User Tag List

Sayfa 7/12 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
211 sonuçtan 115 ile 133 arası

Konu: Enis Özkan'ı kaybettik

berkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah rahmet eylesin,geride kalanlara sabır versin
    34 BAK 117 - cıvıc vti

34 BB119 uno s -- 34 RED 87 cıvıc vti -- 34 UL 5510 corsa 1.7 dti -- 34 ZJ 7086 focus 1.6 tdci -- 34 FP 6830 corsa 1.7 dti --
    34 HK 4550 - cıvıc vtec2

omerta. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah Rahmet Eylesin.
    Diyecek hiçbir kelime yok.
    Arabacı - Kaportacı

Emre Ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PULAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ölen arkadaş bir seçim yapmış ama geride kalanların böyle bir şansı yok hatta onlara soranda yok.
    Ne kadar doğru ve yerinde bir tespit, sosyal medyada bir ton mış miş dolanıyor, yok böyle olmuş, yok birileri gitmiş. Herkes unutuyor taki benzer bir olay yaşanana kadar her koyun kendi bacağından asılıyor, bana göre kibir ve ego insanları bu noktaya getiriyor peki sonuç ne? Birileri arkasında ona güvenen birilerini bırakarak bu dünyadan göçüyor.

Şimdi herkes hepimiz sabahlara kadar yazıp çizelim de o fotoğrafta ki günahsız sabiye babasını kaybetmesinin mantığını " cümleye ilahi takdirat olarak başlamadan " nasıl açıklayacak ve ne kadar basit bir durum yüzünden babasız büyümesi gerektiğini.....

Ben Babamı kanser yüzünden kaybettim ve babasız büyüdüm, baba olmayı da kendi kızım doğunca öğrendim, arabaları da çok seviyorum hatta sayemde kızım da seviyor ve asla böyle bir sebepten dolayı evladımı sahipsiz bırakmak istemiyorum, yukarıda Pulat kardeşimizden yaptığım alıntı her şeyi anlatıyor aslında, bir anlık bir seçim herkesi etkiliyor.

Giden gitti ve ateş düştüğü yeri yaktı, geride kalanlarına sabır dilerim.
    /// PEUGEOT SPORT
    Undertaker

PSA Brothers

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ölenin arkasından konuşmak doğru değil

İhmalleri yazdık çizdik önce ki konularda

Bu konu acı bir tecrübe olarak forumdaki arkadaşlara ders olsun

Bir kemer parçasının nasıl işe yaradığını birkez daha gördük

Takın şunu erkekliğinize laf gelmez

Ölenle ölünmüyor ama evladı inş bu durumu kaldırır allah yardımcıları olsun
    neyin dersi? burada bir şey yaz bakalım geçme-geçilme-üzerinden atlama konularına, hemen 'sosyal mesajı bırakın!' cevapları gelmeye başlıyor, ben swaptan sonra frenler ne olacak dediğimde 'adamlar güç peşinde frenle ne işleri var!' diyenler olmadı mı? 'dostça arkadaş arasında denedik!' diye konu açanların videoları çok 'soft' bulunup eleştirilmedi mi? bomboş yolun bile riski varken trafikte bu işlerin sakat olduğunu söylemeye gerek var mı? hele bir de araba modeline laf edin bakalım, laflar çok bilenler tarafından ağızlara tıkılmıyor mu?

hepimiz arabayı da hızı da seviyoruz, lütfen en azından bu tür denemelerde birbirinizi uyarın, emniyet kemerini taktırın, kalabalık yollarda deneme yapmayın...

vefat eden arkadaşa çok üzüldüm, Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Evo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu örnekte,
    vefat eden kişi ile yarışan diğer kişiler bu kişinin katili olarak yargılanmalıdır.

Aklı başında bir insan, kapısı bagajı sökülmüş(sadece görüntü amaçlı fiber vb.) kişilerle yarışmak yerine onu uyarır.
    Bir düşünün geride kalan Aileyi, yetim kalan evlatları. Bu arkadaşın hatası kadar onunla yarışanlarda suçludur.

Bakın dün İstanbul Parkta S2000 buluşması vardı.
    Pistte isterseniz aracınızın canını alın. Son derece güvenli ve ekonomik(neredeyse yarım saat 250TL).
    Emin olun gece yapılan yarışlardakinden çok daha az masraf edecek ve güvenli bir ortamda yarışacaksınız.

Bir sözüm de yazılımcı, tuningci kurumlara;
    Böyle sökük araçlara, muayeneden geçemeyecek kriterdeki araçlara işlem yapmama şartları koymalısınız.
    Aksi halde nasıl ki App plaka basan yerler kapandıysa, sizlerde bunun önüne geçemezsiniz.

Bu kaza ve ölümden sonra tüm paydaşlar(yarışanlar, tuning firmaları, forumlar, gruplar vb.) vicdani muhasebesini yapmalı, herkes bir ucundan tutarak kendini düzeltmelidir.
    Aksi halde bu ölümlerde tüm paydaşlarında suçu ve kusuru olduğu unutulmamalıdır.

asmisinsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    allah rahmet eylesin geride kalanlara sabırlar versin lütfen sökük göüzünü geçme hırsı bürümüş insanlarla denemeyin geçilince üstüne kıranları tanıyorum

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neyin dersi? burada bir şey yaz bakalım geçme-geçilme-üzerinden atlama konularına, hemen 'sosyal mesajı bırakın!' cevapları gelmeye başlıyor, ben swaptan sonra frenler ne olacak dediğimde 'adamlar güç peşinde frenle ne işleri var!' diyenler olmadı mı? 'dostça arkadaş arasında denedik!' diye konu açanların videoları çok 'soft' bulunup eleştirilmedi mi? bomboş yolun bile riski varken trafikte bu işlerin sakat olduğunu söylemeye gerek var mı? hele bir de araba modeline laf edin bakalım, laflar çok bilenler tarafından ağızlara tıkılmıyor mu?

hepimiz arabayı da hızı da seviyoruz, lütfen en azından bu tür denemelerde birbirinizi uyarın, emniyet kemerini taktırın, kalabalık yollarda deneme yapmayın...

vefat eden arkadaşa çok üzüldüm, Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin...
    Ben sayısını hatırlamadığım bir ton roll yaptım

Fiberler sökükler hat safada idi

Ama kemer takılı koltuğum hep dikti

Benim arkamdan bir sürü kişi konuştu koltuğuna bak dik yapmış falan filan

Bana roll öğreten şahsiyet

Şunları sıraladı

1- Lastiklerin hava basınçları ve durumları iyi olacak
    2- Airbag varsa iptal edilmeyecek
    3- Kemer takılı olacak
    4- Asla 4 araba üstüne çıkılmayacak izleyici dahil
    5- En geç saatte mümkünse haftaiçi deneme yapılmalı
    6- Herkesin bildiği yerde buluşmamaya gidilmemeli gidildiysede araç görülmeyecek yerde park edilmeli
    7- Roll esnasında risk gördüğün an bırakılmalı ani frenden çok motor freni yapılmalı
    8- Asla 2,5 korna basanla denenmemeli

Dahada var işin adabını kuralını bilen kolay kolay birşey gelmez gelsede çok büyük bir hata olmadıkça sağ kalır

Her şeyin bir riski pisttede var yolda da

Alın yazısında ne yazılmışsa o oluyor

Tedbiri alıp tevekkül etmedikçe böyle kazalardan ölem çok olur

Fiber kaput benimde uçtu ama ne yapacağımı bildiğim için başıma bir iş gelmedi

Panik bu işin hazin sonunu hazırlıyor

Soğuk kanlı olmak gerek

Ve her an herşey olabilir diye hazırlıklı olmak gerek

En önemlisi başına bir iş geldiğinde denediğin adamların gerçekten adam olması gerek
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

clioGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yazık olmuş ailesine, sevenlerine tabi kendisine de.

Allah rahmet eylesin.
    seni unutmayacağız...

www.hilmisenlen.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Evo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu örnekte,
    vefat eden kişi ile yarışan diğer kişiler bu kişinin katili olarak yargılanmalıdır.

Aklı başında bir insan, kapısı bagajı sökülmüş(sadece görüntü amaçlı fiber vb.) kişilerle yarışmak yerine onu uyarır.
    Bir düşünün geride kalan Aileyi, yetim kalan evlatları. Bu arkadaşın hatası kadar onunla yarışanlarda suçludur.

Bakın dün İstanbul Parkta S2000 buluşması vardı.
    Pistte isterseniz aracınızın canını alın. Son derece güvenli ve ekonomik(neredeyse yarım saat 250TL).
    Emin olun gece yapılan yarışlardakinden çok daha az masraf edecek ve güvenli bir ortamda yarışacaksınız.

Bir sözüm de yazılımcı, tuningci kurumlara;
    Böyle sökük araçlara, muayeneden geçemeyecek kriterdeki araçlara işlem yapmama şartları koymalısınız.
    Aksi halde nasıl ki App plaka basan yerler kapandıysa, sizlerde bunun önüne geçemezsiniz.

Bu kaza ve ölümden sonra tüm paydaşlar(yarışanlar, tuning firmaları, forumlar, gruplar vb.) vicdani muhasebesini yapmalı, herkes bir ucundan tutarak kendini düzeltmelidir.
    Aksi halde bu ölümlerde tüm paydaşlarında suçu ve kusuru olduğu unutulmamalıdır.
    Rahmetli'ye silah zoru ile mi aracını sökmesini söylediler veya yarışalım dediler. Araç sahibi reşit değil miydi ki diğer yarışanlar suçlu olarak yargılanıyor?

"vefat eden kişi ile yarışan diğer kişiler bu kişinin katili olarak yargılanmalıdır."

jokey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah ailesine eşine sabır versin. Çok üzüldüm. Kemer olayı bende öyle bir takıntıdır ki, arka koltukta dahi takarım.
    98 106 GTI 34 TJ 1247

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rahmetli'ye silah zoru ile mi aracını sökmesini söylediler veya yarışalım dediler. Araç sahibi reşit değil miydi ki diğer yarışanlar suçlu olarak yargılanıyor?

"vefat eden kişi ile yarışan diğer kişiler bu kişinin katili olarak yargılanmalıdır."
    eğer kaza yarışırken olmuşsa, katil olmasa da ölüme sebebiyet vermekten yargılanmalı..
    her sabah uyandığında, her gece yattığında o çocukların yüzü gelmeli gözünün önüne..
    kim oldukları bilinse ahlaksız, haysiyetsiz,şerefsiz oldukları yüzlerine söylenir...

B-Devi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı naughty_tsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiç tanımadığım ailesi gözümün önüne gelmesin..
    Ah o minik evladı O yavrucağı bir türlü çıkaramadım aklımdan. Babasız büyümek......
    Allah rahmet eylesin.
    M50b30 - Bumblebee...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    allah rahmet eylesin,çok üzüldüm mekanı cennet olsun

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaza yarışırken olmadı. O gece duyan geldi duyan geldi ataşehire. white ile kurulmaya çalıştılar önce uzun bi süre kurulamadılar bi kere gaza oturdular ondada white erken bıraktı anladı egin aça aça gideceğini. Daha sonra kavacığa kadar bu şekilde serbestçe gittiler. Kavacıkta araçlardan inip laf dalaşı başladı işte sen oturdun ben kalkdım erken geldin akıttın vs. rahmetlinin aracına araban bozuk yürümüyo diyen bile oldu. en sonunda rahmetli tamam rolling yoksa çay içmeye gidiyorum ben dedi. Kavacık köprüsünden gazlayarak ataşehir istikametine döndü. Ümraniye sapağına geldiğinde ise kontrolünü kaybedip üzüldüğümüz sonu yaşamış. Allah mekanını cennet eylesin. İstemeye istemeye kavacık yolunda bastı. Demekki içine doğmuş. Çok kalabalıktı kavacık köprüsü en az 20-30 araba vardı. Yarısı ataşehire geri döndü rahmetlinin peşinden ama kimse ne olup bittiğini söylemiyor. 1-2 kişi yazdı sadece onlarında anlattıkları bu.

Bu facebook grupları insanları birbirine kinlendirmekten başka birşey yapmıyor. Filtre egzost yapan kendini king zannediyor. yok trakya tayfası yok ataşehir tayfası sürekli bi it dalaşı var. Eskiden telefon ile alolaşılır çıkılır basılırdı. Şimdi bi gazeteye ilan vermedikleri kalıyor. Ataşehirde sıfır çizmeler kesici yapmalar 2 araba deneyecek 30 tane araba var benzinlikte. Hepsi olay olsa da izlesek kafasında takılıyorlar.
    Adamlar rollinge kurulucak yandan fiorino ile rolingi çekmeye çalışanlar salça oluyor. La olm otur evinde izle işte zaten gazı açınca hiç birşey göremeyeceksin niye kalabalık yapıyorsun. gereksiz yere milletin önüne kırıp en önde izleyeyim diye sağa sola salça olan dumanlı kamyonetler. adam gaza bi basıyor sanırsın yer yarıldı yerin içine girdin öyle bi duman bulutu oluyor.

HalilMacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah gani gani rahmet eylesin. Olan aileye oldu.

Bu yazışmalar hangi facebook sayfasında oluyor ?

tremx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mekani cennet olsun.
    K 1989 BB - TYPER / K 1997 BM - S2K / K 1595 BM - ML350

orcunnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaza yarışırken olmadı. O gece duyan geldi duyan geldi ataşehire. white ile kurulmaya çalıştılar önce uzun bi süre kurulamadılar bi kere gaza oturdular ondada white erken bıraktı anladı egin aça aça gideceğini. Daha sonra kavacığa kadar bu şekilde serbestçe gittiler. Kavacıkta araçlardan inip laf dalaşı başladı işte sen oturdun ben kalkdım erken geldin akıttın vs. rahmetlinin aracına araban bozuk yürümüyo diyen bile oldu. en sonunda rahmetli tamam rolling yoksa çay içmeye gidiyorum ben dedi. Kavacık köprüsünden gazlayarak ataşehir istikametine döndü. Ümraniye sapağına geldiğinde ise kontrolünü kaybedip üzüldüğümüz sonu yaşamış. Allah mekanını cennet eylesin. İstemeye istemeye kavacık yolunda bastı. Demekki içine doğmuş. Çok kalabalıktı kavacık köprüsü en az 20-30 araba vardı. Yarısı ataşehire geri döndü rahmetlinin peşinden ama kimse ne olup bittiğini söylemiyor. 1-2 kişi yazdı sadece onlarında anlattıkları bu.

Bu facebook grupları insanları birbirine kinlendirmekten başka birşey yapmıyor. Filtre egzost yapan kendini king zannediyor. yok trakya tayfası yok ataşehir tayfası sürekli bi it dalaşı var. Eskiden telefon ile alolaşılır çıkılır basılırdı. Şimdi bi gazeteye ilan vermedikleri kalıyor. Ataşehirde sıfır çizmeler kesici yapmalar 2 araba deneyecek 30 tane araba var benzinlikte. Hepsi olay olsa da izlesek kafasında takılıyorlar.
    Adamlar rollinge kurulucak yandan fiorino ile rolingi çekmeye çalışanlar salça oluyor. La olm otur evinde izle işte zaten gazı açınca hiç birşey göremeyeceksin niye kalabalık yapıyorsun. gereksiz yere milletin önüne kırıp en önde izleyeyim diye sağa sola salça olan dumanlı kamyonetler. adam gaza bi basıyor sanırsın yer yarıldı yerin içine girdin öyle bi duman bulutu oluyor.
    hepsi boş muhabbet kardesım tam 1 senedır soyluyorum bı ısın boku cıktı dıye çünkü bizim milletin geninde var bokunu cıkarmak
    yok 10 20 arabaymıs falan bunların bu olayla alakası yok kaza her zaman heryerde olabılır sen onlemını alırsın gerısı taktır artık

yurt dısında 50 araba cıkıyor hepsı oyle 10 sn araba degıl 4 5 sn lık arabalar ordada kaza olmuyormu ılla oluyordur

hırs olmuyormu bızden daha fazla ben emınım adamlar dolar koyuyor ortaya paralar donuyor garajlar donuyor

ama hıc bır zaman onlemı bırakmıyorlar

ama bız mılle olarak demınde dedıgım gıbı bu ısıde beceremıyoruz

ölen arkadasın ben aılesıne cok uzuldum guzel bır yuvası varmıs keske onlem alsaydı taktir ama ölumle bıtecek kaza degılmıs gıbı

allah rahmet eylesin
    Turbo SN95 Mustang GT AVKSERVİS
    DR.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadası tanımam ama bikaç kez denk gelmiştik.
    Yazık olmuş, Anne babasına eşine ufak cocuguna. ALLAH rahmet eylesin arkadasa.

Kapı sökmek bagaj sökmek yarım boy bir boy gecmek için nedir bu hırs böyle? Değermi ya canından olmaya geride gözü yaslı insanlar bırakmaya.
    #KGdetanirlar

Enes-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah rahmet eylesin,geride kalanlara sabır versin.

Burda yorum yapan okuyan biçok kişi aynı hataları yaptı.Kapı baca sökmeye ,viraj denge çubuğu sökmeye yabancı değil kimse.Suçlu aramaya gerek yok , tablo ortada kendimize ders çıkarmamız lazım.
    Dr.Ecu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler