User Tag List

Sayfa 5/15 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
284 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: TOSFED Yıldızını Arıyor

Vuh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alihan11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bide sitede 500 diyor resmi lisans sitesinde 580 hangisi acaba
    Siteye yazarken yuvarlamışlardır diye düşündüm ben

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Vuh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siteye yazarken yuvarlamışlardır diye düşündüm ben
    Simdi aradaki fark 80 lira,1000 kisi katiliyo onu onla carpsak 80 bin liraa uovv onu yuvarlamazlar bence 580 dir o
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Var mi kayit falan yapan? Simdi parayi yatiririz sonra kapattiikk kusra bakmayin demesinler.
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

rekord2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşları ile go kart yaparken herkese nal toplatan, direksiyonuna oturduğu herşeyi organları, uzuvları gibi hissedebilen otobüs veya kamyon şöförünün oğlu, inşaat işcisinin oğlu, ay sonunu zor getiren memur babanın oğlu gene hayal kırıklığı ile ekrana bakakaldı. salı günü kontejan dolmuştur diye bir ileti alacak ekranları muhtemelen, çünkü zaten o kontejanın yeri belli idi. çok garip ülkeyiz çok çok çok umarım, ne olur, yalvarırım haksız olayım bu sefer olayı yanlış görmüş, yanlış okumuş olayım. ya 33 yaşındayım bu olaydan hiç bir beklentim yok ama ağlamak burnumun ucunda yemin ediyorum nasıl istiyorum gerçek yetenekli gariban çocuklarının elinden tutulsun diye anlatamam ya!!
    bbm pin :2B244451

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk söylendiğinde hersey bedavaydi cebimizden hic para çıkmayacaktı dedik sonunda ülkede biri el attı genclerin elinden tuttu onra 500 lira lisans parası dediler tamam dedik siteye girdik 580 lira oldu hadi tamam ileri sürüş teknikleri dersi verecekler sadece para verip oturmicaz simdi arkadaşla kayit olmak icin girdik herhangi bir otomobil kulübüne uye olmak gerekiyomus gerçekten saçmalık sen benim yetenegime bakacaksın nasil yaristigima bakacaksın otomobil kulübü ne alaka gercekten yapacağınız işe dedirtti şu ülkede otomobil sporlarinda adam gibi bir etkinlik uygulama olmayacakmı yeter ya
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun... Ben vazcaydım... Yıldırdılar valla... Onca sınavın koşturmanın yanından buna da koşarım belki bi fırsat yakalarız dedik ama boku çıktı açıkçası. Hani nerde ne zaman olacak, parası sağlık raporu lisansı bi yana, deneme yapılacağı günlerdeki yol masraflarını konaklamayı bile göze almıştım ki en son kulübe üye olma saçmalığı yıldırdı... Yine bir hayal kırıklığı...

mkerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    #36 demiştim. bu sözü söylemek biraz garip gelse de bana DEMİŞTİM hatırlarsanız. meraklı ve istekli normal kişilerin destekleri ile oradaki eş dost akraba yarış yapacak. anlaşılan o.
    siz bilmezsiniz, zamanında tomsfed ken yani motosiklet falan hepsi bir yerdeyken kupa töreni falan herkesi çağırırlardı. ilgili ilgisiz. bazıları da mecburiyetten giderdi. gene bir toplantıda kapıda karşılandık. karşılayanın elinde bir demet bilet. federasyona katlıda bulunalım lütfen diye bilet satıyorlar. yada almak zorunda bırakılıyorsun. neyse etrafımızdaki herkese aldırdılar biletleri. işin ilginç yanı esas alması gerekenleri bilet alırken göremediğim için alması gereken birini taciz ederek sen bir koçan alırsın dediğimde cebinden bileti çıkarmıştı. uzun hikaye çekilişe gelelim. numarası 0 - 250 arası olanlara ikramiye dediler. biletlerin numaraları 251 den başlıyordu. yani kendilerine çıkarttılar ikramiyeleri.
    bu da o hikaye
    bu güne kadar belki bir tek uno cup ta gerçekten adil seçim yapılmıştır. o da bütün torpilliler bittikten sonra.

Demiştim değil mi ??
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.
    İnternetin hızıda varla yok arası bir şeydi. Yoksa internet yok muydu???

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neden bu kadar şaşırıldığını anlamıyorum

edr55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fiyat olayını şöyle yorumlayayım, çoğunluğu öğrenci olan yaş grubuna yönelik yapılan bir projede 500 lira istenmesi hiç mantıklı değil.Daha mantıksız tarafı, 'hiçbir ücret alınmayacak, herşey tosfedden' diye tanıtımın yapılması.. peki bu 500'ü alan tosfed değil mi? ironi.. para olayını ilk gördüğümde 'ulan yine hayaller çöp oldu bee' diye sızlanırken sonra düşündüm, 'hayallerin kaç para olum?' dedim tekrar kara verdim başvurmaya.şöyle de bir gerçek var ki kimse 'al evlat bu gt3 ün anahtarları artık yarışçısın' demeyecek, fiyat çok da mantıksız değil ama öncesinde söylenenlerden sonra sitede 500 lira görmek hiç doğru değil bence.sağdan soldan parayı denkleştirdim az önce başvurdum lisansımın onaylanmasını bekliyorum onaylanır onaylanmaz tosfed yıldızını arıyora başvuruyorum.

başvuru sürecini anlatayım, sağlık ocağında aile doktorundan aldığım ek-5 raporunun, ehliyetimin ve vesikalığımın fotoğraflarını lisans başvurusuna yükleyip lisans başvurusunu yaptım.
    Sonra lisans.tosfed.org.tr den giriş yaptım.Girişte ödeme yapacağımız banka hesap bilgileri yazıyor.
    Aşağılara inip lisans seçme bölümüne geldim.Burada size seçme hakkı verilmiyor, 'TYA Pist Lisansı' adında bir lisans seçili halde oluyor ve 2 maddeye tik atıyorsunuz kuralları kabul ettiğinize dair.
    Sonra ödemeyi yaptığıma dair fişin fotoğrafını yükleyip 'ekle' butonuna bastım ve başvurum gerçekleşti.Lisans başvurum onaylanınca da e postama gelen kod sayesinde TYA ya başvuracağım.
    Bu arada fiyat 580 falan değil, 500 TL.Sitede yazan pist lisansı 580 TL fakat TYA için özel lisans çıkartmışlar fiyatı da 500 TL
    Otomobil kulübü olayına gelince, birisine sordum 'onun önemi yok kafana göre seç bi kulübü' dedi ve ben de kafama göre seçtim birini
    Sonra

Caner B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Saglik raporu isini hallediyim basvuruyorum bende bugun.
    Audi S3 2.31.83 @İstanbul Park
    Peugeot 308 ehdi 2.45.00 @İstanbulPark
    Ds3 Racing 2.37.267 @İstanbulPark
    Megane RS 250 Cup 2.27.00 @İstanbulPark

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben ne olursa olsun kayıt olacağım çocukluğumdan beri hayalim bir daha böyle bi şans bulamam en azından şansımı denedim derim hile olacaksada olsun ben bileğime güveniyorum böyle daha fazla hırslanıyorum
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üyeliğini kontrol ettik üye olmadiginiz icin iptal ediyoruz demezler umarim... Bi deneyelim bakalim sansimizi. Valla toefl icin ayırdığım parayi yatırıyorum. Risk nedir derlerse risk budur kabul etmiyoruz parayi da iade etmiyoruz derlerse vallahi clio ile yakarim lastikleri o pistte

ByMuSt! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sağlık raporu alıp ildeki spor kulubü ile irtibata geçip bende başvurmayı düşünüyorum. Ralli aracı alıp veya hazırlayıp ralliye katılmayı düşünüyodum ancak maddi durum yeterli olmadı.Böyle bi fırsat varkende kaçırılmamalı en kötü ihtimalle 1 yıl lisanslı yarış pilotu olurum bi faydası olmaz ama ücret olayını şöyle karşılaştırırsak ülkü pistinde araç kiralayıp 2 defa piste çıksanız aynı paraya denk geliyo , lisansız bir şekilde de ancak böyle yarışılır. lisans çıkartıp eğitim alıp piste çıkabilineceği düşünülürse abartılmamalı
    🚗 Daily Car 01" Corsa 1.4 - CarBusters 📷

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ByMuSt! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağlık raporu alıp ildeki spor kulubü ile irtibata geçip bende başvurmayı düşünüyorum. Ralli aracı alıp veya hazırlayıp ralliye katılmayı düşünüyodum ancak maddi durum yeterli olmadı.Böyle bi fırsat varkende kaçırılmamalı en kötü ihtimalle 1 yıl lisanslı yarış pilotu olurum bi faydası olmaz ama ücret olayını şöyle karşılaştırırsak ülkü pistinde araç kiralayıp 2 defa piste çıksanız aynı paraya denk geliyo , lisansız bir şekilde de ancak böyle yarışılır. lisans çıkartıp eğitim alıp piste çıkabilineceği düşünülürse abartılmamalı
    aynen öyle, tek sorun tosfed'in tamamen ücretsiz olacak diye manşet yayıp, günü geldiğinde 500 lira ücret talep etmesi. Tamam anlıyorum bu ücret lisans için alınacak ama hiçbir ücret ödemeyip ifadesinden sonra 500 lira alınacak olması biraz can sıkıcı bir durum.

Neyse ben 500 liralık bi iddaa falan oynıyım
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vay arkadas saglik ocaginin ek 5 denilen olaydan haberi yok normal bi kağıt verdiler kaşeli falan ama...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu sene katılmayı isterdim de, 500 tl birikmişim yok artık bir dahakine...
    2012 Seat Leon 1.6 TDI DSG Style/2013 Acura ILX 2.0 Premium Pack /2022 VW Golf 1.0 TSI Impression

2023 Nissan Qashqai e-power / 2022 Honda PCX / 2013 Seadoo RXP 260 X

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu olay ilk çıktığında klüp üyeliği şartı vardı. Yazılı olarak o okuduğum bülteni bulamadığım için buraya bir şey yazmadım. Başvuru sayfasında yazmaları gerekirdi unutulacak atlanacak bir ayrıntı değil bence.

edr55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Lee-on! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay arkadas saglik ocaginin ek 5 denilen olaydan haberi yok normal bi kağıt verdiler kaşeli falan ama...
    Eğer elineki kağıt buna benzemiyorsa kabul edeceklerini sanmıyorum çünkü lisans başvuru kılavuzunda özellikle belirtmişler ek5 dışında rapor kabul etmiyoruz diye

buradaki belgenin çıktısını al ve formu doldurup tekrar sağlık ocağına git bence

ByMuSt! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen öyle, tek sorun tosfed'in tamamen ücretsiz olacak diye manşet yayıp, günü geldiğinde 500 lira ücret talep etmesi. Tamam anlıyorum bu ücret lisans için alınacak ama hiçbir ücret ödemeyip ifadesinden sonra 500 lira alınacak olması biraz can sıkıcı bir durum.

Neyse ben 500 liralık bi iddaa falan oynıyım
    açıklamalar yetersiz bunda kızılması haklı bi durum , lisansı çıkarttıktan sonra hadi kendinize tulum kask alın diyeceklerdir sanırım mesela bunlar belirtilmiyo veya piste çıkıldı 10 tur atıldı apex dışı bi çizgide gidildi lastikler yıprandı masrafı kime ait petlas sponsorl mu olucak yoksa sürücü mü ödüyecek. Pistte ikili üçlü mücadele var diyelim kaza yaşandı masraf ne kadar kime ait tosfed bunları düşünmüştür sanırım ama açıklama gereği duymamış
    🚗 Daily Car 01" Corsa 1.4 - CarBusters 📷

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler