User Tag List

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
129 sonuçtan 115 ile 129 arası

Konu: Köprü mü? Feribot mu? İzmit Körfezi en ucuz nasıl geçilir?

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dqn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Otobanda gerçekten 1 tane bile radarı bırak polis aracı bile yok.

180-220 arası dip gaz gittim hep otoban tüketimim 8.5 litre civarı oldu. 200 sabit araba anlık tüketimde 11.5 yakıyor öğrenmiş olduk
    Altınova Bursa arası 1228TL yedim geçen hafta. 191Km ile .
    Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ChtArdARSL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende yeni geldim gittim ruzgar cok fazla 190 ortalamali 8.5 yakti araba
    190-200 e iyi ortalama valla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bayramda osmangazi köprüsü ücretsiz olmuyordu dimi ?

ChtArdARSL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben gece cıktım arkası Gunduz oda aynı yerde yedi 170 ıle
    Alıntı SOMEONESPECIAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün foruma makas atmış lavuk. En az 3 kişi şahit olmuş

190E M104 3.2 24v engine upgrade..
    Dr.Ecu
    Tayfun Gün (Tago)

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Oops çok acıklı olmuş, geçmiş olsun. Ben Gemlik çıkışında gördüm gördüğümde ben kaç km/h ile gidiyorum diye baktığımda 136 görünce hemen arkadan gelen var mı diye bakıp 120'ye inmistim umarım arkadan göndermezler. Gerçi ben geçerken adam paspasta birşey arar modundaydi
    Yolun geri kalanını da 126'ya sabitleyerek bitirdim. İyikide öyle yaptım çünkü sol seritte abuk sabuk parçalar gördüm. Bir tane B kasa Mercedes karteri delmis arıza şeridinde heryer yağ içindeydi. İki araçta lastik patlamıştı. Ayrıca çok fazla yan rüzgar vardı.
    Virüs yüzünden de çocuğu tuvalete sokmadim. Bir tane 5 lt damacanaya işettim

kasırqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sevo16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayramda osmangazi köprüsü ücretsiz olmuyordu dimi ?
    Hayır. Sadece devlete ait otoyollar ücretsiz oluyor. Osmangazi Köprüsü ve devamındaki otoyol ücretli.
    Kaygılarınız geleceği değiştirmez.

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oops çok acıklı olmuş, geçmiş olsun. Ben Gemlik çıkışında gördüm gördüğümde ben kaç km/h ile gidiyorum diye baktığımda 136 görünce hemen arkadan gelen var mı diye bakıp 120'ye inmistim umarım arkadan göndermezler. Gerçi ben geçerken adam paspasta birşey arar modundaydi
    Yolun geri kalanını da 126'ya sabitleyerek bitirdim. İyikide öyle yaptım çünkü sol seritte abuk sabuk parçalar gördüm. Bir tane B kasa Mercedes karteri delmis arıza şeridinde heryer yağ içindeydi. İki araçta lastik patlamıştı. Ayrıca çok fazla yan rüzgar vardı.
    Virüs yüzünden de çocuğu tuvalete sokmadim. Bir tane 5 lt damacanaya işettim
    Abi kötü bir haberim var. Ceza gelecek muhtemelen sana. Ben çooook uzakta gördüğüm anda arkam boş diye frene asıldım . Radar a 40 50 metre kala 100 e kadar düştüm yerse diye. Ama düzlüğün en başındaki radar nokta kadar gözüken yerdeki hızımı ölçmüş. Gemlikteki beyaz connect Sabah ist yönü öğleden sonra bursa yönü sabit duruyor.
    Çok ciddi tehlikeli bir yol aslında dümdüz gözüküyor herkes 200 ve üzeri hızları deniyor. Hele yağmur olduğunda bir çok yerde göllenme oluyor ve çok kaza oluyor aquaplaning nedeni ile.
    Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim fikrim 200-250 gidiceksen otoban mantıklı yoksa ben zaten 110-120 gidiyorum boşuna para vermenin mantığı yok ayrıca çok rüzgar alıyor yol ve iniş çıkış çok bi tık daha fazla yakıyor sanki otobanda. Yarın gidicem bende Bursadan mı çıksam yoksa edremit çıkışına kadar gitsem mi kararsızım büyük ihtimal bursadan çıkarım Gemlikte oksijenin orda mı duruyor araç dikkat edelim yarın ona göre

Geçen yaz gemliğin üstünden geçtiğimiz viyadükle gemlik oksijen arasında tam virajda orta şeritteyim yola yağ dökülmüş farketmedim hiç ibizayla 120 küsür hızım araba bir koptu 4 teker birden hasss lan oldum sanki sihirli bir el yukardan beni tekrar yola oturttu ama saniyelik oldu hepsi yoksa o hızla varya mümkün değil toplamam giderdim öbür tarafa aklım g.tümden çıkmıştı. Sonra bi baktım tır ilerde yola yağ döke döke gidiyo o. evladı az küfür etmemiştim camı açıp kendisine.

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi kötü bir haberim var. Ceza gelecek muhtemelen sana. Ben çooook uzakta gördüğüm anda arkam boş diye frene asıldım . Radar a 40 50 metre kala 100 e kadar düştüm yerse diye. Ama düzlüğün en başındaki radar nokta kadar gözüken yerdeki hızımı ölçmüş. Gemlikteki beyaz connect Sabah ist yönü öğleden sonra bursa yönü sabit duruyor.
    Çok ciddi tehlikeli bir yol aslında dümdüz gözüküyor herkes 200 ve üzeri hızları deniyor. Hele yağmur olduğunda bir çok yerde göllenme oluyor ve çok kaza oluyor aquaplaning nedeni ile.
    Siz radarı gördügünüzde radar sizi coktan görmüs ve cezai isleminizi baslatmıs oluyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun, önceki sayfalarda da konuşmuştuk. Bana hiç denk gelmedi ama demekki radar atmaya başlamışlar. Aklımızda bulunsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Hayırlısı artık, yapacak birşey yok. Sürekli göstergeye bakmaktan sıkılıp onumdekilere ayak uydurmanin cezasını çekeceğiz artık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eşim bandırma'lı sürekli gidip geliyoruz. Eskihisar topçuları kullanıyorum. Bursaya kadar otobana bağlanıyorum ama eski yoldan da çok gittim geldim. Osmangazi çok kolaylık ama ciddi para bence... Körfezde ışık olmasa dönmek güzel ama yormuyorum kendimi feribot yapıyorum. En az 20 kez gitmişimdir bir kere bandırma'da radara düştüm... O zamandan beri hep limitlerde gidiyorum.

kasırqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Octavia RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim fikrim 200-250 gidiceksen otoban mantıklı yoksa ben zaten 110-120 gidiyorum boşuna para vermenin mantığı yok ayrıca çok rüzgar alıyor yol ve iniş çıkış çok bi tık daha fazla yakıyor sanki otobanda.
    Hocam özellikle bayramda 110 120 gidemiyoruz ki eski yolda. Eşim Düzceli dolayısıyla Balıkesir düzce yaparken Osmangazi'den bir önceki çıkıştan çıkıyorum büyük kolaylık. Bursa çevreyolu girişinde ( minteks in önü) 10 15 km lik kuyruk görmüşlüğüm var ve 5 ya da 10 km hızla anca gidiyorlardı. Kaza vs de yoktu sırf o kalabalığa girmemek için değer. Keza Gemlik Mustafakemalpaşa Susurluk da sıkıntı oluyor bayramlarda.
    Kaygılarınız geleceği değiştirmez.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı kasırqa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam özellikle bayramda 110 120 gidemiyoruz ki eski yolda. Eşim Düzceli dolayısıyla Balıkesir düzce yaparken Osmangazi'den bir önceki çıkıştan çıkıyorum büyük kolaylık. Bursa çevreyolu girişinde ( minteks in önü) 10 15 km lik kuyruk görmüşlüğüm var ve 5 ya da 10 km hızla anca gidiyorlardı. Kaza vs de yoktu sırf o kalabalığa girmemek için değer. Keza Gemlik Mustafakemalpaşa Susurluk da sıkıntı oluyor bayramlarda.
    Bayram haricinde de sıkıntı oluyor. Bir sefer iki tane biçerdöver sağ seritte 5km/h ile gidiyor diye 1 saat kaybetmiştim. Çok uzun bir kuyruk olmuştu. Gemlik trafiği, Yalova şahitleri (tama len doğrusunu biliyorum ) ,
    Susurluk trafiği, Balıkesir içinden geçmek ve tüm yolda hiçbir yerde kaç km/h ile gidilmesi gerektiğini gösteren bir levha olmadığı için de tedirgin gitmek gerçekten yıpratıyor.
    Yeni yol pahalı ama en azından limiti biliyorsun, kumar oynamakta senin elinde, basar gidersin hiç radara denk gelmezsin veya bir güzel denk gelirsin cezayı ödersin.

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bursa-Osmangazi arasında her iki yönde de radar oluyor 165 le ceza yemiştim, bir kere de 140la denk geldim ceza gelmedi harici full 132 sabit gider gelirim. Zaten ibrede 140 navigasyonda 133-134 gösteriyor. Bursa İzmir arasında ise hiç görmedim orada sabit 150-160 giderim, olsa kesin yerdim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler