User Tag List

Sayfa 79/88 İlkİlk ... 29697778798081 ... SonSon
1658 sonuçtan 1.483 ile 1.501 arası

Konu: Bitcoin ve Altcoin Hakk Bilgi paylaşımı...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DEFİ'den sonra NFT modası var bu aralar.. NFT rüzgarı baya esecek gibi duruyor. yeni çıkacak projesi olanları takip edebilirsiniz..

TolgaEsentepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla bin tl chil bin tl ada bin tl doge aldım uygulamayı kapattım. haber duyarsam bunlardan biri şu kadara katladı bu kadara uçtu girip bakarım yoksa unuttum 3 bini çöpe attım
    .

Ozgu_Akcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende 700 tl gıbı bır rakam ıle başladım Mana ve CHZ aldım
    mana dan bıraz kar ettım sattım baktım yukselişe geçti tekrar yüksek rakamdan aldım ben alır almaz çakıldı diplere beklemedeyim şuanda

chz de 4.45 den aldım guzel bi dalgalanma vardı ben alınca sanıyesınde 4.40 dan düşüşe girdi. şimdi 3,76 bana mı denk geliyorrr sabrımı mı sınıyor anlamdım beklicez yapıcak bişi yok

konunun sıkı takipçilerinden oluyorum bende bu saatten sonra
    [img width=300 height=250]http://img202.imageshack.us/img202/9708/ria.jpg[/img]

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M_PROJECT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Referans oldugun zaman havadan sana kazanc yaziliyor. Hangi birinin onune gececegiz ? Herkes burada ref code paylassin donanim habere donsun eksi sozluge donsun.
    Bilgi isteyene bilgi verebilirsin, referans kodu paylasmayin. Ha bilgiyi bir karsilik icin veriyorsan onu da vermeyin ozaman. Google da hersey yaziyor.
    Ben de referans kodu paylaşmıştım, silinmiş. Sağlık olsun.

Ancak yanlış düşünüyorsunuz, referans kodu ile kayıt oldugunda win-win durumu oluyor. İki kişi de kazanıyor. Sadece paylaşan değil.

korkmazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar yanlış anlamayın akıl vermek gibi bir düşüncem yok ama chz coin %2000-3000 yaptı bu saatten sonra x2 yaptı diyelim ondan ziyade daha o yükselişleri yapmamış coinlere girmeniz daha mantıklı chz 10-20 kuruş ilken kimse almıyordu 4-5 lira herkes almaya başladı bu sefer her zaman kötü senaryoyu da düşünmek lazım belki düşüş trendine girip sürekli bir düşüşte yaşanabilir bunların hepsi olası şeyler
    Naçizane tavsiyemdir o meşhur kelimeyi de yazıyım ytd
    ALFA ROMEO MİTO QV

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı korkmazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yanlış anlamayın akıl vermek gibi bir düşüncem yok ama chz coin %2000-3000 yaptı bu saatten sonra x2 yaptı diyelim ondan ziyade daha o yükselişleri yapmamış coinlere girmeniz daha mantıklı chz 10-20 kuruş ilken kimse almıyordu 4-5 lira herkes almaya başladı bu sefer her zaman kötü senaryoyu da düşünmek lazım belki düşüş trendine girip sürekli bir düşüşte yaşanabilir bunların hepsi olası şeyler
    öyle düşünme cent seviyelerinden 3-4 dolarlara gelen çok fazla coin var. Herşey hacim meselesi. Taraftarların stadlara dönmesi, chz nin coinbasede listelenmesi, NBA anlaşmalarıyla amerikan pazarına girmesi vs. şeyler CHZ nin hacmini arttırır. Ama hangi vadede olur kimse bilemez. YTD

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı .::EmrE::. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de referans kodu paylaşmıştım, silinmiş. Sağlık olsun.

Ancak yanlış düşünüyorsunuz, referans kodu ile kayıt oldugunda win-win durumu oluyor. İki kişi de kazanıyor. Sadece paylaşan değil.
    Yanlis bir dusunce yok, ikii taraf icin win-win biliyorum.

Bir kisi kod paylastiginda hepiniz alt alta yapiistiriyorsunuz daha once oldugu gibi.Bu sefer konu bilgi yerine "kod" paylasim postlari ile dolmus oluyor.

Konu icinde gereksiz bir durum referans kodu paylasmak.
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

TolgaEsentepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı korkmazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeşillendirde alalım başkan o tarz coinler varsa analizlere tablolara bakıyorum anlamıyorum
    .

Killah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Piyasada CHZ gibi elle tutulur projesi olan cok cok fazla coin yok. Fiyatlarin esas dusus sebebi, Socios.com'da kilitli kalan CHZ'lerin piyasaya dusmesi. Adam 0,00xx iken aldigi sayisiz coini, 0,40 cente sattiginda degisik kazanclar sagliyor, o sebeple su an bir satis baskisi mevcut. Benim sahsen bu coinde hatri sayilir bir miktar param var, Temmuz'a kadar ellemeyi dusunmuyorum.

Tabii ki DENT, KAVA, KEY ve WIN gibi hizli hareket edecek coinler de mevcut.
    Alıntı BarKing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski arabacilardan kim kaldi, Vaktinde saatimi satsam vtec aliodum, Simdi satsam sifir iki type r alirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herkese kolay gelsin bu işlere yeni giricek biri olarak 10 milyarla girmeyi dusunuyorum ve bir tane degıl parayı bölmeyi düşünüyorum tavsıyelerınız nelerdır

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı silwerhooks53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese kolay gelsin bu işlere yeni giricek biri olarak 10 milyarla girmeyi dusunuyorum ve bir tane degıl parayı bölmeyi düşünüyorum tavsıyelerınız nelerdır
    İşin uzmanı değilim.

Tek tavsiyem 1 gece tamamı kaybolsa üzülmeyeceğim bir parayla başla ve analiz yeteneğindeki yoksa kulaktan dolma bilgiyle değil kendi araştırmanla bir şeyler al-sat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Chz’ye bölmeden bastık parayı bekliyoruz anasını satim chz’yi beklerken bir sürü gözüme kestirdiğim coin (10gün içinde) %30 falan yaptı :/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Killah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Piyasada CHZ gibi elle tutulur projesi olan cok cok fazla coin yok. Fiyatlarin esas dusus sebebi, Socios.com'da kilitli kalan CHZ'lerin piyasaya dusmesi. Adam 0,00xx iken aldigi sayisiz coini, 0,40 cente sattiginda degisik kazanclar sagliyor, o sebeple su an bir satis baskisi mevcut. Benim sahsen bu coinde hatri sayilir bir miktar param var, Temmuz'a kadar ellemeyi dusunmuyorum.

Tabii ki DENT, KAVA, KEY ve WIN gibi hizli hareket edecek coinler de mevcut.
    Dent kava key gibi coinler bendede mevcut hatta chz 600 dolara 30 bin ad varmış bende ama 1 hafta sonra çok komik bir kâr ile satmışım onu şimdi bu saatten sonra hiç bir şekilde girmem mesela benim için o tren kaçtı isterse 5 dolar olsun riske atmam yani ayrıca piyasadaki chzlerin %25nin bir kişide olduğunu okumuştum bir anda o şekilde bir satış yemesi yerle bir edebilir fiyatı ben genelde parçalı alım yapıyorum hep %25 im nakitte tutuyorum ve alırkende genelde youtube telegram gibi kanallardan en kötü 5-6 yorum dinleyip öyle giriyorum. Piyasa çok sert hareketleri yüklü girip terste kaldımı kanser oluyor insan o yüzden bu şekilde ilerliyorum he belki az kazanıyorum ama beni tatmin ediyor ve kafam rahat oluyor en azından
    ALFA ROMEO MİTO QV

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı silwerhooks53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Coin tavsiyesi veremem ancak 10 bin değil, 1000 tl ile başla bence.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elon reis bitcoin ile Tesla alabilirsiniz artık dedi. Şimdilik sadece Amerika'da, diğer ülkelerde de yakın zamanda başlayacakmış.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elon tam bir pompacı. Herkes bir tweet'e bakıyor... Ya CZ den, ya Elon'dan, sıra Amazon veya Jeff'e geldi... Onlarda shill yaparsa yürür daha. İlk kez alım yapacaklar için tavsiyem azar azar btc almaları. Diğerlerini takip etmiş ve etmeli yatırımcı...Altcoinler üzer adamı, chz de olduğu gibi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burada önemli olan btc ile tesla sipariş edilebilmesi değil. Teslanın btc fiyatı fixlemiş olması.

Şu görseli paylaşan arkadaş bitcoin butonuna basıp bize ekran atarsa pariteyi nereden sabitlemişler anlarız aslında.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Coin araştıran arkadaşlar npxs (pundix) incelenebilir yapılış amacı kripto para ile ödeme sistemleri pos cihazları vs gibi sistemler üzerine yapılmış uzun vade yatırım ben ona yaptım mesela bir miktar yalnız kimse alsın etsin diye demiyorum kimsenin vebaline girmek istemem bana mantıklı geldi aldım yakında binance ile yeni anlaşmalar duyuracağı söyleniyor bu da fiyata etki edebilir
    ALFA ROMEO MİTO QV

Mamicilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şuan bilerek bitcoinleri azaltıyorlar alımını alt coinlere kayacak filan hikaye düşürüp sonra patlatacaklar artık yeni para birimi olarak gözüküyor ABD'nin kendi fikrimce izleyip görecez.
    " 3'ten 2'ye

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler