User Tag List

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
114 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Alkol yasağı Antalya

SmT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alalh'ım sabır ver,bunların yaşamasına nasıl izin veriliyor arkadaş...

Yasaklansın bence de, parkta-sahilde içenin yürüyerek eve döndüğünü görmedim daha ben..Evde içmek en güzeli..

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SmT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yasaklansın bence de, parkta-sahilde içenin yürüyerek eve döndüğünü görmedim daha ben..Evde içmek en güzeli..

Biz dönüyorduk ama bir sorun da çıkartmadık hiç . Gece karakolluk falan olmadık yani gayet efendiydik. Hatta gece evine gitmek isteyen 2 kıza sarkıntılık yapmak isteyen AYIK kafalı erkeklere müdahale edip ,kızları evlerine bile bıraktık alkollü kafayla .

Her şey eğitim,kültür ve medeniyet ile alakalı. İnsan AYI olduktan sonra evde içer balkona çıkar nara atar '' ...... goruuuummm bülent başgaaan.. ''
    imzasız..

Kakus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Wikipedia engellenmiş. ))
    K.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kakus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok içmiş o, etrafı rahatsız etmesin diye ayılmasını bekliyorlar...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

excellency23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kakus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dis gücler diye her ortamda bagiriyorlar ya, bana kimse bu ulkenin dis gucler tarafindan yönetilmedigini aciklayamaz. hersey milleti cahillestirmeye, salaklastirmaya, apolitik yapmaya, islamlastirmaya dayali. ulkenin basindakilerin hepsi amerika güdümlü seriat yanlisi adamlar. bu isler de maalesef bi anda olmuyor iste, sindire sindire.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jeffy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hay Ağzına sağlık be kardeşim.. Vaktim olsa uzun uzun yazacaklarımın hepsini yazmışsın... Özellikle boltladığım kısımlar bu yasağı haklı bulanlara tam yapmak istediğim açıklamalar olmuş...
    Eyvallah hocam. Aslında yazacak çok daha fazla şey var lakin yazılanları anlayabilenler zaten bizim gibi düşünüyor. Aksini düşünenler genelde ya anlamıyor yada kasıtlı olarak anlamak istemiyor zaten. Belki de işlerine gelmiyor. Bazen her ne kadar bir şeyler yazmak vakit kaybından öte olmasa da dayanamıyor insan.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Yaşadığın yerdenmidir diycemde Ankaradada içip paşa paşa eve dönmüşlüğümüz vardır..

belki 15 yıldır parktada içerim sahildede evdede.. herseferinde paşa paşa evime döndüm.. Ben bir birey olarak istisnamı sayılıyorum? yoksa içip sapıtanlar düşünülüp sakince içip evine dönenleri etkileyen bir kararmı olmuş oluyor bu? Eğer bu şekilde toplumu etkileyen bir kararı Alkol için verebiliyorsa bu devlet bende her konuda aynı şeyi bekliyorum..

Ensar vakfından başlamalarınıda dört gözle bekliyorum...

MatraX_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alkol içmek günah
    Namaz kılmazsan Allah günah yazar
    Çalmak haram diye din dersi verip
    TECAVUZCUYE,GASPCIYA,VATAN HAİNİNE dokunmayıp ''bir kereden bir şey olmaz'' ''bakara makara '' gibi seyler söylersenher şey farklı olur zaten...

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hocam bence Ankara'nın tadı bilkent tepede, çansera'da, dikmen tepe'de çıkıyor şahsen ben buraları tunalıdan çukurambardan daha çok beğeniyorum ki sağa sola sataşacak adam tunalıdada sataşıyor, çukurambar'dada hatta tunalıda başıma gelenler bu saydığım yerlerde hiç başıma gelmedi diyebilirim. Bence sizde Ankara'nın taşına toprağına karşı takılmayı bir deneyin seveceksinizdir.
    123d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jeffy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaşadığın yerdenmidir diycemde Ankaradada içip paşa paşa eve dönmüşlüğümüz vardır..

belki 15 yıldır parktada içerim sahildede evdede.. herseferinde paşa paşa evime döndüm.. Ben bir birey olarak istisnamı sayılıyorum? yoksa içip sapıtanlar düşünülüp sakince içip evine dönenleri etkileyen bir kararmı olmuş oluyor bu? Eğer bu şekilde toplumu etkileyen bir kararı Alkol için verebiliyorsa bu devlet bende her konuda aynı şeyi bekliyorum..

Ensar vakfından başlamalarınıda dört gözle bekliyorum...
    Bak hocam ben İzmir-foçalıyım,Ankara'da en nezih yerlerinden birinde Bilkent Üniversitesi'nin dibinde oturuyorum..Senelerden beride alkol alırım,bence başka birine inceden laf sok..

Dikkatli okuduysanız evine ''yürüyerek'' dönen görmedim dedim..Evet istisnasınız,evet istisnayım..Şurası popi mekan olmuş,aracı çapraz çekip,demlenelim belki eğlence çıkar diyen ergen türk genciyle dolu ülke..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bence Ankara'nın tadı bilkent tepede, çansera'da, dikmen tepe'de çıkıyor şahsen ben buraları tunalıdan çukurambardan daha çok beğeniyorum ki sağa sola sataşacak adam tunalıdada sataşıyor, çukurambar'dada hatta tunalıda başıma gelenler bu saydığım yerlerde hiç başıma gelmedi diyebilirim. Bence sizde Ankara'nın taşına toprağına karşı takılmayı bir deneyin seveceksinizdir.
    Hocam ben Bilkent'te oturuyorum zaten,senelerim geçti manzarada halada geçiyor Dikkat ettiysen bariyerler var artık orada,eskisi kadar kalabalık değil..3 sene önce çok yakın arkadaşımı kaybettim o yolda, alkol yüzünden kendisini kaybeden bi şahıstan dolayı..Üniversite öğrencisi takılırdı saydığın mekanlarda eskiden,sonra adı çıktı sağdan soldan herkes gelmeye başladı..Sağolsunlar,şahinciler gece 2'de son ses müzik uyutmuyorlar..

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslinda yanlis bir karar ama ulkemizde icince kral olan bir kesim var .Maalesef.

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam ben Bilkent'te oturuyorum zaten,senelerim geçti manzarada halada geçiyor Dikkat ettiysen bariyerler var artık orada,eskisi kadar kalabalık değil..3 sene önce çok yakın arkadaşımı kaybettim o yolda, alkol yüzünden kendisini kaybeden bi şahıstan dolayı..Üniversite öğrencisi takılırdı saydığın mekanlarda eskiden,sonra adı çıktı sağdan soldan herkes gelmeye başladı..Sağolsunlar,şahinciler gece 2'de son ses müzik uyutmuyorlar..
    Başınız sağolsun fakat değinmek istediğim nokta desteklediğiniz alkol yasağıyla bunların önüne geçilmez, geçilemez huzuru bozan cezalandırılarak bunların önüne geçilebilir, bariyerler kondu da düzeldi mi hayır çünkü serserilik yapana müdahale edilmedi, e alkol yasaklansa düzelecek mi bence hayır çünkü polisin arkasında duran olmadığı için serserilik yapana yine müdahale edilmeyecek. Alkol yine pislik yapmayan efendi gibi durana yasak olacak.
    123d

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu zaten yıllardır olan birşeydi. Ama bu karar antalyada yürümez. Çok olay çıkar.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi şöyle bir şey var, bir işi yapan kişiye de bakmak lazım amacı nedir ne değildir diye. Ben samimi bulmuyorum. Yani amacının toplumu düşünmek vs olduğuna... Zihniyet az çok belli çünkü... Örnek vermek gerekirse abd gibi namuhafazakar bir ülkede bile arkadaşım elinde bira ile evin verandasından ayak ucuyla kaldırıma çıktı diye 1 gece içerde yatmıştı. State trooper ekipler vs ortalık ana baba günü olmuştu silah çekti herif şişeyi yere bırak ellerini arkanda birleştir diye. 1 ay mahkemeydi avukattı uğraştık durduk para cezası cabası... Şaka değil yaşanmış olaydır. Gerçi her eyaletinde aynı değil kurallar ama bunu yapıyorlar yani. Ama orda amaç %100 olarak bir düzen bir sistem yaratmak. Bizdeki amacın bu olduğuna kesinlikle inanmıyorum. Wikipedia olayı en basit örneğidir...
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugun ızmır kordondaydım ordan bostanlı sahıle geçtık arkadaşlarla turluyordum adım atacak yer yok sonra düşündüm herkesın onunde en az 1 şişe okadar guzel bir ortamkı herkes kendı halınde bırbırıne bulaşan yok kımı gıtarını çalıyor kımı guluyor böyle olmamız lazım ınsanları kısıtlamaktan vazgeçmemız lazım çıkarın at gözlüğünü dışarda içmenın kımseye zararı yok kendini bilen insan limitinde durur efendı gıbıde evıne döner
    DR. OWL

mehmetRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eline iki bira alıp parkta yuvarlayıp çarpıldıktan sonra o mıntıkanın ağası kesilen züppeler için yerinde bir karar. He adabıyla denize karşı yada açık havada iki tane atayım, eve gidip rahat uyuyayim diyenler için sıkıcı bir karar olmuş.
    Şahsen parkta bahçede vs alkol çok aldım ama içerken hep utandım bir çocukla vs gözgöze gelince, bile bile zararlı birşeyi gözü önünde gerçekleştirdiğim için utandım. Ama içenede (serserilik yapanlar hariç) hiç kötü gözle bakmadım. Şu yunan adalarında yunanlı askerlerin cirit atmasını yasaklamadan alkole felan elleşmeseler keşke.
    Alıntı tünayK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?
    EKN Garage

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla alkol içmiyorum,ağzıyla içene saygım sonsuz. Ama 1 2 tane içtikten sonra rehin alanlara ve dünyayı kendilerinin yarattığını düşünenlere ayar oluyorum..

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yav dün bizim karşı komşu otelden 2 tane suriyeli gömlek düğmeleri açık fermuarları açık şekilde çıkıp gittiler. Bu hayvanları alın bu ülkeden Kadıköyede dadandılar isan suretindeki hayvanlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler