User Tag List

Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
124 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: İlanlardaki "Kalbini Kırarım" ifadesini tartışalım

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 1.8 turbo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kalp kıranlar bır yerde de haklı. aracım su an ılanda 105 bın ıstıyorum. "70 bınımız var oluyosa gelelım" dıye mesaj geldı. gelde kalp kırma. daha bu sadece bır ornek o kadar sacma telefonlar ve mesajlar gelıyor kı
    Yani buna yapacak bir şey yok bu tamamen karakter yoksunluğu. Silip geçeceksin bunlara takılırsak sövmekte kar etmez. Sahibinden de engelleme olayı da var.

Ya da ertekin gibi çağırıp pardon ben yanlış anlamışım diyeceksin yolu verip göndereceksin.

AhmetKaratay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabayla ilgili değil ama dün başıma gelen bi olayı anlatayım , evden çıktım 1+1 , 2+1 satılık ev arıyorum yolda yürürken inşaat firmasından satılık 1+1 2+1 daireler diye tabela asmışlar gördüm aradım hemen fiyat öğrenip ona göre bakmaya giderim diye neyse adam açtı telefonu sesinden 55-60 yaşından büyük biri olduğunu farkettim selamun aleyküm abi tabelayı gördüm daireler için aramıştım var mı hala satılık diye sordum , adam da 1 tane kaldı 1+1 dedi , buralardaki çoğu yerde iskan yok o yüzden ilk olarak iskan var mı diye sordum var dedi ardından ben de fiyatı nedir dedim adam direk bağıra bağıra hebele hübele bişeyler demeye başladı ama ne dediğini anlamadım ve yanında birilerine bağırıyor falan diye düşündüm sonra başladı evi görmedin fiyat soruyorsun yok sana satılık ev satmıcam kapat telefonu falan dedi ilk baş kitlendim kaldım bana dediğini anladım ben de senden almıyorum ev diyip kapattım telefonu.
    Şimdi sorum şu telefonda görmediğim evin fiyatını öğrenmek suç mudur? Herkesin işi gücü var ben adamı çağırsam evi göreyim diye fiyatını bilmeden , ben kalkıp gidicem adam kalkıp gelicek bana evi göstermeye daha sonra fiyatı belki bana fazla gelicek vazgeçicem , hem parana göre ev araba bak diyorlar hem de fiyatı öğrenmeye çalışınca suçlu oluyoruz şimdi yaklaşık 10-15 arkadaşa tek tek aratıp sıra sıra evi görmek isteyip , evi gördükten sonra da pahalı diyip adamı uğraştırmayı düşünüyorum

kurtbil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKaratay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabayla ilgili değil ama dün başıma gelen bi olayı anlatayım , evden çıktım 1+1 , 2+1 satılık ev arıyorum yolda yürürken inşaat firmasından satılık 1+1 2+1 daireler diye tabela asmışlar gördüm aradım hemen fiyat öğrenip ona göre bakmaya giderim diye neyse adam açtı telefonu sesinden 55-60 yaşından büyük biri olduğunu farkettim selamun aleyküm abi tabelayı gördüm daireler için aramıştım var mı hala satılık diye sordum , adam da 1 tane kaldı 1+1 dedi , buralardaki çoğu yerde iskan yok o yüzden ilk olarak iskan var mı diye sordum var dedi ardından ben de fiyatı nedir dedim adam direk bağıra bağıra hebele hübele bişeyler demeye başladı ama ne dediğini anlamadım ve yanında birilerine bağırıyor falan diye düşündüm sonra başladı evi görmedin fiyat soruyorsun yok sana satılık ev satmıcam kapat telefonu falan dedi ilk baş kitlendim kaldım bana dediğini anladım ben de senden almıyorum ev diyip kapattım telefonu.
    Şimdi sorum şu telefonda görmediğim evin fiyatını öğrenmek suç mudur? Herkesin işi gücü var ben adamı çağırsam evi göreyim diye fiyatını bilmeden , ben kalkıp gidicem adam kalkıp gelicek bana evi göstermeye daha sonra fiyatı belki bana fazla gelicek vazgeçicem , hem parana göre ev araba bak diyorlar hem de fiyatı öğrenmeye çalışınca suçlu oluyoruz şimdi yaklaşık 10-15 arkadaşa tek tek aratıp sıra sıra evi görmek isteyip , evi gördükten sonra da pahalı diyip adamı uğraştırmayı düşünüyorum
    Hal hatır sormaya aradım deseydin bence

GKS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araç iyi olunca ilana gerek kalmadan zaten alıcısı gelip buluyor.
    satıcı satma niyeti olmasa dahi iyi rakam gelince satıyor.

ancak ***** sitede ilan yayınlamak gerçekten can sıkıcı özellikle bazı marka modellerin alıcıları incelenmesi gereken birer psikolojik vaka.

ahiret soruları soranlar
    yeni başlayan al satçılar
    alakasız saatlerde arayanlar
    düşük model yada klasik araçta boya soranlar
    ilan çıkar çıkmaz sanki tetikte bekler gibi anında arayanlar
    ilginç takas teklifleri
    en az 1000 kişiye gönderilen copy paste mesajlar
    doğru düzgün türkçe konuşmaktan aciz iki cümle kuramayıp 200-300 binlik araç soranlarla uğraşmamak için artık ilan kullanmıyoruz.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Böyle biri aradı beni, bırakın kalp kırmayı gülmekten bişey bile diyemedim, tutuldum
    Bundan sonra bende böyle konuşmayı planlıyorum. Beyefendi takılıyorsun ipleyen olmuyor bari böyle Urfa'lı ağzıyla konuşayım da arkamda aşiret falan var zannetsinler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim en gıcık aldığım nefret ettiğim başlık ...
    "İSTEYENE SATARIZ "
    Ulan istemeyene nasıl satıcan veya zorla ne kadar saçma arkadaş uyuz oluyorum

ozan gülle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öyle kalp kırarım bilmem ne yaparım diyenlerle alışveriş yapmam pazarlık dinimizce sünnettir de bu olayı çok abartan kendini kurnaz zannedenler bezdiriyor. 3 yıl önce 206 vardı satıyorum ne mesajlar ne mesajlar elemanın birisi abartısız 15 gün gün boyunca mesaj atmıştır o araba o parayı etmez yok şöyle yok böyle o zamanda izmir de oturuyorum yeni evlendim abi altın bozdurcam demeler falan bezdirdi beni en son 17 yazmışım arabaya 12 mi 13 mü ne diye diretiyor dedim tamam gel altınlarımı bozdurup geliyorum noterde buluşalım dedi. 3 saat sonra aradı abi geldim dediğim yere diye aradı hoşgeldin ama ben satmaktan vazgeçtim dedim hiçte pişman değilim herşeyi hakediyor böyle tipler.

sinan3405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı phoenixs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence cahil kesimin yazmış olduğu birşey aklı başında adam sebep ne olursa olsun kalp kırmaz

İsteyen arar beğenmezsen konuşmasını fiyatını küsura bakmayın bu şekilde olmaz der kapatırsın

Çok paran varsa açma ilan git ver galeri ye 15 dk paranı al cebine
    dostum ben aracımı satılaga cıkardım adam ınek dana ıle takas etmek ıstıyor la ben ıstanbuldayım ne edeyım ınegı danayı. bırde cek senet var yarısı pesın yarısı cek. arabanın en olusu 30 bın dıyelım dallamanın bırı cıkıp ısrarla en son 25 olur vs derse artık kalk kırmak kalıyor. veya takas yok dıyorsun adı sanı duyulmamaıs bır aracı takasa gonderıyor. bu cahıllık degıl temkınlık bence satıcı kısaca dıyorkı kardesım mal bu arayıpta benle laga luga yapma bu ıslere vaktım yok demek ıstıyor bende genelde yazarım bu sozu durup dururken kalk kırmayalım derım. pekı sımdı ben cahılmıyım.

recep07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya suna ne diyeceksiniz 50 liralık arabasını 60 yazıp takas gonderenler ve 70 liralık arabaya 75 lik kendi aracımı yollayıp uste para ısteyenler hangi kafayı yasıyorlar acaba (kendi fiyatımı abartma yok piyasayı arastırıp yazdıgım fiyattır kendi fiyatımda abestlik durum yok yani)

phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sinan3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum ben aracımı satılaga cıkardım adam ınek dana ıle takas etmek ıstıyor la ben ıstanbuldayım ne edeyım ınegı danayı. bırde cek senet var yarısı pesın yarısı cek. arabanın en olusu 30 bın dıyelım dallamanın bırı cıkıp ısrarla en son 25 olur vs derse artık kalk kırmak kalıyor. veya takas yok dıyorsun adı sanı duyulmamaıs bır aracı takasa gonderıyor. bu cahıllık degıl temkınlık bence satıcı kısaca dıyorkı kardesım mal bu arayıpta benle laga luga yapma bu ıslere vaktım yok demek ıstıyor bende genelde yazarım bu sozu durup dururken kalk kırmayalım derım. pekı sımdı ben cahılmıyım.
    Abi arayan kişiye "kusura bakmayın sadece nakit satmayı düşünüyorum istediğim son rakamda XX.XXX iyi günler " deyip konuyu kapat hocam bizde bugüne kadar birşeyler sattık bize de teklif eden oldu böyle şeyler teşekkür ederim iyi günler deyip konuyu kapattık.Bu benim şahsi fikrim elbette.

barisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben şahsen kalp kırmam. Yıllar önce 65 lira ilan açtığım aracıma 50 bin teklif eden olmuştu. Mesaj yolu ile satamazsın 45 vereyim yazan da olmuştu hatta Hepsine verdiğim cevap fix . ""İlginize teşekkür ederim , o rakama satmayı düşünmüyorum, iyi alışverişler dilerim."" Bitti gitti , işte bu kadar.

aqustic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    KEYFEKEDER SATILIK!!! var bir de.
    Bu cumle kurulmadan once genelde fiyat şişirilir.Bana gore 2 Anlami vardir.
    "Alirsan ekime kadar,almazsan s...me kadar.
    "Aracimi iteleyecegim zengin bir enayi ariyorum..."
    Bu nedenle almayi dusundugum bir aracta boyle bir cumle varsa uzak duruyorum o ilandan da aracin sahibinden de.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 liraya aldığı arabayı 5e satmaya çalışan yurdum uyanığı 4 çekerlerse kalp kırar kafa kırar ama kendi almaya gelincede abi ekmek yiyemeyiz der mercedes bakar.. İllettir anında kapatılması gereken ilan tipidir..

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Valllah bu tabirlere hak veriyorum. E90 nı satmak için ilan koymuştum çileden çıkardılar beni abi arabanızın hayranıyım hayalimdeki araba şu fiyata verin gelim diye 2 saat yalvardı gel dedim adam bir daha telefona çıkmadı sattığım gün eve gidiyorum adamın teki aradı dedim satıldı niye ilanda o zaman diye hesap soruyordu. Benmi çekiyorum yoksa gerçekten insanlarmı değişik bilmiyorum.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ertekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    27 bin yazdığım w124 300e mercedesime adamın biri arayıp etmez o para 16 vereyim dedi. Bende tamam olur dedim adam edirneden çorluya geldi. Baktı arabaya , para muhabbetine gelince ben 26 anlamıştım sen 16 mı demiştin hee yoook olmaz o şekil 26 olur oda buraya kadar gelmişsin diye diyip edirneye geri yollamıştım. O benim kalbimi kıramadı ama ben onun moralini kırdım.
    Hayırlısı olsun
    hahahahaha

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bide mesajcılar var. Örneğin ; 60 yazdığım arabaya adam 54 olur mu diye mesaj atıyor. Olur yazıyorum. Derin bi sessizlik ne arıyor ne soruyor o arkadaş. defalarca yaşadım bu örneği.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

sinan3405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı phoenixs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi arayan kişiye "kusura bakmayın sadece nakit satmayı düşünüyorum istediğim son rakamda XX.XXX iyi günler " deyip konuyu kapat hocam bizde bugüne kadar birşeyler sattık bize de teklif eden oldu böyle şeyler teşekkür ederim iyi günler deyip konuyu kapattık.Bu benim şahsi fikrim elbette.
    benı arayanlar o sozlerden anlamadı ınankı ne zaman araba satsam 3-4 tane arıza buluyor.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bide mesajcılar var. Örneğin ; 60 yazdığım arabaya adam 54 olur mu diye mesaj atıyor. Olur yazıyorum. Derin bi sessizlik ne arıyor ne soruyor o arkadaş. defalarca yaşadım bu örneği.
    Bu şey işte hımmmm bu arabanın oluru 54müş öğrendiğim iyi oldu

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bide şöyle bi ilan gördüm. 2 sene önce sattığım motorun ilanını gördüm ben sattığımda km si 38000 olan motor 22000 de orjinal km diye yazıp saçma sapan teklifte bulunanların kalbini kırarım diye not düşmüş. Hemen mesaj yazdım sayın sahtekar bey sizin motorun km si gerimi sayıyor acaba ben sattığımda 38.... Hayırdır yazınca adam ilanı kaldırdı.böylelerinin kalbini kıracaksın asıl :d
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler