User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
81 sonuçtan 77 ile 81 arası

Konu: Suriyeliye araç satışı hakkında

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Araç el bombası gibi

Bırakın suriyeliye kitlesin arkadaş

Uğraşsın dursun suriyeli dürzü

Abi suriyeli kazıklamak gerek ki

Gitsin bu memleketten

Reyislerine söve söve

Acımak yok suriyelilere

Miktirip gitsinler memleketimizden
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorum yapan herkese teşekkürler herkesin görüşüne saygım sonsuz bugün satışı gerçekleştirdik herhangi bi sıkıntı olmadı parayı getirdiler gittik notere alan kişinin ikametgahı istanbul olduğundan 34 plaka çıkacak araç. Bu arada @yiğit-Y reis piyasasına göre uyguna verdim düzgünü 50.000 olan arabayı 40.000 e aldılar. Ayrıca Allah kimseyi vatanından yurdundan etmesin türkçe bilenle az muhabbet ettik alan kişi suriyede cilt hastalıkları konusunda en öenmli gelen doktorlardan biriymiş şimdi sondaj makınaları üretiyor yada tamıratı yapıyormuş. Benim kafamda 3 ayrı yerde saç kıran var 6 aydır düzelmiyordu baktı etti sen hacamat yaptırmışsın pis kan tam cıkmamıs oralarda kalmıs dedi gerçekten de yaptırmıştım bakalım kendısı ilaç hazırlayıp bana göndericek
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

kurtbil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorum yapan herkese teşekkürler herkesin görüşüne saygım sonsuz bugün satışı gerçekleştirdik herhangi bi sıkıntı olmadı parayı getirdiler gittik notere alan kişinin ikametgahı istanbul olduğundan 34 plaka çıkacak araç. Bu arada @yiğit-Y reis piyasasına göre uyguna verdim düzgünü 50.000 olan arabayı 40.000 e aldılar. Ayrıca Allah kimseyi vatanından yurdundan etmesin türkçe bilenle az muhabbet ettik alan kişi suriyede cilt hastalıkları konusunda en öenmli gelen doktorlardan biriymiş şimdi sondaj makınaları üretiyor yada tamıratı yapıyormuş. Benim kafamda 3 ayrı yerde saç kıran var 6 aydır düzelmiyordu baktı etti sen hacamat yaptırmışsın pis kan tam cıkmamıs oralarda kalmıs dedi gerçekten de yaptırmıştım bakalım kendısı ilaç hazırlayıp bana göndericek
    Okumuş olanı bir şekilde bu ülkeye belki faydalı olabiliyordu, ki sosyolojik araştırma yapmadan konuşmak zaten çok zor, fakat sokaklarda binlerce oranın işsiz güçsüz olanlarından olduğu için insanların artık müsaması kalmadı. Gelip burada iş beğenmeyen, yapılan yardıma burun kıvıran suriyeli hikayesini birebir ağızdan da çok duyduğum için açıkcası ben de çok sıcak bakamıyor bu duruma.

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kurtbil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okumuş olanı bir şekilde bu ülkeye belki faydalı olabiliyordu, ki sosyolojik araştırma yapmadan konuşmak zaten çok zor, fakat sokaklarda binlerce oranın işsiz güçsüz olanlarından olduğu için insanların artık müsaması kalmadı. Gelip burada iş beğenmeyen, yapılan yardıma burun kıvıran suriyeli hikayesini birebir ağızdan da çok duyduğum için açıkcası ben de çok sıcak bakamıyor bu duruma.
    Valla önceki postta yazmıstım ticarette din dil ırk tanımam. Bizim burda da suriyeliler var şükür daha kötüsü denk gelmedi,gelmesin de zaten. İş beğenmemezlik bizim millette daha çok. Benim büfem var 9 saat iş yemek+sigorta 1700 tl maaşa eleman bulamıyorum gençlerin hepsi kahve köşelerinde kumar oynuyor. Şeftali,kiraz toplamaya zaten yanaşmıyorlar. Millet suriyeli çalıştırıyor mecbur. Eskiden. De kürtler çalışırdı şimdi hepsi mutahit oldu. Her ailede 2 tane araba var şimdi. Hoş çalışana Allah verir bakmayın suriyeliler olmasa vasifsız eleman bulunamıycak piyasada vasıfsız eleman diyipte bakmayın ekonominın can damarıdır vasıfsız eleman
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=İbrahim33;8343627]pardon yanlış anlamayın , siz kamu ya da özel sektörde maaşlı mı çalışıyorsunuz , yoksa ticaretle mi uğraşıyorsunuz ? Gerçi bendekide soru eğer ticaretle uğraşıyor olsa idiniz böyle düşünme şansınız olmazdı.

örneğin torbacı sana araba getirdi abi sıkışığım satmam lazım dedi , 60 lık malı 50 ye almayacak mısınız o adam torbacı diye ? Yada atıyorum masaj salonu işleten bi kadın sizden araba istedi , kadın koşturuyor diye o arabayı ona satmayacak mısınız ? ticarette alan memnun satan memnunsa sorun yoktur.

12 senedır tıcaret ıle ugrasıyorum ve tıcarı hayatım boyunca hep böyle davrandım ve cok sukur ıyı yerlere geldım. tıcaret para hersey degıldır benım gozumde itten köpekten ne alıırım ne mal satarım mesela gecen tenekesi 270 lıra olan bı peynır denk geldı 190 lıraya verecekler 200 teneke kadar ve almadım. bu urun fabrıkasında 270 lıra 190a satılıyorsa ya calıntı mal yada bayıden fabrıkadan karsılıksız cekle yada baska yollarla alınmıs bı mal benı aradılar almadım istesem 190dan alır 250ye catır catır okuturum 1 gunde yolumu bulurdum. öyle gelecek para bana lazım degıl bence sızde bıraz secıcı olun. bıde şu boyut var burda aldıgı urunden 1 lıra kazık yese 30 sayfa konu acan dolandırıldım dıyen ınsanlar " bosver çak ıkı katına " yerlestır gıtsın kafasında bununda pek ahlaklık bı tıcaret oldugu soylenemez. neyse Allah herkesın carsısına pazar versın

.
    ]Senin araba bitene kadar ben otomotiv sektörünü bitirir emekli olup planör falan kullanırım, sıkıntı yok

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler