User Tag List

Sayfa 10/12 İlkİlk ... 89101112 SonSon
211 sonuçtan 172 ile 190 arası

Konu: Enis Özkan'ı kaybettik

MrtYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ALINTIDIR !!!
    Olayı Tam olmasada yakınen görenlerden

Suan bu yaziyi yazmaya baslamadan once belirtmek istiyorumki icim tekrar tekrar paramparca oldu hala kendime gelemedim olayin etkisindeyim.
    Allahim rahmet eylesin yeri mekani cennet olsun insallah.. Ailesine cocuklarini yakinlarina sabir, guc kuvvet ver yarabbim.
    Saniyorumki talihsiz kaza 03:30 civarinda oldu. Biz biraz arkada oldugumuz icin malesef kaza anini goremedik, kazadan 2-3 dk sonra olay yerine geldik otoban toz bulutu kapliydi. Arabayi gordugumuzde deliye donduk arabanin ici bos enis abi yoktu saga sola kosup baktik, yol kenarindaki bariyerin kenarinda yatiyodu �� hemen nabiz kontrolu vs yaptik ama malesefki nabiz yok denecek kadar zayif ve azdi. o arada ambulans arandi 03:35 yetkililer geldiginde carptiktan hemen sonra ex oldugunu belirtti dunyamiz yikildi.. Gelelim yaninda arkadasi dostu vs yokmuydu vardi ama cay corba icmeye gidicez diye konusup ciktigimiz icin yola arkadaydik ve enis abinin gelmesini bekliyoduk megerse bizden once cikip onumuze gecmis bizim haberimiz yok. Yani bir kac dklik arkasindaydik biz arkadaslarindan olay anini goren yok lanet olsun.. hava aydinlanirken umr devlet hast. Gectik savci vs geldi. Abisi deniz abinin hali gozumun onunden gitmiyor yaninda olup teselli etmeye calissak ne fayda.. sabah 8 e kadar hastanedeydim icim kaldirmadi bukadar aciyi nediyim kelimelerin bitti yer. O sokulmeseydi bu boyle olmasaydi la olmuyo bu isler ocak söndü bikere.. keske hic yasanmasaydi.

Ayrica o gece bizimle birlekte olay yerinde olup buraya yazamayan insanlar cenaze ve diger islerle ugrastigi icin buraya yazi yazmaya ne vakitleri olmustur nede icleri kaldirir.
    Sıradanız ama.. Ön Sıradan.

MR AirMass qreen AnacHONDA

YILDIZ Tesisat Mekanik Kocaeli-İzmit

0533 653 88 39-0262 32263 40

Murat YILDIZ ..

vectra-tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah Rahmet eğlesin demekten başka birşey gelmiyor elden.. Kesinlikle sitede bir bölüm oluşturulup yaşı genç kardeşlerimizi bilinçlendirmek için bu ve benzeri kazaları hatırlatmak iyi olur. Pekçok arkadaşımız hayatını kaybetti ki bu işlerin hiç şakası yok. Kamyon devrildikten sonra yol gösteren çok olur o yüzden şimdiden güvenlikle ilgili bir bölümün açılması şart..
    "Denenmişi Denemek Ahmaklıktır!"

setnogrom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah rahmet eylesin.

xx
    Land Rover Discovery 1 +2 inç +BF AT K02

www.setnogrom.com

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin. Başka birşey yazmaya gerek yok içerde bitti yatmadan siteye bi bakayım dedim. 1 saat önce dikkatimi çekti topluma nasıl örnek oluyorlar diye söylendim.

Resim anlatıyor insanların bilinç altı ne durumda.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MiaMi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin. Başka birşey yazmaya gerek yok içerde bitti yatmadan siteye bi bakayım dedim. 1 saat önce dikkatimi çekti topluma nasıl örnek oluyorlar diye söylendim.

Resim anlatıyor insanların bilinç altı ne durumda.

bunlara ceza yada uyarı gelecekti birkac yıl once duymuştum nasıl es geçmişler pes

Extreme01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ENGean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin.
    3-4 hafta önce atasehıre giitgmzde 2 arac denıycek, arkada da 8-9 araba var,biride biziz.
    biz 3. seride sabitledik kendimizi 100mt geriden izliyoruz ama bazı araclar var orda kendını illa tatmin ediyor.denycek araclardan hem daha hızlı gidiyolar,hemde arkadan gelip makas atarak öne geçme çabaları filan..
    hele bide siyah dumanlılar var hiç sormayın.öyle bi duman varki arabamı yanıyo egsozdan mı cıkıyo belli değil. göz gözü görmüyo kendi bi fren yapsa arkadan gelenler hepsi giricek.çözemedim şu siyah duman olayını.
    Engin abi sana yüzde yüz katılıyorum. Bu konuda acaba benim gibi düşünen var mı diyordum. Aynı düşünen birilerini görmek güzel.
    Arkandakilere ettiğin eziyeti geçtim. Doğaya ettikleri eziyet ne olacak abi ? Bu çevreye saldıkları gazlar bir gün değil on gün değil kilometrelerce bu siyah dumanla geziyorlar.
    Elalem emisyon değerleri yüksek çıktı diye firmaya 2,2 milyar dolar ceza kessin olayın üstüne bu kadar düşsün bizimkiler ne kadar duman o kadar randuman. Aynen kardeşim Aynen......
    Acaba dikip yetiştirdiğin bir tane bile ağaç var mı bu doğada da ? Bu kadar eziyet ediyorsunuz dünyaya... Çok dertliyim cahillikten
    German Style

ronay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaza yarışırken olmadı. O gece duyan geldi duyan geldi ataşehire. white ile kurulmaya çalıştılar önce uzun bi süre kurulamadılar bi kere gaza oturdular ondada white erken bıraktı anladı egin aça aça gideceğini. Daha sonra kavacığa kadar bu şekilde serbestçe gittiler. Kavacıkta araçlardan inip laf dalaşı başladı işte sen oturdun ben kalkdım erken geldin akıttın vs. rahmetlinin aracına araban bozuk yürümüyo diyen bile oldu. en sonunda rahmetli tamam rolling yoksa çay içmeye gidiyorum ben dedi. Kavacık köprüsünden gazlayarak ataşehir istikametine döndü. Ümraniye sapağına geldiğinde ise kontrolünü kaybedip üzüldüğümüz sonu yaşamış. Allah mekanını cennet eylesin. İstemeye istemeye kavacık yolunda bastı. Demekki içine doğmuş. Çok kalabalıktı kavacık köprüsü en az 20-30 araba vardı. Yarısı ataşehire geri döndü rahmetlinin peşinden ama kimse ne olup bittiğini söylemiyor. 1-2 kişi yazdı sadece onlarında anlattıkları bu.

Bu facebook grupları insanları birbirine kinlendirmekten başka birşey yapmıyor. Filtre egzost yapan kendini king zannediyor. yok trakya tayfası yok ataşehir tayfası sürekli bi it dalaşı var. Eskiden telefon ile alolaşılır çıkılır basılırdı. Şimdi bi gazeteye ilan vermedikleri kalıyor. Ataşehirde sıfır çizmeler kesici yapmalar 2 araba deneyecek 30 tane araba var benzinlikte. Hepsi olay olsa da izlesek kafasında takılıyorlar.
    Adamlar rollinge kurulucak yandan fiorino ile rolingi çekmeye çalışanlar salça oluyor. La olm otur evinde izle işte zaten gazı açınca hiç birşey göremeyeceksin niye kalabalık yapıyorsun. gereksiz yere milletin önüne kırıp en önde izleyeyim diye sağa sola salça olan dumanlı kamyonetler. adam gaza bi basıyor sanırsın yer yarıldı yerin içine girdin öyle bi duman bulutu oluyor.

kavacığa kadar doğru sonrasında kızıp hadi çay imeye demeside değru lakin dönüş yolunda ub ile yan yana geliyolar bi denemede orda gerçekleişiyor ub geçiyor sonra enis tekrar ub nin yanına yaklaşıyor tekrar denemek istiyor 2 ci denemede ub gene uzayıp gidiyor arkada kalan eg orta şeritte önüne çıkan arabaya çartmamak için manevra yapıyor direksiyon hakimiyetini kaybedip bariyere çarpıyor ve malesefki kemeri takılı değil arabasında çok bişey yok eminimki kemeri takılı olsaydı abartmadan söylüyorum belki burnu bile kanamazdı
    #Ethanol #Methanol #Toluen #pE100 #Nos

https://instagram.com/fuelronay

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ronay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kavacığa kadar doğru sonrasında kızıp hadi çay imeye demeside değru lakin dönüş yolunda ub ile yan yana geliyolar bi denemede orda gerçekleişiyor ub geçiyor sonra enis tekrar ub nin yanına yaklaşıyor tekrar denemek istiyor 2 ci denemede ub gene uzayıp gidiyor arkada kalan eg orta şeritte önüne çıkan arabaya çartmamak için manevra yapıyor direksiyon hakimiyetini kaybedip bariyere çarpıyor ve malesefki kemeri takılı değil arabasında çok bişey yok eminimki kemeri takılı olsaydı abartmadan söylüyorum belki burnu bile kanamazdı
    fabiadakilerin açıklaması ile söylediklerin çok farklı belli ki hala korktukları birşey var. Ben kavacığa kadar takip etmedim o gün ataşehir çok kalabalık diye geri döndüm ama orada olanların konuştuklarını yazmıştım. Senin birinci ağızdan orada bulunan biri olduğunu da biliyorum. Mobese kayıtları izlenmiş .Ub marmaris büfede yemektemiymiş yoksa dönüş yolunda bi aksilik mi olmuş çıkar yakında. Ben bilmiyordum mesela ub un eg ile kurulduğunu çünkü söylenen kavacıktan sonra yayın kapandı ataşehire geri dönülürken eg i gördük yolda korna basıp devam ettik biz marmarise geldikten sonra kaza gerçekleşmiş diye açıklama yapmışlardı.

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu mevzu bırılerıne fena patlayacak olay derınlemesıne ıncelnırse bence

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı atituti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunlara ceza yada uyarı gelecekti birkac yıl once duymuştum nasıl es geçmişler pes
    edho dizisinde takıyorlar her araca bindiklerinde hatta yakın çekim bile yapıyorlar

uzk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    15 saniyelik adrenalin için gencecik adam gitti ve geride 2 çocuk ile 1 kadın bıraktı.
    Kazanın ulusal basında verilen haberi şöyle
    TEM Otoyolu, Kavacık Mevkii, Ümraniye istikametinde meydana gelen kaza iddialara göre şöyle gerçekleşti. Gece saat 04.00 sıralarında Kavacık’tan Ümraniye istikametine seyir halinde olan 35 R 1035 plakalı otomobil sürücüsü Enis Özkan direksiyon hakimiyetini kaybederek bariyerlere çarptı. Çarpmanın şiddetiyle sürücü Enis Özkan, (BURAYA DİKKAT LÜTFEN) kapısı kopan otomobilden dışarıya fırladı. Otomobilden fırlayan Özkan, yol kenarında bulunan trafik levhasına çarparak yere savruldu. Bariyerlere çarpan otomobil ise takla atarak 50 metre sürüklendikten sonra durabildi. Kazayı gören vatandaşlar durumu sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri yerde yatmakta olan yaralı sürücüye ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Yapılan müdahale sonucunda Özkan’ın olay yerinde hayatını kaybettiği tespit edildi.
    Bakın dikkat edin kapısı kopan diyor Aslında kapı kopmadı kaput kopmadı zaten yoktu.
    Nasıl yani diyorsunuz demi.
    Anlatayım.
    Şimdi gençler arasında roll diye bir tutku var. Aslında ismi Rolling , yani "hareketli" halde start verilen bir mücadeledir. Araçlar hareket halinde iken başlanan bir nevi drag (kalkış) denemesidir diyebiliriz.
    İşte ister sahip olunan otomobilin gücünü bir şekilde denemek isteği deyin.İster kişinin "farkedilme" ihtiyacı ve "başkalarına üstünlüğünü ispatlama" dürtüsü deyin yada sağolsun televizyon ve sosyal medya sayesinde fenomen olma arzusu deyin bu duygulara esir olan gencecik fidanlar sırf 5 km daha hızlı olabilmek adına arabalarında ağırlık yapacak ne varsa söküyorlar. Evet yanlış duymadınız kapıları söküyorlar fiber den kapı benzeri bir şey bantlıyorlar, Kaputu söküyorlar ya hiç bir şey takmıyorlar yada gene fiber saçma sapan bir kaput yerine bir şeyi montajlıyorlar. Koltukları söküyorlar hatta ister inanın ister inanmayın emniyet kemerlerini bile söküyorlar. Zaten bu durum resimlerden de belli.
    Eeee sonuç
    İşte sonuç
    Bir genç kara toprağa verildi geride 2 çocuk ve bir eş.
    Her zaman ki gibi ahlar ve vahlar.
    Burda devletimize çok iş düşüyor.
    Özellikle cumartesi geceleri yapılıyor bu yarışlar.
    Yer genellikle 3 köprüyü güzergahı.
    Devletimiz gerekli kontrolleri yapacak müsade etmeyecek.
    Bu gençleri yollara değil pistlerde yarışmaları için gerekli önlemleri alacak.
    Bu gençlerin yollarda bu tür yarışlar yaparak kendi ve trafikte ki diğer insanların hayatlarını tehlikeye atmalarını önleyecek.
    Gerekli destek ve yatırımı yapacak devletimiz bu hız tutkusunu pistlere yönlendirecek.
    Söyleyecek söz bulamıyorum.
    yazıyı buraya kopyalıyorum bana ait değildir

asmisinsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uzk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    15 saniyelik adrenalin için gencecik adam gitti ve geride 2 çocuk ile 1 kadın bıraktı.
    Kazanın ulusal basında verilen haberi şöyle
    TEM Otoyolu, Kavacık Mevkii, Ümraniye istikametinde meydana gelen kaza iddialara göre şöyle gerçekleşti. Gece saat 04.00 sıralarında Kavacık’tan Ümraniye istikametine seyir halinde olan 35 R 1035 plakalı otomobil sürücüsü Enis Özkan direksiyon hakimiyetini kaybederek bariyerlere çarptı. Çarpmanın şiddetiyle sürücü Enis Özkan, (BURAYA DİKKAT LÜTFEN) kapısı kopan otomobilden dışarıya fırladı. Otomobilden fırlayan Özkan, yol kenarında bulunan trafik levhasına çarparak yere savruldu. Bariyerlere çarpan otomobil ise takla atarak 50 metre sürüklendikten sonra durabildi. Kazayı gören vatandaşlar durumu sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri yerde yatmakta olan yaralı sürücüye ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Yapılan müdahale sonucunda Özkan’ın olay yerinde hayatını kaybettiği tespit edildi.
    Bakın dikkat edin kapısı kopan diyor Aslında kapı kopmadı kaput kopmadı zaten yoktu.
    Nasıl yani diyorsunuz demi.
    Anlatayım.
    Şimdi gençler arasında roll diye bir tutku var. Aslında ismi Rolling , yani "hareketli" halde start verilen bir mücadeledir. Araçlar hareket halinde iken başlanan bir nevi drag (kalkış) denemesidir diyebiliriz.
    İşte ister sahip olunan otomobilin gücünü bir şekilde denemek isteği deyin.İster kişinin "farkedilme" ihtiyacı ve "başkalarına üstünlüğünü ispatlama" dürtüsü deyin yada sağolsun televizyon ve sosyal medya sayesinde fenomen olma arzusu deyin bu duygulara esir olan gencecik fidanlar sırf 5 km daha hızlı olabilmek adına arabalarında ağırlık yapacak ne varsa söküyorlar. Evet yanlış duymadınız kapıları söküyorlar fiber den kapı benzeri bir şey bantlıyorlar, Kaputu söküyorlar ya hiç bir şey takmıyorlar yada gene fiber saçma sapan bir kaput yerine bir şeyi montajlıyorlar. Koltukları söküyorlar hatta ister inanın ister inanmayın emniyet kemerlerini bile söküyorlar. Zaten bu durum resimlerden de belli.
    Eeee sonuç
    İşte sonuç
    Bu gençlerin yollarda bu tür yarışlar yaparak kendi ve trafikte ki diğer insanların hayatlarını tehlikeye atmalarını önleyecek.
    Gerekli destek ve yatırımı yapacak devletimiz bu hız tutkusunu pistlere yönlendirecek.
    çok güzel yazmışsında konuyu hiç okumamıssın burda herkes biliyor kapını kaputun bagajın fiber oldugunu kemer takılmadıgını zaten yazanların çogu orda her hafta olanlar sen neyi anlatmaya çalıştın onu anlamadım anlayan varsa anlatsın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı asmisinsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel yazmışsında konuyu hiç okumamıssın burda herkes biliyor kapını kaputun bagajın fiber oldugunu kemer takılmadıgını zaten yazanların çogu orda her hafta olanlar sen neyi anlatmaya çalıştın onu anlamadım anlayan varsa anlatsın
    yazıyı buraya kopyalıyorum bana ait değildir[/QUOTE]

yazmıs. sen once bı okudugunu anla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazmıs. sen once bı okudugunu anla[/QUOTE]

selçuk cumartesi olayın oldugu geceden beri takip ediyorum 10 sayfadır zaten tartışılıyor buraya 50 satır yazıpta haberi kopyalayıp millet bilmiyormuş gibi kapılar kopmadı fiberdi falan bunu herkes biliyor orda yarışılmaması gerektiğini yarışan herkez biliyor ama ne fayda kimin umrunda 10 100 bin kere yazıldı bunlar yoksa ölen kardeşimize cok üzüldüm allah rahmet eylesin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı asmisinsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazmıs. sen once bı okudugunu anla
    selçuk cumartesi olayın oldugu geceden beri takip ediyorum 10 sayfadır zaten tartışılıyor buraya 50 satır yazıpta haberi kopyalayıp millet bilmiyormuş gibi kapılar kopmadı fiberdi falan bunu herkes biliyor orda yarışılmaması gerektiğini yarışan herkez biliyor ama ne fayda kimin umrunda 10 100 bin kere yazıldı bunlar yoksa ölen kardeşimize cok üzüldüm allah rahmet eylesin[/QUOTE]

kardesım herkes bırsey yazıyor, saygı duymak lazım. zaten *** bır mevzu oldu, ortalık karısık. gerılmeye gerek yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selçuk cumartesi olayın oldugu geceden beri takip ediyorum 10 sayfadır zaten tartışılıyor buraya 50 satır yazıpta haberi kopyalayıp millet bilmiyormuş gibi kapılar kopmadı fiberdi falan bunu herkes biliyor orda yarışılmaması gerektiğini yarışan herkez biliyor ama ne fayda kimin umrunda 10 100 bin kere yazıldı bunlar yoksa ölen kardeşimize cok üzüldüm allah rahmet eylesin
    kardesım herkes bırsey yazıyor, saygı duymak lazım. zaten *** bır mevzu oldu, ortalık karısık. gerılmeye gerek yok[/QUOTE]

yok gerilecek bi durum yokta insan üzülüyor gencecik kardeşimiz gitti kızdıgım nokta sana fk2 typer tb vtec i anlatmak gibi bişe arkadaşın yazdıkları

uzk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @asmisinsan yorumun bana ait olmadığını belirttim yazılanları okumadan yorum atmamanı öneririm günlerdir takip ediyo olabilirsin ben takip etmek zorunda değilim ben buraya ne yazı kopyalayıp kopyalamayacağımı sana mı soracam ben onu anlamadım?

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versn.

Berkerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah rahmet eylesin, geride kalanlara sabır versin.
    06 Toyota Hilux 2.5 4x4

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler