User Tag List

Sayfa 67 Toplam 67 Sayfadan BirinciBirinci ... 1757656667
Toplam 1273 adet sonuctan sayfa basi 1,255 ile 1,273 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muz Cumhuriyeti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İşyerim istanbul - şirinevlerde E5'e bakıyor. Bilenler bilir havalimanı sapağının dibindeyiz. Yemin ediyorum Cumhurbaşkanının geçisinde önce E% de araba kalmıyor ve sessizlik oluyor. Önce motorlar geçip 2 şeridi boşaltıyor. Daha sonra bir rüzgar sesi ve siren sesi ile sayamıyoruz araçları. 200 km civarında tam gaz geçiyorlar. Kitap okuduk, ders gördük tabiki üst düzey insanlarımız başbakanımız, cumhurbaşkanımız korunmak zorunda tabiki bir statü farkı olmalı ama yüzlerce araç eskortu nedir?israf israf israf... Son model araçlar nedir... O arabalara bakarken insanımız kendi eline cebini soksa anlayacak ama, ne yazık ki o manzara karşısında gurur duyanlarımız mevcut...

tolga_kaan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler hemen yanlış anlıyorsunuz mevcut araçlarda metal yorgunluğu oluştu değişmesi lazım.
    Hahaha çok optimist gördüm seni O yorgunluktaki aracı versin bana (s500 mesela) ömür boyu yormadan üzmeden binerim, bi de mtv den muaf tutarsa tabi iyi olur
    Bazen diyorum ki; ''ne olacak söyle gitsin''
    Sonra diyorum; ''Söyleyince ne olacak, sus bitsin.'
    ' Hz. Mevlana

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hahaha çok optimist gördüm seni O yorgunluktaki aracı versin bana (s500 mesela) ömür boyu yormadan üzmeden binerim, bi de mtv den muaf tutarsa tabi iyi olur
    herif diyor zaten gözünüzde niye büyütüyorsunuz vergisiz alıyoruz o araçları biz o rakamlara gelmiyor

bakınız bir önceki olay:

CHP milletvekili Barış Yarkadaş’ın 5 milyon liralık yeni makam aracı iddiasına TBMM Başkanı İsmail Kahraman’dan yanıt geldi. İsmail Kahraman, konuyla ilgili olarak, "2012 tarihli Mercedes makam aracımız iyice 'beni bırak' dedi. Tamircinin adresini almış hep orada git gel, git gel. Yeni araba lazım. Meclis Başkanlığı almadı, Başbakanlık tahsis etti." değerlendirmesini yaptı. Kahraman, "Fiyatı çok yüksek gösteriyorlar. Fiyatı dörde katlamışlar. Zaten gümrük ve ÖTV olmadığı için, üretim fiyatı neyse o fiyat üzerinden alınıyor" diye konuştu.

Bİze müstehak

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2012 merso sanayiden çıkmıyor. Vay be. Ne üzüldüm ya. İnsanın duydukça yüreği burkuluyor, gözünden yaş geliyor yahu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2012 merso sanayiden çıkmıyor. Vay be. Ne üzüldüm ya. İnsanın duydukça yüreği burkuluyor, gözünden yaş geliyor yahu
    milletin aldığı vergilerle hiç hesap kitap yapmaksızın binerlerse tabi öyle.2012 model mercedesin bozulması doğal. sonuçta yeni nesil gırtlağına kadar elektronik dolu kesinlikle hak vermiyorum ama elektronik araçlar çabuk yıpranıyor. 1970 model mercedes hala ilk günkü gibi çalışıyor. ama hakkımı helal etmedim etmiyorum. ben aç susuz gezeceğim iş güç sahibi değilim benden yok yere aldığın parayla gez bakalım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İçişleri Bakanlığının yaptığı açıklama ile tuzak radar uygulaması kalkmamış mıydı? Yola veya yol üstünde sürücünün görebileceği bir yere, radar uygulaması yapıldığına dair bilgilendirme işareti konulacak gibi bir açıklama yapılmıştı hatırladığım kadarı ile. Adamlar Ankara'da trafiğin en yoğun olduğu saatte işlek bir bulvara radarı kurmuşlar; ben sağ şeritten gitmeme rağmen bilgilendirme tabelası göremedim , o trafikte ceza kesme peşindeler , herhangi birisi süratli gelse radarı görüp frene asılsa ki olabilecek bir şey zincirleme kaza olması kaçınılmaz. Diğer bir taraftan zaten bilgilendirme tabelası da koysa çoktan araç hız sınırlarının üstünde ise radara girmiş olmuyor mu konusu ise ayrı bir belirsizlik.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı korki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçişleri Bakanlığının yaptığı açıklama ile tuzak radar uygulaması kalkmamış mıydı? Yola veya yol üstünde sürücünün görebileceği bir yere, radar uygulaması yapıldığına dair bilgilendirme işareti konulacak gibi bir açıklama yapılmıştı hatırladığım kadarı ile. Adamlar Ankara'da trafiğin en yoğun olduğu saatte işlek bir bulvara radarı kurmuşlar; ben sağ şeritten gitmeme rağmen bilgilendirme tabelası göremedim , o trafikte ceza kesme peşindeler , herhangi birisi süratli gelse radarı görüp frene asılsa ki olabilecek bir şey zincirleme kaza olması kaçınılmaz. Diğer bir taraftan zaten bilgilendirme tabelası da koysa çoktan araç hız sınırlarının üstünde ise radara girmiş olmuyor mu konusu ise ayrı bir belirsizlik.
    para lazım abi. yoksa ne lazım devlete?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu yeri tam burası olmalı.

Galatasaray ın konya kadrosu neden hükümet ve muhalefete batar.
    Bu ülkenin konusu Galatasaray Konya kadrosu mu.

Yeter ... gazetesi ya

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Biri buna jeoloji nedir anlatsın, hahahahaaa

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    33 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir suru kobaolosluk bize vize verme islerini askiya almis durumda. Yemin esiyorum muz cumhuriyeti. Cidden kiskanildigimizdan mi ?
    74 model sehpa...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gerçek olamaz yada olmasın abi geriye gidiyoruz hızlıca

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    33 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sabah whatsuptan biri yolamisti ekran goruntusu ama sallammistim. Simdi sirket mailinede gelmis.
    74 model sehpa...

tolga_kaan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kendi zihinsel mağarasından çıkamadığı için ve muhtemelen jeoloji ile jinekoloji farkını çözememiştir.

İlim çin'de dahi olsa alınız derken bunu kastetmiyorlardı sanırım.
    Elinin altındaki dünyaya açılan milyonlarca bilgiye erişebilecek akıllı telefon varken onu böyle enteresan işler için kullanmak ayrı bir meziyet.
    jeoloji den kastı sağ elindeki nasırın sertleşmiş tabakasını inceleyen bilim dalı olabilir ama bilemedim
    Bazen diyorum ki; ''ne olacak söyle gitsin''
    Sonra diyorum; ''Söyleyince ne olacak, sus bitsin.'
    ' Hz. Mevlana

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi zihinsel mağarasından çıkamadığı için ve muhtemelen jeoloji ile jinekoloji farkını çözememiştir.

İlim çin'de dahi olsa alınız derken bunu kastetmiyorlardı sanırım.
    Elinin altındaki dünyaya açılan milyonlarca bilgiye erişebilecek akıllı telefon varken onu böyle enteresan işler için kullanmak ayrı bir meziyet.
    jeoloji den kastı sağ elindeki nasırın sertleşmiş tabakasını inceleyen bilim dalı olabilir ama bilemedim
    Bunun beyni yerinden kaydığı için Jeologlar konuya el atabilir. Belki sulanmıştır, belki kildendir bir baksınlar incelesinler

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Belki mecaz kullanmak istedi İkisi de derinlikleri falan inceliyor demek istedi hafız abimiz

Şaka bir yana kocaman bir branşı sırf şu zihniyetteki adamlar yüzünden tercih dışında tutacağım. Ne olursa olsun "kadın doktor" arayacak insanlar ve sen gerileceksin ister istemez.

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanlis anlasilmasin, kendim musluman bir bireyim, dinimin gerekliliklerini elimden geldigince yapmaya calisirim ancak sanilmasin ki fanatigim, herkesin hayat ve dunya gorusune saygilim.

Ama bu "dindar" kesimin surekli kadin, seks, kadin tenasul veya kadin bedeniyle ilgili surekli aciklama yapmasindan yildim. Olum baska isiniz gucunuz yok mu? Akliniz sadece s.kinize mi calisiyor?

Bir kere de ahlakli olmakla, omurgali olmakla, "caliyolar ama calisiyor" da ki yolsuzlugun hirsizlikla esit derecede gunah oldugundan filan bahsedin.

Ama zerre uzulmuyorum, dibi gormedikten sonra akillanmayacak bu toplum ve rollercroster misali dibe hizla yaklasiyoruz. Inisin aksine cikisimiz engebeli, zor ama inanmak istiyorum ki guzel olacak.

Ataturk, butun umidim gencliktedir derken bosuna demiyordu. Ufak tefek curukleri saymazsak ve en iyi sekilde degerlendirebilirsek zehir gibi genclik var bu ulkede. Tek yapilmasi gereken, siyasetin eskimis, firildak ve koltuga yapisan siyasetci kiliklilari defedip yeni, genc, vatansever ve yuzu fene ilime bakan olusumlara firsat vermek.
    "Korkmadık, savaştık"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hayatımız bozuk silsilesiz icazetsiz feyizsiz tarikatlarla mücadele içerisinde geçti. Şu resimden anlaşılıyorki 20 senedir akıl hastası olan aslında bir hiçten beri olan son derece lüzumsuz konserve tenekesinden farkı olmayan her bir kolunun sömürüp kullandığı mahmudun tarikatıdır. ki şuanda ismi bilinen tarikatların cıa mossadın denetiminde

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Reis ne kadar haklı ya

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    42 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    İstifaya zorlananları yazmamış kimse..

O kadar kaypak, o kadar onursuz bir güruh ki bu grup;

15 temmuzda meydanlara iner DEMOKRASİ diye..
    15 temmuzda meydanlara iner MİLLİ İRADE diye..
    15 temmuzda meydanlara iner HALKIN SEÇİMİ diye..

yok yok bunlar için kaypak ya da onursuz değiller..

15 Temmuzda DEMOKRASİ diye meydanlara inenler, HALKIN SEÇTİĞİ BAŞBAKAN GÖREVDEN ALINIP YERİNE SEÇİLMİŞ DEĞİL ATANMIŞ BİRİ GELDİĞİNDE sessiz kaldıkları için
    15 Temmuzda MİLLİ İRADE diye meydanlara inenler, HALKIN SEÇTİĞİ BELEDİYE BAŞKANLARI ZORLA İSTİFA ETTİRİLİP YERİNE SEÇİLMİŞ DEĞİL ATANMIŞ BİRİ GELDİĞİNDE sessiz kaldıkları için
    ATANMIŞLAR, SEÇİLMİŞLERE ÜSTÜNLÜK TASLARKEN sessiz kaldıklar için

kaypak ve onursuzlar..

İşine geldiği zaman MİLLİ İRADE, işine gelmediğinde KÜLLİYE-İ İRADE..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler