User Tag List

Sayfa 3 Toplam 480 Sayfadan BirinciBirinci 123451353103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 9105 adet sonuctan sayfa basi 39 ile 57 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muz Cumhuriyeti

ghent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen gün Reis radyoda konusuyordu, 2002'den bu yana Adalet sistemi bütün dünyaya örnek olacak şekilde değişmiş.

Doğru da söylüyor, ben hırsızın el üstünde tutulduğu, kabadayıların adam oldugu başka bir ülke görmedim.

clioGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herşeyin boku çıktığı gibi inşaatında mütahitliğinde boku çıktı,
    3 kuruş parası olan 'mütahit' artık ankaradaki o mahalleyi bırakın, istanbulda bağdat caddesinde bile çok var.

eskiler istisna ama yenilerde bu tipte olanalr illaki vardır.
    seni unutmayacağız...

www.hilmisenlen.com

TurkishStig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ulan yeter ya bu ülke ne hallere düştü hadsiz herifler kendisini bi b*k sanan it köpekler herifin çoluğunun çocuğunun yanında eşine küfür etmesi bile medeni bir ülkede davalık olmaktır herifler mermi sıkıyor polis o sırada ne yapıyor bu ne rezilliktir ya ! bu adamlar nasıl bizim içimizde yaşıyor anlayamıyorum arkadaşlar bu olay hepimizin başına gelebilir her yerden duyulması yayılması gerek , polis resmen git kendini koru diyor ben bu arkadaşa Allahtan sabır diliyorum ben klavye başında kendim sinirden duramaz hale geldim onu hiç düşünemiyorum..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TurkishStig Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulan yeter ya bu ülke ne hallere düştü hadsiz herifler kendisini bi b*k sanan it köpekler herifin çoluğunun çocuğunun yanında eşine küfür etmesi bile medeni bir ülkede davalık olmaktır herifler mermi sıkıyor polis o sırada ne yapıyor bu ne rezilliktir ya ! bu adamlar nasıl bizim içimizde yaşıyor anlayamıyorum arkadaşlar bu olay hepimizin başına gelebilir her yerden duyulması yayılması gerek , polis resmen git kendini koru diyor ben bu arkadaşa Allahtan sabır diliyorum ben klavye başında kendim sinirden duramaz hale geldim onu hiç düşünemiyorum..
    Bu tür vakalar genel olarak savcılıktan çıkar savcı gidin yakalayın demedikçe polis hiç bir şey yapamaz. Hakkı yoktur çünkü. Savcılıktan çıktı diyelim yakalama kararı gidip alırlar mahkemeye düşer. Mahkemede davada o kadar çok açık var ki hepsinden sıyrılıp çıkabilirler. Çıkmaması için Kamera var mı olay yerinde birisi görmüş mü ? Delil lazım bir şeylerin olması için. Bana bunlar saldırdı,küfür etti diyip mahkemeye taşımak zor yani yapan kişinin itiraf etmesi lazım. Arabaya kimin kurşun sıktığının belli olması lazım.

İşin özeti kanunlar değişmedikçe Türkiye de adalet sadece kadın ismidir.

Dağhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İğreniyorum bu topraklarda yaşamaktan.
    Bunu söyleyince de "tutan mı var git nereye gidiyorsan" oluyor.
    Sanki günlük hayatta yaşadığımız şeyler çok insani ve normal de anormal olan bizim bunlardan rahatsız olmamızmış gibi tepki alıyoruz.
    Gerçekten de yeni Türkiye bu, 20 senede toparlanamayız.
    psn: DAGHAN26

barisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Soruşturma açılması lazım bu olayla ilgili. Görevini yapmayan memurların da sicili bozulmalı. Anca medyaya yansıyacakta ondan sonra hareket ederler.

Faruk'S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kartal3urak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen Adamın Biri Tam Trafik Polisinin Önünde Arabaya Vurdu Arkadan.. İndim Aşaaya Baktım Hala Arabada Kaçmaya Çalışıyo Birader Napıosun Dedim Kaçtı Gitti.. Polis Düdük Çaldı Gel Diye Gittim Yanına Hayırdır dedi.. Görmedin mi Adam Vurdu dedim 155'i Ara dedi.. 155 i aradım aracı hareket ettirdiniz mi dedi evet dedim yapcak bişey yok dedi.. plaka veriyorum güzergah veriyorum bizi bağlamaz dedi.. başladım polise sövmeye ... çocukları size yetki verene diye kapattım suratına..

Ülkedeki Yargı Yönetim Demokrasi Hukuk vs Saldım Çayıra Durumunda..

Belki Bilen Vardır içinizde Ben Son Yasa İle Çıktım Cezaevinden, 2 Hafta Önce Adliyeden Arıyolar " Sizi Yargılayan Hakim ve Savcı Feto'dan İçeri Alındı Dosyanız Yeniden Açılacak" diye.. Ağzıma Geleni Saydım Ben Bunlar Yüzünden Ceza Yattım İşim Gücüm Herşeyim Battı diye Bağırınca Tamam Beyfendi Bi Dilekçe Yazın Dosyanız Kapansın dediler.. Neyi Kim Neye Göre Yapıyo Şu An Bilen Yok..

Erzurum da yaşıyorum.Gece yarısına yakın saatlerde bi araç bana makas atıp geçti önümden neyse ilerde trafik ışığı vardı durdu ben de yanındayım yaya yolundan geçen bi adam vardı adamın üzerine kalktı bi panikletti yayayı da muhtemelen sarhoştular ve araba bayağı çökmüştü arkası kalabalık bi gruptu. ardından tabi yeşil yanmadan devam etti kırmızı da geçti ben de direk polis i aradım. konumu söyledim ilgilenceklerini söylediler. ben de dikkate alcaklarmı diye o aracı uzaktan takip ettim iki polis arabası önünü çevirdi direk sonra ne oldu bilmiyorum yanlarından geçtim.

demek istediğim bunlar ruh hallerine göre mi ihbarları dikkate alıyorlar?
    #NeMutluTÜRKÜMDiyene!

Purmol35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu tarz haberler okudukça keşke gerçekten de behzat ç . gibi polisler olsa diyorum . Böyle bir itlik yok beline silah koyan kendini adam değil direk allah sanıyor. Vursan suç , vurmasan sen öleceksin , aile ni de koruman lazım. Sokayım böyle ülkeye de adaletine de , bunları desteyeklene de . Okadar güler yüzlü insanların olduğu , okuma yazma oranı yüksek olmasada insanlığın, komşuluğun , kardeşliğin olduğu bir ülkeyi gün geçtikçe *** çukuruna çevirdiler,hala da o çukur u derinleştiriyorlar.

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün sabaha kadar uyumadim cok dokundu acikcasi bana hepimizin basina gelebilir çünkü. Hemen hemen bütün sosyal medyaya da yayıldı saolsun duyarli arkadaslar sayesinde. Dh de 200bine yakin tik aldi 50 sayfa oldu ekside de tt oldu 40sayfa da o olmustur sanırım. Sabah haberlerini bekledim çünkü bütün kanallara msj atildi olayın "tatliya baglanmamasi" icin... Ama sadece starda (ilginc) yasamhakki etiketiyle gördüm. Bekledim baktım bayağı kanallara ama bise göremedim. Fetoculerin davası ve abd ye nota aldi verdi olaylari ile mesguldu gundem yine. 2 saatlik sabah haberlerinde baska biseye denk gelemedim arka arkaya tekrar tekrar feto davasindan bahsedildi. Mahkemelerde bunlarla meşgul sanırım. Zor yani kotu zamana denk geldi iyice moralim bozuldu.
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang
    01LEO64 Corsa DTi Power

Muharrem C.80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.techturkey.com/forum/sohb...ml#post7904532

Ağustos 2015te atmışım bu postu değişen bişey yok iyiye gider gibide değiliz hergeçengün dahada kötü olacak..

Alıntı Muharrem C.80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seni beni koruyacak kolluk kuvveti bu şehirde silah taşıyan adamdan korkuyor vaziyet çok acı. vasıflı olanda genelde doğuda maksimum bürokrasi ile eritiliyor. Çünkü burda göze batar. Büyük çoğunluğu, bilassa son 3-5 senede teşkilata katılanlar, polisliği karakolda evrak doldurmak, 9-5 mesai, biraz çevirme yapmak, ceza yazıp tatmin olmak , beleş yemek, düzenli maaş olarak gören sıradan vasıfsızlar.
    Öyle yada böyle yaptığı mesleğin ciddiyetinin farkında değil. Sen bu adamdan güvenlik beklemeyeceksin. Bunu sadce ben görmüyorum demekki memleketteki insanlık algısı tutanın elinde kalıyor. Silah taşımak artık bir ayrıcalık değil herkeste mevcut.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    49 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı clioGT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herşeyin boku çıktığı gibi inşaatında mütahitliğinde boku çıktı,
    3 kuruş parası olan 'mütahit' artık ankaradaki o mahalleyi bırakın, istanbulda bağdat caddesinde bile çok var.

eskiler istisna ama yenilerde bu tipte olanalr illaki vardır.
    Bağdat Caddesi. . .. yapının 50 katlı kulelerine işe gittim. Koca holding sahibi adam elemanlarının annelerine küfür ediyordu. Ulan dedim şerefsiz heryerde şerefsizmiş. Para hiç bişey değiştirmiyor. Sabancıyı saygıyla anıyorum, şimdiki holdinkcikler ne hallerde
    Belgrade / Moscow / Antalya
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)
    for them: Google Translate

fkocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Devlet vatandaşının başka haklarını geçtim yaşama hakkını korumaktan acizse ne işe yarar acaba. Kendimize bölge seçelim kendi kanunumuzu oluşturup mutlu mesut yaşayalım ne diye sadece bazı insanlara çalışan sistemin içinde debeleniyoruz.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu olay eğer ki *** attığınız amerikada veya avrupada olsa idi 1 gün sonra göreceğiniz olay şu olurdu

Burda ise savcı hanım arkadaşa "ne yapalım bizde kendimizi koruyamıyoruz" demiş.. Ne kadar acı değil mi..
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4chan de dün patlayan bombanın konusu vardı tabi millet ister istemez kızgın öfkeli vs.... biri şu görseli paylaşmış

Çok üzüldüm dedim ne olmuş kim bu , google a adını yazdım sonuç....

Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Muz cumhuriyetine bir örnek daha.
    . Çalıştığım kurumdan bir arkadaşımın başına gelmiş bir felaket ankara koru hastanesine gitmeden önce mutlaka okuyun çalıştığım k

clioGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bağdat Caddesi. . .. yapının 50 katlı kulelerine işe gittim. Koca holding sahibi adam elemanlarının annelerine küfür ediyordu. Ulan dedim şerefsiz heryerde şerefsizmiş. Para hiç bişey değiştirmiyor. Sabancıyı saygıyla anıyorum, şimdiki holdinkcikler ne hallerde
    neleeeeer var neler gökhan
    seni unutmayacağız...

www.hilmisenlen.com

ahmetakbayir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu ülkede yaşamak için geçerli bir sebep yok
    90's

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her yerinden kokuşmuşluk, pislik akıyor ülkenin. Nereyi tutsanız elinde kalıyor. Yeni doğmuş bebeğe yapılana bakın. Kanım dondu, nasıl üzüldüm anlatamam. Belki de hayatı boyunca ağır bir engel taşıyacak, yürüyemeyecek veya göremeyecek. Lanet olsun sizin insanlığınıza, sizin gibi Müslüman olmaz olsun. Gavur veya kafir diyip aşağıladığınız adamlar bile bunu yapmıyor. İnsanlığımdan utanıyorum artık
    HR12DE

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    127 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her yerinden kokuşmuşluk, pislik akıyor ülkenin. Nereyi tutsanız elinde kalıyor. Yeni doğmuş bebeğe yapılana bakın. Kanım dondu, nasıl üzüldüm anlatamam. Belki de hayatı boyunca ağır bir engel taşıyacak, yürüyemeyecek veya göremeyecek. Lanet olsun sizin insanlığınıza, sizin gibi Müslüman olmaz olsun. Gavur veya kafir diyip aşağıladığınız adamlar bile bunu yapmıyor. İnsanlığımdan utanıyorum artık
    Gavurun memleketinde yap bakayım böyle şeyleri,işini gücünü mesleğini elinden nasıl anında alıyorlar.

Biz de ''Allah'' diyince konu kapanıyor .
    Kalbimiz airbag açmış , keyfimiz çiziklerden dolayı lokal boyalı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler