User Tag List

Sayfa 9/88 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
1658 sonuçtan 153 ile 171 arası

Konu: Bitcoin ve Altcoin Hakk Bilgi paylaşımı...

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Resim yabancıya ait. Türkiye de bulunmuyor bu rigler. O yüzden arkadaş sadece hava atmaya çalışmış. Ha evet rig kurmak istiyorsanız vatan yada teknosa da bir abinizin olması şart eline bir miktar para tutuşturup stoktan kart çektirceksiniz. Aksi halde bulunması çok zor artık kartların.

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yokmu anakart yada ekran kartı önerisi olan? Peşin para alırız
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yokmu anakart yada ekran kartı önerisi olan? Peşin para alırız
    Öneri çokta kart yok Sadece ekran kartı değil, anakartta yok bir çok model.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Az biraz sabredin btc biraz düşsün 2. Elden yarı fiyatının biraz daha ucuzuna toplıcaksınız kartları. Tecrübeyle sabit bizim çocuklar 700 liraya aldığı kartları 300 tl ye zar zor vermişlerdi

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2. el bile kovalıyorum, düştüğü an mesaj attığım adam daha yüksek fiyat veren var veya şuan alacak var mesajı atıyor. Sıfırı zaten konuşmayalım. 3 adet farklı model buldum. Farklı diye almadım akşamı göremediler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar sağlıklı veri veren Bitcoin sitesi hangisi? Bir siteyi açıyorum bugün 2700 dolar diyor, bir diğerei 3000. Yani bunu en sağlıklı şekilde düşüp çıktığını görebileceğpim aynı zamanda alıp satabileceğim neresi var
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ekran karti yok sifir karaborsa almayin bekleyin

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

YsfTzcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi basitçe, ben 50 mh/s lik bir sistem kursam ki, bu 2 adet GPU ile sağlanıyor. Ethereum Calculator'e göre ayda 336 Dolarlık Ether mi kazmış olacağım.
    Renault Sport

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar sağlıklı veri veren Bitcoin sitesi hangisi? Bir siteyi açıyorum bugün 2700 dolar diyor, bir diğerei 3000. Yani bunu en sağlıklı şekilde düşüp çıktığını görebileceğpim aynı zamanda alıp satabileceğim neresi var
    Türkiye'de btcturk var ben onu kullanıyorum. Altcoinleri ise poloniex'ten takip ediyorum. Her borsada fiyatlar farklı ...
    Renault Sport

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı YsfTzcn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi basitçe, ben 50 mh/s lik bir sistem kursam ki, bu 2 adet GPU ile sağlanıyor. Ethereum Calculator'e göre ayda 336 Dolarlık Ether mi kazmış olacağım.
    tamamiyle doğru bilgi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bitcoinwisdom ile en yüksek değeri veren hangi site diye bakabilirsin. Çünkü tek bir borsası yok merdiven altı olduğu için her site farklı fiyat çıkarıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamamiyle doğru bilgi.
    Teşekkür ederim, bu benim için yeterli bir bilgiydi, geri kalanı ben hallederim.
    Renault Sport

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar bende planlıyordum son 1 aydır dünya kadar araştırma yaptım. Ethereum şu an için işin parlak çocuğu. Ancak 10 bin liralık yapacağınız minimum yatırım size 6 ay gibi bir sürede geri geliyor ki zamanla kazanç değer düştüğü için esasında daha uzun bir süre gerekiyor. Hash rateler sürekli değişiyor. O nedenle sürekli olarak para yatırıp yeni sistemler eklemeniz gerek ki kazancınız aynı kalsın. Yani aslında bir varlığınız oluşuyor ancak o varlık sizin değil çünkü sürekli olarak eklemeler yapıp harcamak zorundasınız. Yani işin özü şu. Bir fabrikanız var ve size para kazandırıyor ancak her geçen gün kar oranınız düştüğü için yeni yatırım yapmak zorunda kalıyorsunuz. Yani elinizdeki fabrika sürekli büyüyor ama ay sonunda size gelen bir para yok. Baktığın zaman bir anlamda ponzi gibi. Hadi parayı yatırdınız bi şekilde 4 tane ekran kartı buldunuz başlangıç için ki şu anda Almanyada tedarik süresi 4 hafta Sapphire 570 ve 580 için. Nvidia Geforce setler en iyisi bile çok düşük kalıyor yatırdığınız paraya göre. Para kazanmaya başladınız ver kartlardan 1 tanesi arıza verdi. Garantisi olsa bile tedarikçinin elinde kart yok size verebileceği. O nedenle muadili bi Geforce chipset verecek hiç bir işinize yaramayacak. Yani yatırımın %25 i bir anca çöp oldu. Acaba evinizde odanızdaki elektrik sistemi o kadar yüklenmeyi ne kadar kaldırabilecek. Bir sürü soru işareti var ve bilinmeyen sayısı çok denklemin. 6 aylık dönemde de sistemin ne olacağı belli değil çünkü şu anda o kadar çok yatırım yapan var ki. Bu işin başındaki kişi voleyi vurmanın tam zamanı diyerek sistemi yerlebir edebilir. Şu anda peak yapmış durumda çünkü. Dünya üzerinde kart bulamıyorsunuz bırakın Türkiyeyi.
    IN BOOST WE TRUST

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı YsfTzcn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan öyle ama yarın ne olacagı belli değil

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Whatsapp grubuna bekliyoruz. Beş yüz kırk üç 620 yetmiş iki 12

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bitcoin düşüyooorrrr. Sanırım inceden alım fırsatı

facia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar herkese,

Arkadaşımın elinde 2 tane sapphire nitro rx480 8gb (Micron) (1 hiç açılmamış ,1 tanesinin bandrolü açılmış) 1 adet de asus dual rx480(samsung) (kutusu açılmış) var ...
    1 tanede garantiden değişim msi z170a gaming pro carbon anakart gelicek( ancak henüz gelmedi)...

Sapphire nitroların adet fiyatı 1450 , asus 1250, anakartta 750 TL ... İlgilnenler pm atabilirler... Kartlar garantilidir. Tr'den alınmıştır 1 ay olmamıştır alınalı... Seri numaraları sorgulanabilir.
    Everyday I ** Çapulling!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende planlıyordum son 1 aydır dünya kadar araştırma yaptım. Ethereum şu an için işin parlak çocuğu. Ancak 10 bin liralık yapacağınız minimum yatırım size 6 ay gibi bir sürede geri geliyor ki zamanla kazanç değer düştüğü için esasında daha uzun bir süre gerekiyor. Hash rateler sürekli değişiyor. O nedenle sürekli olarak para yatırıp yeni sistemler eklemeniz gerek ki kazancınız aynı kalsın. Yani aslında bir varlığınız oluşuyor ancak o varlık sizin değil çünkü sürekli olarak eklemeler yapıp harcamak zorundasınız. Yani işin özü şu. Bir fabrikanız var ve size para kazandırıyor ancak her geçen gün kar oranınız düştüğü için yeni yatırım yapmak zorunda kalıyorsunuz. Yani elinizdeki fabrika sürekli büyüyor ama ay sonunda size gelen bir para yok. Baktığın zaman bir anlamda ponzi gibi. Hadi parayı yatırdınız bi şekilde 4 tane ekran kartı buldunuz başlangıç için ki şu anda Almanyada tedarik süresi 4 hafta Sapphire 570 ve 580 için. Nvidia Geforce setler en iyisi bile çok düşük kalıyor yatırdığınız paraya göre. Para kazanmaya başladınız ver kartlardan 1 tanesi arıza verdi. Garantisi olsa bile tedarikçinin elinde kart yok size verebileceği. O nedenle muadili bi Geforce chipset verecek hiç bir işinize yaramayacak. Yani yatırımın %25 i bir anca çöp oldu. Acaba evinizde odanızdaki elektrik sistemi o kadar yüklenmeyi ne kadar kaldırabilecek. Bir sürü soru işareti var ve bilinmeyen sayısı çok denklemin. 6 aylık dönemde de sistemin ne olacağı belli değil çünkü şu anda o kadar çok yatırım yapan var ki. Bu işin başındaki kişi voleyi vurmanın tam zamanı diyerek sistemi yerlebir edebilir. Şu anda peak yapmış durumda çünkü. Dünya üzerinde kart bulamıyorsunuz bırakın Türkiyeyi.
    Dediğiniz kısmet doğru ancak üretebileceğiniz coini sadece eth olarak düşünürseniz o zaman yanılırsınız.. GPU mining ile kasabileceğiniz onlarca coin var ve ortalama aylık getirisi aynı... Çevremde bu işe 6 ay önce girmiş bir sürü insan var... Hepsi koyduğu parayı fazlasıyla çıkardı... ( Hiç fiyat değişimi olmasa bile en fazla 6 ayda çıkarıyor)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada flood gibi oluyor ama bahsettiğim kartların en iyi romlarını da tarafınıza gönderebiliriz. Hali hazırda kendi riglerimizde kullandığımız kartlar... Onun için vakit ayırmanıza gerek kalmaz..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler