User Tag List

Sayfa 9/11 İlkİlk ... 7891011 SonSon
196 sonuçtan 153 ile 171 arası

Konu: BÖRÜ - Yeni Dizi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fatihdurutuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sence o tankın egzozuna thshirt bağlayanlar,önüne yatan üstünden tank geçip bir daha yatanlar göz göre göre mermiye giden herkesin ipini tutan mı vardı ? Çok yanlış bir söylem olmuş bence kusura bakma ama yakıştıramadım. Öncelikle bi sormak lazım ben bu vatan için aynı şeyi yaparmıydım diye .
    İnanıyorsun yani tankın tsirt ile durdurulabileceğine. Sen darbeyi enişteden öğrenildiğine de inanıyorsundur. Kardeşim Ordu gerçekten bir darbe yapmaya kalksa değil halk 5 6 milletten halkı toplasan durduramassın. Hele ki söz konusu Türk ordusuysa. Ordunun sadece 8000 personeli katılmış yüzde 1 e tekabül ediyor. Bu 8000 için de mevzunun ne olduğunu bile bilmeyen erler ve sadece emirlere uyan fetocu olmayan insanlar da var. Yani ortada gerçekten eskiden yapılmış darbeler gibi bir darbe yok. Ve evet kesinlikle söylüyorum o gün gerçek Mustafa Kemalin Askerleri götünü kurtardı milletin. Sence korkudan apar topar akp genel merkezine hemen neden Atatürk posteri astılar. Fetoya mesaj vermek için Mustafa Kemalin Askerleri bizimle diye göstermek için. Akp kurulduğundan beri o poster genel merkez binasına hiç asılmamış çünkü Atatürk öyle büyük bir adam ki ölüsü bile miras bıraktığı değerleri taşıyan askerleri sayesinde ülke kurtarıyor.

fatihdurutuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Black_Eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnanıyorsun yani tankın tsirt ile durdurulabileceğine. Sen darbeyi enişteden öğrenildiğine de inanıyorsundur. Kardeşim Ordu gerçekten bir darbe yapmaya kalksa değil halk 5 6 milletten halkı toplasan durduramassın. Hele ki söz konusu Türk ordusuysa. Ordunun sadece 8000 personeli katılmış yüzde 1 e tekabül ediyor. Bu 8000 için de mevzunun ne olduğunu bile bilmeyen erler ve sadece emirlere uyan fetocu olmayan insanlar da var. Yani ortada gerçekten eskiden yapılmış darbeler gibi bir darbe yok. Ve evet kesinlikle söylüyorum o gün gerçek Mustafa Kemalin Askerleri götünü kurtardı milletin. Sence korkudan apar topar akp genel merkezine hemen neden Atatürk posteri astılar. Fetoya mesaj vermek için Mustafa Kemalin Askerleri bizimle diye göstermek için. Akp kurulduğundan beri o poster genel merkez binasına hiç asılmamış çünkü Atatürk öyle büyük bir adam ki ölüsü bile miras bıraktığı değerleri taşıyan askerleri sayesinde ülke kurtarıyor.
    Farkettiylesin ben yaşanan olay ile alakalı bir yorum yapmadım. Aklı olan herkes bilir herhalde tshirt ile tankın durmayacağını veya darbenin enişteden öğrenilmeyeceğini hemen suç atmak yerine ne demek istediğime odaklanalım bence. Ben bu vatan için hiç bir çıkar güdmeden canını tehlikeye atan insanlara “köpek” denmesine sessiz kalamadım sadece. Bu arada bu benim fikrim sizde haklısınız o topluluğun bir çoğu belki komutlanarak haraket etti ama ben içlerinde hiçbir çıkar güdmeden sadece vatanı ve bayrağı için orada olup can veren yaralanan insanlar olduğuna inanıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Farkettiylesin ben yaşanan olay ile alakalı bir yorum yapmadım. Aklı olan herkes bilir herhalde tshirt ile tankın durmayacağını veya darbenin enişteden öğrenilmeyeceğini hemen suç atmak yerine ne demek istediğime odaklanalım bence. Ben bu vatan için hiç bir çıkar güdmeden canını tehlikeye atan insanlara “köpek” denmesine sessiz kalamadım sadece. Bu arada bu benim fikrim sizde haklısınız o topluluğun bir çoğu belki komutlanarak haraket etti ama ben içlerinde hiçbir çıkar güdmeden sadece vatanı ve bayrağı için orada olup can veren yaralanan insanlar olduğuna inanıyorum.
    Darbeyi önlemek için sokağa çıkan halka köpek asla demem.Sokağa hiç çıkmadığı halde sanki çıkmış gibi yapıp veya darbenin bastırıldığı anlaşıldığı vakit çıkıp sokakta twiterda sosyal medyada prim yapanlara benim sözüm. Ayrıca dediğim gibi gerçek bir darbe olsaydı halkın sokağa çıkması hiçbir şey ifade etmezdi asker silahlı güç kullanmaya başlasaydı hiç kimse kalmazdı sokakta. Benim yakinen tanıdığım akp li belli yerlere gelmiş insanlar o gün değil sokağa çıkmak evden seslerini bile çıkaramadılar. O kefen giyip mitinge giden akplilerin hiç biri yoktu piyasada. Hani diyorlar ya chp liler bankamatiklere koştu vs diye işte ben bankamatiğe koşan 3 tane adam biliyorum 3 üde akp li bir tanesi o gece yanımdaydı. Eve geçerken 3 bankamatikten ne olur ne olmaz diye nakit aldı.

fatihdurutuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    “Allahın çomarları tankın egzozuna tişört tıkayarak darbeyi enellediğini sanıyor” cümlesi yanlış anlaşılmaya açık bir cümle olmuş. Oturduğu yerden saf değiştirip benim milletim tankın egzozuna tişört tıkadıda engelledi diyen vatan hainleri konusunda sonuna kadar hak veriyorum bende ama gerçekten o tankın durmasıniçin çaba sarfeden insanlara bu söylemi yakıştıramadım demeye çalıştım. Zaten sizde onu kastetmemişsiniz yanlış anlaşılma olmuş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    20.00 yetişemedim star tv yayın akışına baktım 01.00 gösteriyor bekledim 20 dakika geç başladı yinede izlemek için bekledim sırf izlemek için sabahladım bu gece yorumsuz bir projeydi 5 bölüm nasıl geçti anlamadım biraz daha uzun sürebilirmiydi olabilirdi sanki ama artık sinemayı beklicez ...

PROMINENT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Guzel bir diziydi. Yalniz dikkat ediyorum acik fetocular konuya hic ugramiyor. Bir de sctigi ani bile hikayeye atan , fetocu taraftari oldugunu gizlemek icin hergece sanki cok guncel yasiyormus gibi alkollu gecelerin dibine vuran kisiliksizler de dizi ile ilgili hic paylasim yapmamiş. Normal de milliyetci ve de tarihi eğip büken ne dizi varsa pohpohlarlar. Yalan dolan kolpaci bir gençlik olduklari yuzlerine vurulunca agirlarina gitmis sanirim ��
    Kork!!sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak...

lethaldoze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne diziydi be. Dün gece finali izledim. Sonra az önce bi daha izledim.
    Ne güzel anlatmışlar, ne kadar ciddi ve kahpece bi savaşın ortasında kaldığını
    Sinema filmini iple çekiyorum.
    Bu arada orta asya türk tarihi ile ilgilide projesi gelecekmiş Alper Çaların

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı lethaldoze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada orta asya türk tarihi ile ilgilide projesi gelecekmiş Alper Çaların
    Bu bilginin geçtiği adres varmı?
    group b ___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sekizsilindir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu bilginin geçtiği adres varmı?
    Screenshot by Lightshot dizi değil film.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdiden bir heyecan sardı..

group b ___

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sence o tankın egzozuna thshirt bağlayanlar,önüne yatan üstünden tank geçip bir daha yatanlar göz göre göre mermiye giden herkesin ipini tutan mı vardı ? Çok yanlış bir söylem olmuş bence kusura bakma ama yakıştıramadım. Öncelikle bi sormak lazım ben bu vatan için aynı şeyi yaparmıydım diye .
    Uzak kalmak istediğim bir konu yazmadan duramadım.

Vatan için ölürüm, gerekirse öldürürüm.
    Ama
    Akp yada rte için kılımı kıpırdatmam.

O darbe girişimi vatan yada devlete karşı değil. Rte ye karşıydı

Elbet bir gün rte devri bitecek. Yerine getirdiği de o koltuktan inecek. İşte o dönem bu 2015 darbe yapanlarında darbe yapılanlarında gerçeği konuşulmaya başlanacak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Filmin ilk fragmanı geldi. Alper Çağlar yine çok iyi bir iş yapacak bence

YouTube

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    içim kıpır kıpır oldu merakla bekliyorum
    "Vurur yuze ifadesi,emisyonda hilemi yaptin bitanesi" VW BLUEMOTİON

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forumdakilerle tech bulusmasi yapip sinemada izlemek lazım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benide çok heyecanlandırdı, tech olarak gidilmesi fikrigüzel olur bence...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Esas heyecanım Göktürk üçlemesine, Alper Boruden sonra sıranın onda olduğunu söylemişti..
    group b ___

ottoman32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sekizsilindir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Esas heyecanım Göktürk üçlemesine, Alper Boruden sonra sıranın onda olduğunu söylemişti..
    Tarih falan veriyor çok güzel de konuşuyor bayılıyorum bu adama..

YouTube
    Alıntı oxygen Nickli Üyeden Alıntı;
    "yanındaki avukat demiyor mu göte mukayyet ol 200 erkek okuyor konuyu, ortalama 14 cm den 28 mt yapar diye?"

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gökyüzünde kartal...

YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Efsane geliyor.
    Konu net anlaşıllsın diye son 2 bölüm olan 5-6. bölümleri blu tv şifresiz olarak 1 hafta kala yayınlamaya başlayacak ücretsiz olarak.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler