yanmış 1800 küsür artı işçilik diye fiyat çıkardılar yaptırmadan aracı aldık direk kontrol ettik şarz dinamosundan aküye gelen kablonun arada sigorta atmış büyük gittik 7 tl ye aldık taktık olay çözüldü bidahada servismi töğbeler olsun.zaten orda çalışanları biliyorum adam dizayn bölümünde çalışıyor mekanikte adam lazım hoop mekaniğe transfer eeee sonuç bu yani bence çalışanlarını daha eğitimli personele çevirmeleri lazım olan müşterilere oluyo ve markanın adı kirleniyo bu bütün servislerde böyle malesef...
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

CenKeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

bakımda eskı yağı boşaltıp yenı yağı doldurmayı unutmuşlar bıde ustune ustluk teste çıkmışlar..

sonuç? Blown Engine!
    acaba ne yaptılar ?
    Alıntı Sh4rk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi biz sakliyamadik evde bahcede araba varsa yoksa gazliyoruz hiaminaa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mercedes gülsoy a sıfır alınmış c180 amg aracı götürdüm araç daha 35 km araç ile ilk havalimanı' na gittim iç hatlar yolcu gelişte misafir alacağız, kaput' dan dumanlar çıkmayı başladı, park ettik vs hararet göstermiyor, biraz bekledim akan giden bir şey yok neyse misafirleri taksi ile yolladık direk en yakın mercedes bayine, çıkan sonuç herhangi bir sorun yok, sadece sirkülasyon beyni arıza vermiş silmişler, teste çıktılar 40 50 km test ettiler sonuç! problem yok

Ertesi gün bostancıya hastaneye gittim, oto parkında şapur şupur damlıyor, kaput içinde dumanda çıkmaya başladı, maslak modern oto ya götürdüm usta geldi baktı biz sizi bu araç ile yollayamayız radyatör delik dedi, basınçlarını kontrol ettikten sonra aracı ertesi gün almak kaydı modern otoya bıraktım o gün bugündür problem yok

İyi servis de vardır mutlaka ama iyi usta en önemli unsur
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .

Faruk_Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı CenKeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acaba ne yaptılar ?
    aracın sahıbı 45 yaşlarında çok duzgun bır beyfendı olduğu ıçın hıç sorun çıkarmayıp aracın ıkıncı el fıyatını oğrenıp arada kı fıyat farkını odeyıp yenı A3 satın aldı..

aslında arac beyfendının kızının, beyfendı de BMW F30 var o da ılk bakıma gıttığınde benzın şamandırası ıle oynamışlardı, servıs çıkışı benzınlıkte depo dolmak bılmeyınce aracın altına eğılıp bakmışlar alttan şelale gıbı benzın akıyormuş, borusandan çekıcı talebınde bulunmuşlar ama yetkılı kışı ısrarla sorun olmayacağını ve aracı kullanarak servıse kadar gelebıleceklerını soylemıştı..

+F30 1 haftalıkken kornası bozulmuştu servıs kornaya kullanıcı hatası tespıtınde bulundu, her ne kadar arac sahıbı '1 kere çalmam gerektı onda da çalışmadı onun harıcı kornaya basmadım' desede 'beyfendı bız nerden bılelım asker konvoyuna yada maç konvoyuna çıkıp kornayı patlatmadığınızı' cevabını almıştı..

bu ve bunun gıbı butun fırmalardan şıkayetler var dukkana gelen muşterılerın olaylarını kağıda doksem yemınle kıtap olur..
    F&F CAR CLEAN - Detailing Center

Vtec II ES7 | Accord 2.4 EX. | C2 HDI | GPunto MJET 3K | Dizel Otomatik ERA...

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Sıfır araç pişmanlık boşuna denmiyiiiii
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

GKS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yetkili servis parça düzeltmez, tamir-onarım bilmez direk parça değişir geçer. ucuz vasıfsız eleman çalıştırır personel sirkülasyonu çoktur. düzgün boya işçiliği yapamaz. fiyatlar uçuktur. fatura güzelce şişirilir. tercih her zaman işini düzgün yapan havaya girmemiş şımarmamış ufak esnaf olmalıdır.

aykutsafakyaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İzmir Renault Sahinler. R19 varken surekli bakimlarini orda yaptiriyoduk. Klima ile ilgili bi sıkıntı çıktı baktilar parca 300 kusur liraydi fazla geldi yaptirmadik cikicaz. 20 lira sok tak parasi icin dovusmedikleri kaldi. Lanet olsun diyip parayi verip çıktık. Bi daha bedava yapsalar oraya gitmem. Mumkunse siz de ugramayin.
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde yaşamak zorunda kalmasak, gayet komik ülke aslında.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aykutsafakyaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzmir Renault Sahinler. R19 varken surekli bakimlarini orda yaptiriyoduk. Klima ile ilgili bi sıkıntı çıktı baktilar parca 300 kusur liraydi fazla geldi yaptirmadik cikicaz. 20 lira sok tak parasi icin dovusmedikleri kaldi. Lanet olsun diyip parayi verip çıktık. Bi daha bedava yapsalar oraya gitmem. Mumkunse siz de ugramayin.
    Sök-tak olduysa "arıza teşhiş ücreti" normal bence. Sonuçta arızalı parçayı bulmuşlar, bir hizmet vermişler. Orada yaptırsan almazlardı o 20 TL'yi.
    Okumadan imzalamam.....

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen yıl partner tepee min kornasi bozuldu ki o ara symbol var ona biniyorum hiç binmedim sürekli yattı garajda 3 ay . Bi dolaniyim geliyim hem çalışmış olur araba dedim kornaya bastım evde kimse yok korna bozuk . Neyse gittim servise bu garantiye girmez dedi elaman . Alla alla dedim bende( ki benden en az 10 yaş büyük ) ne giriyo madem garantiye dedim dalga mı geçiyonuz siz dedim ? Sinirlendigimi anladı eşşek gibi yaptı . Biraz sert cıkın mecbur yapiyolar adamların taktiği bu .

aqustic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İşte sırf bu problemleri yaşamamak için 2006 sonrası model araçlara yanaşmıyorum...
    Bu arada yanlış kodlama nasıl olmuş peki?Olması gereken kodlama "yagmur şiddetli yağarsa sunroofu hiçbir şekilde açma"şeklinde mi?
    Geçmiş olsun...Boşu boşuna 2500 liranız çöp olcak ve çıkan sunroof motorunu da bozuk olarak alıp sağlam olarak bir başkasına iteleyeceklerdi belki de

srkns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    VW sahibi arkadaşlar, garantiniz bitse dahi eğer bakımlarınızı düzenli yetkili serviste yaptırdıysanız bu gibi durumlarda ısrarla "kivi garantisi" (kişisel vw iyi niyet garantisi) talep edin.
    Belirli bir yüzdelik Doğuş'dan, bayiden ve sizden olmak üzere pay hesaplanıyor. Bayi bu opsiyonu genelde yakın eş, dost çevrelerine kullanıyor.
    İtiraz edin, sesinizi yükseltin bir şekilde sahip olduğunuz hakları almaya çalışın.

Bu arada konu sahibi mağdur arkadaşımızın bahsettiği 10 dk da Doğuş merkezden olumsuz cevap gelmesi de %1 lik bir ihtimal.. yani bayinin klasik yalanlarından biridir mutlaka.
    Ne mutlu Türküm diyene

PoWDeR! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı srkns Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    VW sahibi arkadaşlar, garantiniz bitse dahi eğer bakımlarınızı düzenli yetkili serviste yaptırdıysanız bu gibi durumlarda ısrarla "kivi garantisi" (kişisel vw iyi niyet garantisi) talep edin.
    Belirli bir yüzdelik Doğuş'dan, bayiden ve sizden olmak üzere pay hesaplanıyor. Bayi bu opsiyonu genelde yakın eş, dost çevrelerine kullanıyor.
    İtiraz edin, sesinizi yükseltin bir şekilde sahip olduğunuz hakları almaya çalışın.

Bu arada konu sahibi mağdur arkadaşımızın bahsettiği 10 dk da Doğuş merkezden olumsuz cevap gelmesi de %1 lik bir ihtimal.. yani bayinin klasik yalanlarından biridir mutlaka.

Onceki araclarimi da sabit maslak dogus oto haricinde hic bir yere goturmem.
    Iyi niyet garanti muhabbetinden iyi ki red geldi. Indirim falan yapmis olsaydilar belki de yaptirmis olacaktim.
    Bazen insan uzerinde yeterli para olmamasi kaziklanmaktan kurtariyor

aykutsafakyaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sök-tak olduysa "arıza teşhiş ücreti" normal bence. Sonuçta arızalı parçayı bulmuşlar, bir hizmet vermişler. Orada yaptırsan almazlardı o 20 TL'yi.
    Guzel soyluyosunuz da 6 sene bi fiil ben arabayi surekli size getirmisim ki ozel servis burasi. Ki babam isyerinden insanlari da yonlendirdi. Artik belli bi samimiyetimiz var. 20 lira icin gir gur cikarmak hos mu.
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde yaşamak zorunda kalmasak, gayet komik ülke aslında.

harun_e - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkes dolandırıcı olmuş,kime güveneceğimizi şaşırdık.

Bolkar1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

sonuç? Blown Engine!
    off ben bide arabalarımla ruhsal bir bag kuran insanım umarım başıma gelmez

Faruk_Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Bolkar1st Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    off ben bide arabalarımla ruhsal bir bag kuran insanım umarım başıma gelmez
    burada çoğu kışının arabasıyla arasında duygusal bır bağ vardır..

umarım hıçbırımızın başına boyle bışey gelmez..

eğer gelırse sonuç daha farklı olur..
    F&F CAR CLEAN - Detailing Center

Vtec II ES7 | Accord 2.4 EX. | C2 HDI | GPunto MJET 3K | Dizel Otomatik ERA...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler