User Tag List

Sayfa 1/30 12311 ... SonSon
555 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Trafikte ölümüne Kavga Kamerada(Taksici vs Motorcu)

youssef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Trafikte ölümüne Kavga Kamerada(Taksici vs Motorcu)

Link ==> Trafikte olumune kavga kamerada

"Motosiklet sürücüsünün tartışma sırasında aynasını kırdığı taksi şoförü , motosikletlinin üzerine aracını kırarak şahsı bariyerlere sıkıştırarak yaralanmasına neden oldu."

Kendi yorumumu da eklemek istiyorum. Burada çok sayıda motorcu kardeşim ve abim var. Allah aşkına sinirlendiğin adamın aynasını kırmak nedir motorsiklet üzerinde seyir halinde iken ? Karşındaki şahısa ani bir öfke hali vermiş oluyorsun. O da cinnet hali ile üstüne kırıyor işte. Allah korusun canınıza kast ediliyor. Taksiciye asla hak vermiyorum ama 10 kere ayna kırsan 6-7 tanesi ya sana vurur ya peşini bırakmaz yani.

Kesinlikle haklı olduğunuz noktalarda olabilir ama lütfen karşı araca vurma ayna kırma gibi şeyler yapmayın. Kaybedecek bir şeyleriniz vardır ila ki...

O kadar olgun ve efendi motorsiklet kullanıcıları var ki... Bi o kadar da son dönemlerde türeyen, kaskta go pro vs gibi aksiyon kameraları ile sırf youtube kanallarına malzeme çıksın diye aptal saptal hareketler yapan motorsiklet kullanıcıları var..

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    işte bu ya . Aynı motor mu acaba geçenlerde yine bir taksicinin aynasını kırıp atmıştı kardeşim benim,ya kendisi ya da başkası ona özenmiş.

ne güzel yapmış öyle arabayı üstüne vurarak,iftardan sonra keyif sigarası yaktırır.

Olm bunlar ne zannediyor bu memleketi ? Herkes kendi kafasına göre at koşturuyor. Kafasına kamerayı takan ,rıza baba zannetti kendine herhalde. Adamın rızkına,ekmeğine neden müdahale ediyorsun ? Bir zamanlar plakalarını alırlardı,şikayet ederlerdi yanlış yapan araçların ona eyvallah da ,adamın bir kusuru varsa cezasını sen kim oluyorsun da kesiyorsun ? Sen nerenin itisin ? Öyle vururlar işte arkandan.
    imzasız..

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ayna kiranlara hic uzulmuyorum cok guzel paket olmus

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ohh içimin yağları eridi. keşke üzerinden geçseymiş.
    Bi de mal adam bari vuruyorsun gaza bas ta kaç git hala aynı rolantide gidiyor.

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben hem motorcu hem arabacı olarak
    Ayna kırma işi korkaklık olarak görüyorum bir derdin varsa durdur döv sanki ayna sürüyo arabayı
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vblog çekip video yayınlıyorlar birde iyi birşeymiş gibi zevkle anlatıyolar çok iyi olmuş çokta güzel olmuş

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Adamın ....... kan alırlar Kamil

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaz başladı motorlar her yerde kazalar iyice arttı. Motorların güvenlik şeridine girmesi, iki aracın arasından geçmesi, ters yöne girmesi veya kırmızıda geçmesinin yasak olduğunu bilmeyen birçok motorcu var. Bunları hakları sanıyorlar.
    Trafikte motorculardan inanılmaz korkuyorum nereden çıkacakları belli değil. Canları iki teker üstünde ve kaportaları vücutları iken bu kadar cesaret pek mantıklı gelmiyor.
    Gene de kimsenin kimseye ceza kesme hakkı yok. Motorcuya geçmiş olsun hatalı davransa da taksicinin malına zarar gelmiş ama o motorcunun canına kast etmiş.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İst da yaşarken motorculara çok yol verdim, çoğuyla da sohbet ettik ışıklarda falan teşekkür edenler oldu.

Şimdi bu olayın geçmişini bilmiyoruz ama biri aynamı kırsa aynını yaparım.

Varsa derdin delikanlı gibi inersin sonrası kimin kime gücü yeterse. İyi olmuş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Taksici kardeşimi tebrik ediyorum , nobel barış ödülü verilmeli arkadaşa .

Lan ne güzel vurmuş ya görsem arkasından gider tebrik ederdim . Böyle şovcu arkadaşlara ders niteliğinde bir video olarak izlettirilmeli .
    @altugkocer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaz başladı motorlar her yerde kazalar iyice arttı. Motorların güvenlik şeridine girmesi, iki aracın arasından geçmesi, ters yöne girmesi veya kırmızıda geçmesinin yasak olduğunu bilmeyen birçok motorcu var. Bunları hakları sanıyorlar.
    Trafikte motorculardan inanılmaz korkuyorum nereden çıkacakları belli değil. Canları iki teker üstünde ve kaportaları vücutları iken bu kadar cesaret pek mantıklı gelmiyor.
    Gene de kimsenin kimseye ceza kesme hakkı yok. Motorcuya geçmiş olsun hatalı davransa da taksicinin malına zarar gelmiş ama o motorcunun canına kast etmiş.
    benim aklimdaki yorum buydu.iki tarafta hatali ama taksicinin yaptigi kabul edilemez can sonucta

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayna kıranı indirsinler, net!!!

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iki teker üstünde bu neyin artisliği adlı kısa film olmuş bu.

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu videoyuda action cam den yayinlasinlar da ayna kirmaya ozenen eglence haline getiren ..... olayin ciddiyetine varsinlar. Son donemde fazla moda olmustu.

youssef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İki tarafın yaptığı hareketi hiç bir şekilde tasvip etmemem ile birlikte sanırım ki taksici abimiz bir çok kişinin duygularına tercüman olmuş. Yapılan yorumlardan bunu görüyorum çekinerek paylaştım haberi şimdi millet çıkacak motorcu şöyle haklı böyle haklı bu olayda diyecek diye

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Motorcu ölürse

Planlayarak adam öldürmekten taksiciyi kucağa oturturlar
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

GKS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    durup duruken neden ayna kırarki insan zevkine kırmaz heralde vardır bir sebebi videoda öncesi gözükmüyor zaten.

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motorcuları sevmem, taksicileri hiç sevmem. Keşke motor gazlasaydı da taksici girseydi bariyerlere.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    zaten şu vlog muhabbeti çıkdı .. herkes eldivengiyen adam ,kasını ters çeviren adam,tüysüz adam, sazlı sürücü,sesli sürücü falan filan bir kafalara alemlere girdiler.. kırdıysan aynayı çekersin ceremesini..

geçen üç hafta önce falan işte akşam haliçde kadın yolunda gidiyor orta şeritte motorcu resmen kadını sıkıştırdı bizde arkasındayız 3 araba kadının .. kadının kapıya tekme atıcak gibi oldu el kol yapıyor kadına bağırıyor arkadan sellek korna çaldım banada ne var gibisinden el kol yapınca arkamdaki yiğenim bana el kol yaptığını görüp dellendi banada makas attı çocuğun üstüne sürdü yapıştırıcakdı metrobüs tellerine kaçdı gitti.. kaçmasıda iyi oldu kendi hayatı için 3 arabaydık hadi ben bir şey yapmazdımda yiğenler ateşli genç çocuklar..

motor sürmeye utanır oldum artık herkes bir havalarda bir alemlerde .. iki üç gaz açan tek tekere kaldıran yolların kralı efendisi zannediyor kendini.. 20 yıldır sürüyorum nerdeyse motoru eskiden çok savunurdum bu motorcuları artık günahım kadar savunmuyorum..

yok arabanın kapıya tekme atmalar yok aynaları kırmalar sırf youtube da üç beş hit fazla alıcaklar diye millete yolda sataşmalar dalaşmalar gereksiz showa kalkmalar.. dişine göre masum adamı gördünmü indirip dövmeye kalkmalar.. sonra millet motorcuları niye sevmiyor.. ben soğumuşum millet sevmiyor çokmu..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler