User Tag List

Sayfa 5/16 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
298 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Hasarlı favori araç ilanları

wwwzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Leader01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Enka'dan hiç almadım, auto online çok oldu kapanalı ondan da almadım, daha sonradan auto online pertborsasıyla birleşti, pert borsasından civic elegance aldım az hasarlı 2,5 sene bindim, pertborsası'nın da eski popülaritesi yok farklı şirketler çıktı şuan onlar daha çok tutuluyor.
    İstanbul da olanlar için AKSAM otomotiv i tavsiye edebilirim. Sancaktepe yanyol üzerinde arada bir geçerken uğrayıp ne gelip gelmediğini kontrol ederim 4 araç aldım şimdiye kadar Gokhan Bey ile görüşüyorum. Bütçeyi söyleyin bazı yönlendirmeler yapar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eklemede yapıyım her zaman papazda pilav yemiyor .. dizel e coupe aldım kaporta hasarlı bir airbag açıkdı.. şansıma benim elimde şanzıman patladı üstüne dpf arıza yaptı hiç yokdan araca 10 bin ekstra harcadım bari biraz süriyim dedim sürerken fark beyin merkezi arıza yapdı beynin sıfırı zaten doğan şahin parası.. vel hasıl sattım ama kafa kafaya geldi bir karım bile nerdeyse olmadı.. öyle şeylerde oluyor.
    Çıraklığını yapmadığım işin ustalığına kalkışma dedin kısaca, güzel tecrübeler..

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    şu düzeltme tuşu bazı konularda aktif olsa iyi olur..

son bir tavsiye araba düşkünü meraklısıysan bu işlere hiç girme çünkü arabalardan inanılmaz soğuyorsun..

o araçların çıplak hallerini görüyorsun bazı araçlar inanılmaz hayal kırıklığına uğratıyor bunu böyle mi yapmışlar bu böylemiymiş falan diyorsun.. bu bukadar kalitesiz mi yapmışlar falan diyorsun.. birde topla topla en gözünde büyüttüğün marka yı bile çıplak kaporta halde kabloları sarkanken airbagleri patlamış görünce zevkinde kaçıyor bir zaman sonra.. üşeniyorsun kelin merhemi olsa misali ..

kendi aracım ne zamandır elden geçirip modernize edicem bir yıldır evde bir sürü modüller ingiltereden getirttiğim şeyler duruyor 2 yıldır aldığım ses tesisatı duruyor gram hevesim yok uğraşasım yok bir güç bulsam elden geçiricem..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wwwzzz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul da olanlar için AKSAM otomotiv i tavsiye edebilirim. Sancaktepe yanyol üzerinde arada bir geçerken uğrayıp ne gelip gelmediğini kontrol ederim 4 araç aldım şimdiye kadar Gokhan Bey ile görüşüyorum. Bütçeyi söyleyin bazı yönlendirmeler yapar
    Sanayiden (izmir) boyacı bi abimiz de Aksam'ı tavsiye etti bana. Makyaj işine girmiyorlar gördüğüm kadarıyla.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanayiden (izmir) boyacı bi abimiz de Aksam'ı tavsiye etti bana. Makyaj işine girmiyorlar gördüğüm kadarıyla.
    bu makyajdan kasıt ne oluyor acaba

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dieselpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu makyajdan kasıt ne oluyor acaba
    çıkma nadiren orjinal parça takarak hasarı daha az gibi gösteriyolar
    Samara 2109

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yıldırımbyzt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çıkma nadiren orjinal parça takarak hasarı daha az gibi gösteriyolar
    teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu düzeltme tuşu bazı konularda aktif olsa iyi olur..

son bir tavsiye araba düşkünü meraklısıysan bu işlere hiç girme çünkü arabalardan inanılmaz soğuyorsun..

o araçların çıplak hallerini görüyorsun bazı araçlar inanılmaz hayal kırıklığına uğratıyor bunu böyle mi yapmışlar bu böylemiymiş falan diyorsun.. bu bukadar kalitesiz mi yapmışlar falan diyorsun.. birde topla topla en gözünde büyüttüğün marka yı bile çıplak kaporta halde kabloları sarkanken airbagleri patlamış görünce zevkinde kaçıyor bir zaman sonra.. üşeniyorsun kelin merhemi olsa misali ..

kendi aracım ne zamandır elden geçirip modernize edicem bir yıldır evde bir sürü modüller ingiltereden getirttiğim şeyler duruyor 2 yıldır aldığım ses tesisatı duruyor gram hevesim yok uğraşasım yok bir güç bulsam elden geçiricem..
    eniştem 25seneden fazladır kaporta-boya ustası kendi işi, kendi dükkanı. Çocukluk arkadaşım ben tamirci olacam dedi liseden beri motor tamir işleri vs yapıyor.. bayadır aklımda var bu iş ama herkes aynı şeyi söylediğine göre amerikayı bidaha keşfetmeye gerek yok..

sizin s-type içinde aynı topraklardan şu restorasyona ve renge bayılıyorum, belki gaza getirir

Super Arabalar Modifiye Rolls Royce 720p - YouTube

boş geçmeyeyim heybetini canlı canlı görünce daha çok sevdiğim;
    Mazda cx-9

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @dieselpower

Hasarlı parçayı daha az hasarlı olanla değiştirip makyaj yapıyor bazı satıcılar.
    Kazada tampon paramparça oluyor diyelim ki. Hemen daha az hasarlı olanı takıp göz boyuyorlar. Anlaşılıyor mu; çoğunlukla evet. Ama oraya giden adam zaten kendini şartlandırıp da gittiği için seve seve öpülüyor.

* Clio, Polo, Golf vb. araçlar piyasada zibil gibi olduğu için az hazarlı parça bulmak da sorun olmuyor pertçiler için. Zaten ellerinde hazır bekliyor çoğu parça.

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu şey doğrumu ya araba paramparça mesela max 3 4 bin zararı var
    piyasa ederi şu kadar falan yazıyorlar en çok onu merak ediyorum ^^

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    bir soru sorıyım herkese..

önden hasarlı bir araç kaput tampon ve sol çamurluk diyelim ağır hasarlı satılıyor .. gidiyorsun başka bir şehirde aynı renk arkadan kazalı aynı arabadan buluyorsun.

tampon kaput çamurluğu getirtip takıyorsun senin arabana.. aracın teknik ve resmi olarak boyasız oluyor.. ve teknik olarak değişensiz oluyor çünkü değişen parçada normalde resmi servisde boyanıp araca takılır..

şimdi bu aracı değişensiz boyasız diye satarlarsa anlaşılırmı. bu araç orjinal midir ağır hasarlımıdır..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

önden hasarlı bir araç kaput tampon ve sol çamurluk diyelim ağır hasarlı satılıyor .. gidiyorsun başka bir şehirde aynı renk arkadan kazalı aynı arabadan buluyorsun.

tampon kaput çamurluğu getirtip takıyorsun senin arabana.. aracın teknik ve resmi olarak boyasız oluyor.. ve teknik olarak değişensiz oluyor çünkü değişen parçada normalde resmi servisde boyanıp araca takılır..

şimdi bu aracı değişensiz boyasız diye satarlarsa anlaşılırmı. bu araç orjinal midir ağır hasarlımıdır..
    sahibinden ve diğer piyasalarda orjinal cincik, vicdanda ve beyinde ağır hasarlı..
    gözlerimle ne 106lar civicler gördüm sefaköy ve diğer birkaç sanayide 2 arabayı 1 araba yaparlarken.. Allah herkesin kalbine göre insanlar çıkarsın karşısına

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ilanlardaki parça sadece sökülüp takıldı muhabbeti burdan mı geliyor yani

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu şey doğrumu ya araba paramparça mesela max 3 4 bin zararı var
    piyasa ederi şu kadar falan yazıyorlar en çok onu merak ediyorum ^^
    Abi sen final otodan bahsediyorsun o tip firmalar makyajlıyor arabayı zaten hatta forumda bir fotoğraf vardı yandan çekilen bir fotoğrafı shop yaparak yayınlamışlar ama yerde olan su birikintisinde orjinal hali gözüküyordu yanlış anlama o biraz bu mal ucuz yaptırır piyasadan 2-3 altına satarız diye işi bilmiyen çakal avı
    Samara 2109

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    ben soru sordum sadece o kadarını bilmem.. sadece teknik bir soru sordum..

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Beyler beyler

İlan paylaşım alanımı

İlanları eleştirme alanımı

Konuya dönelim
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler beyler

İlan paylaşım alanımı

İlanları eleştirme alanımı

Konuya dönelim
    ahahhaha bu gülümsetti

Kartal3urak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunları Ben Satıyorum.. Dileyene Aynı Renk Çamurluk da Veriyorum Önden Ağar Hasarlı Arabayı Hatasız Diye Satanlar Biliyorum..

Oem Yedek Parça
    Oem Çıkma Parça
    Hondacikmamotor.com

AKINCI GARAGE

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ronin_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eniştem 25seneden fazladır kaporta-boya ustası kendi işi, kendi dükkanı. Çocukluk arkadaşım ben tamirci olacam dedi liseden beri motor tamir işleri vs yapıyor.. bayadır aklımda var bu iş ama herkes aynı şeyi söylediğine göre amerikayı bidaha keşfetmeye gerek yok..

sizin s-type içinde aynı topraklardan şu restorasyona ve renge bayılıyorum, belki gaza getirir

Super Arabalar Modifiye Rolls Royce 720p - YouTube

boş geçmeyeyim heybetini canlı canlı görünce daha çok sevdiğim;
    Mazda cx-9

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Allah düşmanımı pazar otoya ve yan kuruluşu gibi bir durumu olan kasımoğullarına düşürmesin , arabadan filan soğumayı geçtim hayattan soğutur adamların sattığı arabalar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler