User Tag List

Sayfa 16/30 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
555 sonuçtan 286 ile 304 arası

Konu: Trafikte ölümüne Kavga Kamerada(Taksici vs Motorcu)

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yogi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu takip edemedim motorcular mı yoksa arabacılar mı önde ?
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    trafikte kimse kurallara uymuyor zaten, uymayı geçtim bilmiyorda. Motosikletler kullanıcılarının çoğu gerçekten ilginç insanlar. Tamam dur kalk trafikte aradan geç ona bişey demiyor zaten kimse ama akan trafikte iki arabanın arasından geçmek, bariyerle sol şeridin arasından geçmek, arabanın 30cm yanından geçmek nedir? Zaten aynada görünmüyosun adam şeritte gezinse ya altındasın ya bariyerde.

Tamam tıkalı trafikte aradan geç yani ama akan trafikte daha hızlı gidicem diye aralardan geçenlerin zerre aklı yok bence.

0M42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnanın bana şu adamın bu hareketleri yaparken ezkaza önüne kırsanız atarlanmazsa dayılanmazsa bir şey bilmiyorum ;

Motor Delisi - Adam manyak dostumm 😲😲😲😆😆😆

Motorlu değilmi alayının köküne kibrit suyu..
    Ya örs olacak sağlam duracaksın, yada çekiç olacak zamanında vuracaksın..

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir değişik versiyonu. Ama bu sefer motorcu kazanıyor.
    Instagram

Enes-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konu aslında çok güzel oldu.Forumun geneli motorsiklet konusunda bilgisiz ve nefret dolu.Bilmemek o kadar da önemli değil ama insanların bilgisiz olmadığını körü körüne sabit fikirlilikle idda etmesi,doğru bilinen yanlışları sonuna kadar savunmayı tercih edenlerin olması , iki tane edepsizin çektiği video yüzünden tüm motorsiklet tutkunlarına-sürücülerine hakaret etmeyi kendine hak bilenlerin çoğunlukta olması beni üzdü.

Ben bu konudan sonra artık 2 katı daha fazla dikkatli sürüyorum motorumu çünkü gördüm ki trafikte hayatımıza kasteden topluluğu sadece cahil keko kesim oluşturmuyormuş.

Motorsiklet üzerinde istesende kurallara uymak mümkün değil buna neden olan otomobil sürücüleri ,tam anlamıyla domino etkisi.

Her otomobil bizim için ölüm tehlikesi sabit hızda hız sınırları dahilinde seyir edersen açık hedef olursun.Trafiğin akış hızının üstünde bi hızla seyretmen lazım ki tehlikeleri arkanda bırakabilesin buda aralardan geçmeyi gerektiriyor.Aslında sen aynana baksan ,sinyalsiz şerit değiştirmesen ,takip mesafesi bırakmış adamın önüne zıplamasan , sabit hızda en sağdan giden motoru sellektör kornayla taciz edip sıkıştırıp emniyet şeridine atmaya çalışmasan,şeridini ortalamayı becerebilsen,bariyerle araba arasından giden motora bikaç santimde sen yer açsan , sol şeridi parsellemesen bu örnekler daha da çoğaltılabilir motorsiklet senin için ulan nerden çıktı bu diyeceğin bi tehdit olmayacak.

Biraz karşılıklı hoşgörü , biraz okuyup bilgi edinmeyle , birazda empatiyle kimsenin kimseyi öldürmesine gerek kalmaz.Bir kişide bile farkındalık yarattıysam ne mutlu bana.
    Dr.Ecu

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Instagram
    Şimdi sonuca bakarsak

Motorcu haklı ki allah baba arabayı çarpmış

Bonus günah point olarak pickup da gitmiş
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

fore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 0M42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sebep? Neden alayının??

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben nedense bu forumdaki birçok motor konusundaki tavra şaşırıyorum.
    İyi kötü trafik bilinci olan, saygılı insanlar var diye düşünüyordum hep ama her motor konusunda görüyorum ki değil.

Motosiklet, özel bir hak olarak verilmiyorum kismeye, ver parayı al sende git sağdan soldan o zaman.

Asıl garip olan, buradaki tavır trafikte yok, herkes çok daha anlayışlı, sağ tarafta gören her türlü kamyon, tır, otobüs, minibüs, araba yol veriyorken ve selamlaşıp geliçiyorken(yüzde 90 böyle) forum ahalisi yine mermiyle motorcu kovalıyor.

Enteresan valla..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı scorpion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trafikte kimse kurallara uymuyor zaten, uymayı geçtim bilmiyorda. Motosikletler kullanıcılarının çoğu gerçekten ilginç insanlar. Tamam dur kalk trafikte aradan geç ona bişey demiyor zaten kimse ama akan trafikte iki arabanın arasından geçmek, bariyerle sol şeridin arasından geçmek, arabanın 30cm yanından geçmek nedir? Zaten aynada görünmüyosun adam şeritte gezinse ya altındasın ya bariyerde.

Tamam tıkalı trafikte aradan geç yani ama akan trafikte daha hızlı gidicem diye aralardan geçenlerin zerre aklı yok bence.
    Geçmezsen sıkıntı. İşin özünde o var, trafikle beraber akmak diye birşey yok motorda, ya da ışıklarda arabanın arkasında durmak diye birşey yok. İşin kitabı böyle.
    Sen trafikle akarsan, telefonla oynayan gelir arkandan alır seni altına. Araba kullananlar telefonla oynayıp önüne bile bakmıyorken motor kullanan önünü, arkasını, sağını, solunu, yoldaki çukuru, yola düşmüş olan portakal kasasını gözleyerek gidiyor.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Instagram
    Motorcunun kazandığı hiçbirşey yok aslında fena kaybetti... Oda farkında gazlayıp kaçıyor.. Hakkında yakalama çıkarılmış , yakalandığı an boku yedi ....

"Now police are looking for that motorcylicst who kick the side of the car "

The California Highway Patrol is searching for a motorcyclist who was captured on video as he kicked a vehicle on the 14 Freeway in Santa Clarita on Wednesday and triggered a wild, chain-reaction crash that left one motorist injured when his truck flipped.

Motorcyclist kicks car and triggers chain-reaction crash in apparent road-rage video - LA Times

Çoklu kazaya bilerek sebebiyet vermekten polis tarafından aranıyor.Belki de suçsuzken o yaptıgı haraket yüzünden yıllarcaaaa yatacak içerde...
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 0M42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnanın bana şu adamın bu hareketleri yaparken ezkaza önüne kırsanız atarlanmazsa dayılanmazsa bir şey bilmiyorum ;

Motor Delisi - Adam manyak dostumm ������������

Bu motoruluya trafikte bir tane kanat çırpan kuş ticareti adam denk gelse kendisi kuş olup olacak, Allah akıl fikir versin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motorcunun kazandığı hiçbirşey yok aslında fena kaybetti... Oda farkında gazlayıp kaçıyor.. Hakkında yakalama çıkarılmış , yakalandığı an boku yedi ....

"Now police are looking for that motorcylicst who kick the side of the car "

The California Highway Patrol is searching for a motorcyclist who was captured on video as he kicked a vehicle on the 14 Freeway in Santa Clarita on Wednesday and triggered a wild, chain-reaction crash that left one motorist injured when his truck flipped.

Motorcyclist kicks car and triggers chain-reaction crash in apparent road-rage video - LA Times

Çoklu kazaya bilerek sebebiyet vermekten polis tarafından aranıyor.Belki de suçsuzken o yaptıgı haraket yüzünden yıllarcaaaa yatacak içerde...
    bence birşey olmaz. Motorcu mala zarar vermekten ceza alır. Araç sürücüsü hem planlı insan öldürmeye teşebbüsden hemde mala zarar dan kamu davası açılır. Ki psikoteknik dneilen zımbırtı ordada var ise ehliyetine el konulması lazım. İradesizliği yüzünden bir aracada takla attırdı çünkü

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.40 dan sonra izleyip biri bana transporter'ın ne yağtığını anlatabilir mi ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

woooo motorcu tu kaka caravelle haklı.
    Ben cahil bir kesimin böyle üstüne sürerim deşerim ölürse ölsün iyi olur vs kafasında olduğunu sanardım.
    Ancak bu forum bile böyle düşünüyorsa dışardaki insanlar 2 katı düşünüyor yani bunu anlamış oldum.
    Motoru taşıt olarak görmüyor burada bir kesim.
    Ehliyeti alıyorum önümüzdeki ay 150NK ile başlıcaz bakalım bizi ne tür tehlikeler bekliyor görücez.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Transporter cı motoru sıkıştırdığı için tamamen haksız.
    Amaaaa,
    O şerefsiz o aynayı kırdığı andan itibaren transportercı üstünden geçse hakkıdır

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Abi ayna kontrolü yapmadan şerit değiştirmiş. Kullanan kişi emniyet kemeri takmış şehir içinde bu da kasıtlı olarak motorun üzerine kırabilecek bir insan olmadığı izlenimi veriyor. Ama bana kalırsa hak etmiş

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adam sol seride gecmis elleri birakmis oyun oynuyor saka gibi.
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu videodaki motorcuyu motor dogurmus.sen sikisik trafikte dans et adamin sola girdigini gore gore gaz ac sonra adamin aynasini kir. PİC
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnsanımız stresli o delikanlıları salacaksın şöyle bi ortama hepsi mulipa olacak

SAN FERMIN 2016 - Encierro 8 y ultimo - Jueves 14 julio - YouTube

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler