User Tag List

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
114 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Alkol yasağı Antalya

PuT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    işleri güçleri kalmadı tecavuzculeri hak yiyenleri devleti dolandıranları bitirdiler alkol kaldı.Vay benim güzel ülkem
    Haksızlık önünde eğilmeyiniz. Çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Hz.Ali

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zihniyetleri farklı çalışıyor bunların ondan dolayı desteklemiyorum o kesimi hiç ama bencede yerinde olmuş. Ben ara sıra alkol alan biriyim bazen arabada da içtiğimiz oldu. (hernekadar şuan aşırı boş adam işi olarak görsemde)

Geçenlerde arkadaşı evine bırakırken sokağında birşeye şahit oldum;

Adamlar arabada alkol almışlar 3 kişi falan kafalar pilot olmuş tabi. Orda oturan insanlar bu üç adamı bir dövdü bir dövdü bir dövdü ben böyle dayak yemek görmedim gözlerimle. Sonradan birine sordum orda kavganın sebebini geçen birine laf atmışlar. Kızda orda oturuyormuş haliyle olay çıkıyor ve o kadar haklı bi olay ve dayak atma ki anlatamam. Empati kurun belki öldürürsünüz.

Şimdi sen sokağımda, yanımda ki parkta alkol alacaksın beni rahatsız edeceksin kuzenime kız kardeşime ablama laf atacaksın benim huzurumu bozacaksın sonra ceza yesen nolur yemesen nolur ?

Ben böyle yerlerde alkol alıp sessiz duranı gerçekten sakin sakin içip gidenini görmedim. Ya müzik son ses, ya muhabbetleri gürültülü oluyor. Sonuç olarak İYİ OLMUŞ

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi derdimiz alkoldü.
    Huzur buldum sonunda usauhasuhasuh

Haklı olunan yerleri var, ancak içeni değilde içipte ortalığın aaaumma goyanı almaları daha doğru.
    Birşey yapıyorlar ama hepsi yapmış olmak için yani.. Tek derdimiz buydu zaten

Noldu evet çıkınca terör bitiyordu, noldu evet çıktığında "No More Şehit"di..

Neyse, no more polemik
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

DMR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    isimden çıkarım yapsam mı yapmasammı bilemedim
    A dream chaser

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hadi biz neyse de şimdi Antalya'daki Turistler düşünsün

mody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu neyin kafası ya, nasıl cevaplar bunlar,

bunun bir tık ilerisinde bu sefer, "karınız kızınız dışarı çıkmasın, ya tecavüz ederlerse" diyeceksiniz.

Aq ağzıyla içemeyeni yakalayacağına, cezalandıracağına düzgün içeni neden engelliyosun.
    Everyone knows that 2003 was the last year of the real S2000!

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Turizm pateteeessss

Eskiden üstsüz ruslar gezerdi antalyada, mutluyduk

Onamdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zaten parkta bahçede yol kenarında alkol almak yasak
    Şimdi sen plajda oturup edebinle soğuk bi bira içeyim kardeşim dediğinde yassah kardeşim diye tepene dikilecek ahlak zabıtaları
    Durmak yok yola devam
    Everyday I ** çapuling...

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beachlerde yasaklayamazlar diye umuyorum. ama antalyada sokakta içki yasaklanmasını bize müstehak buluyorum. bende alkol kullanan insanım ama sokakta parkta bahçede içilmez. şişede durduğu gibi durmaz. herkes iradeli değil.

benim takıldığım nokta tonla derdi var antalyanın. ilk sırada sokakta içki içilmesin olayı mı var? tamam çöz de diğer daha önemli sorunlarıda çöz.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiden üstsüz ruslar gezerdi antalyada, mutluyduk
    İşte abi ben o Türkiye'yi özlüyorum.

Nerdesin Cem Uzan ? Nerde Happy Hour'lar uhasuhasuhasuhasuh
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enes_srb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cogu ulkede sahilde banklarda parklarda vs alkol tuketimi yasak bazi yerlerde clublarda bile gece 2 den sonra icki vermiyolar ,uygulanabilirse guzel bi uygulama boyle seyler cikarmak dogru degil bence
    Senin bahsettiğin "çoğu ülke" genelde arap veya 3. dünya ülkeleri oluyor
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Iyide ztn acik alanda icki icmek cook uzun suredir yasak zaten,(haberi okumaadim ).
    - K -

________
    Dr.Ecu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sert@ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin bahsettiğin "çoğu ülke" genelde arap veya 3. dünya ülkeleri oluyor
    yanlışınız var. bir çok ülkede yasaklar var. her ülkede farklıda olsa. rusyada 23den sonra bira v.s alamazsınız. yine fransa strasbourg da 21:00 - 05:00 arası içki içenlere 38 eu ceza kesilir. isviçrede 22 ile sabah 06 arası yine satış yapmak yasaktır. ayrıca park bahçelerde eyaletler şehirler semt bazında bölge bölge farklılıklarla yasaklanmıştır. tabiki beachi olan ülkelerin çoğunda sahillerde bu tarz yasaklar yok dubai iran türkiye v.s hariç.

ama şehirde park ve sokaklarda yasaklayan çok sayıda avrupa şehride var 3ncü dünya ülkeside var.

alkol yasaklarını dincilikle karıştırmayalım. bende alkol kullanırım ama sokaklarda yasaklanması için referandum olsa evet veririm. kusura bakmasınlar ama şu forumdan tanıdığım arkadaşlarda bile gerçek hayatta daha içki içmeden karıya kıza sarkan tipler gördüm. birde alkol alsalar bunlarla hiç uğraşamayız. aramızda bile böyle o çocukları varken sokaklarda sürekli mazlum efendi insanlar mı gezecek sanalım?
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ha bu arada yasaklara takılmayın. iranda kıç baş açmak yasak ama en çok makyaj malzemesi orda satılır. en çok tayt giyen kadın irandadır. yine alkol komple 7/24 yasak satamazsında içemezsinde ama türkiyeden daha ucuza karaborsadan satın alırsın.

türkiyede serbest de ne oluyor? 100 lük rakıyı votkayı kaça alıyorsunuz? biz 30 tlye litrelik smirnoff alırken türkiyede 24 saat serbest olsa ne yazacak? sokaklarda içen adamlar her türlü köpek öldürene devam edicek. bırakın sokaklarda yasaklasınlar. senin benim gibi kendini bilerek içecek adam çok nadir ülkemizin sokaklarında. insanlar mekanlarda ve beachlerde yada evlerinde içsinler.

ama şu karar zaten yasak varken tekrar kararname v.s çıkması antalyaya gıcıklığına yapıldığı belli. boş boş haber yapıp zaten turizmin ölmeye başladığı şehrimizin iyice içine etme çabaları.

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Aaaa niye yadırgıyorsunuz bekliyormuyduk evet hiç şaşırmadım izmittede de mesela alkolü iş yerleri oldukça azaldı yavaş yavaş irana dönüyoruz.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardes bu uygulama sokakta ıvır zıvır yerlerde icenler icin merak etmeyin sizi ilgilendiren kısım beachler mekanlar. Oralarda yasak olmaz olamaz herkes bu isten ekmek yiyor

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu şuan HAYIR cephesini alevlendirmek için yapılan haberlerden. Bahsedilen madde hiç değişmeksizin yaklaşık 97 senesinden beri var. ALKOL ruhsatı olan cafe veya b iş yerleri için geçerli değil. Polis tarafından genelde Anadolu da uygulanan bir uygulamaydı. Mesela İzmir de kordonda herkes çimlerde içer. Aswlında yasak, ancak polis genel insiyatifi doğrultusunda ellemiyor. Şimdi elleyebilir diyor yani
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

PROMINENT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Su icip icip sarkarlar diyen tipleri de hic anlamam
    En cok taciz tecavuz de icmeyen den cikar ama. Avrupa da sagda solda yasak mekanda ic diye yasak.burada cogu insan mekanda icemiyor diye disarda icer. Ayrica antalya da gece 2 de bile parka gidebilirsin kiz arkadasinla. Antalya da bira =su
    Mekanlarda pahali oldugu icin gelen turistin cogu antalyanin en guzel yerleri olan sahiller de kaleicinde icer. Arta kalan para ile rahat rahat kultur turizmi yapabilsin diye. Bu antalyanin turizmine son darbeyi vurmaktir.bir cok turizm acentasina su ak bu soruyu soruyorlar y.disin da rez iptali icin. 3 5 kultursuz hayvan icince sapitti diye bakacaksak.. icmeden tecavuz edrn taciz eden kucuk cocuklari bademleyenleri ne yapacagiz. ? Arka mahalle sapiklarini turizme mâl edemezsiniz. Icince bilmemnemi taciz ederler diyor kafaya bak adamdaki.. antalya orasi bilader.. konya degil. Sahil kesiminin halkinda oyle seyler olmaz.. senden once linc ederler zaten merak etme. Boyle olaylar olmaz. Duzgun egitim almis cocukken bademlenmemis toplumlar da taciz tecavuz vs yoktur rahat olun.
    Kork!!sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak...

Kakus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı skunk11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    esrar serbest olsun alkol kökten yasaklansın
    suç oranı düşer
    taciz/tecavüz/taşkınlık durumları %90 azalır

alkol için de Alkol kimlik kartı çıkartılsın, sadece raporlular içsin.. Ağzıyla içenlere rapor verilebilir sonuçta
    Nick'inin hakkını veren arkadaşımız için geliyor;

K.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler