User Tag List

Sayfa 15/15 İlkİlk ... 5131415
284 sonuçtan 267 ile 284 arası

Konu: TOSFED Yıldızını Arıyor

hakan_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    28 nisan da 09:00 grubunda pistteyim, gruplar açıklanmış

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkiyede motorsporları adına yapılan belkide en iyi işlerden birisidir Tosfed Yıldızını Arıyor. Yarışmak isteyen ve bir sezon için en az 50bin tl bulamayacak arkadaşların da mutlaka şanslarını denemeleri gerekli. Katılanlara da şimdiden bol şans

Alıntı mkerim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oradan kim çıkmış ben hatırlamakta zorlanıyorum bir hatırlatırsanız sevinirim
    Bu kadar ofansif olmadan önce biraz araştırsanız hatta önceki sayfalara baksanız bile cevabı bulacaksınız.

Alıntı Drive Fast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katılmak isteyen arkadaşlar bunu okumadan karar vermeyin
    Bahsettiğin kişi ikinci elemede elendi mesela, onunla birlikte birçok daha önce yarışma fırsatı bulanlar elenirken hiç yarışmamış çocuklar ikinci seçmeyi kazandılar ve 1 sezon yarıştılar. Oradan çıkan ilk üç Rallide bir sezon yaptı ki yarışmaya devam edenler var, yine geçen seneden çıkan çocuklarda geçtiğimiz haftasonu Ege rallisinde start aldılar ki onlarında daha önceden yarış tecrübeleri yoktu. Ve yalnızca 30 saniyelik parkurda 80salise küçük bir fark değil, ama sen yinede caddede aynadan bakarken gözlerinden okumaya devam et tabi. Hatta durakta beklerken bile gözlerine bakabilirsin keza aralarında otomobili olmayan çocuklarda var
    '98 Peugeot 106 XS

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mertkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiyede motorsporları adına yapılan belkide en iyi işlerden birisidir Tosfed Yıldızını Arıyor. Yarışmak isteyen ve bir sezon için en az 50bin tl bulamayacak arkadaşların da mutlaka şanslarını denemeleri gerekli. Katılanlara da şimdiden bol şans

Bu kadar ofansif olmadan önce biraz araştırsanız hatta önceki sayfalara baksanız bile cevabı bulacaksınız.

Bahsettiğin kişi ikinci elemede elendi mesela, onunla birlikte birçok daha önce yarışma fırsatı bulanlar elenirken hiç yarışmamış çocuklar ikinci seçmeyi kazandılar ve 1 sezon yarıştılar. Oradan çıkan ilk üç Rallide bir sezon yaptı ki yarışmaya devam edenler var, yine geçen seneden çıkan çocuklarda geçtiğimiz haftasonu Ege rallisinde start aldılar ki onlarında daha önceden yarış tecrübeleri yoktu. Ve yalnızca 30 saniyelik parkurda 80salise küçük bir fark değil, ama sen yinede caddede aynadan bakarken gözlerinden okumaya devam et tabi. Hatta durakta beklerken bile gözlerine bakabilirsin keza aralarında otomobili olmayan çocuklarda var
    Çok güzel dediniz öncelikle size katıldığımı söylemek isterim 30 saniye parkur da 80 salise büyük bir değer, benim sorunum "yenilmek, geçilmek, kaybetmek" gibi şeyler değil.

Benim sorunum ben senelerdir aile baskısı, yaşam tarzı, maddiyat vb gibi durumlar yüzünden engellenmiş hayallerimi hep içime atmak zorunda kalmış binlerce otomobil meraklısı türk gencinden biriyim, biri karşıma çıkıp hayallerin gerçek oluyor biz sana bir fırsat vereceğiz eğer gerçekten yeteneğin varsa hayallerine kavuşacaksın diyor ve bende 500 lira verip kayıt oluyorum oraya gidiyorum konaklıyorum masraf ediyorum benim gibi yüzlerce şehir dışından gelen genç gibi, sonra o arabaya biniyorum hayatımda ilk defa kask takıyorum yarış arabasına biniyorum bambaşka bir araba kullanma tarzı, çıkıyorum elimden geleni yapıyorum yeterli veya yetersiz başarılıyım veya başarısız adımı ilk 10 da görüyorum inanılmaz mutluyum, arabam debriyaj kaçırıyordu keşke gaza abanmasaydım, frene çok bastım belki biraz daha hızlı girebilirdim vitese de atamadım keşke dikkat etseydim diye kendime kızıyorum, evet 80 salise ile kaçırdım belki bu hatalarım olmasaydı veya arabam debriyaj kaçırmasaydı bende geçerdim belki sonraki tur elenirdim belki sonuna kadar giderdim bilemem benim sorunum şudur yapabilirim yapamam geçerim geçilirim sorun olmaz gelin yeteneğinizi keşfedelim siz yarışma fırsatı bulamadınız kendinizi kanıtlayın bize denilip karşıma yarışçı çıkartıp kendimizi onların yanında kanıtlamaya çalışmamız ve hayallerime ulaşma hevesiyle gittiğim yerden aptal yerine konulmuş bir his ile evime dönmek harcadığım her parayı da haram ediyorum
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Drive Fast
    Başına gelen tüm bu vites kaçırma vs gibi olaylardan sonra keşke hayalini gerçekleştirmek için bir kez daha şansını deneseydin. Bana sorarsan hala daha devam ederken birkez daha şansını denemelisin, iki sene öncesine kıyasla kendini geliştirmişsindir ve yaptığın hataları biliyorsun.
    Hepimiz aynı hayali paylaşıyoruz ve tya bunu mümkün kılabilen projelerden bir tanesi. Ve halihazırda böyle bir fırsat varken değerlendirmek lazım.
    '98 Peugeot 106 XS

SametYkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu sene katılacaktım fırsat bulamadım seneye de almazlar herhalde bizi yaştan dolayı neyse kuzen @uykucu96 katıldı artık onu izlemeye gideceğiz sağlık olsun.
    41 UU 106 Peugeot 106 gti 2001
    34 YKN 76 Citroen c3 2010
    34 YKN 89 Vw Transporter T5 2005

ilkay325i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hakan_41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    28 nisan da 09:00 grubunda pistteyim, gruplar açıklanmış
    Başarılar Hakanım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SametYkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene katılacaktım fırsat bulamadım seneye de almazlar herhalde bizi yaştan dolayı neyse kuzen @uykucu96 katıldı artık onu izlemeye gideceğiz sağlık olsun.
    Katılan arkadaşlara başarılar dilerim bende katılım sağlıcam umarım herkes için keyifli geçer

SametYkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    var mı katılanlardan ilk turu geçen arkadaşlar
    41 UU 106 Peugeot 106 gti 2001
    34 YKN 76 Citroen c3 2010
    34 YKN 89 Vw Transporter T5 2005

hakan_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben 21 salise ile ilk 10’a giremedim. Sürem 00;35,19

İkinci denememde bu süreyi yaptığım için mutluyum, bir kaç deneme ile daha geliştirilebilecek bir süre, limitlerim değildi. Ama gel gör ki 1 küsür dk da herşey oluyor bitiyor, pilot dediğin arabaya alıştırılmaşı.. neyse.. videomu pc ye geçtiğimde yükler paylaşırım birlikte inceleriz

Şimdilik görüşürüz, iyi forumlar

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uykucu96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılan arkadaşlara başarılar dilerim bende katılım sağlıcam umarım herkes için keyifli geçer
    Tebrikler kardeşim diğer turlarda da başarılarının devamını dilerim
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SametYkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    var mı katılanlardan ilk turu geçen arkadaşlar
    ben kaldım yeğen ben kaldım(ramiz dayı ) haziranda gümbür gümbür geliyoruz kuzen )

Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrikler kardeşim diğer turlarda da başarılarının devamını dilerim
    çok teşekkür ederim abi yanımda olmanız en büyük destek ben de ilk 10 dayım harizan da görüşmek üzere gerçekten çok eğlenceli bir organizasyon katılmayan arkadaşlara kesinlikle öneririm

Siyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyu hortlatıyorum ama burada birinci olan arkadaşların akıbetlerini bilen var mı ? neredeler, ne yapıyorlar ? bu etkinlik kariyerlerine bir şey katmış mı daha doğrusu herhangi bir kariyer başlangıcı yapnalar var mı ? bilgisi olan yazabilir mi..
    Simply the best.

01.05.1994
    Ayrton Senna

CVK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Siyah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuyu hortlatıyorum ama burada birinci olan arkadaşların akıbetlerini bilen var mı ? neredeler, ne yapıyorlar ? bu etkinlik kariyerlerine bir şey katmış mı daha doğrusu herhangi bir kariyer başlangıcı yapnalar var mı ? bilgisi olan yazabilir mi..
    Kazananları Neler Bekliyor? - TOSFED Yıldızını Arıyor

akşamları da iracingyapıyolar emir aşarıyla, izliyorum bu aralar keyifli oluyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CVK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazananları Neler Bekliyor? - TOSFED Yıldızını Arıyor

akşamları da iracingyapıyolar emir aşarıyla, izliyorum bu aralar keyifli oluyor
    teşekkürler netten araştırmaya çalışmıştım, yayını tw üzerinden yapıyorlar sanırım değil mi ?
    Simply the best.

01.05.1994
    Ayrton Senna

CVK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Siyah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler netten araştırmaya çalışmıştım, yayını tw üzerinden yapıyorlar sanırım değil mi ?
    evet genelde geceleri

HUSNU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Taha kardeşimin birkaç rally e katılma fırsatı oldu . Açıkçası kendisinin daha önce rally tecrübesi yok . Özellikle co pilot tarafında ciddi sıkıntılar yaşadı . Sadece bu da değil tabi . Belki Emir in yayında kendi ağzından dinleriz detayları . Ama bildiğim süreç çokta iyi geçmedi . Beklediği desteği bulamadı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HUSNU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taha kardeşimin birkaç rally e katılma fırsatı oldu . Açıkçası kendisinin daha önce rally tecrübesi yok . Özellikle co pilot tarafında ciddi sıkıntılar yaşadı . Sadece bu da değil tabi . Belki Emir in yayında kendi ağzından dinleriz detayları . Ama bildiğim süreç çokta iyi geçmedi . Beklediği desteği bulamadı
    teşekkürler abi, ülkemizde motor sporları maalesef yeterince destek görmüyor bu aşikar ama bir şekilde önleri açıldı mı diye merak etmiştim yayınlara girmeye çalışacağım
    Simply the best.

01.05.1994
    Ayrton Senna

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar, bu senenin hortu benden. Açıklandığı gün belgeleri tamamlayıp kaydımı tamamladım.
    Daha önce katılıp tavsiye vermek isteyenler deneyimlerini paylaşırsa sevinirim...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler