User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
35 sonuçtan 20 ile 35 arası

Konu: Cicek Sepeti Hk.

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen ay Bursa/iznik'te yeni buro acisidan dolayi bir cicek gondermek istedim. Belirttigim ilcede ciceksepetinde veren yoktu, zar zor cicekfilosu diye bir site buldum oradan gonderdim. her ne kadar gorseldeki cicegin aynisini godermeselerde, ayni gun icerisinde bi cicek teslim ettiler. amac cicegin kendisi degil, gondermek oldugundan cok takmadim tabi

diyecegim odur ki, al birini vur otekine. memlekette parayla duzgun is yaptiramiyosun. birilerinin insafina kalmissin.
    "Korkmadık, savaştık"

oKsEAt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    01 Haziran'da çiçek gönderdim, 7 Haziran'da e-arşiv olarak mailime faturası geldi. Genelde 1 hafta sonra gönderiyorlar faturayı ama bir problem olduğu aşikar.
    '01 VK 106 GTI
    '17 B Fiorino Premio
    '98 AY 106 GTI
    '97 LC Civic 1.4 IS
    GNL Garage

braga26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dayımın çiçekçi dükkanı var ve çiçeksepeti üyesi faturalar en geç 1 hafta sonra mail adresine düşer size denk gelmiş sanırım.Çiçek sepeti iyi hoş hemen elinin altında mantıklı bir seçim oluyor ancak kalite düşüyor bunun sebebide çiçeksepeti direk ürün fiyatından %40 pay kesiyor üründe kullanılan cam seramik vs malzemeyi sana satıyor ekstra ordan kazanıyor durum böyle oluncada çiçekçi en ucuz çiçek ile ürünü hazırlayıp gönderiyor.Mümkün olduğunca bölgedeki çiçekçileri kullanmanız daha mantıklı hem daha uygun hemde bir sorun oldugunda karsınızda muhatap bulabiliyorsunuz (çiçeksepetini her aradığınızda farklı temsilci çıktığı için tek tek anlat sinir bozuyor)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaslar ben ciceksepetinin erp ekibindeyim. Faturalarin hepsi 1 hafta icerisinde mail adreslerine gonderilir. Sorun yasayan kisilere de en kisa surede yonlendirme yapiyoruz. Arkadas talihsiz bir durum yasamis galiba.
    Ayrica eklemek istedigim bir sey daha var. eger bir siparis verdiniz ve teslimatla veya kalitesiyle ilgili sorun yasadiysaniz bu tamemen bolgenizdeki cicekciden kaynaklidir. Biz bu sikayetlerde cicekcilerin ucretinden keserek caydirici olmaya calisiyoruz. Siz direk cicekciyi de arasaniz, baska bir firma araciligiyla da siparis verseniz o bolgedeki cicekci kotu calisiyorsa sorun yasamaya mahkumsunuz malesef.

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu hortlatıyorum izninizle

Arkadaşlar çicek sepetini daha önce hiç kullanmadım. Birinisine bi hediye göndermeliyim. Yani mutlaka ulaşmalı.

Fakat şöyle bi sorun var göndereceğim adres konya karamanda bir üniversitenin yurdu ?

Böyle ücra adreslerde sorun yaşarmıyım yoksa ne olursa olsun ulaşırmı ? Olmadık bi insana teslim edip gitmesinler atıyorum güvenlik vs gibi ?

Gerçekten anlamıyorum bu tür sitelerden akıl verirseniz sevinirim.

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu hortlatıyorum izninizle

Arkadaşlar çicek sepetini daha önce hiç kullanmadım. Birinisine bi hediye göndermeliyim. Yani mutlaka ulaşmalı.

Fakat şöyle bi sorun var göndereceğim adres konya karamanda bir üniversitenin yurdu ?

Böyle ücra adreslerde sorun yaşarmıyım yoksa ne olursa olsun ulaşırmı ? Olmadık bi insana teslim edip gitmesinler atıyorum güvenlik vs gibi ?

Gerçekten anlamıyorum bu tür sitelerden akıl verirseniz sevinirim.
    Konyada öyle küçük bi memleket değil düzgün çalışan bir çiçekçi vardır herhalde.

Siparişi verdikten sonra müşteri hizmetleriyle temasa geç durumu anlat. doğru kişiye teslim için beklemelerini rica ediyorum bunu sağlayabilirmisiniz diye. yardımcı olurlar diye dusunuyorum.

Ben çiçek gönderdim ertesi gün çiçek dökülmüş. aradım dedım boyle boyle... ertesi hafta aranjman gönderdiler. müşteriye önem veriyorlar yani.

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı powERS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konyada öyle küçük bi memleket değil düzgün çalışan bir çiçekçi vardır herhalde.

Siparişi verdikten sonra müşteri hizmetleriyle temasa geç durumu anlat. doğru kişiye teslim için beklemelerini rica ediyorum bunu sağlayabilirmisiniz diye. yardımcı olurlar diye dusunuyorum.

Ben çiçek gönderdim ertesi gün çiçek dökülmüş. aradım dedım boyle boyle... ertesi hafta aranjman gönderdiler. müşteriye önem veriyorlar yani.
    Anladım abi, konya evet büyük yer ama karaman kücük diye biliyorum malesef.

Çekindiğim konu çiceğin yada herhangi bi hediyenin düzgün ulaşıp ulaşmaması ?

En güzeli ben siparişten önce ariyim müsteri hizmetlerini bi sorayım.

Sanırım forumda çalışan arkadaslar da var çiceksepetinde onlarda yorum yaparsa sevinirim

Teşekkür ederim .

dj ugurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çiçek kalitesini düşürdükleri bir gerçek. elimden geldiği kadar çiçek göndereceğim yere yakınlardaki çiçekçilerle birebir muhattap olmaya çalışıyorum

Mümin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 gün önce çiçek sepetinden bonyfood siparişi vermiştim 2 saat sonra sorunsuz ve görselde olduğu gibi teslim edildi. Ben Konya merkezdeyim ama Karamana çok defa gittim küçük bir yer ama sorun yaşayacağınızı pek sanmıyorum. Tabi arayıp teyit etmenizde fayda var.
    35 NFR 34 Seat Leon FR 1,4 TSI
    42 HJ 932 Honda Civic 1,6 I-VTEC
    42 FR 957 Seat Leon FR 1,4 TSI
    42 FN 709 Honda Civic 1,6 IES
    42 DSH 05 Honda Civic 1,6 IES

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mümin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 gün önce çiçek sepetinden bonyfood siparişi vermiştim 2 saat sonra sorunsuz ve görselde olduğu gibi teslim edildi. Ben Konya merkezdeyim ama Karamana çok defa gittim küçük bir yer ama sorun yaşayacağınızı pek sanmıyorum. Tabi arayıp teyit etmenizde fayda var.
    Teşekkür ederim. Müşteri hizmetleriyle görüşeyim dediğiniz gibi

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sizin konuyla çok alakalı değil ama, bende eşime supriz yapmak istedimiştim çiçek sepetinden bi çiçek yollamıştım çiçekçi eşimi arayıp benim adım tarafından bir çiçek gönderildiğini ve adres tarifi istemiş. Eşimde beni arayıp çiçeğim henüz gelmedi fakat haberi geldi deyip gülmüştü. Zaten çok kullandığım bir hediye yollama aracı değildi artık hiç kullanmıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zOnstyLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin konuyla çok alakalı değil ama, bende eşime supriz yapmak istedimiştim çiçek sepetinden bi çiçek yollamıştım çiçekçi eşimi arayıp benim adım tarafından bir çiçek gönderildiğini ve adres tarifi istemiş. Eşimde beni arayıp çiçeğim henüz gelmedi fakat haberi geldi deyip gülmüştü. Zaten çok kullandığım bir hediye yollama aracı değildi artık hiç kullanmıyorum
    İste çok yanlış bi durum bu malesef adı üstünde süpriz olmalı küs olabilirdiniz abi mesela en basidinden, gönül almak icin gönderseydin falan iş cok saçma bi hal alırdı

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ohaa benim konu nerelere gelmiş

Zamanında sorununumu maliyeyi arayarak 10 dk da çözmüştüm
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Müsteri hizmetlerini aradım karamana gönderim yokmuş

Böyle ilçelere gönderim yapıcaklar aramadan göndermesin derim

Çok saçma aslında sonuçta kargo nun gittigi bi yer.

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Müsteri hizmetlerini aradım karamana gönderim yokmuş

Böyle ilçelere gönderim yapıcaklar aramadan göndermesin derim

Çok saçma aslında sonuçta kargo nun gittigi bi yer.
    Dostum kargolar ile kıyaslama

O ilçedeki çiçekler ile anlaşması yoktur çiçeksepeti'nin.Her çiçekçiyle anlaşamıyorlar malesef
    Ya da bayağı uzak kalıyorlardır.Bu tür durumlar istanbulda bile yaşanıyordu bazı bölgelerde.

Sen kendin git en iyisi,daha ucuza gider gelirsin heralde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum kargolar ile kıyaslama

O ilçedeki çiçekler ile anlaşması yoktur çiçeksepeti'nin.Her çiçekçiyle anlaşamıyorlar malesef
    Ya da bayağı uzak kalıyorlardır.Bu tür durumlar istanbulda bile yaşanıyordu bazı bölgelerde.

Sen kendin git en iyisi,daha ucuza gider gelirsin heralde
    Kendim gidemem malesef, ortalık karışık

Evet çicek yoktur diye tahmin ettim aslında ama hediye yani kargo da gitmiyomuş çicek sepetinin :/

Hayattaki şansım işte, bi işimde yolunda gitse zaten

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler