User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
63 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Dost'a Veda...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Takdiri ilahi elden birşey gelmez.. başınız sağolsun.

Emin olun o şu an sizi görüyor.
    Dr.ECU

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En büyük dostunuzu kaybetmişsiniz ,oevlat artık toprak olmak üzere,bundan sonra başka bi evlâda sahiplenirsiniz inş.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne yazikki büyük ırkların ömrü kısa oluyor... Bende de rott var bu sene 7 oluyor yazın.. Öyle bir geçti ki zaman daha dün hatırlıyorum bebekliğini.. Arkadaşımın rott u 11 yaşında yeni vefat etti... Başka bir arkadaşımın ki 10 yaşında gitti.. Aşağı yukarı 10 yıl ömürleri var (istisnalar hariç) ve o 10 yıl su gibi bitiyor... Belkide köpeklerin bu kadar efsane bu kadar unutulmaz olmasının sebebide kısa ömürleri... 10 yıl kalıyor hayatında hadi eyw daha seni zorlamayayım bana bakmakla zaten çok uğraştın diyip gidiyorlar... Bu da onları unutulmaz yapıyor...

Bazen gideceğini düşününce boğazım düğümleniyor.. Nefes alamıyorum.. Ben istanbula döndüğümden beri 7 senedir tek yaşıyorum ve 7 senedir yanımda birtek köpeğim vardı... Canımdan can oldu... Onunla beraber kalbimin yarısıda gidecek... O gittik ten sonra asla eski ben olamayacagım.Çok çok zor birşey köpek kaybetmek kaybeden bilir.. Ben babamı kaybettim bir damla göz yaşı dökmedim , köpeğimi kaybettim 2005 de (oda rott du kanlı ishalden yaşı küçükdü) hala ara ara ağlarım aklıma geldikçe resmini gördükçe.. Çünkü köpekle olan bağ sevgiden öte çok duygusal bir bağ... İnsanda bulamaycağın bir bağ.. Buda çok ağlatıyor adamı duygusal yönden çok sarsıyor.. Ne diyim umarım atlatırsın biran önce ama hayatın boyunca aklından çıkmayacak bunu biliyorsundur...
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sabahın 4:45 i, 1 saat uyuyabildim, inip inip bahçeye kulübesine bakıyorum, evdeki kokusunu alabiliyorum hala... kafayı yemem umarım, o yokken ben ne yapardı hatırlamıyorum ki onu yapayım!
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

samara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başınız sağolsun
    Samara 2109/Peugeot 207/Skoda Fabia III/Octavia Sport

dasemert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başınız sağolsun abi koskoca 12 yıl siz onunla o sizle beraber büyüyorsunuz aynı evde,benimde 6 yaşında var evladımız bir yandan o kadar güzel anı birikirken bir yandan düşününce zamanın hızla geçtiğini korkuyorum..Allah sabır versin
    dasestar

MTZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başınız sağolsun, gerçekten bi köpekle hayatını paylaşmayanın anlayamayacağı bir acı. İnsanın bir parçası oluyorlar zamanla. Ve malesef köpeklerin tek kötü yanı, ömürlerinin çok kısa olması. Hayatıma birçok köpek girdi çıktı, şuan 6 taneler. Hepsi benim gözümün bebeği. Malesef giden bir dostun acısı asla geçmiyor, bir şekilde bu acıyla yaşamaya alışıyoruz. Yapılabilicek en güzel şey onunla geçen o güzel günler için minmettar olmak. Mesajlarınızdan belli onu ne kadar sevdiğiniz, ki onu bu kadar sevdiğinize göre ona sevgi dolu mutlu bir hayat yaşatmışsınızdır. Bu bir sahibin bir köpeğe verebileceği en güzel hediyedir içiniz rahat olsun. Çok zor ama kendinize şunu hatırlatın, bütün hayatını sizi mutlu etmeye adamış bir canlı sizin üzülmenizi asla istemez. Zaten asla unutulmayacak ama onu her zaman mutluluklarla hatırlayın, geçirdiğiniz günleri düşündüğünüzde mutlu olun. Zaten er yada geç kavuşacaksınız. Böyle güçlü bağlar kopmaz. Bir yavru evlat edinmek kafanızı biraz dağıtacaktır. Ama her giden köpek bizden yerine konulmayacak şeyler götürüyor. Ben şahsen her biriyle geçirdiğim her saat için şükrediyorum. Size sabırların en büyüğünü diliyorum.
    LSX

mody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evcil hayvan beslemeyenin sizi anlaması gerçekten çok zor.

Allah sabır versin...
    Everyone knows that 2003 was the last year of the real S2000!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    son görevimizi de yaptık geldik, mezarını kendi ellerimle kazdım, kefene sardık, buz gibiydi, kaskatıydı ama yine de Hera'ydı...

buradan beni anlayan okuyan iyi dileklerde bulunan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum, acılar paylaşarak azalıyor...

ye köpek konusunda haklısınız talep direk eşimden geldi, bu aralar kendimi 24 saate yakın meşgul etmeliyim yoksa her yer basıyor... belki maseratiye dalarım 1 hafta hiç çıkmam garajdan... bilemiyorum, gerçekten o yokken ne yapıyordum hatırlamıyorum...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi cok uzuldum basin sağolsun en güzel en sadik en saf dostlarimizin ömrü cok kısa malesef bize dusen onları kisacik ömurlerinde mutlu edip sevgi vermektir ki sen eminim en iyisini yapmissindir tekrardan basin sağolsun

Oktay Özgül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başın sağolsun abi. Köpekleri inanılmaz seviyorum. çok duygulu ve sadık hayvanlar. Ama sırf bu yüzden, dayanamam diye sahiplenmedim bu güne kadar.. acını anlıyorum ve paylaşıyorum.. Başın sğolsun tekrar..

mustafa-u - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    başımız sağolsun ...
    bende 15 yaşındaki oğlumun gözlerinin içine bakıyorum ama hergün o üzücü günü düşünmektende kendimi alamıyorum ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk doğduğunda alıp 6 yaşında kaybettim 3 yıl önce. Yaşadığın acıyı tahmin edebiliyorum başın sağ olsun abi.
    Köpekler tartışmasız dünyanın en özel, sadık dostları.
    BMW E90 320d LCI

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Başınız sağolsun..her dost acı verir ama köpek acısı başkadır.
    Allah sabır versin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    artık onu hep gülerken ve mutlu olduğumuz anlarla hatırlamaya çalışmaktan başka çare yok...

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KAMBOZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusuruma bakmayın ben anlayamadım , insan kızınızmı vefat etti , yoksa köpeğinizmi öldü
    Bir akkoyunun okudugunu anlamasini zaten beklemiyoruz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KAMBOZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusuruma bakmayın ben anlayamadım , insan kızınızmı vefat etti , yoksa köpeğinizmi öldü
    ben öldüm kardeşim, yeterli mi?

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen sene amcam vefat edince bakamayacağımızı düşünerek bu cinsin hastası olan bi ablaya sahiplendirdik , gözü gibi bakıyor şu anda. İstediğim zaman gidip görüyorum. Keşke bakabilecek imkanım ve zamanım olsaydıda ben alsaydım. 8 sene kadar bizimleydi. Arada özlemiyor değilim namussuzu , rüyalarıma bile girdiği oluyor.

Akciğer kanseri olan amcam beynine kadar sıçramıştı tümör , en son hiç birimizi tanımıyordu sadece sigara istiyordu (onu bile içemiyordu elinden düşüyordu) ve sadece bir iki defa köpeğini hatırlayıp bızdık demişti...

Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi biliyorsun benimde 10 yaşında kızım var köpek beslemeyen bilemez,ancak aynı yerde birlikte yaşayan bilir, evin bir bireyi çocuğu oluyor.Her akşam gezdiğimizde
    gözlerinin içine bakar,sarılırım ona ama inanıyorum ki kaybettiğimiz sevdiklerimizle insan hayvan fark etmez tekrardan bir araya geleceğiz. Bununla ilgili ayet şu şekildedir

''En'** suresi 38.Ayet Yeryüzünde yürüyen hertürlü hayvan ve gökyüzünde iki kanadıyla uçan kuşlardan ne varsa hepsi, ancak sizin gibi toplum yani birer ümmettirler. Onların da durumları, rızıkları, ecelleri yazılmıştır. Biz kitapta tek bir şeyi bile ihmal edip, eksik bırakmadık. Sonra onlar Rablerinin huzuruna toplanacaklardır.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler