User Tag List

15 sonuçtan 1 ile 15 arası

Konu: Pomem'in kpss ile ayni gun yapılması!

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Angry Pomem'in kpss ile ayni gun yapılması!

Az önce kiz arkadasimdan öğrendim bu kadar işgüzarlık olabilir mi? Kendisi kpss alandan 81 puan almıştı lise matematik öğretmeni ve atanamadi bu sene zar zor polislik deneyeyim bari dedi kızcağız. Bir senedir hem tekrardan kpss hazirlaniyor dersten derse sinavdan sınava koşturuyor bir yandan polislik mulakatlarina hazırlanıyordu. Spor falan yapiyordu parkurlar icin hazırlanıyordu. İki kez sakatlik gecirdi fizik tedavi aldi birakmadi ama. Torpilimiz yok karşıyız zaten ama boyu kilosu ve kpss puani uygun olduğu için bi nebze ümidimiz vardi. Aylardır 4 koldan kovaliyoruz bi baltaya sap olmak için faydali olmak için. O kadar hazirlik yapti para yatırdı bugun aciklanmis ki mulakat tarihi kpss ile ayni gun sabah 8 de üstelik biz adana dayiz sınav yeri karaman cikmis! Böyle bir sey olabilir mi? Sinirden yerimde duramıyorum hem kiz hem ailelerimiz moral olarak çöktük mecbur kpss ye girecek. Onca emeği umudu heder ettiler. Böyle işgüzarlık görmedim. Madem böyle yapacaksınız o zaman sinav tarihini önceden açıklayın insanlar madur olmasin boşa emek ve para harcamasin. Nasil bi ülke olduk anlamıyorum kim son bir hafta kalmışken böyle bir tarih secimi yapar? Diger günler torbaya mi girdi?

Aksam aksam acayip sinirlendim kim bilir kimlere ayrıldı yerler... Hic güvenim falan kalmadi artik bu duzene. Sinirimden hava almaya çıktım sizinle paylaşmak istedim öyle içimi dökmek istedim...

Herkese iyi aksamlar...
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

LnchCntrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2011 senesinde balıkesir pmyo kazandım. gitmedim.

2012 de girdim, her etaptan başarı ile geçtim, spor parkurunda günün en iyi derecesini yaptım, sözlü mülakat olumlu, sağlık olumlu vs.

O zaman ayrı pmyo sınavı vardı onda da 89 puan aldım. 78 ile girenler oldu ben giremedim.

Rus dış büyük elçisini vuran fetocu polis ülkeyi iki paralık eden polis tamda o sene benim yerime seçtikleri polis..

Takma. Kız arkadaşın ve senin için üzgünüm, ama değmez inan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı LnchCntrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011 senesinde balıkesir pmyo kazandım. gitmedim.

2012 de girdim, her etaptan başarı ile geçtim, spor parkurunda günün en iyi derecesini yaptım, sözlü mülakat olumlu, sağlık olumlu vs.

O zaman ayrı pmyo sınavı vardı onda da 89 puan aldım. 78 ile girenler oldu ben giremedim.

Rus dış büyük elçisini vuran fetocu polis ülkeyi iki paralık eden polis tamda o sene benim yerime seçtikleri polis..

Takma. Kız arkadaşın ve senin için üzgünüm, ama değmez inan
    İşte tam da bundan dolayı tiksiniyorum. Bi yanim zaten polis olmasina el vermiyordu zor bi meslek oldugu icin ama o kadar emek hazirlik para... Yazik yani insanlari cok kolay gözden cikarir harcar oldular. Hiç bir seyin sistemi matematiği kalmadim düzen kalmadi... Teşekkürler iyi dilekleriniz için...

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu tarz şeyler başınıza yeni geldiği için sinirleniyorsunuz;ama yakın zamanda bünyeniz bağışıklık kazanacak umursamamaya başlayacaksınız.

Diş hekimliği,Tıp,Eczacılık okuyacaksan üniversiteyi kazanacaksın . Geri kalan bölümler çöpün önde gideni ülkemizde. Öyle yardırır durursunuz kpss'de .

Ne gerek var kardeşim canınızı sıkmayın , ortama ayak uydurun .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tarz şeyler başınıza yeni geldiği için sinirleniyorsunuz;ama yakın zamanda bünyeniz bağışıklık kazanacak umursamamaya başlayacaksınız.

Diş hekimliği,Tıp,Eczacılık okuyacaksan üniversiteyi kazanacaksın . Geri kalan bölümler çöpün önde gideni ülkemizde. Öyle yardırır durursunuz kpss'de .

Ne gerek var kardeşim canınızı sıkmayın , ortama ayak uydurun .
    Su saatten sonra sunu kesin ve net anladim ki zaten dediginiz gibi bilinen üniversiteler ve meslek grupları dışında eğer ki torpiliniz yoksa hiçbir yere gelemiyorsunuz. Ya yillarinizi heba edip en iyisi olup piyasada aranan adam olmaniz lazim ya da orda burda emeginiz heder ediliyor. Damatlar bakan şoförler vekil yapılıyor siz de yillarca okuyup cabaladiginizla kaliyorsunuz...

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kız arkadaşım polis olsun istemezdim şahsen. Bin türlü sıkıntılı tip var ülke ülke değil ki. Belki de hayırlısı olmuştur boşver.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi hiç canınızı sıkmayın, nasip buymuş diyip geçin, yengenin moralini yüksek tut sen, kpssye 3 gün var daha, elimizde bu var ve en iyisini yapmaya bakacaz ���� kpss mülakatlarında son girenlerin söylediklerine göre baya bi düzelme var ümitsizliğe düşmeden çalışıp girecez.. Biz üstümüze düşeni yaptık, sonrası Allah'a havale, bi yerden kapı açacaktır hayırlısıyla..

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu devirde devlet memuru olmak zor.Arkadaşlarım ne zaman açığa alıcaklar yeni müdür geldi ne zaman beni başka yere göndericekler diye düşünüyor.
    Seat IBIZA FR

marikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kasıtlı yapılıyor. Sizden bir tanesini seçmenizi istiyorlar. Başka sınavlarda da yapıldı. Hatta KPSS tercihi yaparken de var bu olay.
    A bölümü mezunları B bölümüne tercih yapılabilir diyor ama aynı anda hem A hem B bölümü yazamıyorsunuz. Tercih yapmanız hatta risk almanız gerekiyor.

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben hiç devlet memuru olma hâyalı kurmadım liseden beri biliyorum çünkü gözümlede gördüm işler torpille yürüyo .

Yengeyede allah sabır versin o kadar emek boşa gidicek .

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bakalım benim hatun ingilizce öğretmenliğine atanabilecek mi
    imzasız..

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dilekçe atıp ertelenebiliyor bildiğim kadarıyla. Özel harekat sınavında finallere denk geldiği için öyle tarihi değiştiren arkadaşlarım oldu. Dilekçe yazıp kpss giriş kağıdını veya alabileceğiniz belgeyi gönderirseniz tarihi değiştirme imkanı var diye biliyorum
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

dn4859 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sınava gireceği okulu arayıp bir görüşün yardımcı olurlar. Belki dilekçe faks tarzı şeyler isteyebilirler, belkide sadece xx tarihte kpss giriş belgenizle gelirseniz (( kpss'ye girdiğinizi ispatlamanız için) alırız diyebilirler.Şimdiden hayırlısı olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese teşekkürler dostlar. Erteleme olayını konuştum bi memur arkadaşla aynen varmış öyle bi olay ama geçti artik sınava 3 gün kaldı hayırlısı dedik kpss den devam edecek... Dediginiz gibi bunda da vardir bir hayır... Kasıtlı yapıldığına inanıyorum hâlâ ama gerçekten isteyene emek verene kısmet olsun İnşallah...
    @Anıl E. hocam ingilizcenin atamasi yüksek bayağı şansı var hâlâ, olacağına inaniyorum ben atanır yenge İnşallah.

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Lee-on! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese teşekkürler dostlar. Erteleme olayını konuştum bi memur arkadaşla aynen varmış öyle bi olay ama geçti artik sınava 3 gün kaldı hayırlısı dedik kpss den devam edecek... Dediginiz gibi bunda da vardir bir hayır... Kasıtlı yapıldığına inanıyorum hâlâ ama gerçekten isteyene emek verene kısmet olsun İnşallah...
    @Anıl E. hocam ingilizcenin atamasi yüksek bayağı şansı var hâlâ, olacağına inaniyorum ben atanır yenge İnşallah.
    Dostum yarın yollayın belki tarih geçse de kabul edebilirler şansınızı deneyin
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler