User Tag List

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Balkona cam filmi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Balkona cam filmi

Arkadaşlar merhaba,

Yeni taşındığım evimde büyükçe bir balkon var. Balkonun alt duvarı da camdan, duvar yok yani. Üstünü de camla ben kapattım.
    Balkonda ailecek oturuyoruz, şu an karşıdan bakınca içerisi net gözüküyor. Ayrıca güneşte çok sıcak da oluyor. Perde ise manzarayı kapatıyor. Cam filmi çektirsem diyorum.
    Daha önce evde balkona film çektiren oldu mu? İçerisi çok karanlık olur mu diye çekiniyorum. Marka model ve koyuluk tavsiyeniz olur mu?
    Savaş MotorSports

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhaba,
    ben giriş katta oturuyorum, ve camlarım tam boy yere kadar cam , evi aldığımda salon duvarını kendim boyarken gelen geçen herkesin içeri baktığını farkedince, daha içeri yerleşmeden cam filmi yaptırmıştım.
    YALNIZ ASLA siyah renkte film çektirmeyin, özellikle pimapense unlu mamuller atölyesi gibi gözükür dışarıdan )

Ben arabam cam filmi çeken filmcimi arayıp, E60'ımın camlarında kullandığım aynalı tondaki filmi uygulatmıştım, inanılmaz memnunum. Belli belirsiz bir karartma yapıyor ancak gündüz vakti güneşli havada dahil hiç gözükmüyor, bulutlu havada ise direkt ayna oluyor zaten içeri bakan bir şey görmüyor. Gece vakti içeride ışık yaktığımda gözüktüğü için stor perdeleri indirerek kullanıyorum.
    Gece tam karanlıkta dışarıdan telefon flaşı ya da fener tutulduğunda da geri yansıyor içeride ne olduğu görünmüyor.

İstanbul anadolu yakasındaysanız Cömert Oto Cam , Mustafa Cömert 0544 281 49 66 arayın E60 volkan diyin o beni bilir, onun filmlerinden istiyorum diyin , işinizi çözer.

TechTurkey Tholl-ga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    92 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba,
    ben giriş katta oturuyorum, ve camlarım tam boy yere kadar cam , evi aldığımda salon duvarını kendim boyarken gelen geçen herkesin içeri baktığını farkedince, daha içeri yerleşmeden cam filmi yaptırmıştım.
    YALNIZ ASLA siyah renkte film çektirmeyin, özellikle pimapense unlu mamuller atölyesi gibi gözükür dışarıdan )

Ben arabam cam filmi çeken filmcimi arayıp, E60'ımın camlarında kullandığım aynalı tondaki filmi uygulatmıştım, inanılmaz memnunum. Belli belirsiz bir karartma yapıyor ancak gündüz vakti güneşli havada dahil hiç gözükmüyor, bulutlu havada ise direkt ayna oluyor zaten içeri bakan bir şey görmüyor. Gece vakti içeride ışık yaktığımda gözüktüğü için stor perdeleri indirerek kullanıyorum.
    Gece tam karanlıkta dışarıdan telefon flaşı ya da fener tutulduğunda da geri yansıyor içeride ne olduğu görünmüyor.

İstanbul anadolu yakasındaysanız Cömert Oto Cam , Mustafa Cömert 0544 281 49 66 arayın E60 volkan diyin o beni bilir, onun filmlerinden istiyorum diyin , işinizi çözer.
    katılıyorum ev camlarına siyah film yapmayın

bende yazlık ve istanbuldaki eve aynalı ve ısı korumalı film yaptım gayet memnunum görüntüden ve ısı geçirgenliğinden
    "Wagen"thusiast

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendi evime ve ofise halen yaptıramadım fakat cam balkon için "plise perde" montajı yapılıyormuş. Belki işinizi görür.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de evimdeki büyükçe balkona özellikle yazın çok güneş vuruyor diye film yaptırdım. Bursa'da araçlara film yapan Altay Cam filmine gitmiştim. Ev için d yapıyoruz dediler.
    Araçla ellerinde bir çok numuneyle geldiler. Isı yalıtımlı filmleri istediğimi söyledim. Ev için olanlar aynalı olsun diye içinde farklı bileşen oluyormuş. Bazı dükkan camlarında bulunan tam ayna mahiyetinde değil de yüksek ışıkda yansıma yapan, az ışık da çok göstermeyen cinsten.

Hem ısıyı kesti hem de yansıma yapıyor memnunum.
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

özgür67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Isı yalıtımlı film var.Kullanan biri olarak söylüyorum şaşırtıcı derecede fark ediyor.

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mutfak camına yaptırdım ben, çok memnunum
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

S-works - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koyuluk sıze kalmış. Isıyı ciddi anlamda keser. İçeriden ışık yaktığınızda yine içerisi görünür olacak.

Koyu olmasın derseniz 0,50 yaptırılabilir. (En acık (Renkli ) cam filmi olarak düşünebilirsiniz
    Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi

https://www.instagram.com/specialworkstr/

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cam balkon camlarını direk ben füme seçmiştim ondan cam filmi ihtiyacım olmadı fakat GKM de evlere cam filmi çekiyordu bir ara. sorulabilir.

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AlwaysFast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Yeni taşındığım evimde büyükçe bir balkon var. Balkonun alt duvarı da camdan, duvar yok yani. Üstünü de camla ben kapattım.
    Balkonda ailecek oturuyoruz, şu an karşıdan bakınca içerisi net gözüküyor. Ayrıca güneşte çok sıcak da oluyor. Perde ise manzarayı kapatıyor. Cam filmi çektirsem diyorum.
    Daha önce evde balkona film çektiren oldu mu? İçerisi çok karanlık olur mu diye çekiniyorum. Marka model ve koyuluk tavsiyeniz olur mu?
    4-5 sene önce ofisin mutfağı aşırı güneş aldığından dolayı (büyük cam) 3M in filmini çektirmiştik.
    Dışarıdan içerisi gözükmüyor, içeriden dışarısı gözüküyor.
    İnanılmaz derecede güneşi kesti ve her çıktığımızda sauna gibi olan yer serin kalmaya başladı.

Yaptıracaksanız bir tık daha şeffafını tavsiye ederim. Gerçekten inanılmaz rahatlatıyor.
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler