User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
86 sonuçtan 77 ile 86 arası

Konu: Amazon Hakkında

speedy34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkiye'ye gelmesi ile birlikte diğer sitelerin rekabet ortamının kızışması anlamına geliyor. Hadi bakalım hodri meydan

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    amazon.com.tr çok bi avantajı şuan için yok , ama rekabeti arttırıcağı kesin

ben hala alışverişlerimi yurt dışı yapıyorum daha yeni kask aldım

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amazon Türkiye müşteri desteği çok zayıf.

Bir mağaza ısrarla yanlış bilgiyle ürün satıyor. Mağazaya mesaj attım sattığın ürün ürün bilgilerini düzelt diye. Adam hatalı girilmiş hemen düzeltiyorum dedi. Tekrar baktım hala tüm ürünlerde aynı şekilde yapıyor. Tekrar uyardım yine aynısını dedi.

Amazona yazdım durumu. Dedim yazdığınız özellikle satılan arasında 10 kat fiyat farkı var insanları dolandırıyorsunuz. Konuştuğum kadın başından savdı.

Amazon olarak Türkiyeye güzel ayak uydurmuşlar.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

excellency23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    laf olsun diye girmisler resmen. su kriz ortaminda cok fazla yatirim yapmak istemediler heralde. yoksa amazon avrupayla türkiye arasinda daglar kadar fark var. zamanla düzelirse n11 hepsiburada falan tarih olur.

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    amazon.com.tr ile ilgili yaşadığım bir sorunu bende paylaşmak istiyorum,

2 gün önce anneme telefon aldım, iki kargo seçeneği vardı, biri ücretsiz kargo (Mng ile geliyormuş) diğeri ekspres kargo,

Ekspres kargoda ekstra ücret vardı, küçük bir rakam, zaten 40-50 lira olsa bile onu seçerdim, sonuçta binlerce lira veriyorum, en güvenli şekilde gelmesini istiyorum,

gece 5 gibi kargoya vermişler, sabah görünce ben şok! çünkü firma Mng, hemen aradım, dedim böyle böyle, ben neden boş yere para ödedim öyleyse? kem küm etti durdu, lanet olsun dedim bende,

sorun ödediğim para değil, Mng kalitesiz bir firma, başka yerlerden aldığım ürünleri evime getirmeden, geldik bulamadık diyen bir firma, kaldı ki evde her gün en az 2 kişi var, diyelim kapıyı açmadılar, telefon icat edildi, ne bir mesaj nede bir çağrı hiç bir şey yok, sanırsın yontma taş devrinde yaşıyoruz,

Burada şu sonuç çıkıyor, eve gelmeden, geldik bulamadık diyorlar, bu gün gibi ortada,

bu sebeple sipariş verecekler bunu dikkate alsın

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    amazonun biraz zamana ihtiyacı var , biz de tedarikçi firma olarak girdik ama çok değişik sıkıntılar yaşıyoruz, sitenin oturup adam olması 1 seneyi bulur bence
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amazonun biraz zamana ihtiyacı var , biz de tedarikçi firma olarak girdik ama çok değişik sıkıntılar yaşıyoruz, sitenin oturup adam olması 1 seneyi bulur bence
    Ben aynı zamanda tedarikçi olarakta üyeyim amazona. İşini kuralına göre yapan herkesi uğraştırırken çar çakallara hiç müdehale etmiyorlar.

Birini şikayet ediyorum adam allahın tenekesini paslanmaz çelik diye satıyor. Aynı birim ebattaki paslanmaz çelik adamın sattığı tenekeden 25 kat daha pahalı bir malzeme. Hiç bir işlem yapmıyorlar. Bu 24 ayar altın yazıp, 14 ayar altın yollamak gibi bi şey. En son yazdım insanların zarara uğratılmasına bilinçli olarak göz yumuyorsunuz diye. Müşteri temsilcilerinin umrunda değil. Kadın her yazdığıma iyi akşamlar diye cevap veriyor
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Aynı sorun uber de de var

Abd adam olan şirketler

Türkiye ye geldiklerimde türk kafasına bürünüyor

Deli oluyorum
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ürünü gidip şubeden teslim aldım ve bir kez daha sipariş vererek hata yaptığımı görmüş oldum,

aşırı özensiz bir paketleme şekli var, telefon kutusunun sadece bir yanına, kağıt gibi bir şey sıkıştırmışlar, oda zaten çok az miktarda, ayrıca telefonu koydukları koli de aşırı dandik, zaten koli demeye bin şahit ister, resmen kargocuların insafına bırakmışlar,

arada çikolata siparişi veririm, firma isimini de veriyim, Melodi Çikolata, adamlar öyle özenli paketliyor ki, kargocular zarar vermek için füze falan atmalılar, oldukça kaliteli bir koli, ve çikolata kutusunun etrafı hava keseleriyle sarılı, buda yetmiyor kutuyu ısı yalıtımlı çok sağlam bir malzemenin içine koyuyorlar, tabii üzerinde soğutucularda oluyor, içerinin zarar görmesi imkansız hale geliyor,

Amazon benim için pişmanlık oldu, bir daha sipariş vereceğimi sanmıyorum

aRSLaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amazondan alışverişim oldu. Aynı zamanda satış da gerçekleştirmekteyiz. Sistemleri rakiplerine göre biraz zayıf. Kargo takip olsun, panel olsun n11 şuan için en verimlisi. Kategoriler Türk insanın alışkanlıklarına yönelik değil. Almak istediğiniz ürünü bilerek aratmanız lazım. Sitede gezineyim, belki işe yarar bir ürün çıkar kafasıyla siteye girince sıkılıyorsunuz. Kendi stoğuna çekmiş olduğu ürünü uygun fiyata bulabilme şansınız var. Ben de öyle bir fırsattan yararlanarak alışveriş yaptım ve memnun kaldım. Amazon kendi ürünlerini Türkiye'ye getirip satış yapmaya başladığında farkını ortaya koyacağını düşünmekteyim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler