User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Samsung S7 Edge Ekran Koruyucu Ve Kılıf Tavsiyesi ?

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Arrow Samsung S7 Edge Ekran Koruyucu Ve Kılıf Tavsiyesi ?

Beyler Samsung S7 Edge kullananlar vardır aramızda. 1-2 Ekran koruyucu taktım ama hep çizildi ve kalkma yaptı şöyle kaliteli kırılmaz ekran koruyucu ve silikon kılıf önerisi olan yada kullanan varmı acaba ?
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

razzmatazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ekran koruyucu olarak bestskinsever marka kullanıyorum türkiyede yok yurtdışından getirttim yanlar arka dahil komple kaplıyor jelatin gibi bir malzeme yumuşak bi yapısı var çizilmiyo ama tırnağınla bastırdığında iz kalıyo 9 aydır kullanıyorum kalkma yapmadı s7 edge için kırılmaz cam üretilmedi malesef yan kavislerden dolayı kılıf olarakta spigenin kılıflarını tavsiye ederim ben ince kılıflar seviyorum diğer koruma sağlayanlar telefonu çok kabalaştırıyo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı razzmatazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekran koruyucu olarak bestskinsever marka kullanıyorum türkiyede yok yurtdışından getirttim yanlar arka dahil komple kaplıyor jelatin gibi bir malzeme yumuşak bi yapısı var çizilmiyo ama tırnağınla bastırdığında iz kalıyo 9 aydır kullanıyorum kalkma yapmadı s7 edge için kırılmaz cam üretilmedi malesef yan kavislerden dolayı kılıf olarakta spigenin kılıflarını tavsiye ederim ben ince kılıflar seviyorum diğer koruma sağlayanlar telefonu çok kabalaştırıyo
    PM kardeş konuşalım

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    koruyucu ekranın dokunmatiginin icine ediyor zaten var olan kavislerden dolayı çokda randıman alamadım, güzel bir tane taktırmıştım masada tutarken elimden 5cmden boş tabaga düştü hatta düştü bile diyemem kaydı film edge ekranı tarafından geldi ve catladı sinir oldumattım bende dahada takmam cizilsin ekranı.

Kap içinde spigene bakabilirsin gayet kaliteliler hangisini begenirsin bilmem ama (Rugged Armor olanını alacam ben karbonfiber seritler var arkasında) ve kap ekranın üstüne cıkıntı yaparak döndügü için, telefonu masaya vs.ye ekranın üstüne dogru koysan bile hiç bir türlü zeminle temas ettirmyior ve cizilmesine engel oluyor.

Galaxy S7 Edge Kılıf, Spigen Rugged Armor - Spigen
    1881 - 193

Renaultolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kırılmaz ekran sefaköy'de bi dükkanda buldum taktırdım, 2 hafta içinde her yeri kırılmıştı ayrıca o kalkıyordu ben yapıştırıyordum. Sonra önlü arkalı silikon olanlardan aldım, arabada giderken çukura girince elimden düştü koltuğun kızağına geldi telefon, silikon kılıf olduğu halde edge ekranından ortaya doğru kırıldı. Kasko yaptı sağolsun şimdi yine silikondan devam ediyorum ama razzmatazz'ın dediğin mevzu hoşuma gitti ondan da alayım
    Renault Sport III
    Clio 197 Swap 265

razzmatazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu telefonun ekranını kırılmaya karşı koruycak bi ekran koruyucu henüz çıkmadı piyasaya hangisini takarsanız takın sadece çizilmeye karşı korur bestskinsever da öyle

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    koruyucu ekranın dokunmatiginin icine ediyor zaten var olan kavislerden dolayı çokda randıman alamadım, güzel bir tane taktırmıştım masada tutarken elimden 5cmden boş tabaga düştü hatta düştü bile diyemem kaydı film edge ekranı tarafından geldi ve catladı sinir oldumattım bende dahada takmam cizilsin ekranı.

Kap içinde spigene bakabilirsin gayet kaliteliler hangisini begenirsin bilmem ama (Rugged Armor olanını alacam ben karbonfiber seritler var arkasında) ve kap ekranın üstüne cıkıntı yaparak döndügü için, telefonu masaya vs.ye ekranın üstüne dogru koysan bile hiç bir türlü zeminle temas ettirmyior ve cizilmesine engel oluyor.

Galaxy S7 Edge Kılıf, Spigen Rugged Armor - Spigen
    Teşekkür ederim bilgiler icin bu dediğin kılıf iyiye benziyor ondan analabilirim bende

Alıntı Renaultolog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kırılmaz ekran sefaköy'de bi dükkanda buldum taktırdım, 2 hafta içinde her yeri kırılmıştı ayrıca o kalkıyordu ben yapıştırıyordum. Sonra önlü arkalı silikon olanlardan aldım, arabada giderken çukura girince elimden düştü koltuğun kızağına geldi telefon, silikon kılıf olduğu halde edge ekranından ortaya doğru kırıldı. Kasko yaptı sağolsun şimdi yine silikondan devam ediyorum ama razzmatazz'ın dediğin mevzu hoşuma gitti ondan da alayım
    Evet bende ondan bakacam hocam

Alıntı razzmatazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu telefonun ekranını kırılmaya karşı koruycak bi ekran koruyucu henüz çıkmadı piyasaya hangisini takarsanız takın sadece çizilmeye karşı korur bestskinsever da öyle
    Evet haklısın dikkatli kullanmamiz gerekiyor artık anlaşıldı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler