User Tag List

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
130 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Ganyotcudan Izmir Marsina Hakaret

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bak Akp'ye oy atıyorum ama Akp,Hdp vs hangi zihniyet olursa olsun bu Atatürk'e karşı olan gereksiz , terbiyesiz tutumu anlamıyorum .

Bugün savunduğun siyasi görüşün ya da yalakalık yaptığın kim olursa olsun , tarafının gerekliliği ne olursa olsun önce Atatürk'e saygının zorunlu olduğunu öğreneceksin . Bana kalırsa bunlar dünün , bugünün getirdikleri falan da değil tamamen çocukluktan itibaren manevi eksiklik yoksa böyle bir şey olamaz . Ha başta da yazdım Akp'ye de oy verdim ama böyle amk evlatlarını görüp yetkililerde bir şey yapmıyorsa onlarında amk

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İzmir Marşı'na kufur etmişti... Ozru kabahatinden beter! - Son Dakika Gundem Haberleri

En büyük talihsizlik ettiği küfürün internete düşmesiymiş. Bu nasıl bir özür şeklidir

Nameless34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ****** cocuğu desen vallahi ******lara hakaret olur, ulan kansız piç, şerefsiz evladı ne demek izmir marşının anlamını bilmiyordum?, dağa taşa küfrettiği için mağdur olmuş it oğlu it, o dağın taşın her santimi için bir şehit yatıyor sen burda bedavadan zenginleşiyorsun birde çıkmış ağlıyor, senin gibileri bu topraklarda hala yaşattığımız için biz suçluyuz. Şu anlamlı güzel günde sinirlerimi oynattı köpek, umarım bir yerde denk geliriz.!

Şu karaktersize yazdıklarım için forumdan atılacaksam razıyım, bu yazdıklarım bi şekilde zoruna gidip tutup resmi mercilere şikayet edecek olan varsa da buyursun etsin etmezse..

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2. Videoyu bi izleyin ulan bi insan bu kadar yalaka bu kadar adi olamaz . Senin sanat hayatın bitti olum muhtemelen sağlam bi dayak ta yersin yakın zamanda gerçe g.tünü yaladıgı insanlar elinden tutar belkide belli olmaz ..

Herif hayla yalakalık peşinde na kadar kula kulluğu seven varmış ...

ENGean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    lan harbi yavşak bu ya 2.video nun 2:10 dan sonrasında dahada sıcıyo aq gavatı.bu hala normal dağa taş olarak görüyo, bi yandan da rte beni kurtar diye yalvarıyo resmen

kurtbil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İki gün sonra bunu da unutturacaklar aynı zamanda çok da güzel sırtı sıvazlanacak bu herifin. Bunu alıp tv ye çıkarmak zaten dötünü kurtarmanın ilk evresi. Mevzu fetönün montajı fantezilerine kadar da çekilir. Ülkede bu kadar yüzsüz ve bir o kadar da uykuda olan bir güruh olduğu sürece bunun gibilerin ardı arkası kesilmez. Adam izmir marşının önemini bilmiyorum diyebilecek kadar arsız. 40 yaşına kadar mağarada yaşamış olmalı.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nihat doğan kim ki
    imzasız..

burakk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yavşak DSG'den hızlı vites atıyor R'ye taktı hemen

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Köpeğe bak yaa ulan kendini savunmasa daha iyidi be iyice cinlerim çıktı pislik şerefsiz daha küfredecemde bunun için banlanmak istemem...
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Year One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2. videoda 3:12 saniyesinde sol taraftan Nihat Doğan dan geliyor.. '' o ismin yanına küfür yakışmaz.'' hangi ismin ? yani memlekete edilen küfür yakışıyor ama kastettiği kimse ona yakışmıyor. bu ne demek Nİhhhat

Canselmo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi aşığım diyip duruyo bu ne ya.. Aşığım ne aq çıdlrııyorum ya ne yapıyo bu adam bunlara
    Elleme Sekelesin...

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Ulan allaha peygambere hizmet eden diyor çıldırıcam biz kafirmiyiz adi şerefsiz her müslüman her inançlı adam hizmet eder. Madem çok vatan seversin soyadın öztürk türkiyenin bir parçasına nasıl dağ taş dersin nasıl anlamını bilmezsin. Madem hizmet edene küfre dayanamadığın sen niye hizmet verdiği yere küfrediyon. Umarım bir yerde denk gelmem bu kansızla ciddi anlamda kan beynime sıçradı.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Nameless34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ****** cocuğu desen vallahi ******lara hakaret olur, ulan kansız piç, şerefsiz evladı ne demek izmir marşının anlamını bilmiyordum?, dağa taşa küfrettiği için mağdur olmuş it oğlu it, o dağın taşın her santimi için bir şehit yatıyor sen burda bedavadan zenginleşiyorsun birde çıkmış ağlıyor, senin gibileri bu topraklarda hala yaşattığımız için biz suçluyuz. Şu anlamlı güzel günde sinirlerimi oynattı köpek, umarım bir yerde denk geliriz.!

Şu karaktersize yazdıklarım için forumdan atılacaksam razıyım, bu yazdıklarım bi şekilde zoruna gidip tutup resmi mercilere şikayet edecek olan varsa da buyursun etsin etmezse..

İran'da 2 Kurt herkesin onunde idam edildi (+18) - 7 Ocak 2017 - YouTube

hakkı budur bu köpeğinnnnnnn
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Canselmo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi aşığım diyip duruyo bu ne ya.. Aşığım ne aq çıdlrııyorum ya ne yapıyo bu adam bunlara
    Para

Herkez alın teriyle bi yere gelmiyo malesef son dönemde (6-7 yıl) kendi çevremdede görüyorum bi anda parlayanları nedense hepsinin sevdiği tek isim var aşık hepsi ...

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Para

Herkez alın teriyle bi yere gelmiyo malesef son dönemde (6-7 yıl) kendi çevremdede görüyorum bi anda parlayanları nedense hepsinin sevdiği tek isim var aşık hepsi ...
    aynen ,arkadaşım yaladı yuttu. Zamanında reislik ülkücülük çatlı matlı derken ,adam birden bi geri vitese taktı ustaa ünal reis böyle dönmedi . Sosyal medyada paylaşımlar başladı,lan noluyor dedik ne bu geri dönüşün seceresi . Kanka doğru yolu buldum dedi,namaza falan başladı ama eli şeyinde karının kızın dötüne bakıyor . Ulan bi baktık eski kpss puanı ile güzel bir kuruma yerleşti şimdi paylaşımları falan bıraktı.

en sonunda olm o kadar yaladın yuttun işe girdin şimdi adamları unuttun dedim aramız bozuldu iyi de oldu.

Allah'a çok şükür anamız babamız bize öyle terbiye vermemiş. Eskiden çizgimiz ne ise şimdi de öyle . Cebimize beş kuruş fazla girecek diye kılıktan kılığa girmeye gerek yok . Bu dünya ölümsüz,gidilecek tek bir yer var . Her canlı ölümü tadacaktır.

Rahmetli Yazıcıoğlu'nun dediği gibi. ''Bir saniyesine bile hakim olamadğınız,hükmedemediğiniz bir hayat için, bir dünya için bu kadar fırıldak olmaya gerek yok.''
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İzmirli arkadaşlar bu şahıs İzmir'e gittiği zaman, dağlar denize paralel mi yoksa dik mi yanıtını uygulamalı bir şekilde verir mutlaka...

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kimi sevip kime asik oldugunu biraktim. Keske programa cikmadan eline filmlerdr oldugu gibi bi metin verseydiler. Ulan bir insan iki kelimeyi bir araya getiremezmi.
    74 model sehpa...

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    benim bir huyum vardır belli nedenlerden ötürü benim kara listeme girmiş sevmediğim şarkıcı sanatçı oyuncu topçu popçu ne olursa olsun şarkısını duyıyım istediği kadar güzel olsun kanalı değiştiririm dizisini izlemem sinema filmine gitmem.. kafamda mimlemişimdir o insanı .. Allaha yakın bana uzak olsun..

İlk başlarda bilmeden ortamın gazına gelip söylemişdir ortama ordakilere ayak uydurmaya çalışmak için falan olabilir belki demişdim içimden ama şu iki videosunu izleyince gözümden düşdü..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

PROMINENT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geliyor sık sık.. ama pekerin manevi oglu gorkem ve de nihat dogan ile geliyor. Kanka zaten hepsi..
    Kork!!sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler